Author Topic: Kaptan Adayları - Tanıtım Başlığı  (Read 20510 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline JennaHaze

• Count
  • Renown: 267
  • Infamy: 147
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: 2Bach
Re: Kaptan Adayları - Tanıtım Başlığı
« Reply #150 on: May 26, 2012, 06:06:22 pm »
Bence taktiği taktikten anlayan ve doğaçlama taktik yapabilen kişiler yapmalı takım toplanırken buna dikkat edin beyler

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
« Reply #151 on: May 27, 2012, 02:19:03 am »
İnanmayın arkadaşlar JennaHaze isimli şahsiyet kendi menfaatleri için kıçını başını açabilecek tipte bir insandır.

(click to show/hide)

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • Renown: 26
  • Infamy: 22
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Barlas
  • Game nicks: Barlas_Bugrahan
  • IRC nick: Bugrahan
« Reply #152 on: May 27, 2012, 02:30:10 am »
İnanmayın arkadaşlar JennaHaze isimli şahsiyet kendi menfaatleri için kıçını başını açabilecek tipte bir insandır.

(click to show/hide)

Komik değil ?
visitors can't see pics , please register or login

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline JennaHaze

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #153 on: May 27, 2012, 08:01:29 am »

(click to show/hide)

Hiç komik değil?

Offline denethor

• Peasant
  • *
  • Renown: 9
  • Infamy: 9
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Karluks
  • Game nicks: Karluk_Helgoring

Offline Shiki

• Noble
  • **
  • Renown: 19
  • Infamy: 7
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: ShikiBalyozcu , 2HShiki
« Reply #155 on: May 27, 2012, 04:10:30 pm »
@tonyukuk sg yazmışında siz karışıyonuz amk ben ne yapıyorum

bu arada modluk için ronin i öneriyorum, şimdi diyeceksiniz e her yerde bu adamı destekliyorsun, bana kısmende olsa oynamayı öğreten o dur (AOS). Ronin'in taleworldste moderatör olduğunu biliyorsunuz zaten (değişiklik oldu mu bilmiyorum haftada bir girip bakıyorum) hem cRPG ilede baya ilgili tecrübeside var kendiside isterse mükemmel bir aday olacaktır
Katılıyorum.Sesi fazla çıkmadığı için tanınmıyor yoksa ona verilen oyların hiç değilse bundan daha fazla olacağını tahmin ediyorum

Offline Ronin

• Marshall
  • Renown: 859
  • Infamy: 198
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #156 on: May 27, 2012, 04:12:58 pm »
Teşekkür ederim. Ancak burası modların konusu değil kaptan adaylarının tartışıldığı konu :)
Quote from: BlindGuy
Seems the fascists are gaining ground once again in UKR... right vving politics is SO bad for the general populace but STILL in times of trouble the uneducated turn to them for help, simply because they are so amoral they vvill supply those vvilling to fight vvith vveapons rather than knovvledge.

My UU key is broken incase you can't tell :D

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • Renown: 26
  • Infamy: 22
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Barlas
  • Game nicks: Barlas_Bugrahan
  • IRC nick: Bugrahan
« Reply #157 on: May 27, 2012, 04:37:46 pm »
Teşekkür ederim. Ancak burası modların konusu değil kaptan adaylarının tartışıldığı konu :)

La şaka bir tarafa da cidden mod olması gerekn kişi ne beleg ne tony nede volkan abi Mahir candır ayrıca taleworlds tecrübeside var bilmeyenlere duyurulur :)
visitors can't see pics , please register or login

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline Ronin

• Marshall
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #158 on: May 27, 2012, 04:47:57 pm »
La şaka bir tarafa da cidden mod olması gerekn kişi ne beleg ne tony nede volkan abi Mahir candır ayrıca taleworlds tecrübeside var bilmeyenlere duyurulur :)
Aynı zamanda Hugues'in "War of the Roses" forumunda adminliğim de oldu. Bu resmi forum değil, çünkü oyunun resmi forumu olmayacağı belirtildi. Hugues de böyle bir forum açmanın gerekli olduğunu düşündü ve açtı. Taleworlds'ten bir sürü kişiyi orada da bulabilirsiniz. Pandemona da orada türkçe moderatörü oldu.

Eğer moderatörlük yapmam çoğunluk tarafından istenilecekse yaparım, ve eğer sonradan bırakmamı isterlerse de çekinmeden bırakırım. Ancak neden burada tartışıyoruz ki, burası kaptan tanıtım başlığı :)
Seems the fascists are gaining ground once again in UKR... right vving politics is SO bad for the general populace but STILL in times of trouble the uneducated turn to them for help, simply because they are so amoral they vvill supply those vvilling to fight vvith vveapons rather than knovvledge.

Offline JennaHaze

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #159 on: May 27, 2012, 07:21:14 pm »
Beni twden sürekli banlayan bi admin var onun ben aq

Offline Ronin

• Marshall
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #160 on: May 27, 2012, 08:22:35 pm »
Beni twden sürekli banlayan bi admin var onun ben aq
Sürekli banlayan dediğine göre banlandıkça yeni hesap açıyor olmalısın :lol:

Offline JennaHaze

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #161 on: May 27, 2012, 09:02:28 pm »
Ya yeni hesap açmanin yasak olması ne kadar saçma amk düzgün düzgün takılıyorum çat bu forumda yasaklandınız dupe hesap vs vs amk gerizekalıları niye banlıyosunuz yarram dupe hesap olsa nolcak takıldığım yer konu dışı ve bulunduğum clanın konusu sanki yayılıp forumu ele geçiricez amk

Offline Ronin

• Marshall
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #162 on: May 27, 2012, 09:09:44 pm »
Ya yeni hesap açmanin yasak olması ne kadar saçma amk düzgün düzgün takılıyorum çat bu forumda yasaklandınız dupe hesap vs vs amk gerizekalıları niye banlıyosunuz yarram dupe hesap olsa nolcak takıldığım yer konu dışı ve bulunduğum clanın konusu sanki yayılıp forumu ele geçiricez amk
Adam seni banlamış, sonsuza kadar forumumdan git uzaklaş demiş sen de bunu delmeye çalışıyorsun. Sonuçta kimsenin kolay kolay banlanmadığını hesaba katarsak bir halt yemiş de banlanmış olmalısın :D. Eğer banının kaldırılması gerektiğini düşünüyorsan, kurallar bölümünde sanırım klei mail adresini koymuştu ulaşılabilsin diye.

Offline JennaHaze

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #163 on: May 27, 2012, 09:11:25 pm »
Ya bırak daha takılmam orda

Offline Ronin

• Marshall
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #164 on: May 27, 2012, 09:13:02 pm »
E sen bilirsin kimseyi zorla tutmuyoruz :P