Author Topic: rica etsem..  (Read 5066 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Shiki

• Noble
  • **
  • Renown: 19
  • Infamy: 7
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: ShikiBalyozcu , 2HShiki
Re: rica etsem..
« Reply #15 on: June 03, 2013, 02:22:00 pm »
Şimdi bu olaylar havaya atılan top gibi olucak bi yere kadar çoğalıcak sonra durup azalıcak ve biticek.yani bence

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
« Reply #16 on: June 03, 2013, 08:59:56 pm »
Amına koyim gene birileri karıştırdı, ilk başta öyle miydi kim çatışıyordu polisle amına koyim bunları yapanın düzgünce protesto ederlerken orospu çocukları gelip polise saldırıyor

Offline Bozdag

• Knight
  • Renown: 32
  • Infamy: 8
  • cRPG Player
  • i fight for wine
    • View Profile
  • Faction: Tormatun
  • Game nicks: Bozdag, Merlot(ALT)
  • IRC nick: Bozdag
« Reply #17 on: June 03, 2013, 09:12:26 pm »
Polisin yaptığı orospu çocukluğunu görmeyecek kadar ne kadar gözü körelmiş hayvan varsa onlarında polisle beraber  amına koyayım.

Offline Kirman

• Duke
  • Renown: 609
  • Infamy: 69
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Tormatun
  • Game nicks: Kirman/Namrik/Anmirk/Riknam
« Reply #18 on: June 03, 2013, 11:49:05 pm »
düzgünce protesto ederlerken orospu çocuğu polis saldırıyor

Yanlış yazdın sanırım, düzelttim.
« Last Edit: June 03, 2013, 11:55:58 pm by Xside »

Offline Olcayto

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Bugrahan_the_Grey
« Reply #19 on: June 04, 2013, 08:29:53 am »
Şu olaylardan önce iki am görem diye çeşmeye gittiydim birde baktım ki isyan çıkmış istanbulda amk herneyse benim yengenin anası sıkı bir chp'li bende pataküta tayyip dangalağına söverken kalk gidek dedi nereye dedim izmir dedi gittik.Tabii amk kadını kendini milletvekili sanıyor vesselam daldık kordon'a kalabalık bir ekiple karşılaştık tkp ayağı amk herneyse bunlarla gidiyoruz içimdende sövüyorum bunlara amk teroristleri meydan da diye sonra kendi kendime diyorum yapma amk günaha girme birde baktım polisle karşı karşıya gelince apo piçinin posteri açıldı bir anda ortalık 56 yani kısaca bu olay siyasi parti propagandasına dönüyor o yüzden hiçbir örgüt'ün altında eyleme gitmeyin yoksa hepinizi sikerler acımaz sikerler görüp geçirilen birisi olarak konuştum

Offline Shiki

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #20 on: June 04, 2013, 11:25:46 am »
orospu çocukları gelip polise saldırıyor
böyle değil
orospu çocuğu polis saldırıyor
böyle de değil bence

Aslında protestocularda da poliste de suç var polis yollamasalardı herkes orda efendi efendi duruyodu polis gelince gaza geldiler Türk milletiyiz ya hemen heyecanlanıyoruz işte ama o değil karşıt gruplar kavga etmesin benim tek isteğim o çünkü bu olaylar geçer gider kardeş kardeşle düşman olursa hiç iyi olmaz ben böyle düşünüyorum

bu olay siyasi parti propagandasına dönüyor o yüzden hiçbir örgüt'ün altında eyleme gitmeyin yoksa hepinizi sikerler acımaz sikerler görüp geçirilen birisi olarak konuştum
bence de

Offline Olcayto

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #21 on: June 04, 2013, 11:59:43 am »
böyle değilböyle de değil bence

Aslında protestocularda da poliste de suç var polis yollamasalardı herkes orda efendi efendi duruyodu polis gelince gaza geldiler Türk milletiyiz ya hemen heyecanlanıyoruz işte ama o değil karşıt gruplar kavga etmesin benim tek isteğim o çünkü bu olaylar geçer gider kardeş kardeşle düşman olursa hiç iyi olmaz ben böyle düşünüyorum
bence de

İşte sen tutup apo denen veled-i zina'nın posterini alanlarda açarsan seninde ananı sikerler herkesin anasını soluksuz sikerler.Bakınız. MTH (Milliyetçi Toplum Hareketi) taksimde apo posteri açan grubun anasını sikip ortada bırakmıştır.Bu olay öyle olmalıdır tek örgüt Türkiye Cumhuriyetidir mantığı olmalı.

Offline Shiki

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #22 on: June 04, 2013, 04:44:01 pm »
Profil fotondaki sen misin?
evet amım da var hem

Offline Tonyukuk

• Count
  • Renown: 258
  • Infamy: 58
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: MikariN
  • IRC nick: MikariN
« Reply #23 on: June 04, 2013, 07:10:48 pm »
ıymore sen katılma eylemlere göt kalesi siktirgit
Unreal:
Essay ban, 800 words on: "Accepting defeat and learning from it"

GEEKİLLER:only 2 words: "Fuck You!"

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
« Reply #24 on: June 04, 2013, 07:50:14 pm »
Benim bildiğin polis su sıkıyor eylemcilere sadece tabi ki orospu çocukluğu var ama sonrasında olan olaylar (son 3 gün falan diyorum) örgütlerin işleri hep o milletin arabasına saldırmalar falan

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
« Reply #25 on: June 04, 2013, 08:13:30 pm »
Benim bildiğin polis su sıkıyor eylemcilere sadece

Offline Gloin

• Knight
  • Renown: 34
  • Infamy: 21
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Gloin_Ironhammer
  • IRC nick: Gloin
« Reply #26 on: June 04, 2013, 08:39:35 pm »
He su atıyolar götümden biber gazı yedım  (taksim) kaç gündür oturamıyorum dogru duzgun uyumuyorum kemıkmı cıkardı artık naptıysa amına kodumun evladı aromalı gaz cıkarmıslar bıde seker gıbı bıse kokuyo nasıl bır döl yarrak ıcadıdır o bınaya kacıyorum polisden telefon cekmıyo doktor yok.ses bombaları bıle atıyolar 3 dakıka boyunca sagır oldum bırsey duyamadım arkamızda patladı oluyo gıbı hıssettım kendımı bır an.bıde toma mıdır nedır ırzını sıkıyım 35 cm celık yapmıslar tas at at bıse olmuyo... taksımde olan bıllır ıcerı araba getırdıler bı baktık adam ıcıne bırseyler dokuyor herkes got korkusu uzaklastı atese verdı.söndürdük za zor yoksa heryer yancaktı haberlerdekı kadar kolay degıl ambulansla bıle pollis getiriyolar(linç ediliyolardı zor kurtuldular)...

cevırebılen cevırsın ugrasamam.

P.S: NE SUYU LAN BILDIGIN YARRAK SOKUYO

Offline Olcayto

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #27 on: June 05, 2013, 12:52:22 am »
Benim bildiğin polis su sıkıyor eylemcilere sadece tabi ki orospu çocukluğu var ama sonrasında olan olaylar (son 3 gün falan diyorum) örgütlerin işleri hep o milletin arabasına saldırmalar falan

Sizin bildiğiniz yanıldığınıza yetmiyor amk o suyu hortumdan sıkmıyor bildiğin basınçlı arttırma şöyle düşün sen 1 ay 31 çekmiyorsun sonra deli gibi asılıyorsun bir anda fışkırıyor işte toma denen şeytan icadındanda böyle fışkırıyor. ;)

He su atıyolar götümden biber gazı yedım  (taksim) kaç gündür oturamıyorum dogru duzgun uyumuyorum kemıkmı cıkardı artık naptıysa amına kodumun evladı aromalı gaz cıkarmıslar bıde seker gıbı bıse kokuyo nasıl bır döl yarrak ıcadıdır o bınaya kacıyorum polisden telefon cekmıyo doktor yok.ses bombaları bıle atıyolar 3 dakıka boyunca sagır oldum bırsey duyamadım arkamızda patladı oluyo gıbı hıssettım kendımı bır an.bıde toma mıdır nedır ırzını sıkıyım 35 cm celık yapmıslar tas at at bıse olmuyo... taksımde olan bıllır ıcerı araba getırdıler bı baktık adam ıcıne bırseyler dokuyor herkes got korkusu uzaklastı atese verdı.söndürdük za zor yoksa heryer yancaktı haberlerdekı kadar kolay degıl ambulansla bıle pollis getiriyolar(linç ediliyolardı zor kurtuldular)...

cevırebılen cevırsın ugrasamam.

P.S: NE SUYU LAN BILDIGIN YARRAK SOKUYO

Götten yediysen sıkıntı yok keşke götüne sıkışsaydı o bomba'da gavur amı gibi yanaydı götün :D

şaka bi tarafa izmirdeki eylemde o kaz bombası yerde dönerken ayağıma çarptı bir an dedim ki aha ayağıma g3 sıktılar ayağım yok amk hala götten yemiş kızlar gibi bir nevi spartacus'te olan piç ceaser mıdır ne sikimdir onun gibi hissediyorum kendimi :D

Offline Gloin

• Knight
  • Renown: 34
  • Infamy: 21
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Gloin_Ironhammer
  • IRC nick: Gloin
« Reply #28 on: June 05, 2013, 07:34:50 am »
.
« Last Edit: June 30, 2013, 03:18:56 pm by Gloin »

Offline Shiki

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #29 on: June 05, 2013, 12:05:43 pm »
lan aksiyon olsun diye gidiyonuz sonra da biber gazı yedim diye gelip ağlamayın amk.