Author Topic: Kapikulu Manifestosu  (Read 5192 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
Re: Kapikulu Manifestosu
« Reply #15 on: July 31, 2013, 10:36:19 pm »
Suanda yaptıgın kesınlıkle ırkcılık gnjusu ota boka ban topic acmayla sucluyorsun kı bence oyle degıl adama ....cocugu dıyorsun bence bunun tek bır anlamı var oruspu cocugu .... Gurayın aynı seyı yaptıgını kanıtlıyorum uyarı aldıgını gosterıyorum ama ona bır sey demekten kacınıyorsun... Gordunmu kım ırkcı Sultan ozan ?

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • Renown: 23
  • Infamy: 7
  • cRPG Player
  • Deli kıza naz yap demişler, gitmiş halıya sıçmış..
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: GokTurK_Kagan
  • IRC nick: .......
« Reply #16 on: August 01, 2013, 12:18:30 am »
Suanda yaptıgın kesınlıkle ırkcılık gnjusu ota boka ban topic acmayla sucluyorsun kı bence oyle degıl adama ....cocugu dıyorsun bence bunun tek bır anlamı var oruspu cocugu .... Gurayın aynı seyı yaptıgını kanıtlıyorum uyarı aldıgını gosterıyorum ama ona bır sey demekten kacınıyorsun... Gordunmu kım ırkcı Sultan ozan ?

Birisinde guray pool açıp guray uyarı alıyor. Birisinde gnjus topic açıp beni banlatıyor. hiçbişi yok!!! Sonuç guray ota boka pool açtı diye uyarı alırken gnjus dingili yumruk attık diye bizi banlatıyor sen hala bana nerede ırkçılık diye soruyorsun? Kendi ağzınla söylüyorsun işte. Sonra ben diyorum eski zamanda adam sana hp götürecek cinsten vuruş yapmadımı M basamıyordun diyorum... Sen Diyorsun güray da yapmış... ''Gurayın aynı seyı yaptıgını kanıtlıyorum uyarı aldıgını gosterıyorum ama ona bır sey demekten kacınıyorsun...''diyorsun. Yaptığı için uyarı alıyor!! Gnjus yaptımı karşıdaki banlanıyor!!! O da güzel. Ki sana diyorum yine git üst yorumlara.. Bu olay ilk olsaydı da ben doğrudan ve sadece bu olay için gnjusa .... çocuğu deseydim o zaman.. Yazdıklarımı bir düşünürdüm haa ben gerçekten ırkçılık mı yapıyorum... diye!!! Onca adam var şu server da neden başkası değil!! sadece ben bile ( ki başka Türklere de itlik puştluk yaptığını düşünüyorum)5 defa bu gnjus denilen adamla uğraşıyorum. Head shot yapıp özür dilemeyen bir ipne (ki ben sırf Banner dan dolayı özür dilemediğine inanıyorum) ben gidip atla 2 kere bump attım diye serverdan 2 gün ban yiyiyorum. Adama th attın mı yeri göğü birbirine sokuyor, yok kapıkulu şöyle yok kapıkulu böyle, kendi tk attı mı özür dilemiyor. onunla hiç alakam olmasa yanından atla geçsem adam devrilmese bile dengesi bozuldu diye m basıyor.  Adama hatayla vursan m basıyor, adam arkanda olsa elinde pole olsa görmediğin adam sana m basıyor. Bunu sadece senin klanına özel yapıyor! Ve senin klanın Türkler in en büyük klanı!! Böyle olduğunu düşündüğünde Adamın bize Türklere karşı ırkçılık yaptığı fikri gayet mantıklı geliyor...

Bize karşı olana karşıyız, kimse de düşmanımız değil! Dediğin gibi olsaydı tüm yabancılara küfür eder aşağılardım. Bende gnjus un bana yaptığını onlara yapardım, köylünün biri gelip tekme attığında dahi Kick oyu verip kick yada ban pool açardım. adamın kılıcının ucu savaşırken bana takılırdı adm hem vuruşunu yapamaz hemde orada öldürürler birde bu bana th yaptı diye üstüne m basardım gnjus un yaptığı gibi...
« Last Edit: August 01, 2013, 12:31:14 am by oguzhangoka »
visitors can't see pics , please register or login

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #17 on: August 01, 2013, 01:14:23 am »
Birisinde guray pool açıp guray uyarı alıyor. Birisinde gnjus topic açıp beni banlatıyor. hiçbişi yok!!! Sonuç guray ota boka pool açtı diye uyarı alırken gnjus dingili yumruk attık diye bizi banlatıyor sen hala bana nerede ırkçılık diye soruyorsun? Kendi ağzınla söylüyorsun işte. Sonra ben diyorum eski zamanda adam sana hp götürecek cinsten vuruş yapmadımı M basamıyordun diyorum... Sen Diyorsun güray da yapmış... ''Gurayın aynı seyı yaptıgını kanıtlıyorum uyarı aldıgını gosterıyorum ama ona bır sey demekten kacınıyorsun...''diyorsun. Yaptığı için uyarı alıyor!! Gnjus yaptımı karşıdaki banlanıyor!!! O da güzel. Ki sana diyorum yine git üst yorumlara.. Bu olay ilk olsaydı da ben doğrudan ve sadece bu olay için gnjusa .... çocuğu deseydim o zaman.. Yazdıklarımı bir düşünürdüm haa ben gerçekten ırkçılık mı yapıyorum... diye!!! Onca adam var şu server da neden başkası değil!! sadece ben bile ( ki başka Türklere de itlik puştluk yaptığını düşünüyorum)5 defa bu gnjus denilen adamla uğraşıyorum. Head shot yapıp özür dilemeyen bir ipne (ki ben sırf Banner dan dolayı özür dilemediğine inanıyorum) ben gidip atla 2 kere bump attım diye serverdan 2 gün ban yiyiyorum. Adama th attın mı yeri göğü birbirine sokuyor, yok kapıkulu şöyle yok kapıkulu böyle, kendi tk attı mı özür dilemiyor. onunla hiç alakam olmasa yanından atla geçsem adam devrilmese bile dengesi bozuldu diye m basıyor.  Adama hatayla vursan m basıyor, adam arkanda olsa elinde pole olsa görmediğin adam sana m basıyor. Bunu sadece senin klanına özel yapıyor! Ve senin klanın Türkler in en büyük klanı!! Böyle olduğunu düşündüğünde Adamın bize Türklere karşı ırkçılık yaptığı fikri gayet mantıklı geliyor...

Bize karşı olana karşıyız, kimse de düşmanımız değil! Dediğin gibi olsaydı tüm yabancılara küfür eder aşağılardım. Bende gnjus un bana yaptığını onlara yapardım, köylünün biri gelip tekme attığında dahi Kick oyu verip kick yada ban pool açardım. adamın kılıcının ucu savaşırken bana takılırdı adm hem vuruşunu yapamaz hemde orada öldürürler birde bu bana th yaptı diye üstüne m basardım gnjus un yaptığı gibi...
güzel arkadasım yanlısklıla sana ban poll demısım sen oyun ıcı anlamısın oyun dısında(forumda yanı. bunu yazdım ya utanıyorum sana attıgım lınkı okusan neden oldugunu anlıcanda)ota boka adam banlatmaya calısan guray ıle senın yumrugun için banlatan gnjus arasında fark yok  anlata bıldım mı ?

ayrıca bende kapikulu oldum neden kımse bana boyle bır sey yapmadı ? cunku adam m ye basınca her hangı bır sey yapmadım (m bastı dıye adama yumruk atmak ne amına kodugum :D)

hala kapikulunun en ıyı degıl en kalabalık oldugunu anlayamadın mı ? o kadar kalabalık kı lıderınle konusurken dıyor kı adam ladderda tanımadıgım 10-15 tane adam var dıyor.... Savasına gırıyorsun ben bılmıyorum o kale ıcınde ne oldugunu o kale sahıbı bılıyor dıyor :O klanda cok baslılıga ızın verıyor klanın lideri kim belli olmuyor her kes kendı iktiarini kurmus kualisyon hukumetı ıle yonetılıyor ama sultan ozan kendının yonettıgını sanıyor...

(click to show/hide)

neyse ben anlatmak ıstedıgımı anlattım bır daha turk ısmını kullanmamanızı rıca edıyorum o kadar.

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
« Reply #18 on: August 01, 2013, 05:35:57 am »
Konu o değil, yumrukla 2 günlük ban atılmış olması. Ki durduk yere de yumruklamıyorum konuyu bi oku.
You already have four previous bans, three of them for teamwounding/teamkilling. You should have been more careful

bu ne yarram

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #19 on: August 01, 2013, 06:59:47 am »
You already have four previous bans, three of them for teamwounding/teamkilling. You should have been more careful

bu ne yarram

Ne ne yarraam aynı adam dan ötürü senden ötürü mü ben den ötürü mü!!

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #20 on: August 01, 2013, 07:10:38 am »
güzel arkadasım yanlısklıla sana ban poll demısım sen oyun ıcı anlamısın oyun dısında(forumda yanı. bunu yazdım ya utanıyorum sana attıgım lınkı okusan neden oldugunu anlıcanda)ota boka adam banlatmaya calısan guray ıle senın yumrugun için banlatan gnjus arasında fark yok  anlata bıldım mı ?

ayrıca bende kapikulu oldum neden kımse bana boyle bır sey yapmadı ? cunku adam m ye basınca her hangı bır sey yapmadım (m bastı dıye adama yumruk atmak ne amına kodugum :D)

hala kapikulunun en ıyı degıl en kalabalık oldugunu anlayamadın mı ? o kadar kalabalık kı lıderınle konusurken dıyor kı adam ladderda tanımadıgım 10-15 tane adam var dıyor.... Savasına gırıyorsun ben bılmıyorum o kale ıcınde ne oldugunu o kale sahıbı bılıyor dıyor :O klanda cok baslılıga ızın verıyor klanın lideri kim belli olmuyor her kes kendı iktiarini kurmus kualisyon hukumetı ıle yonetılıyor ama sultan ozan kendının yonettıgını sanıyor...

(click to show/hide)

neyse ben anlatmak ıstedıgımı anlattım bır daha turk ısmını kullanmamanızı rıca edıyorum o kadar.

Tamam tamam en birinci sensin a.q. ne desem boş o kadar anlattım neden guraya oyle demediğimi neden gnjus a .... çocuğu yazdığımı. Sen adamı bana savundun mu baştan? savundun. Ben de sana tek bi konu ile alakalı değil öyle olması dedim mi?? Neyini anlamamak ta ısrar ediyorsun!!! Bu arada klan olarak kalabalık olmak bir güç göstergesidir. Yeni başlayan adam varsa sonuçta birgün iyi oyuncu olacak noobluğu bakii kalmayacak. Hem benim klanımda olduğu için savaşlarda bizdeki iyi oynayanlar sayesinde exp kasmış olacak. hyr ne yani Türklerin en büyük klanı  biziz bu kadar basit!! adamlar klanlara göz gezdirirken illa senin nasıl oynadığına bakmaz, klan olmanın amacı kendi başına ortalığı dağıtmak değildir. Takım olarak birşey yapabilmektir. Bunu anlamadıkları için durmadan yeni klanlar kuruyorlar. Sen kendi düşüncenle yaşa ben kendi düşüncemle aga!!!

Sana sıraladım nedenlerini bana diyorsun yımrıh atma!! saydın. Anlatıyoruz a.q. tek bu olay değil diyoruz. neden anlamak istemiyorsun. Kapasiten mi yetmiyor yoksa!!! Sana BÜYÜK HARFLERLE YAZARSAM BELKİ ANLARSIN TEK KONU BU OLSAYDI O ZAMAN EVET ÖYLE DERDİM DİYORUM...  kapıkulu birbirine düşşün diye güray a küfür etmemi mi istiyorsun ki güray a da uyarı vermişler, bu konudan  gnjus a birşey yapmıyorlar diyorum.. ADMİN TARAF MI TUTUYOR Kİ!!! ACABA!!!diyorum. Sen bana adama yımrıh atma diyorsun. Tekrar tekrar bana aynı şeyleri eksiltili olarak cevap verdiğin için sana neden güraya ... çocuğu demediğimi Her seferinde tekrar yazıyorum!!! Ki o zaman ki konuyu bilsem ona göre de yorum yapardım konuyu bilmiyorum. Gerçek zamanlı olarak ne olmuşta ne olmuş bir fikrim yok... Belki de güray haklı dır belki de değildir. Tek bir kepçüklükten, birine yüklenecek değilim.!!! .... çocuğu gnjus çünkü onun ki daimi anlata biliyor muyum? Daha dün siege de 10/7 kd var, 4 tanesini tk dan ölmüşüm bir kere bile m basmamışım. Gnjus denilen .... çocuğundanda aynı anlayışı bekliyorum anlata biliyor muyum? Salaklığı geçsin istiyorum ben Güray ın oyle bir şeyi DAİMİİ OLARAK yapmadığını da biliyorum.  o yüzden güray a bisi demiyorum. HALA ANLAMADIYSAN DA YAZARSAN. bu sefer bütün yorumu büyük harflerle yazıvereceğim!!!

Kapıkulu büyük olmasa da!!! (sana göre) bir banner taşıyor. demek ki adamın banner ımıza gıcığı var. Sen sırf banner yüzünden birine oy veriyorsan o zaman ırkçısındır.. tamam mı gülüm. Aynı konu; o zaman ben ırkçı olsaydım  byzantium ların bana yaptığı envai çeşit harekete m bassaydım adamlarda bana karşı cephe alırdı... Beni düşmanı olarak görürdü... bende gnjus u kendime düşman görüyorum. Hala bana diyorsun güray ne güray ne papağan mısın a.q.
« Last Edit: August 01, 2013, 07:41:48 am by oguzhangoka »

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
« Reply #21 on: August 01, 2013, 12:22:52 pm »
Ya göktürk bi sg kimsenin sizin benırınıza gıcık olduğu falan yok adam sizi taşağa alıyor sizde triplere giriyosunuz yorma milleti gtfo

edit: her türlü gereksiz siksikide siz varsınız ceza alınca "bize ıykcıyık yapıyoyay" diye ağlıyorsunuz yeter artık .Azıcık alttan almayı öğrenin sanal ortamdayız yaptığın hiçbirşeyden sorumlu değilsin. ( twitterla ilgili tutuklama yapan sikik hükümeti saymıyorum tabii )

Offline Tonyukuk

• Count
  • Renown: 258
  • Infamy: 58
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: MikariN
  • IRC nick: MikariN
« Reply #22 on: August 01, 2013, 04:30:14 pm »
bizim binnirimizi sivmiyirlır,bize gicik kipiyirlır.
Unreal:
Essay ban, 800 words on: "Accepting defeat and learning from it"

GEEKİLLER:only 2 words: "Fuck You!"

Offline Tonyukuk

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #23 on: August 01, 2013, 04:31:27 pm »
ağlamayın amk kapıkulları.faşişt gokturk.oyuna baslangıc nickin ccc gokturk ccc.sen ırkcısın alıngansın die niye milleti orospu cocugu yerıne koyuyon.

Unreal:

Offline Tonyukuk

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #24 on: August 01, 2013, 04:36:08 pm »
faşo
Unreal:

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #25 on: August 01, 2013, 04:41:53 pm »
Akp secmenı gibisin baskası sana yapınca magdur sen baskasına yapınca haklı  :idea:  :idea:  :idea:  :idea:  bak bir suru ampul koydum  senin iiçin....

Birde bu en buyuk sevdasından vazgec kımse inanmıyor götü ilede guluyor sana.. şimdi noob olan ebediyen noobdur....

Ayrıca siz takım olarakda bir sik yapamıyorsunuz hatta tek tek dolanırken adam alanınız var kalabalık oldugunuzda beles killsiniz yemin ediyorum  :twisted:  :twisted:

Offline Tonyukuk

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #26 on: August 01, 2013, 04:46:16 pm »
hala mı öyleler :D
Unreal:

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #27 on: August 01, 2013, 05:10:05 pm »
Alttan alın ne demek oğlan; abi bokunuzu yiyim bir daha yumruk atmicam sana mı diyim adama!!!

Ezik okçu donçükükten cevaplar... cevaplar... 3 hilal kullandım diye faşist olmuyorum sadece tarihimle gurur duyuyorum... Faşistliğin ne demek olduğunu öğrenin öyle gelin a.q. bebekleri... Nerde; size ne öğretiyorlar yada siz salak mısınınız anlatılanlardan bir bok anlamıyorsunuz!!!  Bi boktan da çaktığınız yok. Önce Atatürk milliyetçiliğiyle, Hitleğr ırkçılığını birbirinden ayırın...  Ezik olan sonuna kadar ezik olurmuşmuş!!!  sen aç karnına bok yemişsin hazar... Ve bir okçu bana beleş killcilikten bahsededemez donçükük. Git CS at a.q. ne işin var bu oyunda. Başka bişi oynayamıyorsun demek ki okçular nerf yediğinde ağlayanlar arasında forumda 1 numarasın.

Birde Hazar mıydı adın her neyse lacoste karakterinle kendini oyunun en iyi oyuncusu sanıyorsun aynı kafayla devam et!!!

Tüm olayları geçtim. Kapıkulu klanından biri banlandıysa seni ne ilgilendirir a.q. bu kadar mı eziksin. Madem küçük klan niye tüm konularını takip ediyorsun, Sana ne? Söylediklerinle yaptıklarında bir uyum olsun!!
« Last Edit: August 01, 2013, 05:20:02 pm by oguzhangoka »

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #28 on: August 01, 2013, 05:19:08 pm »
Ezik okçu donçükükten cevaplar... cevaplar... 3 hilal kullandım diye faşist olmuyorum sadece tarihimle gurur duyuyorum... Faşistliğin ne demek olduğunu öğrenin öyle gelin a.q. bebekleri... Nerde; size ne öğretiyorlar yada siz salak mısınınız anlatılanlardan bir bok anlamıyorsunuz!!!  Bi boktan da çaktığınız yok. Önce Atatürk milliyetçiliğiyle, Hitleğr ırkçılığını birbirinden ayırın...  Ezik olan sonuna kadar ezik olurmuşmuş!!!  sen aç karnına bok yemişsin hazar... Ve bir okçu bana beleş killcilikten bahsededemez donçükük. Git CS at a.q. ne işin var bu oyunda. Başka bişi oynayamıyorsun demek ki okçular nerf yediğinde ağlayanlar arasında forumda 1 numarasın.

Birde Hazar mıydı adın her neyse lacoste karakterinle kendini oyunun en iyi oyuncusu sanıyorsun aynı kafayla devam et!!!

Tüm olayları geçtim. Kapıkulu klanından biri banlandıysa seni ne ilgilendirir a.q. bu kadar mı eziksin. Madem küçük klan niye tüm konularını talip ediyorsun, Sana ne? Söylediklerinle yaptıklarında bir uyum olsun!!
lan amına atladıgımı safmısın sen orda turk kullandılar yazdım bu yazıyı turklere ırcılık yapılıyor dedıgınızdede benı ılgılendırır anladınmı ? ayrıca göt lalesi Belki oyunun en iyisi degilim ama butun kapikulundan iyiyiim şimdi sg kumla oyna.

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
« Reply #29 on: August 01, 2013, 05:20:47 pm »
Hitleğr yazmayı nasıl başardın amk "ğ" yakın bile değil o harflere.

Biz sana Götkürt diyormuyuz lan? Demiyoruz. Sen şimdi burada Kapıkulunu savunuyosun bize, e ben Kapıkulundayken bundan 2 yıl önce seni 6 aydır TS uğramıyo diye klandan attıklarında saydırıyodun şimdi götünü yaladığın heriflere? :D Umut oyunu oynamıyo bile sen ona nerften ağlıyor diyorsun :D Millete söyledikleriniz yaptıklarınızı tutsun diyorsun , kendi yaptıklarına bak :D Ulan şu foruma mod olayım varya %99 uyarı verdirtecem ilk sana