Author Topic: Kaptan Adayları - Tanıtım Başlığı  (Read 18329 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pandemona

• Game Admin (trial)
  • Renown: 321
  • Infamy: 38
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
  • We are all of us what we do
    • View Profile
  • Faction: Mercenaries
  • Game nicks: Merc_Pandemona
  • IRC nick: Pandemona
Re: Kaptan Adayları
« Reply #15 on: May 23, 2012, 01:14:36 am »
Öncelikle kendimi tanıtayım ismim Kaan, İstanbul'da üniversite öğrencisiyim. Bilgisayar başındaki zamanımın büyük bir kısmını cRPG'de geçiriyorum ve Warband oyununu betadan beri oynuyorum, cRPG'ye ise ilk çıktığı zamanlarda başladım. Warband competitive bir oyun haline geldiğinden beri hem Türkiye'deki hem de uluslararası turnuvalarda aktif olarak rol aldım. Gerek hakemlik, gerekse kaptanlık görevlerinde bulundum. Native modunda uzun bir süre bir Türk klanda kaptanlık görevini gerçekleştirdim. Organizasyon hakkında kendime güvenim tam ve 2010 yılında ilk Native uluslararası turnuvasında Türkiye takımı kaptanlığını yaptım. Sonraki turnuvaları da yakından takip ettim ve bir turnuvada da hakemlik görevinde bulundum, bu yüzden uluslararası turnuvalara kendimi bir hayli yakın hissediyorum ve ilişkilerim de iyi durumda.

Yaklaşık 3 yılda bir çok Native maçına çıktım ki bu turnuvanın 10 vs 10 kuralı bir Native kuralıdır (her ne kadar bu yıl değiştirildiyse de). cRPG bilgisi konusunda kuşkunuz olmasın son birkaç ayımı tamamen cRPG modunda geçirdim diyebilirim. Fakat benden daha iyi taktikler tasarlayabilecek ve bu taktikleri oyuna aktarabilecek oyuncular elbet vardır, ki bu da takım kurulduktan sonra ortaya çıkacaktır. Yukarda belirttiğim gibi savaş dışı organizasyon konusunda çok tecrübeliyim ve kendime güvenim tam.

cRPG oyuncularıyla fazla sorunum olduğunu sanmıyorum insanların benim hakkımda ne düşündüklerini tam olarak bilmiyorum ve diğer başlıkta fikirlerinizi paylaşırsanız ben de kendimden haberdar olurum.

Bu kadar.

Edit : Doğal olarak kafamda bir kadro oluşuyor, fakat takım kaptanlık seçimleri bittikten sonra seçmeyle seçilecektir.

http://nditions.de/forum/index.php?topic=1777.0
« Last Edit: May 23, 2012, 12:38:10 pm by Pandemona »
Remember remember the fifth of November. The gunpowder, treason and plot. I know of no reason, why the gunpowder treason, should ever be forgot.

Offline Penia

• Permanently Banned
  • **
  • Renown: 1
  • Infamy: 2
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #16 on: May 23, 2012, 01:17:43 am »
Skip the fun kalktımı :S
Daha kaç kez ıskalayacağız hayatı Olric? - Oklarımız bitene kadar efendimiz

Offline Ronin

• Marshall
  • Renown: 859
  • Infamy: 198
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #17 on: May 23, 2012, 01:18:16 am »
Kalkmadı :D
Quote from: BlindGuy
Seems the fascists are gaining ground once again in UKR... right vving politics is SO bad for the general populace but STILL in times of trouble the uneducated turn to them for help, simply because they are so amoral they vvill supply those vvilling to fight vvith vveapons rather than knovvledge.

My UU key is broken incase you can't tell :D

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • Renown: 26
  • Infamy: 22
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Barlas
  • Game nicks: Barlas_Bugrahan
  • IRC nick: Bugrahan
« Reply #18 on: May 23, 2012, 01:24:39 am »
Bence cRPG oynayan herkes burada yorum olarak atıyorum "bugrahan" diyerek oy versin ona göre bi sayım yapılsın.

Bana oy verdiğin için sağol pampa evet aslında Helgo'nun dediği daha mantıklı sadece türk oyuncuların oyları kabul görür.Buraya yazarız.
visitors can't see pics , please register or login

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • Renown: 10
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
  • Game nicks: Mr_V
« Reply #19 on: May 23, 2012, 01:25:52 am »
Bana oy verdiğin için sağol pampa evet aslında Helgo'nun dediği daha mantıklı sadece türk oyuncuların oyları kabul görür.Buraya yazarız.

O zmn ben adama pm den suna oy ver sonrada sunu post at derim ^^ bunu böyle halledemeyiz. en kötü herkez her gördügü türkü klana alir buraya oy at der sonra *_* en fazla üyesi olan kiside kazanir ondan zaten tartisma konusu actik tartisarak en uygun kaptani bulmak icn

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #20 on: May 23, 2012, 01:29:19 am »
O zmn ben adama pm den suna oy ver sonrada sunu post at derim ^^ bunu böyle halledemeyiz. en kötü herkez her gördügü türkü klana alir buraya oy at der sonra *_* en fazla üyesi olan kiside kazanir ondan zaten tartisma konusu actik tartisarak en uygun kaptani bulmak icn

Zaten bunu türkler seçmiyor mu ? Türkçe forumu kullanan herkes seçebilir ama bizim böyle birşeye ihtiyacımız oldugunu sanmıyorum çünkü yeterince memberımız var :) Olamaynalr düşünsünler böyle çakallıkları Ayrı bir öneri ise sadece klan oyuncularının oyları geçerlilik kazanır y

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
« Reply #21 on: May 23, 2012, 01:31:06 am »
Zaten bunu türkler seçmiyor mu ? Türkçe forumu kullanan herkes seçebilir ama bizim böyle birşeye ihtiyacımız oldugunu sanmıyorum çünkü yeterince memberımız var :) Olamaynalr düşünsünler böyle çakallıkları Ayrı bir öneri ise sadece klan oyuncularının oyları geçerlilik kazanır y

Iste sizin gibi herkezi alan bi klan olmadigimizdan zor o is Ondan diyorumki esit olarak tartisarak bakalm ortak birsey bulalm

Offline Pandemona

• Game Admin (trial)
    • View Profile
« Reply #22 on: May 23, 2012, 01:32:29 am »
Bu konuda ''sadece'' kendi kaptan adaylarınızı ve kaptanlık yapmasının mantıklı olabileceğini düşündüğünüz kişileri yazıp yorumlarınızı diğer konuda dile getirirseniz hem konular karışmaz hem de elimize somut birşeyler geçmiş olur.

Edit : Kaptan adayları buraya kendilerini tanıtan bir yazı yazarlarsa iyi olur.
Remember remember the fifth of November. The gunpowder, treason and plot. I know of no reason, why the gunpowder treason, should ever be forgot.

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
Re: Kaptan Adayları - Tanıtım Başlığı
« Reply #23 on: May 23, 2012, 01:32:58 am »
Pardon panda <3 oyum sana :D

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #24 on: May 23, 2012, 01:35:27 am »
Iste sizin gibi herkezi alan bi klan olmadigimizdan zor o is Ondan diyorumki esit olarak tartisarak bakalm ortak birsey bulalm

O zaman geçti bitti artık son zamanlarda biz kimseye teklif yapmadık bize katılmak isteyen bir iki kişiyi aldık onun dışında var mı başka göt etme çaban ?

Offline Pandemona

• Game Admin (trial)
    • View Profile
« Reply #25 on: May 23, 2012, 02:06:50 am »
Kaptan adayları lütfen kendilerini bu başlıkta tanıtsınlar.

Offline Ronin

• Marshall
  • Renown: 859
  • Infamy: 198
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #26 on: May 23, 2012, 02:11:09 am »
Aynı klandan maximum 4 kişi olabileceğini biliyorsunuz değil mi bu arada?

Beyler çok açık ve net söylüyorum ki, kaptanlığa adayım.

Düşüncelerimi belirteyim: bu turnuvada kaptan olacak kişinin hem native'de hem crpg'de iyi bir deneyimi olması gerektiği kanısındayım. Bundaki en önemli sebep şu, bu turnuva 10vs10'luk oynanış formatı bakımından native'i, crpg karakterleri ve ekipmanları kullanması bakımından ise crpg'yi baz alıyor. Yani bu, hayal etmesi bile aşırı keyif veren; ve çeşitliliği bol olan güzel bir turnuva olacak. Takdir edersiniz ki, Native'in dinamik formatı ve crpg'nin yoğun çeşitliliğinin kesişmesi; eğer başarılı olunmak isteniyorsa, hayal gücü bakımından fakir olunmaması gerekliliğini doğuruyor. Bu durumda da Hayal gücünün iki kanaldan da beslenebilmiş olması her zaman tek taraftan beslenmiş olmasından iyidir. Ben de ikisini de uzun bir süredir oynayan birisi olarak kendimi aday göstermeyi uygun buluyorum.

Kendimi biraz pazarlamam tanıtmam gerekirse, kendimi bireysel olarak iyi bir oyuncu olarak görüyorum (ki 10v10 savaşında farkettirecek bir durum). Dalga geçmediğim, ve ciddi olarak oynadığım zamanlardan bahsediyorum elbette ki. Bunun dışında İngilizce seviyem, gayet iyi. Ayrıca maç esnasında ne olursa olsun sakinliğimi ve metanetimi koruyabileciğime de inanıyorum. Eğer dikkate bulursanız söyleyeyim taktiksel düşünme, düşüncenin kuramı üzerine bazı kitaplar okudum (ki kişisel gelişim kitaplarından bahsetmiyorum. Clausewitz, SunTzu gibi yazarların eserlerinden bahsediyorum.). Bu yüzden kendimi bu alanda da en azından belli başlı düşünceleri oturmuş, kararlarından emin ve az çok nasıl düşünmesi gerektiğini bilen biri olarak görüyorum.

Ek olarak belirtmek isterim ki, yardımcı kaptanlığın ve benzeri rollerin önemine de yürekten inanan birisiyim. Daha doğrusu fikir çeşitliliğinin işe yararlılığını görmüş birisiyim. Her zaman ekiptekileri dinleyeceğime, ve insanlık tarihinde sıkça rastlanılan kendini beğenmişliğin zerresini yüreğimin yakınlarına uğratmayacağıma da söz veriyorum. Kısacası, başkalarının fikirlerine her daim değer veririm; ve kaptanlık üzerinden hakkım olmayan bir iktidar kurmayı amaçlamam. Bundan tiksinirim.

Adaylığımı Nditions'da koydum. Metin aynı burada yazdığım metin. Sevgilerimle.
Quote from: BlindGuy
Seems the fascists are gaining ground once again in UKR... right vving politics is SO bad for the general populace but STILL in times of trouble the uneducated turn to them for help, simply because they are so amoral they vvill supply those vvilling to fight vvith vveapons rather than knovvledge.

My UU key is broken incase you can't tell :D

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
« Reply #27 on: May 23, 2012, 02:14:29 am »

Ayni klandan maximum 4 kisi olabilir ancak egerki bu kriterlere uygun olarak 16 kisi toplanamiyorsa turnuvayi düzenlenleyenlerle konusulup halledilebiliniyor

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #28 on: May 23, 2012, 02:24:47 am »

Düşüncelerimi belirteyim: bu turnuvada kaptan olacak kişinin hem native'de hem crpg'de iyi bir deneyimi olması gerektiği kanısındayım. Bundaki en önemli sebep şu, bu turnuva 10vs10'luk oynanış formatı bakımından native'i, crpg karakterleri ve ekipmanları kullanması bakımından ise crpg'yi baz alıyor. Yani bu, hayal etmesi bile aşırı keyif veren; ve çeşitliliği bol olan güzel bir turnuva olacak. Takdir edersiniz ki, Native'in dinamik formatı ve crpg'nin yoğun çeşitliliğinin kesişmesi; eğer başarılı olunmak isteniyorsa, hayal gücü bakımından fakir olunmaması gerekliliğini doğuruyor. Bu durumda da Hayal gücünün iki kanaldan da beslenebilmiş olması her zaman tek taraftan beslenmiş olmasından iyidir. Ben de ikisini de uzun bir süredir oynayan birisi olarak kendimi aday göstermeyi uygun buluyorum.

Kendimi biraz pazarlamam tanıtmam gerekirse, kendimi bireysel olarak iyi bir oyuncu olarak görüyorum (ki 10v10 savaşında farkettirecek bir durum). Dalga geçmediğim, ve ciddi olarak oynadığım zamanlardan bahsediyorum elbette ki. Bunun dışında İngilizce seviyem, gayet iyi. Ayrıca maç esnasında ne olursa olsun sakinliğimi ve metanetimi koruyabileciğime de inanıyorum. Eğer dikkate bulursanız söyleyeyim taktiksel düşünme, düşüncenin kuramı üzerine bazı kitaplar okudum (ki kişisel gelişim kitaplarından bahsetmiyorum. Clausewitz, SunTzu gibi yazarların eserlerinden bahsediyorum.). Bu yüzden kendimi bu alanda da en azından belli başlı düşünceleri oturmuş, kararlarından emin ve az çok nasıl düşünmesi gerektiğini bilen biri olarak görüyorum.

Ek olarak belirtmek isterim ki, yardımcı kaptanlığın ve benzeri rollerin önemine de yürekten inanan birisiyim. Daha doğrusu fikir çeşitliliğinin işe yararlılığını görmüş birisiyim. Her zaman ekiptekileri dinleyeceğime, ve insanlık tarihinde sıkça rastlanılan kendini beğenmişliğin zerresini yüreğimin yakınlarına uğratmayacağıma da söz veriyorum. Kısacası, başkalarının fikirlerine her daim değer veririm; ve kaptanlık üzerinden hakkım olmayan bir iktidar kurmayı amaçlamam. Bundan tiksinirim.

Aslında sen hep benim aklımdaki listede vardın ama ingilizce bildiğini hiç düşünemedim Aslında sende olabilirsin iyice ortada kadlım :D aklımdaki çiftliden uzaklaşıyor gibiyim :D

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
« Reply #29 on: May 23, 2012, 07:20:04 am »
Öncelikle kendimi tanıtayım ismim Kaan, İstanbul'da üniversite öğrencisiyim. Bilgisayar başındaki zamanımın büyük bir kısmını cRPG'de geçiriyorum ve Warband oyununu betadan beri oynuyorum, cRPG'ye ise ilk çıktığı zamanlarda başladım. Warband competitive bir oyun haline geldiğinden beri hem Türkiye'deki hem de uluslararası turnuvalarda aktif olarak rol aldım. Gerek hakemlik, gerekse kaptanlık görevlerinde bulundum. Native modunda uzun bir süre bir Türk klanda kaptanlık görevini gerçekleştirdim. Organizasyon hakkında kendime güvenim tam ve 2010 yılında ilk Native uluslararası turnuvasında Türkiye takımı kaptanlığını yaptım. Sonraki turnuvaları da yakından takip ettim ve bir turnuvada da hakemlik görevinde bulundum, bu yüzden uluslararası turnuvalara kendimi bir hayli yakın hissediyorum ve ilişkilerim de iyi durumda.

Yaklaşık 3 yılda bir çok Native maçına çıktım ki bu turnuvanın 10 vs 10 kuralı bir Native kuralıdır (her ne kadar bu yıl değiştirildiyse de). cRPG bilgisi konusunda kuşkunuz olmasın son birkaç ayımı tamamen cRPG modunda geçirdim diyebilirim. Fakat benden daha iyi taktikler tasarlayabilecek ve bu taktikleri oyuna aktarabilecek oyuncular elbet vardır, ki bu da takım kurulduktan sonra ortaya çıkacaktır. Yukarda belirttiğim gibi savaş dışı organizasyon konusunda çok tecrübeliyim ve kendime güvenim tam.

cRPG oyuncularıyla fazla sorunum olduğunu sanmıyorum insanların benim hakkımda ne düşündüklerini tam olarak bilmiyorum ve diğer başlıkta fikirlerinizi paylaşırsanız ben de kendimden haberdar olurum.

Bu kadar.

Edit : Kafamdaki kadro şekillenmeye başladı ve oyuncularla konuşmaya başladım, yakında bu postu editleyerek kadronun büyük kısmını yazacağım.

http://nditions.de/forum/index.php?topic=1777.0
destekledıgım aday sensın kı bunun nedenı Tiken's te sahıt oldugum o taktıksel yetenegın... İngilizcen oldugunu sanırım herkes ten cok bılıyorum ts ye atıp bunu cevırırmısınız dedıgım de bır sen cevırıyosun cunku  :rolleyes:... ancak senın oyuncuları belirlemen ne kadar dogru olur orasında şüpheliyim bence bir oylama acılmalı herkes 20 kısı arasından(atıyorum) 16 kısı secmeli.....
Bunu demen senın bılen cahıl oldugunu gosterır klanda 56 kısı varsa 35 senı alır alamazsa carı sılerım ....

şahsen senı tanımıyorum.... Hatta bizim klandaymısın onceden gırıp cıktıgını falan hiç duymadım bundan dır kı ısmının daha cok bılınen bır kaptan olması gerektıgı dusuncesındeyım o yuzden senı desteklemem sacma olur bence sen once kendını baska ortamlarda pazarlamalısın(oyun içi olarak) daha 1 de oyndaıgını gormedım ...