Author Topic: Strategus Reset  (Read 1136 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Ozan

• Baron
  • Renown: 84
  • Infamy: 126
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: Kapikulu_Sultan_Ozan
  • IRC nick: Ozan
Strategus Reset
« on: December 17, 2013, 07:43:37 am »
Beyler Strategus pazar günü resetleniyor.Yenisi Ocak ayı sonlarına doğru açılacak.Bu arada wpt leriniz resetlendi.dikkatli dağıtın.Rondel dagger problemi ortadan kalktı.
visitors can't see pics , please register or login

Offline Guray

• Duke
  • Renown: 574
  • Infamy: 103
  • cRPG Player
  • Geceniz esen, göğünüz bol yıldızlı olsun.
    • View Profile
  • Game nicks: Kapikulu_Guray
Re: Strategus Reset
« Reply #1 on: December 17, 2013, 11:16:54 am »
Haydi hayırlı olsun vizeden çıktım devamsızlıklara bakıyım diye kütüphaneye girdim birden kendimi forumda gelen yeniliklere bakarken buldum  :|   :rolleyes: 
Herkese yeni stratta başarılar  :wink:

Offline Gktq

• Noble
  • **
  • Renown: 13
  • Infamy: 5
  • cRPG Player
  • I am the old knight...
    • View Profile
  • Faction: Seljuk
  • Game nicks: TheMagnificent
« Reply #2 on: December 17, 2013, 02:38:38 pm »
Sonunda Rondelden kurtulduk ohbe Bumbo Tones ipnesinden de :) Ozan abi strat olayını biraz daha açarmısın sıfırlandı derken mesela bütün kale, köy ve şehirler sahipsiz kalacak tekrardan mı feht edilcekler.Benim lightly armor itemlerim olduğu yerde durur herhalde ?
Tangado haid ! Leithio i philinn !

Offline Ozan

• Baron
  • Renown: 84
  • Infamy: 126
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: Kapikulu_Sultan_Ozan
  • IRC nick: Ozan
« Reply #3 on: December 17, 2013, 04:21:15 pm »
Sonunda Rondelden kurtulduk ohbe Bumbo Tones ipnesinden de :) Ozan abi strat olayını biraz daha açarmısın sıfırlandı derken mesela bütün kale, köy ve şehirler sahipsiz kalacak tekrardan mı feht edilcekler.Benim lightly armor itemlerim olduğu yerde durur herhalde ?

Reset de her şey sıfırlanır yani tüm harita.Herşeye sıfırdan başlanır.Kale,köy ve şehirler no faction olur.Bütün oyuncular haritanın farklı yerlerinde doğar ve üzerlerinde sadece 100 asker olur ve köylü itemları.Klanlar belirledikleri bir yerde toplanarak önce asker item ve para kasarak zamanı geldiğinde daha önceden claim ettikleri toprakları almaya çalışırlar.Ama bu son stratta oylama sistemiyle fief alma durumu vardı.Bütün oyuncular oy kullandılar.Bir fief te hangi klanın oyu çok çıktıysa o fief o klanın oldu.Çok sıkıcı ve gereksiz bir uygulamaydı.İnş.eski strattaki uygulamalar karşımıza çıkar.

Offline Ronin

• Marshall
  • Renown: 859
  • Infamy: 198
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #4 on: December 17, 2013, 06:11:40 pm »

Reset de her şey sıfırlanır yani tüm harita.Herşeye sıfırdan başlanır.Kale,köy ve şehirler no faction olur.Bütün oyuncular haritanın farklı yerlerinde doğar ve üzerlerinde sadece 100 asker olur ve köylü itemları.Klanlar belirledikleri bir yerde toplanarak önce asker item ve para kasarak zamanı geldiğinde daha önceden claim ettikleri toprakları almaya çalışırlar.Ama bu son stratta oylama sistemiyle fief alma durumu vardı.Bütün oyuncular oy kullandılar.Bir fief te hangi klanın oyu çok çıktıysa o fief o klanın oldu.Çok sıkıcı ve gereksiz bir uygulamaydı.İnş.eski strattaki uygulamalar karşımıza çıkar.
Tamamen katılıyorum. Sanki ortaçağda demokrasi vardı da oylamayla seçiyoruz.
Quote from: BlindGuy
Seems the fascists are gaining ground once again in UKR... right vving politics is SO bad for the general populace but STILL in times of trouble the uneducated turn to them for help, simply because they are so amoral they vvill supply those vvilling to fight vvith vveapons rather than knovvledge.

My UU key is broken incase you can't tell :D

Offline Gktq

• Noble
  • **
  • Renown: 13
  • Infamy: 5
  • cRPG Player
  • I am the old knight...
    • View Profile
  • Faction: Seljuk
  • Game nicks: TheMagnificent
« Reply #5 on: December 17, 2013, 06:17:29 pm »
Tamamen katılıyorum. Sanki ortaçağda demokrasi vardı da oylamayla seçiyoruz.

Zor geldi demekki millete bir daha asker, item kas kale zapt et razı geldiler :)

Teşekkür ederim geniş açıklama için Ozan Abi.

Bende para kasıp ne güzel lightly armor yapmıştım 250 kişilik respec gelmiş.
« Last Edit: December 17, 2013, 06:20:35 pm by Gktq »
Tangado haid ! Leithio i philinn !