Author Topic: Centuria  (Read 11525 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pandemona

• Game Admin (trial)
  • Renown: 321
  • Infamy: 38
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
  • We are all of us what we do
    • View Profile
  • Faction: Mercenaries
  • Game nicks: Merc_Pandemona
  • IRC nick: Pandemona
Re: Centuria
« Reply #30 on: November 07, 2011, 02:55:44 pm »
Yav madem BAYRAM DEDIK ULAN niye yazıyorsun hala ?

Cicero klanından zaten memnun olmayan 10dan fazla kişinin çıkıp da benimle oynamayı tercih etmesinden dolayı oluşan kuyruk acını anlıyorum demek isterdim, ama anlayamam çünkü daha önce hiç yaşamadım =)

Hadi devam et böyle çok belli ediyorsun beni umursamadığını.
« Last Edit: November 08, 2011, 12:53:28 am by Noctivagant »
Remember remember the fifth of November. The gunpowder, treason and plot. I know of no reason, why the gunpowder treason, should ever be forgot.

Offline Cicero

• Duke
  • Renown: 515
  • Infamy: 418
  • cRPG Player Sir Black Pawn
  • scourge of god
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: BashiBazouks_Cicero
  • IRC nick: Cicero
« Reply #31 on: November 07, 2011, 03:13:59 pm »
lan bütün dünkü boklarda adam olup bana cümle kuruyor onu anlamıyorum ben ? Yaşın kaç sincap ?
Kuyruk acım niye olsun birader 10 kişi çıktı benim faction hala  62 kişi ? Niye kuyruk acım olsun ? Senle alakam yokki o sana katılanlar yaptığı ayıptır sana böyle cümleleri bana sarfetmene izin veriyorlarsa.

Henüz tanımıyorsun beni sadece oyunuma hayransındır neyse sen türkleri sevmiyorsun ya ben hiç sevmem kaypakları elimden geldiğince bu laflarını yutturucam =)
(click to show/hide)

Offline Pandemona

• Game Admin (trial)
    • View Profile
« Reply #32 on: November 07, 2011, 03:21:32 pm »
Emin ol sen de beni tanımıyorsun, tanımaya çalışmadığın için de sadece çevrendeki 3-5 kişinin anlattığı herşeye inanıyorsun doğal olarak.

Hee oyununa hayranım iyi noktaya parmak bastın panpiş.

Büdüt : Birileri demişti Başıbozuk klanı laf atar sonra takılmayınca laf soktuklarını zannederler diye, bu klanı açmadan önce de sizi diğer Türk klanlarından farklı daha başka bir yerde ve daha iyi olarak görüyordum ama tamamen yanılmışım. Siz onlardan kötüymüşsünüz, oyun yeteneğine gelince strategus'ta oyun yeteneği birinci planda değil cRPG'de hiç değil.

Merak etme sen bir 62 oyuncu daha bulursun factiona katılacak, hangilerini iyi tanıyorsun desem söyleyecek laf bulamazsın.
« Last Edit: November 07, 2011, 03:25:23 pm by Pandemona »
Remember remember the fifth of November. The gunpowder, treason and plot. I know of no reason, why the gunpowder treason, should ever be forgot.

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
« Reply #33 on: November 07, 2011, 03:23:33 pm »
Asıl sorun şu: Sen neden 14 yaşındaki çocuğu klana alıyorsunda, neden çıkınca seviniyorsun? lol

Offline Pandemona

• Game Admin (trial)
    • View Profile
« Reply #34 on: November 07, 2011, 03:28:02 pm »
Asıl sorun şu: Sen neden 14 yaşındaki çocuğu klana alıyorsunda, neden çıkınca seviniyorsun? lol

From Iymore :

Selam pande zırhlar okçu için ağır değil mi biraz?

Ve mümkünse katılabilir miyim :oops:

From Iymore :

Ben klandan çıkma kararı aldım bu klana girdim diye bazı arkadaşlarla aram bozuldu çok sevdiğim arkadaşlar bunlar, zaten sevmediğim bazı kişiler var klanda. Neyse, yolun açık olsun :(

---

Bazen insanlar hata yapabiliyor. Ayrıca bir konu hakkında çekincesi olan bir insan haklı çıktığını anladıktan sonra ''haha'' diyebilir.

Edit : Ben de diyorum bu çocuk klandan çıktıktan sonra benim konuya ne zaman damlar diye.

Offline Iymore

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #35 on: November 07, 2011, 03:29:56 pm »
konuyla ne ilgisi var?

Zaten mesajı yayınlamak senin şerefsizliğini gösterir, eğer özel mesaj yolladıysam sana bu demektir ki bunu sadece sana gönderiyorum.

ve hata demişsinde, neyi kaybettin beni alarak ve ya ben çıkınca?
« Last Edit: November 07, 2011, 03:31:14 pm by Iymore »

Offline Ngnr

• Peasant
  • *
  • Renown: 9
  • Infamy: 1
  • cRPG Player
  • Fatihin topları...
    • View Profile
  • Faction: Deserters
« Reply #36 on: November 07, 2011, 03:37:46 pm »
Ne zaman bir klan kurulsa Nocti'ye acıyorum :cry:

odjebi glupa konjico

Offline Pandemona

• Game Admin (trial)
    • View Profile
« Reply #37 on: November 07, 2011, 03:39:12 pm »
konuyla ne ilgisi var?

Zaten mesajı yayınlamak senin şerefsizliğini gösterir, eğer özel mesaj yolladıysam sana bu demektir ki bunu sadece sana gönderiyorum.

ve hata demişsinde, neyi kaybettin beni alarak ve ya ben çıkınca?

Zaten sevmediğin insanlar varmış ve girmişsin bu klana.

Mesajı yayınlamak benim şerefsizliğimi gösterir fakat forumda logout tuşuna bastığımda hayatımda zerre yeri olmayan bir insanın benim hakkımda ne düşündüğü de pek umrumda değildir. Eğer sana sevindiysem sadece sana sevinmişimdir yani senin çıkmana sevindiğimi herkese ne birşey anlatabilirsin ne dinleyen olur.
« Last Edit: November 07, 2011, 03:40:47 pm by Pandemona »

Offline Iymore

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #38 on: November 07, 2011, 03:44:45 pm »
O zaman loguout tuşuna bas ve BAYRAM!
« Last Edit: November 08, 2011, 12:55:31 am by Noctivagant »

Offline Pandemona

• Game Admin (trial)
    • View Profile
« Reply #39 on: November 07, 2011, 03:45:08 pm »
O zaman loguout tuşuna bas ve sg.

Peki.

Offline Tonyukuk

• Count
  • Renown: 258
  • Infamy: 58
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: MikariN
  • IRC nick: MikariN
« Reply #40 on: November 07, 2011, 03:47:34 pm »
oyun yeteneğine gelince strategus'ta oyun yeteneği birinci planda değil cRPG'de hiç değil.

Sizin gibileri meydanda görmek isteriz.Clandaki 50-60 kisiyle sürekli irtibat halindeyiz siz hayatınızda anca clan maclarında görceginiz oyuncuyu biz strategus maclarında sürekli olarak irtibat halindeyiz ki sayı-irtibat olayı canını sıkmasın ;)

Ayrıca crpg hakkında ne biliosun ki playerlık crpg de iş yapmaz diyorsun
« Last Edit: November 07, 2011, 03:48:56 pm by Tonyukuk »
Unreal:
Essay ban, 800 words on: "Accepting defeat and learning from it"

GEEKİLLER:only 2 words: "Fuck You!"

Offline Pandemona

• Game Admin (trial)
    • View Profile
« Reply #41 on: November 07, 2011, 03:52:09 pm »
Sizin gibileri meydanda görmek isteriz.Clandaki 50-60 kisiyle sürekli irtibat halindeyiz siz hayatınızda anca clan maclarında görceginiz oyuncuyu biz strategus maclarında sürekli olarak irtibat halindeyiz ki sayı-irtibat olayı canını sıkmasın ;)

Hacı fışfış bu cümleyi anlamadım ya.

Ha bu arada irtibat demişken şu mu ? : ''La şu köye gelip goods atın, troopları bana atın, karakterinizde gold görmeyeyim sikerün mü  ?''

Klan olmak 62 kişiyi factiona toplayıp köy almak değildir. Bu oyunu herkes salt başarı için oynamaz. Sırf başarı için klanın ağzına sıçılmasını göze alsaydım şuan 50 kişi olmuştuk bile.

Edit : Bilmem ne biliyorum ki cRPG hakkında ? Tek bildiğim aylardır oynadığım ve nativeden sıkılınca tüm warband zamanımı harcadığım mod olduğu.
« Last Edit: November 07, 2011, 03:55:06 pm by Pandemona »

Offline Kiron

• Peasant
  • *
  • Renown: 1
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
  • Coomoon
    • View Profile
  • Faction: Huscarl
  • Game nicks: Huscarl_Kiron
  • IRC nick: Kiron
« Reply #42 on: November 07, 2011, 03:56:54 pm »

Ha bu arada irtibat demişken şu mu ? : ''La şu köye gelip goods atın, troopları bana atın, karakterinizde gold görmeyeyim sikerün mü  ?''

Klan olmak 62 kişiyi factiona toplayıp köy almak değildir. Bu oyunu herkes salt başarı için oynamaz. Sırf başarı için klanın ağzına sıçılmasını göze alsaydım şuan 50 kişi olmuştuk bile.

Edit : Bilmem ne biliyorum ki cRPG hakkında ? Tek bildiğim aylardır oynadığım ve nativeden sıkılınca tüm warband zamanımı harcadığım mod olduğu.
+1

Offline Tonyukuk

• Count
  • Renown: 258
  • Infamy: 58
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: MikariN
  • IRC nick: MikariN
« Reply #43 on: November 07, 2011, 04:02:03 pm »

Agzına sıcılmıs bi clan göremıyorum ben.Nativeden toplayacagın insanlarla 100 kişi ol genede bişi yapamazsın.Tek bildiğim nativeciler ile bu işin yürümeyecegi(raven alınmasın cunku %90 zamanları crpgde gecio) bun basıbozuklarla algılama camels tada böyleydi.

6 aydır oynuorum son 1 aydır gördum seni..hadi hayırlısı
Unreal:
Essay ban, 800 words on: "Accepting defeat and learning from it"

GEEKİLLER:only 2 words: "Fuck You!"

Offline HarunYahya

• Marshall
  • Renown: 965
  • Infamy: 309
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: HarunYahya,HarunShootya,Inan
  • IRC nick: HarunYahya
« Reply #44 on: November 07, 2011, 04:06:52 pm »

BAYRAM
nasil bi irtibat nasıl bi muamele var acaba centuriada.
« Last Edit: November 08, 2011, 12:57:42 am by Noctivagant »