Author Topic: cRPG NC Cup Kaptan adaylari - Tartisma Konusu  (Read 6275 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • Renown: 26
  • Infamy: 22
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Barlas
  • Game nicks: Barlas_Bugrahan
  • IRC nick: Bugrahan
Re: cRPG NC Cup Kaptan adaylari - Tartisma Konusu
« Reply #15 on: May 23, 2012, 12:02:11 am »
Ben seni düzgün bile hatirlamiyorumki 6 aydir oyunda yoktum bende oyuna girmemekle alakali deil yani blok isi he illa yas sorunu varsa su anda Stronqer var oda olabilir

Bana uyar farketmez.Ama yaşı büyük birisi olsun
visitors can't see pics , please register or login

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline Thorondor

• Count
  • Renown: 172
  • Infamy: 17
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: the Turks
  • Game nicks: Kapikulu_Beleg
« Reply #16 on: May 23, 2012, 12:03:38 am »
yaş önemli kardeş.15 yaşında birisi hata yapan birini azarlayabilirmi ? yapamaz yapmaya kalkarsada sustururlar.deniz kim tanımıyorum bi sorunum yok ama 15 yaşında kaptan olmaz.

Offline imNotAlone

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 1
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #17 on: May 23, 2012, 12:05:41 am »
yaş önemli kardeş.15 yaşında birisi hata yapan birini azarlayabilirmi ? yapamaz yapmaya kalkarsada sustururlar.deniz kim tanımıyorum bi sorunum yok ama 15 yaşında kaptan olmaz.

Deniz benim ve 15 yaşında olduğumun kesin kanıtına nereden vardınız merak ediyorum :) Bilmek istiyorsanız 19 yaşındayım.

Offline Thorondor

• Count
  • Renown: 172
  • Infamy: 17
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: the Turks
  • Game nicks: Kapikulu_Beleg
« Reply #18 on: May 23, 2012, 12:07:48 am »
öyle dendiği için ona göre yorum yaptım.19 beni bozmaz:D bu kaptanlık işi çok kafa ağrıtacak ben girmeyeyim en iyisi.

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • Renown: 10
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
  • Game nicks: Mr_V
« Reply #19 on: May 23, 2012, 12:10:31 am »
Sen bide oyuncu secimi gör :D

Offline Ronin

• Marshall
  • Renown: 859
  • Infamy: 198
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #20 on: May 23, 2012, 12:11:47 am »
Benim düşüncem tek bir kişinin bütün işleri halletmesi gerekmediği. Yani organizasyon vs işleri bir kişi, savaş esnasında taktik vb şeyleri kuran farklı bir kişi olabilir. Tek kişide de birleşebilir elbette.
Tavsiyem ise:
Organizasyon için çok aktif ve bu konularla uğraşmayı seven birinin olması.
Taktik için de kafası bu işlere çalışan, ve ekibi bilen bir kişinin olması. En mantıklısı ekip seçildikten sonra, o ekibin seçmesi.
Quote from: BlindGuy
Seems the fascists are gaining ground once again in UKR... right vving politics is SO bad for the general populace but STILL in times of trouble the uneducated turn to them for help, simply because they are so amoral they vvill supply those vvilling to fight vvith vveapons rather than knovvledge.

My UU key is broken incase you can't tell :D

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
« Reply #21 on: May 23, 2012, 12:12:53 am »
Ben taktik bilen birisni zaten söyledimde adami bir anda ilkokullu yaptilar *_*

Offline denethor

• Peasant
  • *
  • Renown: 9
  • Infamy: 9
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Karluks
  • Game nicks: Karluk_Helgoring
« Reply #22 on: May 23, 2012, 12:14:46 am »
Kaptanı seçtik diyelim oyuncuları kaptan mı seçecek?

Offline Pandemona

• Game Admin (trial)
  • Renown: 321
  • Infamy: 38
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
  • We are all of us what we do
    • View Profile
  • Faction: Mercenaries
  • Game nicks: Merc_Pandemona
  • IRC nick: Pandemona
« Reply #23 on: May 23, 2012, 12:16:33 am »
Kaptanı seçtik diyelim oyuncuları kaptan mı seçecek?

Belli bir oyuncu havuzu oluşturulur organizasyon sitesinde. Kaptan ordan katılmaya gönüllü olan oyuncular arasından seçer.
Remember remember the fifth of November. The gunpowder, treason and plot. I know of no reason, why the gunpowder treason, should ever be forgot.

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #24 on: May 23, 2012, 12:16:55 am »
Ben taktik bilen birisni zaten söyledimde adami bir anda ilkokullu yaptilar *_*

Hala anlmadın Native taktikleri c-rpg de işlemez crpg ve Native çok farklı şeyler

Deniz benim ve 15 yaşında olduğumun kesin kanıtına nereden vardınız merak ediyorum :) Bilmek istiyorsanız 19 yaşındayım.

Eğer sen 19 yaşındaysan ben şuan kafama sıkıyorum... Daha geçen sene tsde konusurken yani daha hashasinken 16 demiştin şimdide 17 oldun haa eğer 19 yaşındaysan neden hala okula gidiyorsun ? Yok ben çift dikişim aga diyorsan neden o kadar gerizekalısın ? BU kadar yalan olmaz..

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
« Reply #25 on: May 23, 2012, 12:19:00 am »
Hala anlmadın Native taktikleri c-rpg de işlemez crpg ve Native çok farklı şeyler

Taktik heryerde taktiktir sen hangi maplarin kullanilicagini saniyorsun ? stratdaki gibi köy mapi falan bekliyorsan hic sanmiyorum. Native ve crpg cok farkli evet ama orada tek mapa 5-6 taktik sigdiran adam bi mapi gördükden sonra rahat rahat taktik uygulayabilir

Offline imNotAlone

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 1
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #26 on: May 23, 2012, 12:22:09 am »

Eğer sen 19 yaşındaysan ben şuan kafama sıkıyorum... Daha geçen sene tsde konusurken yani daha hashasinken 16 demiştin şimdide 17 oldun haa eğer 19 yaşındaysan neden hala okula gidiyorsun ? Yok ben çift dikişim aga diyorsan neden o kadar gerizekalısın ? BU kadar yalan olmaz..

Ben 16 veya 17 yaşımda olduğumu söylediğimi hatırlamıyorum bu saçma bir uydurma. Çift dikişim bu yüzden lise 4 ün son günlerini yaşıyorum ve bunun gerizekalılık ile ilgisi olduğunu sanmıyorum. Ortada yalan yokken elbette bu kadar yalan olmaz.

Offline Miralay

• Knight
  • Renown: 49
  • Infamy: 25
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: The Brigade
  • Game nicks: Tsu, Miralay
« Reply #27 on: May 23, 2012, 12:23:40 am »
Ben turnuvadan daha bugün haberdar oldum, kurallar da yeni yeni açıklanmaya başladı sanırım. Bir kaç gün daha bekleyelim, eminim daha gelip fikrini belirtmek isteyen bir çok kişi olur.

Bir yandan da öne sürülen isimleri listeyebiliriz ve bu kişilere ek olarak, başkalarıda kendi adaylığını koymak istiyorsa onlara da kendilerini tanıtmaları için fırsat verelim. İleriki günlerde olmadı yeni bir başlık açarız, o başlıkta tartışma olmaz sadece kaptan olmasını istediğimiz kişileri belirtiriz. En çok desteklenen kişiler sonra kendi aralarında bir daha konuşup bir karara varabilirler.

Bence herkes Bugrahan, Denethor, Vikings gibi tercihlerini listelesin veya imnotalone gibi kendini aday olarak gösterip tanıtsın. Tartışmalar elbet olur ama önemli olan çoğunluğun bir araya gelip mantıklı bir sonuca ulaşabilmesi.

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
« Reply #28 on: May 23, 2012, 12:24:27 am »
Ben turnuvadan daha bugün haberdar oldum, kurallar da yeni yeni açıklanmaya başladı sanırım. Bir kaç gün daha bekleyelim, eminim daha gelip fikrini belirtmek isteyen bir çok kişi olur.

Bir yandan da öne sürülen isimleri listeyebiliriz ve bu kişilere ek olarak, başkalarıda kendi adaylığını koymak istiyorsa onlara da kendilerini tanıtmaları için fırsat verelim. İleriki günlerde olmadı yeni bir başlık açarız, o başlıkta tartışma olmaz sadece kaptan olmasını istediğimiz kişileri belirtiriz. En çok desteklenen kişiler sonra kendi aralarında bir daha konuşup bir karara varabilirler.

Bence herkes Bugrahan, Denethor, Vikings gibi tercihlerini listelesin veya imnotalone gibi kendini aday olarak gösterip tanıtsın. Tartışmalar elbet olur ama önemli olan çoğunluğun bir araya gelip mantıklı bir sonuca ulaşabilmesi.

+1

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #29 on: May 23, 2012, 12:27:43 am »

Abi bence bir başlık altında lütfen ama 23 25 yaş aralığında ve ingilizce bilen kişiler adaylıgını koysun bunları listeleyip oylamaya sunalım sonuç ne olursa olsun herkes uysun Ama benim gönlüm Panda Sen ve Battal'dan yana