Author Topic: cRPG N-Dtions NC Cup  (Read 14793 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline denethor

• Peasant
  • *
  • Renown: 9
  • Infamy: 9
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Karluks
  • Game nicks: Karluk_Helgoring
Re: cRPG N-Dtions NC Cup
« Reply #30 on: May 22, 2012, 10:34:46 pm »
Liderin BattalGazi olmasını öneriyorum

haklı bu sefer

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • Renown: 26
  • Infamy: 22
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Barlas
  • Game nicks: Barlas_Bugrahan
  • IRC nick: Bugrahan
« Reply #31 on: May 22, 2012, 10:35:02 pm »
Bizden birisi yapti application die biliyorum ama bunu bi konuda konusmak lazm

Birisi dediğin İmNotAlone onun anasının amına koyum ya bak güldürdü bizi gene ts yıkılıyor amk dafsakıfabsfas

Milli mücadele başlatmış adam

http://nditions.de/forum/index.php?PHPSESSID=3b6e56fc04d2b32f97642b231b3dafa5&topic=1768.0
visitors can't see pics , please register or login

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline imNotAlone

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 1
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #32 on: May 22, 2012, 10:43:25 pm »
Birisi dediğin İmNotAlone onun anasının amına koyum ya bak güldürdü bizi gene ts yıkılıyor amk dafsakıfabsfas

Milli mücadele başlatmış adam

http://nditions.de/forum/index.php?PHPSESSID=3b6e56fc04d2b32f97642b231b3dafa5&topic=1768.0

Ne salak herifsin oğlum hala iki kelimeyi düzgün bir araya getiremiyorsun bilgin olsun diye söylüyorum ingilizcede büyük İ yok.

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • Renown: 10
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
  • Game nicks: Mr_V
« Reply #33 on: May 22, 2012, 11:03:39 pm »
Bu arada eyv. BattalGazi (tanimiyarak distan görüs olarak yaziyorum) 1 kere bile herhangi bir serverde 1. olarak görmedim camels vs kapikulu maclarindada taktikleri görüyorduk zaten simdi bu kisinin bana 4 klani + fallen ve mercilessdeki türkleri kontrol edebilecegini söylemeyin. Tmm bireysel güc önemli deilde cogu kisinin bu kisiyi kaptan olarak görücegini sanmiyorum

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
« Reply #34 on: May 22, 2012, 11:07:12 pm »
Bu arada eyv. BattalGazi (tanimiyarak distan görüs olarak yaziyorum) 1 kere bile herhangi bir serverde 1. olarak görmedim camels vs kapikulu maclarindada taktikleri görüyorduk zaten simdi bu kisinin bana 4 klani + fallen ve mercilessdeki türkleri kontrol edebilecegini söylemeyin. Tmm bireysel güc önemli deilde cogu kisinin bu kisiyi kaptan olarak görücegini sanmiyorum
bence tanımadıgın bır kısı hakkında cok yorum yapmsıın. eger onunla aynı ortamda bulunsan dırek o derdın...

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
« Reply #35 on: May 22, 2012, 11:11:43 pm »
bence tanımadıgın bır kısı hakkında cok yorum yapmsıın. eger onunla aynı ortamda bulunsan dırek o derdın...

Iste deilim ama sorunda orda. Siz o kisiyle bi süredir ayni ts desiniz mesela bende ayni ortamda bulundugumdan Denizi destekliyorum. Ancak siz bununla hemfikir deilsiniz halbuki ENL de NC de ve ndtions duel turnuvasinda yer alan bir oyuncu buradaki cogu kisiyide alir TR cRPG dede iyi oynuyor diyebilicegim sayili kisilerden birisi böyle bir durumdada battalgazi ve deniz varken tabikide denizi secerim. Dier ülkelerden katilan kaptanlarin cogunda native deneyimi var dolayisiyla  taktik. Sizin "hadi rush yapalm" taktiklerinizle kazanilacak bir turnuva deil bu kusura bakmayin. Ben ondan böyle diyorum. Ciddi Ciddi denizden daha iyi oynuyorum daha deneyimliym daha iyi taktiklerim var diyen ciksin eyvallah diyim. Hearst in iyi oynadigini biliyorumda oda benim gibi piyade ben taktikden anlamam acikcasi hearst inda pek anliyacagini sanmiyorum. Bu nedenden dolayi hem taktik yapabilicek hemde saglam birini bulmamiz lazm veya Miralay in dedigi gibi Sadece sözde bir kaptan bulalim herhangi bir klandan veya nötr (klansiz) dier seyleride kendimiz yapalm

Offline Guray

• Duke
  • Renown: 574
  • Infamy: 103
  • cRPG Player
  • Geceniz esen, göğünüz bol yıldızlı olsun.
    • View Profile
  • Game nicks: Kapikulu_Guray
« Reply #36 on: May 22, 2012, 11:15:11 pm »
Şimdi bana burda gelipte tanımadığın biri hakkında görüşünü yazma neymiş efendim kapıkulu camels macında yaptığı taktikleri biliyoruz orda yöneten Göksel abiydi + olarak Utkunun stratejik zekasının çok iyi çalıştığını biliyorum ve ani ama yerinde kararlar verebilen biridir. Tanımadan etmeden alakasız yorumlar yapmayın lütfen. Utku Kapıkulu değil GK üyesi biridir bunuda belirtmek isterim.

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #37 on: May 22, 2012, 11:21:19 pm »

Önemli olan saygı zaten şimdi gidip ''İ''mNotAlone'nin mi sözünü dinleyek ha ?

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
« Reply #38 on: May 22, 2012, 11:23:27 pm »
Önemli olan saygı zaten şimdi gidip ''İ''mNotAlone'nin mi sözünü dinleyek ha ?

Ben mantiken konusuyorum tanimadigim adam ben nie saygi gösteriym ? yasi büyük diyemi ? Sizin sayginizida gördük sizden büyüklere adamlarin fotografini forumda falan paylyasiyorsunuz bu oyunda tanimadigim birine saygi duymam ben Camels i o güzel taktiklerinizle kestinizmi 1 kere bile onu söyleyin bana lütfen bi tek bunu söyleyin sonra konusalim surda ciddi bi lider bulmaya calisiyoruz siz bana tanimadigin adama saygi duy diyorsunuz
Ben size diyorumki bana surda taktik yapabilicek iyi oynayabilicek bizi organize edebilicek birini bulun diye .

Edit: bu strata benzemez ciddi ciddi taktik yapmak lazm
« Last Edit: May 22, 2012, 11:24:51 pm by Vikings »

Offline Guray

• Duke
  • Renown: 574
  • Infamy: 103
  • cRPG Player
  • Geceniz esen, göğünüz bol yıldızlı olsun.
    • View Profile
  • Game nicks: Kapikulu_Guray
« Reply #39 on: May 22, 2012, 11:25:35 pm »
Ulan kazma tanımadığın adam hakkında ileri geri konuşmak kolay pezevenk sinir ettin benide neyse ben çıkıyorum

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
« Reply #40 on: May 22, 2012, 11:27:28 pm »
Bak hala anlatamdim bana ciddi ciddi oyunu oynayabilen taktikleriyle kendini kanitlamis birini gösterin diyorum tamam ok denizi sevmiyosunuzda adam ENL de klan yönetiyor türkiye NC takiminda oynuyor ndtions duel turnuvasinada katiliyor siz bana tanimadigin bi adama saygi duy ondan taktik dinle diyorsunuz. Sonra bide beni sinir ettin diye laf ediyorsunuz

Offline denethor

• Peasant
  • *
  • Renown: 9
  • Infamy: 9
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Karluks
  • Game nicks: Karluk_Helgoring
« Reply #41 on: May 22, 2012, 11:28:12 pm »
Beyler bana kalırsa kaptan cRPG'den biri seçilmelidir.Bu Battal olur veya Nocti olur bilemem.Native konusuna gelince, kimse üstüne alınmasın ama klan lideriyken sorumluluk alamayıp klan dağıtıp klan kuran oradan oraya atlayan çok kişi tanıdım.Bu yüzden benim tercihim cRPG camiasından birinin olmasıdır.

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
« Reply #42 on: May 22, 2012, 11:30:10 pm »
Beyler bana kalırsa kaptan cRPG'den biri seçilmelidir.Bu Battal olur veya Nocti olur bilemem.Native konusuna gelince, kimse üstüne alınmasın ama klan lideriyken sorumluluk alamayıp klan dağıtıp klan kuran oradan oraya atlayan çok kişi tanıdım.Bu yüzden benim tercihim cRPG camiasından birinin olmasıdır.

cRPG de cikip kacicak bir klanmi var allah askina :D cRPG den diyorsun dier bütün ülkeler en iyi taktik yapan deneyimli kisileri seciyor. Biz ne yapicaz hic taktik bilmeyen birini secip tsde "rush yapak" diyemi konusucaz az gözlerinizi acin. Benim gibi troll insanin teki bile ciddi konusmaya calisiyor  burda

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #43 on: May 22, 2012, 11:30:39 pm »
Ben mantiken konusuyorum tanimadigim adam ben nie saygi gösteriym ? yasi büyük diyemi ? Sizin sayginizida gördük sizden büyüklere adamlarin fotografini forumda falan paylyasiyorsunuz bu oyunda tanimadigim birine saygi duymam ben Camels i o güzel taktiklerinizle kestinizmi 1 kere bile onu söyleyin bana lütfen bi tek bunu söyleyin sonra konusalim surda ciddi bi lider bulmaya calisiyoruz siz bana tanimadigin adama saygi duy diyorsunuz
Ben size diyorumki bana surda taktik yapabilicek iyi oynayabilicek bizi organize edebilicek birini bulun diye .

Edit: bu strata benzemez ciddi ciddi taktik yapmak lazm

Bak canım bak tatlım bak molotof kokteylim şimdi

1.Deniz ingilizce biliyor mu ?
 Hiç sanmıyorum
2.Deniz'i kim sikler ?
 Kİmse
3.Deniz kaç yaşında?

15 16 en fazla oda

4.Battal Kaç yaşında ?

25

Aradaki farkı anlamışsındır ayrıca sizin büyüklerinizinr esmini koyan biz değiliz Oynabaşkan hadi şimdi sg git bi mik al Ayrıca size yanbi Native müptelalarına kaç kere diyeceğim bilmiyorum ama Native ile C-rpg Ayrı şeyler aralarında dağlar kadar fark var Anladın mı haa illede deniz olsun diyorsanız ben klanım adına konuşuyorum.23 24 yaş altı adamlar kaptan olursa biz gelmiyoruz.Hatta ben 2 klan ve diğer klan üyelerinin adınada konuşmuş olayım...

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
« Reply #44 on: May 22, 2012, 11:32:36 pm »

Aradaki farkı anlamışsındır ayrıca sizin büyüklerinizinr esmini koyan biz değiliz Oynabaşkan hadi şimdi sg git bi mik al Ayrıca size yanbi Native müptelalarına kaç kere diyeceğim bilmiyorum ama Native ile C-rpg Ayrı şeyler aralarında dağlar kadar fark var Anladın mı haa illede deniz olsun diyorsanız ben klanım adına konuşuyorum.23 24 yaş altı adamlar kaptan olursa biz gelmiyoruz.Hatta ben 2 klan ve diğer klan üyelerinin adınada konuşmuş olayım...

Blok tutmayi bilmeyen 2-3 kisi gelmezse kim sikler ?