Author Topic: Sıra sizede Gelecek!!!! (Jumongi version 36.0)  (Read 7918 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ottomans_Guard

• Knight
  • Renown: 33
  • Infamy: 10
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
    • View Profile
  • Faction: The_Turks
  • Game nicks: agzini yüzünü sevdimin ..ötlemeleri......oglum nekadar gerzeksin sen ya üfff
Re: Sıra sizede Gelecek!!!! (Jumongi version 36.0)
« Reply #30 on: November 19, 2013, 02:08:13 am »
ulan bunlar ne şakirt amk :D

Hatırlarsınız camels ta ottoman guard bana sövün ben alınmam demişti de Aruda ts de saydırmıstı bu gülmüştü :D ne gülmüştüm amk :D

Bana bak TONTONYUKUK nerden uydurursun bilmem ama senin o sübyan götüne denizlinin horozunu sokarim agzini siktimin gerzegi, zeka seviyen arudanin dengiyse ben ne yapim..git ananin amina gir beni hasta etme sikik Kamil

Not: GELIR ANNENI AYARTIRIM SEVGILISI OLURUM AILE FACIASI YASARSIN KAMIL HADI HOSCAKAL!
visitors can't see pics , please register or login

Offline Tonyukuk

• Count
  • Renown: 258
  • Infamy: 58
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: MikariN
  • IRC nick: MikariN
« Reply #31 on: November 19, 2013, 03:10:24 pm »
adamlar konustukça fail amk :D
Unreal:
Essay ban, 800 words on: "Accepting defeat and learning from it"

GEEKİLLER:only 2 words: "Fuck You!"

Offline Bozdag

• Knight
  • Renown: 32
  • Infamy: 8
  • cRPG Player
  • i fight for wine
    • View Profile
  • Faction: Tormatun
  • Game nicks: Bozdag, Merlot(ALT)
  • IRC nick: Bozdag
« Reply #32 on: November 19, 2013, 04:31:37 pm »
(click to show/hide)

Offline Gktq

• Noble
  • **
  • Renown: 13
  • Infamy: 5
  • cRPG Player
  • I am the old knight...
    • View Profile
  • Faction: Seljuk
  • Game nicks: TheMagnificent
« Reply #33 on: November 19, 2013, 07:15:53 pm »
Tangado haid ! Leithio i philinn !

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
« Reply #34 on: November 24, 2013, 12:39:13 pm »
Kapikulu Mother of All the People who Leaves in Turkiye <3 -

Siz yıllarca kendinizi millete Türk klanlarının anası olarak tanıtıp herkes bize ihanet etti en birinci biziz en süper biziz diye tanıtıp , neredeyse öldü ölecek bir oyunun modunu bu kadar ciddiye alan tiplersiniz, gelip burada yıllarca yok yere triplere girdiniz sonra biz türklerin anasıyız diye bütün cümle aleme tanıttınız kendinizi . bütün çoluğu çocuğu topladınız bu bu bu kötü biz iyiyiz dediniz kendiniz gibi şakirt yaptınız , bütün dostlarımız bize ihanet ediyor diye duygu patlamaları yaşadınız, ts bastınız, tsniz basılınca milyon kere ağladınız , 1 adam öldürdünüz şu sikik oyunda, 3-4 ay lafını yaptınız. Milletin zayıflıklarıyla dalga geçtiniz , bunu o küçük şakirt dostlarımızada öğrettiniz. Her tartışmada bize sizde bizden çıktınız dediniz.... aradan 3 yıl geçti hatta 4 nerddeyse ama hala aynı boku yemeye devam ediyosunuz. Hiç şöyle bi dönüp merak ettiniz mi lan biz ne yapıyoruz diye. Sayın Ozan Göksel Güray Yasin nokta vesaire vesaire abilerim benden yaşça büyük bütün Kapıkulları;

Siktirin gidin artık.

Offline Ottomans_Guard

• Knight
    • View Profile
  • Game nicks: agzini yüzünü sevdimin ..ötlemeleri......oglum nekadar gerzeksin sen ya üfff
« Reply #35 on: November 24, 2013, 12:44:32 pm »

Siz yıllarca kendinizi millete Türk klanlarının anası olarak tanıtıp herkes bize ihanet etti en birinci biziz en süper biziz diye tanıtıp , neredeyse öldü ölecek bir oyunun modunu bu kadar ciddiye alan tiplersiniz, gelip burada yıllarca yok yere triplere girdiniz sonra biz türklerin anasıyız diye bütün cümle aleme tanıttınız kendinizi . bütün çoluğu çocuğu topladınız bu bu bu kötü biz iyiyiz dediniz kendiniz gibi şakirt yaptınız , bütün dostlarımız bize ihanet ediyor diye duygu patlamaları yaşadınız, ts bastınız, tsniz basılınca milyon kere ağladınız , 1 adam öldürdünüz şu sikik oyunda, 3-4 ay lafını yaptınız. Milletin zayıflıklarıyla dalga geçtiniz , bunu o küçük şakirt dostlarımızada öğrettiniz. Her tartışmada bize sizde bizden çıktınız dediniz.... aradan 3 yıl geçti hatta 4 nerddeyse ama hala aynı boku yemeye devam ediyosunuz. Hiç şöyle bi dönüp merak ettiniz mi lan biz ne yapıyoruz diye. Sayın Ozan Göksel Güray Yasin nokta vesaire vesaire abilerim benden yaşça büyük bütün Kapıkulları;

Siktirin gidin artık.

roleplay icabi anani sikeyim senin ,gerzek bizmi ciddi aliyoz oyunu? buraya mektup yazan sensin neyin kafasini yasiyon sen ibnecik hadi dogru admine hadi sikik gözlü yarim hadi sen admine ben warz ye bayyyyyy

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
« Reply #36 on: November 24, 2013, 01:56:08 pm »
roleplay icabi anani sikeyim senin ,gerzek bizmi ciddi aliyoz oyunu? buraya mektup yazan sensin neyin kafasini yasiyon sen ibnecik hadi dogru admine hadi sikik gözlü yarim hadi sen admine ben warz ye bayyyyyy
azmış kudurmustan mı kudurmus azmıstan mı beter dıye laf duymustum ama hadi onu soyle degıstırelım 30 yas sendromu yuzunden azmıslar dildo gibi yapmacık kapikulu'nun BURAK-EROBO-BELEG harıç kalanı gibi salak oluyor

Offline Ottomans_Guard

• Knight
    • View Profile
« Reply #37 on: November 24, 2013, 02:24:11 pm »
azmış kudurmustan mı kudurmus azmıstan mı beter dıye laf duymustum ama hadi onu soyle degıstırelım 30 yas sendromu yuzunden azmıslar dildo gibi yapmacık kapikulu'nun BURAK-EROBO-BELEG harıç kalanı gibi salak oluyor

gerizekalinin tekisin

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
« Reply #38 on: November 24, 2013, 02:52:05 pm »

aynen git warz oyna survivor taksici

Offline megaN

• Noble
  • **
  • Renown: 16
  • Infamy: 1
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: Kapikulu_HeadTaker_III
« Reply #39 on: November 24, 2013, 05:29:31 pm »

Siktirin gidin artık.
Ciddiye alan biziz ahaha forumda arkadaşı tek kalmış diye kendinden yaşça küçük  "çoluk cocuğun"adresini istemek için tsye gelcek kadar ciddiye almadık en azından burdan lafım o abime gelip bana sor çok istiyosan

Offline Ottomans_Guard

• Knight
    • View Profile
« Reply #40 on: November 24, 2013, 05:39:31 pm »
Ciddiye alan biziz ahaha forumda arkadaşı tek kalmış diye kendinden yaşça küçük  "çoluk cocuğun"adresini istemek için tsye gelcek kadar ciddiye almadık en azından burdan lafım o abime gelip bana sor çok istiyosan

He lan kim istemisti senin adresi sesli gülmüstüm ts de duyunca  :D
rezil la bunlar hepsi gerizekali hahahahaha aklima geldikce gülüyom amk :D

Offline JennaHaze

• Count
  • Renown: 267
  • Infamy: 147
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: 2Bach
« Reply #41 on: November 24, 2013, 06:09:43 pm »
siktirlen mi  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Offline megaN

• Noble
  • **
  • Renown: 16
  • Infamy: 1
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: Kapikulu_HeadTaker_III
« Reply #42 on: November 24, 2013, 06:52:34 pm »
He lan kim istemisti senin adresi sesli gülmüstüm ts de duyunca  :D
rezil la bunlar hepsi gerizekali hahahahaha aklima geldikce gülüyom amk :D

valla nickini vermeyeyimde adını da anlayamamıştım ben de gülünce yazmayı unutmuşum adı ney yazsanıza aşağı diye

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
« Reply #43 on: November 25, 2013, 07:37:49 pm »
gerizekalinin tekisin
sen bir harikasın deli taksıcı yolların atarlı gülü seni

Offline Tonyukuk

• Count
  • Renown: 258
  • Infamy: 58
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: MikariN
  • IRC nick: MikariN
« Reply #44 on: November 25, 2013, 07:53:20 pm »
kaç yaşında la bu taksici?
Unreal:
Essay ban, 800 words on: "Accepting defeat and learning from it"

GEEKİLLER:only 2 words: "Fuck You!"