Author Topic: Kapış  (Read 17470 times)

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Offline Zapenat

• Noble
  • **
  • Renown: 10
  • Infamy: 4
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: ZapenaT
Re: Kapış
« Reply #60 on: February 19, 2012, 10:01:41 pm »
Notun Dibi : Arabesk rapi sıçarken çıkarttığım osuruk seslerinden altyapı hazırlayarak kayıta giriyorum.
visitors can't see pics , please register or login

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
« Reply #61 on: February 19, 2012, 10:02:39 pm »
Kocik abi donun olayım osur osur parçala beni  :|

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
« Reply #62 on: February 19, 2012, 10:09:11 pm »
Notun Dibi : Arabesk rapi sıçarken çıkarttığım osuruk seslerinden altyapı hazırlayarak kayıta giriyorum. :)
« Last Edit: February 19, 2012, 10:10:52 pm by GunTR »

Offline Kocik_4th

• Knight
  • Renown: 40
  • Infamy: 30
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: looking for
  • Game nicks: Kocik
  • IRC nick: Kocik
« Reply #63 on: February 19, 2012, 10:33:51 pm »
Genelde abımın golgesın de kalmaktayım ancak Kapikulunun Yalan soylemıyorlarsa  :rolleyes: en kucuk uyesıyım.  anında Hikaye yazarım. Deve olmak istmemin sebebı senın arbeletlı kızındır (Kaan ve Diğerleri Hariç olarak) Tam ısımım Gün Hazar Karabatak.. bütün myspace seylerını dınledım  (25 sn hepsi toplam yanlıs anlama) c-Rpg ye native oynamadan basladım sbs'ye gırdım 421 ortalamam var. Arabesk rap Baskentınde yasıyorum (aksaray) Zapenat ve Disaster Hemşerimdir Zapenat ile akrabayız ancak o arabesk rap yapıyor   :lol:.. oyuna baslamadan once  (yaklasık olarak) 1.79m boya sahhip ve 57 kilo idim simdi ise 1.81m boyum var 69.5  kiloyum
Profesyonal Futbol oynamaktayım ... :wink:
Oyuna basladıgım gün Kapikuluna gırdım.
Bozdag'ın kankisiyim  :P
Hiç sevgilim olmadı  :cry: malesef hep elizabeth dım
Oooo Dahada vermezsen Ebennin amı'' http://www.youtube.com/watch?v=mW5bLyGQqXo '' :rolleyes:
1m istiyorum taş koydum  :!:
Dip Not:
(Tiken norweççede orospu demek ben sahsen Siken den turetildiğini sanıyordum kesınlıkle Abimin Oyun nicklerındendir Bu sepepten ayrıyetten abım sanırım oruspu) Belirtmek istedim :)
begendim ama 1m çok. 300k ya anlaşırız
Küfür mü? Ne küfürü? aaa?

Offline Bozdag

• Knight
  • Renown: 32
  • Infamy: 8
  • cRPG Player
  • i fight for wine
    • View Profile
  • Faction: Tormatun
  • Game nicks: Bozdag, Merlot(ALT)
  • IRC nick: Bozdag
« Reply #64 on: February 20, 2012, 01:09:15 am »
sen buraya güzel bişey yaz ben sana veriyim lan gider ayak bi item :D

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
« Reply #65 on: February 20, 2012, 06:33:30 am »
begendim ama 1m çok. 300k ya anlaşırız
Kabul koydum  :D bu arada tesekkurler

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
« Reply #66 on: February 20, 2012, 06:43:47 am »
bende kendim hakkinda bilgi versem alir miyim bi 300 falan?

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • Renown: 26
  • Infamy: 22
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Barlas
  • Game nicks: Barlas_Bugrahan
  • IRC nick: Bugrahan
« Reply #67 on: February 20, 2012, 10:18:05 am »
Genelde abımın golgesın de kalmaktayım ancak Kapikulunun Yalan soylemıyorlarsa  :rolleyes: en kucuk uyesıyım.  anında Hikaye yazarım. Deve olmak istmemin sebebı senın arbeletlı kızındır (Kaan ve Diğerleri Hariç olarak) Tam ısımım Gün Hazar Karabatak.. bütün myspace seylerını dınledım  (25 sn hepsi toplam yanlıs anlama) c-Rpg ye native oynamadan basladım sbs'ye gırdım 421 ortalamam var. Arabesk rap Baskentınde yasıyorum (aksaray) Zapenat ve Disaster Hemşerimdir Zapenat ile akrabayız ancak o arabesk rap yapıyor   :lol:.. oyuna baslamadan once  (yaklasık olarak) 1.79m boya sahhip ve 57 kilo idim simdi ise 1.81m boyum var 69.5  kiloyum
Profesyonal Futbol oynamaktayım ... :wink:
Oyuna basladıgım gün Kapikuluna gırdım.
Bozdag'ın kankisiyim  :P
Hiç sevgilim olmadı  :cry: malesef hep elizabeth dım
Oooo Dahada vermezsen Ebennin amı'' http://www.youtube.com/watch?v=mW5bLyGQqXo '' :rolleyes:
1m istiyorum taş koydum  :!:
Dip Not:
(Tiken norweççede orospu demek ben sahsen Siken den turetildiğini sanıyordum kesınlıkle Abimin Oyun nicklerındendir Bu sepepten ayrıyetten abım sanırım oruspu) Belirtmek istedim :)

Lan abinin yaptıklarını veya yakalanışını anlatayım mı yada dur koçikciğim sana bu battalın bi hikayesi var tsde pek bi meşhur sana onuda anlatabilirim ama bu biraz pahalıdır çünkü çok değerli bir hikayedir

Dikkat:Dinledikten sonra gayliğe meğimli olabilirsiniz.

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline JennaHaze

• Count
  • Renown: 267
  • Infamy: 147
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: 2Bach
« Reply #68 on: February 20, 2012, 10:33:31 am »
Ben de kendimden bahsedeyim belki 1-2 bişey kaparız...
Nerden başlasam bilemedim çocukluktan da başlamıyım hah oyunu çıktığından beri oynuyorum kapıkulunun yarısı gibi oyuna başladığım gün c-rpg ye girip kapıkuluna girmedim. Tam adım ataberk denge edirneliyim(ama tekirdağda yaşıyorum) çok müzik dinlerim hatta o kadar çok dinlerim ki native'de klandan atılmama neden oldu maçta tsde müzik dinlediğim için. lise 2'ye gidiyorum tekirdağ anadolu öğretmen lisesinde ara sıra çıkışıma gelin dövün beni :P boyum 1.74 kilom 71 body building yapıyorum benim de sevgilim hiç olmadı my love elizabeth nickimin niye jennahaze olduğuna gelirsek crpgye geçen yazın başında başladım denemek için bu ismi koydum ara sıra girer takılırım dedim sonra 10 lvl oldum ilk gün sıkıldım çıktım herkez kesti beni sonra ben o hırsla girdim native'e kendimi geliştirdim blocktur chamberdır balyoz kullanmaktır(balyozu vurguluyorum balyoz verirsen mutlu olurum) sonra girdim kastım kastım amk bu ne kasılmıyo sonra bi baktım defend the village dedim allah girdim botları kestim kestim kestim 30 lvl oldum :shock: 30 lvl olunca da siege ve battle da 31 e kastım veeeeee emekli oldum sonra emekli olunca cuir bouilliye bastım heirloom sonra sanırım çok düşük bi fiyattan guntr ye bıraktım(+1 elite scimitara +1cuir bouilli+50k verdim amk :shock: ) sonra tek elden sıkıldım 320k ya da onu sattım şu an beş parasız bi okçuyum yardımlarınıza muhtacım beni sağda solda heryerde görebilirsiniz ama en çok rageball takılırım. aha bu da benim hakkımda özet

dipnot: yazın kapıkuluna girmiştim
« Last Edit: February 20, 2012, 02:20:02 pm by JennaHaze »

Offline OymakBasi

• Peasant
  • *
  • Renown: 7
  • Infamy: 6
  • cRPG Player
  • [V]ell
    • View Profile
  • IRC nick: OymakBaşı
« Reply #69 on: February 20, 2012, 11:27:15 am »
Ben de kendimden bahsedeyim belki 1-2 bişey kaparız...
Nerden başlasam bilemedim çocukluktan da başlamıyım hah oyunu çıktığından beri oynuyorum kapıkulunun yarısı gibi oyuna başladığım gün c-rpg ye girip kapıkuluna girmedim. Tam adım ataberk denge edirneliyim(ama tekirdağda yaşıyorum) çok müzik dinlerim hatta o kadar çok dinlerim ki native'de klandan atılmama neden oldu maçta tsde müzik dinlediğim için. lise 2'ye gidiyorum tekirdağ anadolu öğretmen lisesinde ara sıra çıkışıma gelin dövün beni :P boyum 1.74 kilom 71 bady building yapıyorum benim de sevgilim hiç olmadı my love elizabeth nickimin niye jennahaze olduğuna gelirsek crpgye geçen yazın başında başladım denemek için bu ismi koydum ara sıra girer takılırım dedim sonra 10 lvl oldum ilk gün sıkıldım çıktım herkez kesti beni sonra ben o hırsla girdim native'e kendimi geliştirdim blocktur chamberdır balyoz kullanmaktır(balyozu vurguluyorum balyoz verirsen mutlu olurum) sonra girdim kastım kastım amk bu ne kasılmıyo sonra bi baktım defend the village dedim allah girdim botları kestim kestim kestim 30 lvl oldum :shock: 30 lvl olunca da siege ve battle da 31 e kastım veeeeee emekli oldum sonra emekli olunca cuir bouilliye bastım heirloom sonra sanırım çok düşük bi fiyattan guntr ye bıraktım(+1 elite scimitar+50k verdim amk :shock: ) sonra tek elden sıkıldım 320k ya da onu sattım şu an beş parasız bi okçuyum yardımlarınıza muhtacım beni sağda solda heryerde görebilirsiniz ama en çok rageball takılırım. aha bu da benim hakkımda özet

dipnot: yazın kapıkuluna girmiştim
okumadım

Offline JennaHaze

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
Re: Kap
« Reply #70 on: February 20, 2012, 11:51:55 am »
sen oku diye yazmadm zaten barzo

Offline JennaHaze

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
Re: Kap
« Reply #71 on: February 20, 2012, 11:55:23 am »
yazım yanlışı yapmışım lan
« Last Edit: February 20, 2012, 02:20:36 pm by JennaHaze »

Offline Guray

• Duke
  • Renown: 574
  • Infamy: 103
  • cRPG Player
  • Geceniz esen, göğünüz bol yıldızlı olsun.
    • View Profile
  • Game nicks: Kapikulu_Guray
« Reply #72 on: February 20, 2012, 12:53:36 pm »
yanlış tarif etmişler köylü güzeli
yanlış tarif felan yok ben üsküdarlıyım güzelim

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • Renown: 26
  • Infamy: 22
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Barlas
  • Game nicks: Barlas_Bugrahan
  • IRC nick: Bugrahan
« Reply #73 on: February 20, 2012, 02:30:33 pm »
Şimdik 300k koymuş almışın bende yazayım o zaman

04.09.1993 Tarihinde Mersin'de doğdum.Kreşe Pinokyo diye biryere gittim amma velakin kendimi Temel reis çizgi filmini izledikten sonra temel reis sanarak 2 kızın kafayı birbirine yamsıttım.Anasınıfı 1 2 ve 3. sınıfı Güney gelişimi kolejinde 4. 5. 6. ve 7. sınıfı 24 kasım ilköğretim okulunda 8 ve 9 u ise palmiye kolejinde okudum lise dönemlerim pek parlak geçmedi.Arabesk rap ve dj Akman dalgasına takılarak 10. sınıfı uğradığım sürgün gereği pozcu lisesinde okudum ama orası özel okullar gibi değildi gavat ingilizce öğretmeni sınıfta bıraktı bende merdivenlerden inerken yalnışlıkla ayağına çelme taktım ve 2 kolununda kırılmasına sebeb oldum oradan yine başka bir sürgüne gönderildim orası YENİ PAZAR dı namı diğer biji biji tayfasının bulundugu semt orada Cemile Hamdi Ongun lisesine kaydettiriverdiler. 11 ve 12. sınıfıda orada itina ile hiçbir bütünleme sınavını kaçırmadan bitirdim.Kısaca biyografi buydu

Vesselam kapıkuluna girişim nasıl oldu o zamanlar şimdikilerden pek azı vardı.Forumdan klana çağırışlar oluyordu herkes klana girmek için battalı bekliyordu ammavelakin ben beklemedim zekilik yaptım ve oyuna ilk girişimde ismimi Turk_Bugrahan yaptım ondan sonra beni abay gördü klana kim aldı seni dedi bende Eren aldı dedim eren gelip sordu Abay aldı dedim ve bu şekilde klana girdim

350k yeterli Ağbiciğim

bide şu +3ler için kimi sana ifşa etmem gerekiyor
« Last Edit: February 20, 2012, 02:31:44 pm by UluGokce »

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
« Reply #74 on: February 20, 2012, 03:15:37 pm »
Bende yazim amk

06/03/1997 tarihinde Fatih'de doğdum. Edirneliyim ama istanbulda yaşıyom. ana okulunu 2 sene okudum psikolojim bozuldu tam 11 senedir okuyorum :( mustafa kemal paşa ilk öğretim okulunda okudum fahreddin kerim gökay anadolu lisesine gidiyorum 450 ortalamayla girdim 8)

camels a nası girdim, cRPG başladım beğendim, rebit camelstaydı en iyi tanıdığım o olunca camelsa girdim, ilk başlarda her aklıma geleni direk söylediğimden bana gıcık bi kaç kişi çıktı (başta tonyuhuh) işte öyle