Author Topic: cRPG N-Dtions NC Cup  (Read 15859 times)

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Offline denethor

• Peasant
  • *
  • Renown: 9
  • Infamy: 9
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Karluks
  • Game nicks: Karluk_Helgoring
Re: cRPG N-Dtions NC Cup
« Reply #45 on: May 22, 2012, 11:33:45 pm »
cRPG de cikip kacicak bir klanmi var allah askina :D cRPG den diyorsun dier bütün ülkeler en iyi taktik yapan deneyimli kisileri seciyor. Biz ne yapicaz hic taktik bilmeyen birini secip tsde "rush yapak" diyemi konusucaz az gözlerinizi acin. Benim gibi troll insanin teki bile ciddi konusmaya calisiyor  burda

zaten native'de dedim burası için değil.Üstte yazdığım gibi birisi çıksın destekleriz veya desteklemeyiz orası ayrı bi mevzu.

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • Renown: 10
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
  • Game nicks: Mr_V
« Reply #46 on: May 22, 2012, 11:34:49 pm »
Bu arada belirteyim maplar strat mapi olmuyacak bundan dolayida sagdan 2 grup ordan bi grup falan gibi taktikler ise yaramaz ondan kafasi yatkin biri olsun diyorum

Offline Thorondor

• Count
  • Renown: 172
  • Infamy: 17
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: the Turks
  • Game nicks: Kapikulu_Beleg
« Reply #47 on: May 22, 2012, 11:35:10 pm »
bi klandan max 4 kişi gidebiliyo süper zeka tek başınamı gidicen turnuvaya

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
« Reply #48 on: May 22, 2012, 11:38:18 pm »
bi klandan max 4 kişi gidebiliyo süper zeka tek başınamı gidicen turnuvaya

Eger takim kurulamiyorsa bunun disina cikilabilirmis yani gider turnuva yapaniyla konusurm kapikullari gelmiyor bu nedenlede yerimiz eksik derim olur biter ayricada bi tek kapikulumu var saniyorsun ? Native oyuncularida oynuyordu sanirm türk oyuncu bol cRPG de zorluk cekmeyiz yani

Offline imNotAlone

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 1
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #49 on: May 22, 2012, 11:38:29 pm »
Bak canım bak tatlım bak molotof kokteylim şimdi

1.Deniz ingilizce biliyor mu ?
 Hiç sanmıyorum
2.Deniz'i kim sikler ?
 Kİmse
3.Deniz kaç yaşında?

15 16 en fazla oda

4.Battal Kaç yaşında ?

25

Aradaki farkı anlamışsındır ayrıca sizin büyüklerinizinr esmini koyan biz değiliz Oynabaşkan hadi şimdi sg git bi mik al Ayrıca size yanbi Native müptelalarına kaç kere diyeceğim bilmiyorum ama Native ile C-rpg Ayrı şeyler aralarında dağlar kadar fark var Anladın mı haa illede deniz olsun diyorsanız ben klanım adına konuşuyorum.23 24 yaş altı adamlar kaptan olursa biz gelmiyoruz.Hatta ben 2 klan ve diğer klan üyelerinin adınada konuşmuş olayım...

Başvurumda yazdığım yazıda kişisel meseleleriniz Türkiyenin söz konusu olduğu geniş çaplı bir turnuvaya dahil etmeyin demiştim. Şunu anlayamayacak kadar kıtsan burada hiç işin yok. Seninle kişisel olarak istediğin yerde küfürleşir sövüşürüm şu yaş olayı gibi sidik muhabbetine girmem orası ayrı. Kaptan illede ben olcam demiyorum Battal gazi ile bir problemim yok katılmak istiyorsa saygı duyarım sorun değil. Ancak şuraya gelip salak saçma yorumlar yapıpta kendi adayını üstün gösteriyor gibi hissetmen doğru değil.

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • Renown: 26
  • Infamy: 22
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Barlas
  • Game nicks: Barlas_Bugrahan
  • IRC nick: Bugrahan
« Reply #50 on: May 22, 2012, 11:43:41 pm »
Başvurumda yazdığım yazıda kişisel meseleleriniz Türkiyenin söz konusu olduğu geniş çaplı bir turnuvaya dahil etmeyin demiştim. Şunu anlayamayacak kadar kıtsan burada hiç işin yok. Seninle kişisel olarak istediğin yerde küfürleşir sövüşürüm şu yaş olayı gibi sidik muhabbetine girmem orası ayrı. Kaptan illede ben olcam demiyorum Battal gazi ile bir problemim yok katılmak istiyorsa saygı duyarım sorun değil. Ancak şuraya gelip salak saçma yorumlar yapıpta kendi adayını üstün gösteriyor gibi hissetmen doğru değil.

Lan döl israfı gavat pezevenk Bana Yabancı dil durumunu ve yaşını söyle birde nativede orospu karı gibi habire değiştirdin isimleri sırala isim değiştirerek kendi egonu tatmin etmeyie bırak Gece gece günaha sokuyorsun amk Sİktir git Native oyna gevşek durup durup küfür yiyorsan hala akıllanmıyosun Çiçi'nin zamanında beni göt ettiği lafları modası geçtiği ve bir kere göt etme işlemini bitirdikten sonra gelip burada tekrar hortlatıyorsun amk e mal oğlu mal Sen Native'nin elit oyuncususun hadi siktir git Native de takıl konuşturma daha fazla Haa Gelelim şimdide küfür faslına Akıl yaşını orada belli ettinz aten amk hem bu saatte sen bagırıp sövemezsin anan baban kalkar yatsana hadi orospu çocugu der sana şimdi hadi sg
visitors can't see pics , please register or login

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
« Reply #51 on: May 22, 2012, 11:45:13 pm »
Lan döl israfı gavat pezevenk Bana Yabancı dil durumunu ve yaşını söyle birde nativede orospu karı gibi habire değiştirdin isimleri sırala isim değiştirerek kendi egonu tatmin etmeyie bırak Gece gece günaha sokuyorsun amk Sİktir git Native oyna gevşek durup durup küfür yiyorsan hala akıllanmıyosun Çiçi'nin zamanında beni göt ettiği lafları modası geçtiği ve bir kere göt etme işlemini bitirdikten sonra gelip burada tekrar hortlatıyorsun amk e mal oğlu mal Sen Native'nin elit oyuncususun hadi siktir git Native de takıl konuşturma daha fazla Haa Gelelim şimdide küfür faslına Akıl yaşını orada belli ettinz aten amk hem bu saatte sen bagırıp sövemezsin anan baban kalkar yatsana hadi orospu çocugu der sana şimdi hadi sg

Sende bosbos küfür ederek kendi kapasiteni gösterdin ee hani katilmiycaktiniz siz bosu bosuna kirletmesene konuyu

Bu arada blok tutmayi ögrenin bi dahaki NC de isinize yarayabilir
« Last Edit: May 22, 2012, 11:46:41 pm by Vikings »

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #52 on: May 22, 2012, 11:48:46 pm »
Sende bosbos küfür ederek kendi kapasiteni gösterdin ee hani katilmiycaktiniz siz bosu bosuna kirletmesene konuyu

Bu arada blok tutmayi ögrenin bi dahaki NC de isinize yarayabilir

:D :D :D Al işte ya la arkadaş sen hangi zamanda kaldın amk sen oyuna başlamadan önce biizm klandakiler blok tutmayı bilmiyordu Şimdi klandaki okçular bile Two Handed ekipman ile seni ve ekibini kesebilecek halde bir sorun ben hala tam oalrak öğrenemedim amk ha illede test etmek istiyorsan ayarla bir maç verelim elinize ?

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline Ronin

• Marshall
  • Renown: 859
  • Infamy: 198
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #53 on: May 22, 2012, 11:50:43 pm »
Napıyorsunuz kendinize gelin.
Quote from: BlindGuy
Seems the fascists are gaining ground once again in UKR... right vving politics is SO bad for the general populace but STILL in times of trouble the uneducated turn to them for help, simply because they are so amoral they vvill supply those vvilling to fight vvith vveapons rather than knovvledge.

My UU key is broken incase you can't tell :D

Offline imNotAlone

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 1
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #54 on: May 22, 2012, 11:51:25 pm »

Senin gibi bir dingil ile ciddi bir iletişim kuramayacağımı düşündüğüm için daha fazla cevap yazma taraftarı değilim. Ha küfür ederek ağzımıda bozmayacağım orası ayrı. İsim benim ismim klavye benim klavyem istediğim kadar değiştiririm ismimi ve egoist biri olsaydım "beynin olmadığı için" üzülmezdim. Akıl yaşım küfür etmeden kendini rahatlatamayan insanlar tarafından belirlenmiyor ne yazıkki.

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
« Reply #55 on: May 22, 2012, 11:51:42 pm »

:D :D :D Al işte ya la arkadaş sen hangi zamanda kaldın amk sen oyuna başlamadan önce biizm klandakiler blok tutmayı bilmiyordu Şimdi klandaki okçular bile Two Handed ekipman ile seni ve ekibini kesebilecek halde bir sorun ben hala tam oalrak öğrenemedim amk ha illede test etmek istiyorsan ayarla bir maç verelim elinize ?

Hearst dan baska kim o klanda blok tutabiliyor acikla bana :D Basklarida öyle diyorduda oyuna ilk geldigim gün verdim hesabini oda sonra senin gibi sövmeye falan basladi yediremeyince tabi.

Offline Ronin

• Marshall
  • Renown: 859
  • Infamy: 198
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #56 on: May 22, 2012, 11:52:07 pm »
 :rolleyes:
Quote from: BlindGuy
Seems the fascists are gaining ground once again in UKR... right vving politics is SO bad for the general populace but STILL in times of trouble the uneducated turn to them for help, simply because they are so amoral they vvill supply those vvilling to fight vvith vveapons rather than knovvledge.

My UU key is broken incase you can't tell :D

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
« Reply #57 on: May 22, 2012, 11:52:44 pm »
:rolleyes:

aynen bende onu diyorum kaptan seccegimize birbirimize sövüsüyoruz. Mac sirasinda düsünemiyorum bile

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #58 on: May 22, 2012, 11:55:54 pm »
aynen bende onu diyorum kaptan seccegimize birbirimize sövüsüyoruz. Mac sirasinda düsünemiyorum bile

Maç sırasında aynı tsde olursak zaten Yallah Bismillah olur Bir el Hareketime bakar :D :D :D

Offline Miralay

• Knight
  • Renown: 49
  • Infamy: 25
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: The Brigade
  • Game nicks: Tsu, Miralay
« Reply #59 on: May 22, 2012, 11:57:18 pm »
Ya zaten şöyle ortak bir noktada buluşup kaptan için mantıklı bir tercih yapalım sonra kaptanımız, oyuncularımız (tahminimce seçmeler de biraz zahmetli olur) belli olduktan sonra takıma antreman yaptırarak takım içi uyum ve huzuru kurmamız lazım.