Author Topic: [KLAN TANITIM] Barlas - Yeniden Diriliş!  (Read 27447 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • Renown: 26
  • Infamy: 22
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Barlas
  • Game nicks: Barlas_Bugrahan
  • IRC nick: Bugrahan
Re: [KLAN TANITIM] BarLas - Yeniden Diriliş!
« Reply #120 on: July 02, 2012, 01:32:06 pm »
Bugra savaşlardaki k/d ne lan senin adasafaff

Ordakilerin çoğu xbowkenkene
visitors can't see pics , please register or login

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline Guray

• Duke
  • Renown: 574
  • Infamy: 103
  • cRPG Player
  • Geceniz esen, göğünüz bol yıldızlı olsun.
    • View Profile
  • Game nicks: Kapikulu_Guray
« Reply #121 on: July 02, 2012, 02:10:06 pm »
Valla Bugra ne yalan söyliyim belki bilerek kendi küfürlerini çekmemişlerdir(küfür ettilerse) ama sen bunda haksız gibisin  :rolleyes:
Hearstcim şimdide küfürbaz mı olduk?

Offline Hearst_

• Count
  • Renown: 199
  • Infamy: 43
  • cRPG Player Sir White Pawn
  • kurwa mać!
    • View Profile
  • Faction: ReBorn/Kremsies <3
  • Game nicks: ReBorn_Hearst/LiveYourLife(нуб)
« Reply #122 on: July 02, 2012, 02:27:34 pm »
Valla Bugra ne yalan söyliyim belki bilerek kendi küfürlerini çekmemişlerdir(küfür ettilerse) ama sen bunda haksız gibisin  :rolleyes:
görmüyormusun üstad parantez içinde yazdım eğer ettilerse manasında ;)
Я люблю твою улыбку
хахахахаха))))

Offline Guray

• Duke
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #123 on: July 02, 2012, 02:31:27 pm »
görmüyormusun üstad parantez içinde yazdım eğer ettilerse manasında ;)
Hee görmemişim ^^

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #124 on: July 02, 2012, 02:33:07 pm »

ya hakkaten su oyunda gordugum en salak adam sensın guray

Siz zaten sütten çıkmış ak kaşıksınız ameka

Sen benim C'mi nasıl alırsın lan sen kimsin ki ha sen kimsin neyine güveniyorsun tanıdık geldi mi abisi ?

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline Guray

• Duke
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #125 on: July 02, 2012, 02:36:09 pm »
Siz zaten sütten çıkmış ak kaşıksınız ameka

Sen benim C'mi nasıl alırsın lan sen kimsin ki ha sen kimsin neyine güveniyorsun tanıdık geldi mi abisi ?
c mi almamıştı kimse benim orda canısı ben ozan abiye çıkıştıktan sonra c mi aldı ozan abi ve ben kimseye c mi aldı diye çıkışmadım bu anca senin gibi güce tapan c si gidince adamlığı giden bir insana yakışır

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #126 on: July 02, 2012, 02:44:02 pm »
c mi almamıştı kimse benim orda canısı ben ozan abiye çıkıştıktan sonra c mi aldı ozan abi ve ben kimseye c mi aldı diye çıkışmadım bu anca senin gibi güce tapan c si gidince adamlığı giden bir insana yakışır

Benim Kapıkulunda hiç C olmadı.Olay olurken oradaydık dediklerini duyduk gerizekalı şimdi sıyrılmaya çalışma siktir git götünü parmakla 31 çek ne bileyim yap birşeyler site bilmiyorsan

www.beeg.com gir asıl ama google translate'den gir k

Offline Guray

• Duke
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #127 on: July 02, 2012, 02:47:12 pm »
Benim Kapıkulunda hiç C olmadı.Olay olurken oradaydık dediklerini duyduk gerizekalı şimdi sıyrılmaya çalışma siktir git götünü parmakla 31 çek ne bileyim yap birşeyler site bilmiyorsan

www.beeg.com gir asıl ama google translate'den gir k
Yav he he

Offline Tonyukuk

• Count
  • Renown: 258
  • Infamy: 58
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: MikariN
  • IRC nick: MikariN
« Reply #128 on: July 02, 2012, 03:17:18 pm »
C nize sokiim amk nasıl clan bu ameke. biri divan agası olur bi sik yapmaz c si olan göt tavan olur..siktirin gidin lan.

AMINA KOYİM TEK KONUDA TARTISIN 3 KONUDA FARKLI FARKLI SEYLER DONUO SIKICEM ATARINIZI
Unreal:
Essay ban, 800 words on: "Accepting defeat and learning from it"

GEEKİLLER:only 2 words: "Fuck You!"

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #129 on: July 02, 2012, 03:18:19 pm »
C nize sokiim amk nasıl clan bu ameke. biri divan agası olur bi sik yapmaz c si olan göt tavan olur..siktirin gidin lan.

AMINA KOYİM TEK KONUDA TARTISIN 3 KONUDA FARKLI FARKLI SEYLER DONUO SIKICEM ATARINIZI

Benim hiç c olmadı ama UIF ts sinde S var zaaaaaaaaaaaa Atarı olanı bekleriz.

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
« Reply #130 on: July 02, 2012, 03:42:26 pm »
Bu olay çağataya mı donucek ? bende kufur ederım haaa
(click to show/hide)

Offline Zapenat

• Noble
  • **
  • Renown: 10
  • Infamy: 4
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: ZapenaT
« Reply #131 on: July 02, 2012, 06:27:11 pm »
Beyler konumun amına koydunuz. Rica edersem siktirin gidin başka yerde tartışın

Offline HarunYahya

• Marshall
  • Renown: 965
  • Infamy: 309
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: HarunYahya,HarunShootya,Inan
  • IRC nick: HarunYahya
« Reply #132 on: July 02, 2012, 06:49:34 pm »
Ailecek, severek takip ediyoruz dramayı.

Offline JennaHaze

• Count
  • Renown: 267
  • Infamy: 147
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: 2Bach
« Reply #133 on: July 02, 2012, 07:39:40 pm »
Çekirdak gibi nan sıtap çıtlıyor

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #134 on: July 04, 2012, 07:16:20 am »

Bu videodaki gibidir Barlas olmak bu klanı hiç bir kuvvetin yıkamayacağını herkesin anlamasını istiyoruz.Üç beş çakalın sözü ile kurulmadık üç beş çakalın lafı ilede yıkılmayız.Klan olarak birbirimize sıkı bağlar ile bağlıyız.Aynı bu videodaki gibi klanın kemiğini oluşturan altı kişi var.Bugrahan Zapenat Lacoste Otto Casanowa Bozdag birimiz düşse kaldırmak için 5imizde diz çökeriz.Bu insanlar asla birbirinden kopmazlar hepsi birbirine bağlı olurda birgün birşey olur sevinirseniz merak etmeyin bu klanın yapı taşları sağlam hiç bir kuvvet bizi dağıtamaz.Birimize bir şey olsa acısını hepimiz çıkarırız.iki kişi kalsak bile sonuna kadar savaşırız.

http://www.youtube.com/watch?v=66O_aub5nqw&feature=relmfu

Klandaki herkesin hakkını sonuna kadar savunuruz haksız olduğu yerde ise kim olduğu farketmeksizin cezasını keseriz.Kimse hakkımızda yalan dolanlarla atıp tutamaz eğer ki söylediği şeylerde yalnışlık payı varsa misli ile cevabını alır.Taraf değiştirdiğimiz için bizim arkamızdan atıp tutanlar Kapıkulu'nu bitirmeye çalıştığımızı söyleyenler.Biz eğer ki Kapıkulu'nu bitirmek isteseydik şuan ki kadromuzdan daha geniş bir kadro elimizde olurdu klana çağırmadığımız için bize tavır alıp sövenler klandan çıktıgımız ilk gün gelip beni neden çağırmıyorsunuz bende geliyim alın klana dediğinde hayır dememizi kendisi isterse anlatsın.Kısaca bizi yıkma dağıtma planlarınızı bir yana bırakın biz gerektiğinde birbirimize söver yaptıgı hatayı gerekirse ağır bir şekilde ifade eder sonra birbirimizin gönlünü alırız.Klandan çıkanların uydurdukları şekilde kendimizi ayarlamayız.Biz kendimizi istediğimiz ve bildiğimiz şekilde ayarlar kendi aramızdaki bağa inanırız.Bunlar birbirlerini tersliyorlar eğer ki ezilmek istiyor hakkının savunulmasını istemiyorsan Barlas'a git diyerek kimsenin aklını kimse çelmesin biz üyelerimizin hakkını gerektiğinden fazlası ile koruruz.Bilenler bilmeyenlere anlatsınlar.

Yalnışlarını kim o sırada bizimle olursa olsun fazlasıyla yüzüne vururuz ki bir daha yapmasın yeri geldiğinde her ne kadar sanal ortamda olsa isteyen bize derdini açar insan gibi konuşur derdine çare ararız yeri geldiğinde ise birbirimizle şakalaşır kahkahalarla kendimizden geçeriz.Yeri geldiğinde ise Disiplini korur cıvıklığı bir yana bırakırız.Bizimle takılıp ortamda bulunanlara sorun bir şikayetleri hangi konuda varmış.Yalan söylerek bizi yıkma politakınızdan vazgeçin doğru söyleyerek Kendinizi yıkacağınızı bildiğiniz için fazla konuşmadan yolunuzda devam edin Ne bize nede klan üyelerine gevşek gevşek konuşup ezdiğinizi sanmayın kimseyi ts ye çağırıp ana bacı sövmeyin varsa derdiniz adam gibi gelin küfürden korkuyor derseniz gerektiğinde adamın anasını itina ilede sikeriz.Siz siz olun hakkımızda gevşek gevşek atıp tutmayın elimizde neler olduğunu bilmiyorsunuz birimizin canını yakanın tüm hayatını yakarız.Birimizin açığını arayanın açıklarını suyüzüne çıkartırız.Herşeyi gerektiği gibi alır yerinde yerine göre gerektiği gibi davranırız.Türkçe bilmeyen insanlara savaşa almadıkları için ts ortasında ana bacı sövmeyiz.Birilerinin arkasından konuşurken yakalandığımızda 40 takla atmayız ki biz kimsenin arkasından da konuşmayız diyeceğimizi insanların yüzüne söyleriz karı gibi arkadan konuşmayız.Ne yapalım kanımızda var.Madem türklükten bahsedenler sizlersiniz türklüğünüz saygı ile gösterin.Türk birliği kurmaya çalışırken elinizdeki türklerden de olmayın.Sizin yanınızda olmayan Türklere iftiralar atıp bunlar birbirlerinin anasına bacısına sövüyorlar diyerek kandırıp kendi tarafınıza çekmeye çalışmayın.Bizi bilen biliyor kısada sürede neler yaptığımızda ortada gelecekte neler yapacağımızda.

Klandan bir kişiyi ''ATTIK'' diye ''aha kopmalar başladı bunlar yakında bizim götümüzü yalarlar köpek gibi kapımıza gelirler demeyin klandan bir kişiyi atmış olabiliriz ama unutmayın Bizler birbirimize sıkı bağlar ile bağlıyız
Arkamızdan yalan dolan ile saçmalıklarla atıp tutmaktan vazgeçin biz klanımızı onurlu bir şekilde onur bir şekilde devam ettireceğiz.Kimse bizi onursuzlukla şerefsizlikle suçlayamaz.Suçlayanlar kendi yaptıklarına dönüp baksın kendi şerefsizlikleri ile bizim yaptıklarımızı karıştırmasınlar.Serverlarda forumda trolluk yapan uyeleri klanımızda görenler direk atara başlamayın hiç biryer almadı Barlas mı sahip çıktı sana diye konuşmayın biz eski huylarını bıraktıgına inandığımız insanları klanımıza alıyoruz.Hiç bir üyeye serverlarda tek görüp küfür etmeyin.Yalnışlıkla yapılan thlerde direk kuduz köpek gibi sızlayıp küfür vs başlamayın unutmayın bizim birimize edilen laf hepimize edilmiştir.Kısaca özetlemek gerekirse anlayacağınız dilden.

Dalımızı kıranın ağacını kökünden sökeriz.

Hadi herkes göte mukayet ferman yazdım gene amk

« Last Edit: July 04, 2012, 08:24:09 am by Bugrahan »