Author Topic: rica etsem..  (Read 4932 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
Re: rica etsem..
« Reply #30 on: June 05, 2013, 03:22:44 pm »
Bir arkadasım polislere sovdum dıye benımle (bizimle) kustu bu adam 2 yıldır yanımızda ıdı bakalım daha neler gorucez

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
« Reply #31 on: June 05, 2013, 04:05:15 pm »
Bir arkadasım polislere sovdum dıye benımle (bizimle) kustu bu adam 2 yıldır yanımızda ıdı bakalım daha neler gorucez

O arkadaşında polis olduğu için çok normal üstüne alınması, barışırsınız inşallah ne diyim...

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #32 on: June 05, 2013, 04:09:23 pm »
O arkadasım onceden Benimle Çav bella soyleyen belkı oyunda en sevdıgım adam
1. ustune alınması yanlıs
2. Eger ılerıde oda boyle bır sey yapacaksa onun ben amına koyim

ustelık onun kendısıne bır sey soylemedım facebooktan olaylarda burnuma darbe almısım öluyorum gırdım eve actım bılgısayarı dedım kı HEPİNİZ ORUSPU COCUGUSUNUZ... yani ayıp cok ayıp

(click to show/hide)
« Last Edit: June 05, 2013, 04:24:58 pm by GunTR »

Offline Olcayto

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Bugrahan_the_Grey
« Reply #33 on: June 05, 2013, 04:42:11 pm »
orası öylede orada yapılacak tek zevkli şey tomadan kaçmak. öküz gibi araç kovalıyo ara sokağa gecıp taş maş atiyosun bir şey yapamıyor gıremıyo sokaga haraketler falan cekıyosun sonra gidiyor  :D

bu arada hala ayaktayım doktora gıtcem bakalım çapulcuları hastaneye alıyolar mı

Çocuk olduğun ne kadar belli amk senin atacağın taş bir araba mesafesi ancadır yarrağım televizyondan izlediklerini kendin yaşamışsın gibi anlatmak seni adam yapmaz.Bende yazıyım mı yaşadıkları mı ? Ne gerek var amk benim yaptığımı  bilenler biliyor haa bide sen polise (sözde) taş attın diye tomadan (sözde) kaçtın diye seni kimse klana almaz o tazyikli suyu beynine bi yede ananın amına tekrar girmek için allaha dua et

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
« Reply #34 on: June 05, 2013, 05:20:22 pm »
İlk başları diyorum amk nereniz okuyonuz, ilk başta polis su sıkıyor sadece bak İLK BAŞTA HANİ OLAYLAR BAŞLIYOR YA

Offline Kirman

• Duke
  • Renown: 609
  • Infamy: 69
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Tormatun
  • Game nicks: Kirman/Namrik/Anmirk/Riknam
« Reply #35 on: June 05, 2013, 06:09:20 pm »
Sen satılmış medyadan izliyorsun galiba? Gaz bombaları ve çadırları yakmıyorlar değil mi? Su sıkıyorlar sadece...

Offline Olcayto

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #36 on: June 05, 2013, 06:23:54 pm »
İlk başları diyorum amk nereniz okuyonuz, ilk başta polis su sıkıyor sadece bak İLK BAŞTA HANİ OLAYLAR BAŞLIYOR YA

Sen satılmış medyadan izliyorsun galiba? Gaz bombaları ve çadırları yakmıyorlar değil mi? Su sıkıyorlar sadece...

Ağaçları suluyorlar.

• King
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
« Reply #37 on: June 05, 2013, 07:02:17 pm »
büyüsünler diye kesmeden, valla samsunda yürüdüm ben, şeriatçılar satırla kovalıyodu neredeyse bizi, olaylar büyümeden ayrıldım 1-2 gaz yedim o kadar ...

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
« Reply #38 on: June 05, 2013, 09:41:47 pm »
hala okumuyosunuz amına koyim, ilk başta diyorum su sıkıyorlar sadece. bak ilk gün hani? sonra geliyor biber gazları falan. Benim polisi desteklediğimi falan düşünmeyin ama son günlerde protestocuların yaptıkları ortada, polis gaz bombasıda atsa vatandaşın arabasına vuramazsın sen

• King
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
« Reply #39 on: June 05, 2013, 09:59:56 pm »
hala okumuyosunuz amına koyim, ilk başta diyorum su sıkıyorlar sadece. bak ilk gün hani? sonra geliyor biber gazları falan. Benim polisi desteklediğimi falan düşünmeyin ama son günlerde protestocuların yaptıkları ortada, polis gaz bombasıda atsa vatandaşın arabasına vuramazsın sen

canım benim sen provakatör diye bişey duydun mu hiç?

Offline Olcayto

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #40 on: June 06, 2013, 06:15:41 am »
Bırakın eylemi siktirin gidin karneninizi alın amk

Offline Gloin

• Knight
  • Renown: 34
  • Infamy: 21
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Gloin_Ironhammer
  • IRC nick: Gloin
« Reply #41 on: June 06, 2013, 01:05:34 pm »

Çocuk olduğun ne kadar belli amk senin atacağın taş bir araba mesafesi ancadır yarrağım televizyondan izlediklerini kendin yaşamışsın gibi anlatmak seni adam yapmaz.Bende yazıyım mı yaşadıkları mı ? Ne gerek var amk benim yaptığımı  bilenler biliyor haa bide sen polise (sözde) taş attın diye tomadan (sözde) kaçtın diye seni kimse klana almaz o tazyikli suyu beynine bi yede ananın amına tekrar girmek için allaha dua et

1 kimseye hesap vermek zorunda degılım ve amelıyat oldum (adını soylemedıgım bır hastalıgım cıktı ay bası gıtcem kontrole)
2- senin klanına gelmek isteyen yok
3-sana hesap mı vercem siktir git şurdan geçen sene muhabbet edıyorduk akpyi savunuyordun şimdi direniş diyorsun hangi yüzünle konuşacağını şaşırma...

ayrıca kaç yaşında adamsın forumda millete laf yetiştireceğine siktir git çalış devlete zararın kadar yararında olsun. Ben bile çalışıyorum 2 kuruş para kazanıyorum sen napıyorsun...

Offline Olcayto

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #42 on: June 06, 2013, 02:25:03 pm »
1 kimseye hesap vermek zorunda degılım ve amelıyat oldum (adını soylemedıgım bır hastalıgım cıktı ay bası gıtcem kontrole)
2- senin klanına gelmek isteyen yok
3-sana hesap mı vercem siktir git şurdan geçen sene muhabbet edıyorduk akpyi savunuyordun şimdi direniş diyorsun hangi yüzünle konuşacağını şaşırma...

ayrıca kaç yaşında adamsın forumda millete laf yetiştireceğine siktir git çalış devlete zararın kadar yararında olsun. Ben bile çalışıyorum 2 kuruş para kazanıyorum sen napıyorsun...

1- Adet olmuşundur sen ?
2- Seni çağıranda yok lan denyo :D
3-Cümlen devrik :D ayrıca ben hayatım boyunca bir kere akp'yi savunmadım en azından bizim ts'de ki ibişler bilir televizyona çıktığı an bile sövmeye başlardım hani sen hangi partilisin dersen Milliyetçi Toplum Hareketi'ni bir araştır bakalım gayrimeşru çocuk seni :D

21 yaşındayım Aslen Mersinliyim Hatay'da üniversite okuyorum vatanıma milletime yararlı bir bireyim sen ?

Haa dur özetliyim aaaaaııııaıııııı ağbiiii ben 3. sınıfım ist'de oturuyom çalışıyom 2 kuruş para alıyom arada eylemlere gidiyom polise taş atıyom gelen gaz bombasını eldivensiz alıp atıyom tazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzikli su yiyiom.

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #43 on: June 06, 2013, 06:00:18 pm »
aaaaaııııaıııııı ağbiiii

Cicero olaydı ıyıydı :(

Offline Olcayto

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #44 on: June 07, 2013, 12:14:44 am »
Cicero olaydı ıyıydı :(

Çiçi candı la özledim la :D bana sövmesini özledim sg diyip bana sus sikerim diyip banlamasını özledim :(