Author Topic: cRPG NC Cup Kaptan adaylari - Tartisma Konusu  (Read 6251 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • Renown: 10
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
  • Game nicks: Mr_V
Re: cRPG NC Cup Kaptan adaylari - Tartisma Konusu
« Reply #30 on: May 23, 2012, 12:32:06 am »
Sen niye ingilizceye bu kadar takiliyorsun herseyi iyi güzel demisinde bu ingilizce fantazin ne aciklasana biraz

Offline imNotAlone

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 1
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #31 on: May 23, 2012, 12:33:12 am »
Abi bence bir başlık altında lütfen ama 23 25 yaş aralığında ve ingilizce bilen kişiler adaylıgını koysun bunları listeleyip oylamaya sunalım sonuç ne olursa olsun herkes uysun Ama benim gönlüm Panda Sen ve Battal'dan yana

19 yaş ile ne gibi bir problemin var anlamadım. İngilizcemin kesinlikle iyi olması gerektiğini düşünmüyorum elbette takımda bu açığımı giderebilecek arkadaşlar olacaktır. Ben aday olacak herhangi bir kişiye saygı göstermeye hazırken senin kişisel nefretin dolayısıyla saçmalıklarını buraya yansıtman 10 yaşından küçük bir çocuğun davranışlarından farklı değil.

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • Renown: 26
  • Infamy: 22
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Barlas
  • Game nicks: Barlas_Bugrahan
  • IRC nick: Bugrahan
« Reply #32 on: May 23, 2012, 12:38:48 am »
Sen niye ingilizceye bu kadar takiliyorsun herseyi iyi güzel demisinde bu ingilizce fantazin ne aciklasana biraz
Gerektiğinde hakemlerle ve diğer takımın userleriyle ayrıca bu başvuru dalgasıyla vs vs vs nedenlerle ilgilenilecek bu enedenle ingilizce bilen bir eleman Kaptan olmalı

19 yaş ile ne gibi bir problemin var anlamadım. İngilizcemin kesinlikle iyi olması gerektiğini düşünmüyorum elbette takımda bu açığımı giderebilecek arkadaşlar olacaktır. Ben aday olacak herhangi bir kişiye saygı göstermeye hazırken senin kişisel nefretin dolayısıyla saçmalıklarını buraya yansıtman 10 yaşından küçük bir çocuğun davranışlarından farklı değil.
Bak canım kardeşim bende 19 yaşındayım ama böyle bir organizasyonda ne seni ne beni kimse sikine takmaz kendi kanıtlamış ve yaşı büyük olan bir insanın liderlik etmesi alzım

Bana kimliğinin resmini çekip tc kimlik no kimlik no aile sıra no kısımlarını ''Paint''den silerek atarmısın ?
visitors can't see pics , please register or login

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • Renown: 10
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
  • Game nicks: Mr_V
« Reply #33 on: May 23, 2012, 12:41:34 am »
Denizin ingilizcesi olmamasina ragmen ona application u yaptiran benim. Demekki ingilizce bilmedende oluyormus ? Gec bu ingilizce seyini

Ayricada denizi nativede 23 yasinda dinleyen biri bile var taktik verirken ugrasirsan oluyor yani. Kendi sorunlarini baskasina anlatma

Offline imNotAlone

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #34 on: May 23, 2012, 12:44:11 am »
Gerektiğinde hakemlerle ve diğer takımın userleriyle ayrıca bu başvuru dalgasıyla vs vs vs nedenlerle ilgilenilecek bu enedenle ingilizce bilen bir eleman Kaptan olmalı

Bak canım kardeşim bende 19 yaşındayım ama böyle bir organizasyonda ne seni ne beni kimse sikine takmaz kendi kanıtlamış ve yaşı büyük olan bir insanın liderlik etmesi alzım

Bana kimliğinin resmini çekip tc kimlik no kimlik no aile sıra no kısımlarını ''Paint''den silerek atarmısın ?

İngilizce bilme nedenin biraz tuhaf çünkü dediğin şeyleri illede kaptanın yapması gerekmiyor. 19 yaşında birinin kaptanlık yapma durumundaki yorumun biraz tuhaf çünkü Türkiyenin başarısını önemseyecek bütün milli takım oyuncularının kaptanın anlattıklarını dinleme psikolojisinde olacağını düşünüyorum.

Kimliğimin resmini neden çekeceğimi ve sana yollayacağımı anlayamadım.

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #35 on: May 23, 2012, 12:50:10 am »
İngilizce bilme nedenin biraz tuhaf çünkü dediğin şeyleri illede kaptanın yapması gerekmiyor. 19 yaşında birinin kaptanlık yapma durumundaki yorumun biraz tuhaf çünkü Türkiyenin başarısını önemseyecek bütün milli takım oyuncularının kaptanın anlattıklarını dinleme psikolojisinde olacağını düşünüyorum.

Kimliğimin resmini neden çekeceğimi ve sana yollayacağımı anlayamadım.

19 yaşında olduğuna inanmıyorum çünkü sen bana 16 yaşındayım demiştin daha dün gibi hatırlıyorum ... İstersen bende sana geçen sene mezun oldugum için onun kanıtını atabilirim Nasıl mezun oldun la dersende ''Liseyi 4 yılda bitirdiğimden'' Her ne kadar her yıl bütünlemeye kalsamda 45.2 i diploma notu ile kalmadan bitirdim ve bu senede Üniversiteye gidiyorum abisi Kmliğiminde resmini çekip sana şuan bile atabilirim ve Mezuniyet fotolarım ilede destekleyebilirim.

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline Miralay

• Knight
  • Renown: 49
  • Infamy: 25
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: The Brigade
  • Game nicks: Tsu, Miralay
« Reply #36 on: May 23, 2012, 12:51:31 am »
Kaptan adayları başlığındaki yanıtımın not kısmını burada bir daha tekrarlamak istiyorum. Bence kaptanı seçerken önceliğimiz dil ve cRPG'teki öteki insanlarla bağlantıları olmalı, çünkü kaptanın ana görevi daha çok organizasyon işleriyle uğraşmak olacak. Ancak, bu demek değildir ki aynı zamanda kaptan maç esnasında takımı yönetmeli.

Bence maçlarda kaptan kenara çekilip sadece maç sırasında kurallarla veya karşı takımla ilgili bir sorun olursa araya girmeli ve maçı yönetmeyi oluşturulan  takımdan taktiksel bilgisi iyi olan birine bırakmalı.

Offline imNotAlone

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #37 on: May 23, 2012, 12:56:11 am »
19 yaşında olduğuna inanmıyorum çünkü sen bana 16 yaşındayım demiştin daha dün gibi hatırlıyorum ... İstersen bende sana geçen sene mezun oldugum için onun kanıtını atabilirim Nasıl mezun oldun la dersende ''Liseyi 4 yılda bitirdiğimden'' Her ne kadar her yıl bütünlemeye kalsamda 45.2 i diploma notu ile kalmadan bitirdim ve bu senede Üniversiteye gidiyorum abisi Kmliğiminde resmini çekip sana şuan bile atabilirim ve Mezuniyet fotolarım ilede destekleyebilirim.
Vallahi bir tuhafsın ya :) Bence sana 16 yaşındayım diyen kişiyi benle karıştırmışsın. PM den ts adresi atabilirsen gelip oradan atayım resmi binlerce troll barındıran bir forumda yayınlamak pek iç açıcı gelmiyor...

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #38 on: May 23, 2012, 01:10:39 am »
Vallahi bir tuhafsın ya :) Bence sana 16 yaşındayım diyen kişiyi benle karıştırmışsın. PM den ts adresi atabilirsen gelip oradan atayım resmi binlerce troll barındıran bir forumda yayınlamak pek iç açıcı gelmiyor...

EHh buradanda atayım ama ts yi forumdan da bulabilirdin 62.104.20.250:10027 Al canım kardeşim özeldende atıyorum bak

Offline JennaHaze

• Count
  • Renown: 267
  • Infamy: 147
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: 2Bach
« Reply #39 on: May 23, 2012, 08:52:47 am »
Beyler oylama yapın nditionstaki adaylar olsun benim oyum roninden yana