Author Topic: Aslında hepimiz kapıkukuya borçluyuz  (Read 6800 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
Re: Aslında hepimiz kapıkukuya borçluyuz
« Reply #30 on: May 18, 2013, 09:43:01 pm »
SİKLENMİYORSUN SİKLENMEDİN SİKLENMEYECEKSİN.

Offline Olcayto

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Bugrahan_the_Grey
« Reply #31 on: May 18, 2013, 10:08:48 pm »

sik sik sik sik

Offline Kapikulu_Bostanci_Thor

• Peasant
  • *
  • Renown: 3
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: NOTHING!
  • Game nicks: KilijBeg,UberKofte
  • IRC nick: KilijBeg
« Reply #32 on: May 18, 2013, 11:31:17 pm »
o zaman niye yazıyon piç
15 levelim ben

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #33 on: May 18, 2013, 11:33:01 pm »

sik sik sik sik
bi sen eksiktin amk şimdi tüm barlas toplanır
mevzu çocukları sizi
15 levelim ben

Offline Olcayto

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #34 on: May 19, 2013, 05:50:58 am »
bi sen eksiktin amk şimdi tüm barlas toplanır
mevzu çocukları sizi

İyi yandan bakmak lazım en azından orospu çocuğu değiliz delalım benim kuzikeriçeparçi seni :D

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
« Reply #35 on: May 19, 2013, 08:12:37 am »
Kapatın şu ak forumunu tekrar ya...

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #36 on: May 19, 2013, 09:07:43 am »
o zaman niye yazıyon piç
Flood yapma diye olabilirmi acaba ?

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #37 on: May 19, 2013, 10:12:54 am »
Flood yapma diye olabilirmi acaba ?
olum bak ota boka atlamasan çok iyi olur sonra birisi yediremeyip forumdan babana söver sonra senin için iyi olmaz suçluda sen olursun
15 levelim ben

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #38 on: May 19, 2013, 11:46:20 am »
sovenın adamlıgına baglı senın gıbı bırı ıse fısss tabı gotu yermı soyleyecegın o da ayrı konu.

ayrıca sıklenmek ıcın boyle seyler yapmana gerek yok hiç bır zaman sıklenmeyeceksın.
« Last Edit: May 20, 2013, 08:43:01 am by GunTR »

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #39 on: May 19, 2013, 09:12:37 pm »
sovenın adamlıgına baglı senın gıbı bırı ıse fısss tabı gotu yermı soyleyecegın o da ayrı konu.

ayrıca sıklenmek ıcın boyle seyler yapmana gerek hiç bır zaman sıklenmeyeceksın.
hehe barlas başi tarafına geçmek istediğinde nasıl "kanki" olduğunuzu gördük,ayrıca ottomana girmek içinde benim hayır oyunun yeteceğini bildiğinindede nasıl "kanki" olduğunuda gördük e sonra ben karlukken kavgalıyken karluk tssine gelip o klana gircekken ben barıştığımda bu sefer akıllılık edip yediremedin sonra siktir ettin tabi bide gelmiş bana flood yapma diyor siklemiyomuş ulan senin oyunda sürekli nası bana küfürler ettiğini biliyorum lan  :D
15 levelim ben

Offline Olcayto

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #40 on: May 19, 2013, 11:41:06 pm »
hehe barlas başi tarafına geçmek istediğinde nasıl "kanki" olduğunuzu gördük,ayrıca ottomana girmek içinde benim hayır oyunun yeteceğini bildiğinindede nasıl "kanki" olduğunuda gördük e sonra ben karlukken kavgalıyken karluk tssine gelip o klana gircekken ben barıştığımda bu sefer akıllılık edip yediremedin sonra siktir ettin tabi bide gelmiş bana flood yapma diyor siklemiyomuş ulan senin oyunda sürekli nası bana küfürler ettiğini biliyorum lan  :D

Bashi tarafına geçerken bizim kimseden onay olmamıza gerek yoktu nedeni ise;

Çiçero biz klanı ilk kurduğumuz zaman daha Merc'lere yakınken bi gel bakalım ts dedi bende sövecek diye hemen senin taktiği yapıp sönmez küfürlerini açtım seri seri sövem diye herneyse sonra Çiçi bu tarafa neden gelmiyorsunuz dedi bizde şimdilik gerek yok dedik iyi dedi gelecek olursanız şu 1 hafta içinde gelin dedi bizde aklımızda dedik.

Ondan sonra Hazar'ı küçük görüp küfürler edildi ''Kapıkulu'' tarafından ama nedense ben kanala girdiğimde bi sessizlik oldu.O ara hızlı bir karar ile çiçi'nin zamanında bana dediği şey aklıma geldi öneriyi ortaya sundum.Belli bşlı diyaloglar;

Kapıkulunu sikelim, siktir et zaten onları ercan orada amk, Hadi geçek ama bana laf etmesin çiçero sevmiyor zaten, Savaş taktikleri kapıkulu gibi değil zaten, eee orada karluk var ?, siktir et biz oyunumuza bakalım boşver karlugu

hiçbir karşı gelme olmadan Çiçi'ye gidip dedim böyle böyle böyle diye çiçi'de tamam dedi odanızı açtırıyorum oda açıldı.Bizim belli başlı şartlarımız oldu.

1.Ekipten kimseyi savaş dışında ezmeyin savaşta zaten çiçi'nin yanında olanlar ne kadar sikici olduğunu bilir.Allah var çiçi'de verdiği sözü tuttu savaş dışında sövme sayma ezme olmadı ezilenlerde zaten malum tayfa Dwarft, the1453, arada bir kratos

2.Savaşlarda kimler girecek ?

20 level üstü olan her Empire üyesi direk savaşa girebilir.Ama biz ilk başlarda empire olmadık.Kendimiz istemedik sonra birşeyler olunca bize geçmemiz en mantıklısı oldu bir saat içinde herkes girdi

3.Ne karluk nede biz atar yapmayacz birbirimize samimi olanlar hariç

Ufak bir istisna oldu sonucunda İsmail, Emre ve Ömür klandan çıktı.

4.Bizi kuru kalabalık olarak görmeyin

Ve sonuç olarak o strat boyunca Empire ile doğru düzgün siksikiler yapmadık mı ? Yaptık.

Hani senin o sikindirik oyuna gerek duymadık ayıktın mı? Taşucu conosu seni :twisted:

Ayrıca Hani yukarıda babana söversem atar vs yaparsın demişsin.Ulan anasını avradını düz tarlada yamuk yumuk siktiğim allah korusun senin başına böyle birşey gelse küfür yedirtirmisin ? Ha ama senin karakterin bozuk belki yedirtirsin.Hala çocuksun lan orospu çocuğu inan güray piçinden daha çok sinirlendim sana hala dalyarrak dalyarrak konuşuyorsun.ts'de kimse yokken kanka kanka diye yanımıza gelen sendin ayrıca dayanamayıp hazar'a sövecek olan olursa onunda anasını kim olduğu farketmez benim 4 yıldır şu oyunu oynadığım adam bile olsa anasını sikerim.Neden diyin amk ? En azından Hazar her konuda her bokumu biliyordu.Klandan çıkarken tamam haklısınız diyipte yanımızda oldu aradan 1 yıl geçti hala yanımızda hala anlamadınız demi lan şurada 1 gece detaylıca konuşsak hepiniz kanka çekeceksiniz.Ulan erdem Hazar'a çocuk diyordun sen daha çocuk çıktın katıksız orospu çocuğu seni ya bu gece kulakların çok çınlayacak sevgili piç kurusu...

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #41 on: May 19, 2013, 11:43:43 pm »
ahahahaha götumle  guldum amk :D  Ulan bashi tarafına gectık sandım kı adam oldun ..... belli ne oldugun .... Ottomana gectık  senı oyle bı anlattılarkı dedım kı bu sefer kesın oldu  ..... belli ne oldugun
(click to show/hide)

ayrıca bashi tarafına gectık goz agrısı olduk .. ottomana gırdım 3. lider oldum daha neyin kafasındasın sen.... gotumun sol yanagındakı kıl kokunu besleyen hucrenın dna sı bıle olamazsın anla artık.

Edit:ayrıca ottamana gırdıgım de davetle gırdım bak gordunmu yıne sıklemedıler senı.
« Last Edit: May 20, 2013, 08:44:48 am by GunTR »

Offline Olcayto

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #42 on: May 19, 2013, 11:46:03 pm »
ahahahaha götumle  guldum amk :D  Ulan bashi tarafına gectık sandım kı adam oldun ..... belli ne oldugun .... Ottomana gectık  senı oyle bı anlattılarkı dedım kı bu sefer kesın oldu  ..... belli ne oldugun
(click to show/hide)

ayrıca bashi tarafına gectık goz agrısı olduk .. ottomana gırdım 3. lider oldum daha neyin kafasındasın sen.... gotumun sol yanagındakı kıl kokunu besleyen hucrenın dna sı bıle olamazsın anla artık.

Hala anlamadın mı lan gavat bir orospu orospuysa orospudur orospu misali :D

Altı çizili bölüme gelirsek bir zamanlar eksik etek diye bi şarkı vardı erdem bilmez onu orada bir söz vardı ''sen benm sevdiğim kız değil siktiğim orospu bile olamazsın. '' diye bi an o geldi aklıma

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #43 on: May 20, 2013, 10:01:22 am »
Bashi tarafına geçerken bizim kimseden onay olmamıza gerek yoktu nedeni ise;

Çiçero biz klanı ilk kurduğumuz zaman daha Merc'lere yakınken bi gel bakalım ts dedi bende sövecek diye hemen senin taktiği yapıp sönmez küfürlerini açtım seri seri sövem diye herneyse sonra Çiçi bu tarafa neden gelmiyorsunuz dedi bizde şimdilik gerek yok dedik iyi dedi gelecek olursanız şu 1 hafta içinde gelin dedi bizde aklımızda dedik.

Ondan sonra Hazar'ı küçük görüp küfürler edildi ''Kapıkulu'' tarafından ama nedense ben kanala girdiğimde bi sessizlik oldu.O ara hızlı bir karar ile çiçi'nin zamanında bana dediği şey aklıma geldi öneriyi ortaya sundum.Belli bşlı diyaloglar;

Kapıkulunu sikelim, siktir et zaten onları ercan orada amk, Hadi geçek ama bana laf etmesin çiçero sevmiyor zaten, Savaş taktikleri kapıkulu gibi değil zaten, eee orada karluk var ?, siktir et biz oyunumuza bakalım boşver karlugu

hiçbir karşı gelme olmadan Çiçi'ye gidip dedim böyle böyle böyle diye çiçi'de tamam dedi odanızı açtırıyorum oda açıldı.Bizim belli başlı şartlarımız oldu.

1.Ekipten kimseyi savaş dışında ezmeyin savaşta zaten çiçi'nin yanında olanlar ne kadar sikici olduğunu bilir.Allah var çiçi'de verdiği sözü tuttu savaş dışında sövme sayma ezme olmadı ezilenlerde zaten malum tayfa Dwarft, the1453, arada bir kratos

2.Savaşlarda kimler girecek ?

20 level üstü olan her Empire üyesi direk savaşa girebilir.Ama biz ilk başlarda empire olmadık.Kendimiz istemedik sonra birşeyler olunca bize geçmemiz en mantıklısı oldu bir saat içinde herkes girdi

3.Ne karluk nede biz atar yapmayacz birbirimize samimi olanlar hariç

Ufak bir istisna oldu sonucunda İsmail, Emre ve Ömür klandan çıktı.

4.Bizi kuru kalabalık olarak görmeyin

Ve sonuç olarak o strat boyunca Empire ile doğru düzgün siksikiler yapmadık mı ? Yaptık.

Hani senin o sikindirik oyuna gerek duymadık ayıktın mı? Taşucu conosu seni :twisted:

Ayrıca Hani yukarıda babana söversem atar vs yaparsın demişsin.Ulan anasını avradını düz tarlada yamuk yumuk siktiğim allah korusun senin başına böyle birşey gelse küfür yedirtirmisin ? Ha ama senin karakterin bozuk belki yedirtirsin.Hala çocuksun lan orospu çocuğu inan güray piçinden daha çok sinirlendim sana hala dalyarrak dalyarrak konuşuyorsun.ts'de kimse yokken kanka kanka diye yanımıza gelen sendin ayrıca dayanamayıp hazar'a sövecek olan olursa onunda anasını kim olduğu farketmez benim 4 yıldır şu oyunu oynadığım adam bile olsa anasını sikerim.Neden diyin amk ? En azından Hazar her konuda her bokumu biliyordu.Klandan çıkarken tamam haklısınız diyipte yanımızda oldu aradan 1 yıl geçti hala yanımızda hala anlamadınız demi lan şurada 1 gece detaylıca konuşsak hepiniz kanka çekeceksiniz.Ulan erdem Hazar'a çocuk diyordun sen daha çocuk çıktın katıksız orospu çocuğu seni ya bu gece kulakların çok çınlayacak sevgili piç kurusu...
1.si özet geç hepsini okumadım
2.si taktiğimi ifşa etme piç :(
3.sü çiçi gelip bize sormuştu barlasları istemezseniz hemen atabiliriz diye kalsın dedik
4.sü buğra flood yapma :(
5.si reborna geçtim diye bu kadar sinir olmanıza gerek yok orosbu çocukları  :D
« Last Edit: May 20, 2013, 10:22:28 am by Kapikulu_Bostanci_Thor »
15 levelim ben

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #44 on: May 20, 2013, 10:44:13 am »
Onlar senı klana aldı ıse onaların ayıbı. Manik depresif oruspu cocugu senı.
« Last Edit: May 20, 2013, 10:51:36 am by GunTR »