Author Topic: Yardım edin abiler  (Read 2058 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sefa66

• Peasant
  • *
  • Renown: 9
  • Infamy: 2
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Sefa_Cav-Sefa
Yardım edin abiler
« on: July 06, 2014, 03:24:12 am »
Selam gençler bayadır oyunda falan yokum ama bi akıl danışmak istedim size RL ile ilgili malumunuz üniversite sınavlarının sonuçları açıklandı benim sonuçlar pekde parlak değil hukuk okumak istiyorum ama türkiyede devlet tutmadı özellerde çok pahalı (senelik 30bin gayme) burs da vermiyorlar babam 2 seçenek sundu seneye adam akıllı çalış kazan yada kıbrısa git orda oku(pek öyle olmasını istemesede) benim sormak istediğim şu kıbrıs hakkında  - leri + ları bileniniz varmı oraya gidince okunabilir mi çünkü internette yorumlar pekde olumlu değil.  şuan üniversitede okuyanların yorumlarını merak ediyorum yardımcı olun pls
visitors can't see pics , please register or login

Offline Tonyukuk

• Count
  • Renown: 258
  • Infamy: 58
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: MikariN
  • IRC nick: MikariN
Re: Yardım edin abiler
« Reply #1 on: July 06, 2014, 08:55:14 am »
gitme
Unreal:
Essay ban, 800 words on: "Accepting defeat and learning from it"

GEEKİLLER:only 2 words: "Fuck You!"

Offline Thorondor

• Count
  • Renown: 172
  • Infamy: 17
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: the Turks
  • Game nicks: Kapikulu_Beleg
« Reply #2 on: July 06, 2014, 11:12:20 am »
Kıbrıs nasıldır bilmiyorum açıkçası ama içine sinmiyosa ve seneye çalışırım adam gibi diyosan seneye bi daha gir. ha öyle diyip bi sonraki senede çalışmayanda çok gördüm ( kendi abim başta ) öyle olcaksan git kıbrısa. ben kendime yüksek hedefler koyup izmirin en sikko üni sini tutturdum başta karamsardım ama alışıyo insan şuan memnunum yani okul tonyukuk gibilerle dolu olduğu için bana dahi muamelesi yapıyolar :D

kısacası babanı sikeyim sen kafana ne yatıyosa ona odaklan

Offline Tonyukuk

• Count
  • Renown: 258
  • Infamy: 58
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: MikariN
  • IRC nick: MikariN
« Reply #3 on: July 06, 2014, 11:19:00 am »
dümbeleg konustu..hayat tecrubeleriyle aydınlatti sefayi
Unreal:
Essay ban, 800 words on: "Accepting defeat and learning from it"

GEEKİLLER:only 2 words: "Fuck You!"

Offline Cicero

• Duke
  • Renown: 515
  • Infamy: 418
  • cRPG Player Sir Black Pawn
  • scourge of god
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: BashiBazouks_Cicero
  • IRC nick: Cicero
« Reply #4 on: July 06, 2014, 11:28:38 am »
kıbrısa gidip okulu bırakan 2-3 arkadaşım var ki bi tanesi büyük adada oturuyodu ; ada insanı olmasına rağmen dayanamadı.

Daha ucuz özel okullara yönel mına kodumun özürlüsü össde nası iyi puan yapamıyosun ?

Offline sefa66

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #5 on: July 07, 2014, 12:33:49 am »
çalışmayınca olmuyor kodumun ünileride geçensene 25 olan bu sene 32 arkadaş hele fatih hukuk 42 bin ben gitsem 4 sene okusam hadi bi sene uzatsam 5 sene 5.42 210 bin avukat olduktan sonra kaç senede çıkar o para merak ediyorum açıkcası :D bakalım okulla dershaneyle falan da konuşucam bu konuyu bende çok duydum kıbrısa dayanamayanları da sabrıma güveniyorum yaparın inşallah

Offline Erebosaither

• Knight
  • Renown: 67
  • Infamy: 53
  • cRPG Player
  • Awlpike FTW o/
    • View Profile
  • Game nicks: Erebosaither
  • IRC nick: Schumetzq
« Reply #6 on: July 07, 2014, 02:15:16 am »
Kıbrısta hayat pahalı eğitim pahalı tek +sı karı kumar içki başkada yok. bence ya bi daha hazırlan yada bulgaristan tarzı ülkeleri düşün çok daha ucuz (dil+tecrübe)

Offline Cicero

• Duke
  • Renown: 515
  • Infamy: 418
  • cRPG Player Sir Black Pawn
  • scourge of god
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: BashiBazouks_Cicero
  • IRC nick: Cicero
« Reply #7 on: July 07, 2014, 04:51:09 pm »
Fatih ne ya ? Ne mervanisiniz ak

Yeditepeye git ne bilim bilgi ye git en azından çevrende mantıklı adam olur.

Offline sefa66

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #8 on: July 07, 2014, 11:17:48 pm »
en pahalısından örnek verdim yazıcam hepsini artık hangisi gelir bilemem hayırlısı

Offline Olcayto

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Bugrahan_the_Grey
« Reply #9 on: July 22, 2014, 01:08:57 pm »
Geç olmuş ama kıbrısta iyi sikişirsin bu vesileyle millide olursun onun dışında bonzai'ye düşersin iyi kafası vardır.Memlekete yalnışlıkla esrar sokabilirsen bir yıllık parayı çıkartırsın millet esrara aç bonzai içmekten beyinleri küçülmüş.Çok iyi ölüm tribinede girersin Orada göksel abiniz gibi kürt orospu çocuklarıda çokmuş dayanabilirssen propagandalara git.Ama yerinde olsam başka bi yer denerdim.Bu sene giderdim ama eşşek gibi 2. senemde hatayda müh tutturdum okula gitmiyorum amk 3. senem olacak hala 1.sınıfım neyse sen siktir git biryerlere bak ek kontenjanlar açılacak oralara salla direk illaki bala göte birine girersin.Bide Kıbrısta çok ping olur ha.Bi abi tavsiyeside vereyim sana bak ilk 2 ay yurtta takıl karışık yurtlar kaldımı bilmiyorum.o 2 ayda yeni gelen bu sene 96'lılar olacak herhalde düşürebildiğin kıza yapış birde arkadaşın olsun eve çık.seneye sat onu ama git bu sene bak bi yerlere yoksa seneye yarrrak gibi kalırsın.hadi iyisn devlet babada bu sene kredileri 320 yapacakmış :D 19.000'e imza atacaksın onuda düşün yani ben 2 sen önce 13'e mi ne attıydım amk

Offline sefa66

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #10 on: July 24, 2014, 05:58:41 am »
Girne amerikan hukuk geldi gidicem bi sene kasıp seneye yatay geçişle istanbulda bi hukuğa gelicem uyuşturucu olayı lisedede vardı sınıf arkadaşlarımdan bazıları kullanıyordu bılaşmadım bılaşmamda milliyimde zaten yeni bişi değil o yüzden hedef ilk sene yatay geçişle istanbula dönmek gerisi yalan

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
« Reply #11 on: July 24, 2014, 10:43:16 am »
Girne amerikan hukuk geldi gidicem bi sene kasıp seneye yatay geçişle istanbulda bi hukuğa gelicem uyuşturucu olayı lisedede vardı sınıf arkadaşlarımdan bazıları kullanıyordu bılaşmadım bılaşmamda milliyimde zaten yeni bişi değil o yüzden hedef ilk sene yatay geçişle istanbula dönmek gerisi yalan

Belki Girne yi seversin amk acele karar verme öyle dönücem edicem falan, bende senin yerinde olsam Kıbrıs a giderdim gidip Siirt Üniversitesinde okuyacak halimiz yok amk.

Neyse bi senem var benim raad.