Author Topic: Kapikulu Manifestosu  (Read 5195 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
Kapikulu Manifestosu
« on: July 31, 2013, 03:08:04 am »
http://forum.meleegaming.com/eu-(official)/unban-kapikulu_spearmen/msg832930/#msg832930

Irkcılık?

Oyuna basladıgım gunden buyana 1 kere olsun boyle bır seyle karsılasmadım sızınde karsılastıgınızı gormedım bu cok ama cok cırkın bısey sızde bılıyorsunuz ve durup dururken ınsanları bununla sucluyorsunuz su oyunda Panos bıle ırkcılık yapmamıstır benım gozumde oylekı adam sıze saka yapınca sırf yunan bana boyle soyleyemez dıye adama yagdırdıgınız anlar oldu.. bu durumda ırkcı sızsınız ve bu yuzden kımseyı suclayamazsınız...
Ayrıca kımse butun turkler adına konusamaz forumda turkler turk klanlarında olgudundan cok yabancı klanlarda var bılıyorsunuz.. zamanında madur oldugunuz ban topicde ınsanları magdur etmeye calısıyorsunuz..
Gercekten kınanasısınız.. ama degermı bılmıyorum. tek ricam var sızden kımseyı ırkcılık ıle suclamayın ırkcılıga maruz kalmadıgınız surece kı bu oyunda oyle bır sey yoktur olmayacaktırda.

Turk ısmını kullandıgınız yeter artık kendı adınıza konusun bu tip iğrenç şeylerde.

Saygılarımla. sg all

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
Re: Kapikulu Manifestosu
« Reply #1 on: July 31, 2013, 09:01:48 am »
Kimse Kapıkulu nu bütün Türkler adına görmüyor ki, kaç zamandır yabancı klandayım, yani az çok kimin ne düşündüğüyle ilgili fikir sahibiyim. Gnjus şu oyunda en kral insanlardan biridir ama qeqo nun biri gelip yumruklamaya başlarsa bende sinir olurum hani , adam haklı orda. Hemen atlamışlar altına reysıyzım diye :D Ulan artık millete chocolate chip cookie diyince bile ceza almıyorsun . Ama ben bu kafayı Nord Invasion daki Türklerde de gördüm. Onlar biraz daha blackouta yakınlar ;  "tarihte biz bunları sikmişizde, intikam almak için oyunda bizi eziyorlarmış..." Arada kaynamamak için Bizansa girdim , sıradışı cix bişey olsun diye , ulan zilyon kat daha iyiliksever ve zeki insanlar var .... Hazar haklı beyler, dağılın..

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • Renown: 23
  • Infamy: 7
  • cRPG Player
  • Deli kıza naz yap demişler, gitmiş halıya sıçmış..
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: GokTurK_Kagan
  • IRC nick: .......
« Reply #2 on: July 31, 2013, 09:51:19 am »
Gnjus diye savunduğunuz adam trolün biri. 1. si adama başta yumruk atmadım olayı bilmiyorsunuz a.q. sizin.... Elimdeki baltayı savurdum. adam benim ekranda görülmüyordu bile, soldan sağa doğru savurdum long axeyi, tam hareketin bitme anı yanımda koşan elemana o çıtlama gibi silahın hasar vermediğini apaçık bildiren ses geldi... ve ben o arada adamı hala görmedim... sonra alta bi baktım, eleman kick oyu vermiş. bende amelemi lan bu ..... dedim.  gittim yumruk attım.Öldürmeye niyetim olsa (gnjus u oyunda görenler bilir başına zırh takmaz!!!) Long axe ile yukarıdan aşağıya tek darbe ve teamkill!!! Gnjus denilen elemanın kapıkulu düşmanı olduğunu biliyoruz, ama nedense biz ırkçı oluyoruz!!! Gnjus Sürekli bizim aleyhimize bir şeyler yapıyor. Daha öncede Ana karakterime head shot attı. El sonuna kadar özür diler diye bekledim!! yok. Sonra gittim gnjus a th attım yine ben banlandım. Sizin kafa yapınızı si....mm. Irkçılık mı değil mi orasına karışmam . Ama gnjus bu oyundaki en gereksiz karakter, tam bir trol, eziklik abidesi... Ben oyunda binlerce kez kendi adamımı kestim, onlarda beni kesti. Takımdan Gücümün %50 sine yakınını alan bir saldırı gelmedikten sonra asla M tuşuna basmadım. Bir yumrukla M ye basıp; ölmediği halde banlanma konusu açan bi ..... çocuğunu savunuyorsunuz burda.. Haksız olsaydım zaten unban konusunu açmazdım. th ten kim 2 gün ban yemiş? Sizinle yola çıkılmaz dostlar, siz adamı yolda koyar bi de yetişmesin bana diye arada yola sıçarsınız. ( Ki yapmışsınızda!!!)

Siz ırkçılık derler diye Türklüğünüzden vazgeçmişsiniz!!!
Alıngan olabilirim, milliyetçi olabilirim, kendi milletimi kayırabilirim, çünkü onlar uzaktan da olsa akrabam. Irkçılık denilen şey diğer milletlerden nefret etmek o bende yok, ama kendi milletimin daha iyi yerlere gelmesini isteyebilirim. Size göre milliyetçilik nedir? Irkçılık nedir? Ayrımınızı kendiniz yapın. Ona göre laf atın ortaya..

« Last Edit: July 31, 2013, 10:21:29 am by oguzhangoka »
visitors can't see pics , please register or login

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
« Reply #3 on: July 31, 2013, 10:58:43 am »
Gnjus diye savunduğunuz adam trolün biri. 1. si adama başta yumruk atmadım olayı bilmiyorsunuz a.q. sizin.... Elimdeki baltayı savurdum. adam benim ekranda görülmüyordu bile, soldan sağa doğru savurdum long axeyi, tam hareketin bitme anı yanımda koşan elemana o çıtlama gibi silahın hasar vermediğini apaçık bildiren ses geldi... ve ben o arada adamı hala görmedim... sonra alta bi baktım, eleman kick oyu vermiş. bende amelemi lan bu ..... dedim.  gittim yumruk attım.Öldürmeye niyetim olsa (gnjus u oyunda görenler bilir başına zırh takmaz!!!) Long axe ile yukarıdan aşağıya tek darbe ve teamkill!!! Gnjus denilen elemanın kapıkulu düşmanı olduğunu biliyoruz, ama nedense biz ırkçı oluyoruz!!! Gnjus Sürekli bizim aleyhimize bir şeyler yapıyor. Daha öncede Ana karakterime head shot attı. El sonuna kadar özür diler diye bekledim!! yok. Sonra gittim gnjus a th attım yine ben banlandım. Sizin kafa yapınızı si....mm. Irkçılık mı değil mi orasına karışmam . Ama gnjus bu oyundaki en gereksiz karakter, tam bir trol, eziklik abidesi... Ben oyunda binlerce kez kendi adamımı kestim, onlarda beni kesti. Takımdan Gücümün %50 sine yakınını alan bir saldırı gelmedikten sonra asla M tuşuna basmadım. Bir yumrukla M ye basıp; ölmediği halde banlanma konusu açan bi ..... çocuğunu savunuyorsunuz burda.. Haksız olsaydım zaten unban konusunu açmazdım. th ten kim 2 gün ban yemiş? Sizinle yola çıkılmaz dostlar, siz adamı yolda koyar bi de yetişmesin bana diye arada yola sıçarsınız. ( Ki yapmışsınızda!!!)

Siz ırkçılık derler diye Türklüğünüzden vazgeçmişsiniz!!!
Alıngan olabilirim, milliyetçi olabilirim, kendi milletimi kayırabilirim, çünkü onlar uzaktan da olsa akrabam. Irkçılık denilen şey diğer milletlerden nefret etmek o bende yok, ama kendi milletimin daha iyi yerlere gelmesini isteyebilirim. Size göre milliyetçilik nedir? Irkçılık nedir? Ayrımınızı kendiniz yapın. Ona göre laf atın ortaya..

Sende GrandMayestro gibi bana Bizans sempatizanı deme de... Sen olayı Türklüğümüzden vazgeçmeye nerden bağladın onu anlamadım ben amk? Ölmek zorunda değil banlanma konusu açmak için ayrıca , sonra sen ban yiyince orospu çocuğu mu oluyor? Ban yediysen haksızsın demektir . Adama vurdum kick açtı sonra dahada vurdum diyosun , sonra ban yiyince ağlıyorsun , sonra bize adamı yolda koyar rerererörörö gibi saçma bi cümleyle sataşıyosun, sana tek diyeceğim şey;

First! I would like to say that, the beginning of round my horse hp%100, There is no one, he did head shot my horse! %1 hp stayed maybe. I hit him to. his power is less. with the death of my only shot is not my fault. Once he hit me. After I hit him. protecting him and holding his side!!! I shot someone, hits the me he also rotates. and ı don't a problem!!!  because if I did I hit unjust!!! This happens all the time. and nobody does not complain about not crying. And the worst, Without the right of reply, topic locked. Do not be ridiculous, and the sides do not hold. I know, I have been surely you. Ban is too heavy. which I, I do not think I should even warning!!!!

I would be grateful remove Ban!!!  :| :| :| :|

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #4 on: July 31, 2013, 12:11:14 pm »
Ben Türk üm ve sen bana adamı haksızken savunuyorsan türklüğünü sorgularım nedeni bu.   size göre adam haklıysa bundan sonra oyunda her yapılan hit için ban konusu açalım. Salakça bir kılıç çıtırtısına bile m basıp sonra yumruk yiyip m ye basmaya devam eden bir adamı bana gelmişsin hala savunuyorsun. Haklı diyorsun. ban konusu açar diyorsun. ben benim anlattığım gibi olduğunu videoya çeksem gnjus ban yerdi!! Bu arada bu konu yüzünden değil ..... çocukluğu ( ki sen orspu olarak doldurmuşsun :D ) bu daimi birşey bu konuda ayrıca ... çocuğu benim açımdan kendisi. Ban yediysem haksız değilim, öyle bir saçmalık yok. Ban süremi 1 güne düşürdüler. bu gün oynuyorum yani. Ağlama kısmına gelince neden ağlıyım lan çokta sikimde oynamayı veririm oyunu. Ben haksızlığa karşı açtım konuyu. Yolda koyma konusuna gelince anlayamadıysan senin problemin..

Offline Hearst_

• Count
  • Renown: 199
  • Infamy: 43
  • cRPG Player Sir White Pawn
  • kurwa mać!
    • View Profile
  • Faction: ReBorn/Kremsies <3
  • Game nicks: ReBorn_Hearst/LiveYourLife(нуб)
« Reply #5 on: July 31, 2013, 02:12:08 pm »
bende birine iki tane yumruk attım diye ban yemiştim ama neyse olur öyle arada takmayın bu kadar ama bu oyunda ırkçılık yok diyenlerede katılmıyorum
Я люблю твою улыбку
хахахахаха))))

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
« Reply #6 on: July 31, 2013, 04:33:26 pm »
Neyin kafası lan bu adama durduk yere yumruk atmışsın reportlayınca seni ırkçılık diyorsun. Banada her yumruk atanı eğer tanıdığım biri değilse reportlarım ırkçı diye niyelendirdiğin şeye bak vallaha yazık sana

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #7 on: July 31, 2013, 04:52:49 pm »
sanırım kaldırmıslar ama bılıyorum kı (sizde bılıyorsunuz) guray ota boka ban topici actıgı ıcın banlanma noktasına geldı dıyorsun kı herıf oruspu cocugu yumruga ban topic acıyor o zaman guray ne oluyor ?
« Last Edit: July 31, 2013, 09:17:19 pm by GunTR »

Offline Ottomans_Guard

• Knight
  • Renown: 33
  • Infamy: 10
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
    • View Profile
  • Faction: The_Turks
  • Game nicks: agzini yüzünü sevdimin ..ötlemeleri......oglum nekadar gerzeksin sen ya üfff
« Reply #8 on: July 31, 2013, 07:06:03 pm »
Ey ümmeti müslimin bu günlerde arab sabunu kullanin

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #9 on: July 31, 2013, 08:13:50 pm »
sanırım kaldırmıslar ama bılıyorum kı (sizde bılıyorsunuz) guray ota boka ban topici actıgı ıcın banlanma noktasına geldı dıyorsun kı herıf oruspu cocugu yumruga ban poll acıyor o zaman guray ne oluyor ?

... çocuğu diyorum 1. si herkes kafasından orayı doldurabilir. Ban pool açmakla doğrudan forumda ban topic açmak arasında fark var. Guray ın ne yaptığını bilmiyorum. bu arada!!
« Last Edit: July 31, 2013, 09:27:44 pm by oguzhangoka »

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #10 on: July 31, 2013, 08:15:08 pm »
Neyin kafası lan bu adama durduk yere yumruk atmışsın reportlayınca seni ırkçılık diyorsun. Banada her yumruk atanı eğer tanıdığım biri değilse reportlarım ırkçı diye niyelendirdiğin şeye bak vallaha yazık sana

Konu o değil, yumrukla 2 günlük ban atılmış olması. Ki durduk yere de yumruklamıyorum konuyu bi oku.

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #11 on: July 31, 2013, 09:16:49 pm »
... çocuğu diyorum 1. si herkes kafasından orayı doldurabilir. Ban pool açmakla doğrudan forumda ban topic açmak arasında fark var.
güray ban topic actıgı ıcın o duruma dustu. Bence suanda gurayı nasıl gordugunu soylemelısın cunku gnjus ve guray aynı seyı yapmıs oluyorlar senın dedıgıne gore ....cocugunu doldur guray ıcın kı ben sana ırkcısın demeyeyım...

edit: erınmeden konunun orjinalı olmasada buldum sana http://forum.meleegaming.com/tarkae-forum/corcil-den-mal-guraya/

edit2: orjinal konu cörçilin yazdığına bak http://forum.meleegaming.com/closed-requests/ban-50642/ Ayrıca buna bakınırken gordum sen kendı klanından gokturke de ban poll acmısın  tebrık ederım yarak kazandın.
« Last Edit: July 31, 2013, 09:32:37 pm by GunTR »

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #12 on: July 31, 2013, 09:32:18 pm »
güray ban topic actıgı ıcın o duruma dustu. Bence suanda gurayı nasıl gordugunu soylemelısın cunku gnjus ve guray aynı seyı yapmıs oluyorlar senın dedıgıne gore ....cocugunu doldur guray ıcın kı ben sana ırkcısın demeyeyım...

edit: erınmeden konunun orjinalı olmasada buldum sana http://forum.meleegaming.com/tarkae-forum/corcil-den-mal-guraya/

o zaman sana şöyle söyliyeyim eski patchlerde zarar görmediğin zaman adama kick oyu veremiyordun. Demek ki adam bi şekilde zarar görmüş. Gürayı dikkate almadılarsa o zaman gnjus u da almayacaklardı . bu kadar basit!!!
« Last Edit: July 31, 2013, 10:30:04 pm by oguzhangoka »

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #13 on: July 31, 2013, 09:33:25 pm »
o zaman sana şöyle söyliyeyim eski patchlerde zarar görmediğin zaman adama kick oyu veremiyordun. Demek ki adam bi şekilde zarar görmüş. Gürayı dikkate almadılarsa o zaman gnjus u da almayacaklardı o zaman bu kadar basit!!!
kardesım senınkınde yarak gıbı 5 kere vurmusun adama kısme bılemez onun yumrukmu normal hıtmı oldugunu adam bundan rahatsız olmus sıkayet etmıs bundan basıt dogal ne var saf msıın sen ?

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #14 on: July 31, 2013, 10:28:42 pm »
kardesım senınkınde yarak gıbı 5 kere vurmusun adama kısme bılemez onun yumrukmu normal hıtmı oldugunu adam bundan rahatsız olmus sıkayet etmıs bundan basıt dogal ne var saf msıın sen ?

4 hitle adam ölmediyse admin olarak bi düşünürsün a.q. bu adam ne yapmış olabilir diye!!! NEyse olan olmuş..
Kurumuş boku kurcalayıp kokutmaya gerek yok..