Author Topic: Kaptan Adayları - Tanıtım Başlığı  (Read 18613 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • Renown: 10
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
  • Game nicks: Mr_V
Re: Kaptan Adayları - Tanıtım Başlığı
« Reply #30 on: May 23, 2012, 08:28:44 am »
Ya sizin bu oylama zevkinizi anlamiyorum ben klaniniz kac kisi bilmiyorumda o zaman bütün NC ye gidicek oyunculara kapikulu karar versin istersen ? oylamayla karar verilicek birsey degil bu

Offline JennaHaze

• Count
  • Renown: 267
  • Infamy: 147
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: 2Bach
« Reply #31 on: May 23, 2012, 08:49:04 am »
JennaHaze

Offline Thorondor

• Count
  • Renown: 172
  • Infamy: 17
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: the Turks
  • Game nicks: Kapikulu_Beleg
« Reply #32 on: May 23, 2012, 10:56:48 am »
Ya sizin bu oylama zevkinizi anlamiyorum ben klaniniz kac kisi bilmiyorumda o zaman bütün NC ye gidicek oyunculara kapikulu karar versin istersen ? oylamayla karar verilicek birsey degil bu
kaptan oylamayla seçilir.oyuncuları kaptan seçer.ayrıca kapıkulundan aday yok sen niye taktın bu kadar üye sayımıza

Offline Ronin

• Marshall
  • Renown: 859
  • Infamy: 198
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #33 on: May 23, 2012, 11:03:11 am »
Kendimi nasıl pazarlamayımışım kısmını anlayamadım? Eu1'de oynamayı sevmiyorum çünkü çok kalabalık oluyor, sanırım sen de aksini pek fazla sevmiyorsun. O halde karşılaşmamamız doğaldır. Zaten sırf crpg oynamıyorum ve adaylığımı koymamın asıl sebeplerinden biri de bu. Bu turnuva native klan maçlarının ve crpg'nin bir kırması olacak, yani kaptanın ikisine de hakim olması gerektiğine inanıyorum. Bence sırf biri arkadaşınız diye, veya sırf tanıyorsunuz diye birini desteklemek saçma. Bunun yerine adaylar tanınmaya çalışılmalı, ve ona göre karar verilmeli diye düşünüyorum. Şahsen battalgazi'yi pek tanımıyorum ve oyun içinde bir kere bile görmedim ancak burada yazdıklarına bakarak gönlümü fethetti. Eğer aday olmasaydım hiç tanımadığım ve oynanışını hiç görmediğim halde battal gaziye vermeyi düşünürdüm. Ki tam bilmeden oy vermek de doğru olmazdı, o yüzden önce onu tanımaya çalışırdım.
Quote from: BlindGuy
Seems the fascists are gaining ground once again in UKR... right vving politics is SO bad for the general populace but STILL in times of trouble the uneducated turn to them for help, simply because they are so amoral they vvill supply those vvilling to fight vvith vveapons rather than knovvledge.

My UU key is broken incase you can't tell :D

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • Renown: 26
  • Infamy: 22
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Barlas
  • Game nicks: Barlas_Bugrahan
  • IRC nick: Bugrahan
« Reply #34 on: May 23, 2012, 01:34:53 pm »
Kendimi nasıl pazarlamayımışım kısmını anlayamadım? Eu1'de oynamayı sevmiyorum çünkü çok kalabalık oluyor, sanırım sen de aksini pek fazla sevmiyorsun. O halde karşılaşmamamız doğaldır. Zaten sırf crpg oynamıyorum ve adaylığımı koymamın asıl sebeplerinden biri de bu. Bu turnuva native klan maçlarının ve crpg'nin bir kırması olacak, yani kaptanın ikisine de hakim olması gerektiğine inanıyorum. Bence sırf biri arkadaşınız diye, veya sırf tanıyorsunuz diye birini desteklemek saçma. Bunun yerine adaylar tanınmaya çalışılmalı, ve ona göre karar verilmeli diye düşünüyorum. Şahsen battalgazi'yi pek tanımıyorum ve oyun içinde bir kere bile görmedim ancak burada yazdıklarına bakarak gönlümü fethetti. Eğer aday olmasaydım hiç tanımadığım ve oynanışını hiç görmediğim halde battal gaziye vermeyi düşünürdüm. Ki tam bilmeden oy vermek de doğru olmazdı, o yüzden önce onu tanımaya çalışırdım.

Zaten kaptan olacak kişinin oyunundan çok taktiksel bilgi ''C-RPG'' bilgisi ve ayrıca insanları komuta edip tarafsız bir yönetim sergileyen birisi olmalı...Bu konuda da aklımda 3 tane aday var.Ronin (Native oyuncusu olmasından üçüncü planda kalıyor.) Pande ve Battalgazi Pande ve Battalgazi ile gerek Tikensin yaptıgı maçlarda gerekse c-rpgdeki maç yönetmelerini biliyorum ve bu yüzden bu kişileri destekliyorum.Ayrı bir konu ise oylama kaptan oalcak kişileri oylama ile seçmeliyiz.Mesela herkes 4 tane isim yazar.Bunlar Kaptan Yedek kaptan organizasyon için uğraşacak kişi ve maçda oynayacak olan kişileri seçen birisi örnek olarak söylemek gerekirse şu şekilde olur sırası ile...

Battalgazi
Pandemona
Ronin
ImNotAlone

bu şekilde yapılır ve bunu bir kişi seçer ve koyar adaylar arasından seçilen kişiler eğer ki kabul ederlerse.Aynı görevlerinin başına geçerler.
visitors can't see pics , please register or login

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
« Reply #35 on: May 23, 2012, 01:55:49 pm »
e nasıl adıl olaacak dıger turlu ?
sadece eleştiri yaptım ben.... arkadasımıda eleştırdım senıde.... Bence dedıklerımden bır sey cıkartıp duzeltmeyı denemelısın.....

Offline OymakBasi

• Peasant
  • *
  • Renown: 7
  • Infamy: 6
  • cRPG Player
  • [V]ell
    • View Profile
  • IRC nick: OymakBaşı
« Reply #36 on: May 23, 2012, 02:00:19 pm »
e nasıl adıl olaacak dıger turlu ?sadece eleştiri yaptım ben.... arkadasımıda eleştırdım senıde.... Bence dedıklerımden bır sey cıkartıp duzeltmeyı denemelısın.....
  Oylamaya fln gerek yok gonulu olan adamlar zaten 4tane fln yapsinlar eger basakalarida varsa gonullu ciksinlar Ozaman tartisiriz

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
« Reply #37 on: May 23, 2012, 02:03:46 pm »
  Oylamaya fln gerek yok gonulu olan adamlar zaten 4tane fln yapsinlar eger basakalarida varsa gonullu ciksinlar Ozaman tartisiriz
1 tane kaptan olabılıyor bılıyorsun deıl mı ? hani hepsi kaptanlık ıcın adaylıgını koymus kımseler... yanı gonulluler... sımdı bu konuyu tartısmıcaz ne zaman tartısıcaz ?

Offline Thorondor

• Count
  • Renown: 172
  • Infamy: 17
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: the Turks
  • Game nicks: Kapikulu_Beleg
« Reply #38 on: May 23, 2012, 02:04:19 pm »
takımın 4 te biri kaptan olsun diyosun yani.hey allahım..

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #39 on: May 23, 2012, 02:06:14 pm »
Bence sadece c-rpg oynayan türklere açık olmalı oylama herhangi bir kalnda olduguna dair kanıtı olmayanların verdiği oylar kabul görmez

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline rabbit

• Knight
  • Renown: 65
  • Infamy: 111
  • cRPG Player
  • Utibya krassivaya grudd cyka blyat
    • View Profile
  • Game nicks: rabbitstayla
  • IRC nick: rabbitstayla
« Reply #40 on: May 23, 2012, 02:18:38 pm »
Ayrıca kaptan olan kişinin karşı takımı gözetleyebilmesi için atlı olması tercih bence.

Panda diyorum ben.

Bence sadece c-rpg oynayan türklere açık olmalı oylama herhangi bir kalnda olduguna dair kanıtı olmayanların verdiği oylar kabul görmez

Oylamayla olacak şey değil bu. Oylamayla olursa en çok seveni olan kazanır , belki daha iyi kaptan olan kişi güme gider.

Offline Shiki

• Noble
  • **
  • Renown: 19
  • Infamy: 7
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: ShikiBalyozcu , 2HShiki
« Reply #41 on: May 23, 2012, 02:25:31 pm »
o zaman herkez steamden arkadaslarini toplar burayi oyla der en cok arkadasi olan kazanir *_*
Forumda en az 10 saat online olanlar cevap verir mesela.

Pandemona=Geçmişte bazı organizasyonlarda kaptanlık,hakemlik vs yaptıgı için ''İngilizce bildiği için ''ayrıca yaşı...

Abay=Taktisel bilgi Yabancı dil Yaş Liderlik vasfı ve oyunculuğu

Cicero=Taktiksel bilgi,yabancı dil,yaş gerektiğinde itina ile söve bilme

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #42 on: May 23, 2012, 02:39:12 pm »
Forumda en az 10 saat online olanlar cevap verir mesela.

Aferim evlat <3

Offline YnScN

• Count
  • Renown: 261
  • Infamy: 55
  • cRPG Player
    • View Profile
  • IRC nick: YnScN
« Reply #43 on: May 23, 2012, 02:57:58 pm »
Daha önceden yapılmış turnuvaların maçlarını izleyebileceğimiz bir sitevar mı?
Youtube'da araştırdım ama pek bir sonuç bulamadım.

Bütün adaylara başarılar dilerim, genelde adayları pek tanımasam da artık yazılarına göre değerlendireceğim,
Saygılar

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • Renown: 10
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
  • Game nicks: Mr_V
« Reply #44 on: May 23, 2012, 03:00:55 pm »
Kaptanlar takimlar vs secilince canli streaming yapmayi planliyorlar yani izlemek sorun olmaz