Author Topic: [Camels] CamelScreamers | Diriliş...  (Read 20128 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Cicero

• Duke
  • Renown: 515
  • Infamy: 418
  • cRPG Player Sir Black Pawn
  • scourge of god
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: BashiBazouks_Cicero
  • IRC nick: Cicero
Re: [Camels] CamelScreamers
« Reply #105 on: November 16, 2011, 07:27:57 pm »
Canim yegenim benim cok unutkansin ve celiskilerle dolusun.
Diagonal'a Yöneticilerden  kimse küfür veya hakaret etmemisdir.
Ayni seyi sen klana aldiginiz bazi üyeler icin söyleyebilirmisin?

Kapikulu'na bizans tohumu diyen "adamin" Avatarina bak hizaya gel!
Birde burdan yak:http://forum.c-rpg.net/index.php/topic,20575.msg292984.html#msg292984
Yananca siir bestelemedigin kalmis. :)

Forumda sirf yunan bayragini avatar olarak kullandigi icin satastigin\küfür ettigin Kataphraktos hatirladinmi?

celiskiler...
ah gerizekalı dede ah bu herif var ya nasıl kıskanıyor beni haddi hesabı yok osursam kokmadı dicek o derece ak.

Şimdi:
1)Diagonal'a yöneticilerin küfretmesiyle oyuncunun küfretmesi arasında ne fark var ? Bu kadar mı karaktersizsiniz üyelerinize değer vermiyorsunuz ? Maksat sayınız artsın dimi ?
2)Bizim klanda alınan her oyuncu için kurucu üyeler oylama yapar sonra ben oynayışını test ederim ve alınırsa alınır senin gibi "türk var mı lo ? " sorusu soranı 1 gün sorma kapıkulu tagıyla görme vakası değil =)
3)Biz hiç bir zaman vatan millet sakarya oynamadık senin gibi kayserili şivesi bozuk türkçe konuşan olmamamıza rağmen aklın ve zekan o kadar ufakki panosun söyledikleriyle otorstoroptos unkileri ayırt edemiyorsun.Yine ingilizcede yok o yüzden anlamamışsın yazdıklarımı o yüzden yine öküz gibi atlamışsın koca karılar gibide yazıyı döşemişsin.Bak çocugum panos bizim arkadaşımız şimdi ben biz dalga geçiyoruz birbirimizle o adamda ciddi ciddi söylemiyor anladın ? Ufak beynin çözdü mü ? Hayır =)
4)Otostoroptosun ne amaçla yazdığı ile panosun amacını çözebildin mi ruhhastası ?

Senin gibi bilgisayar ve CcC'den başka hayat amacı olmayan insanlar anca böyle arkamdan dedikodu yapar =)
Gerizekalısın , gerizekalı kalıcan , gerizekalı ölücen hadi şimdi git ülkü ocağına

he was totally different i guess open panos's ban then perma ban katasartoraoapostos
sonra cicero said me poor inteligence ak
« Last Edit: November 16, 2011, 07:31:56 pm by Cicero »

Offline HarunYahya

• Marshall
  • Renown: 965
  • Infamy: 309
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
  • Game nicks: HarunYahya,HarunShootya,Inan
  • IRC nick: HarunYahya
« Reply #106 on: November 16, 2011, 07:35:20 pm »
Canim yegenim benim cok unutkansin ve celiskilerle dolusun.
Diagonal'a Yöneticilerden  kimse küfür veya hakaret etmemisdir.
Ayni seyi sen klana aldiginiz bazi üyeler icin söyleyebilirmisin?

Kapikulu'na bizans tohumu diyen "adamin" Avatarina bak hizaya gel!
Birde burdan yak:http://forum.c-rpg.net/index.php/topic,20575.msg292984.html#msg292984
Yananca siir bestelemedigin kalmis. :)

Forumda sirf yunan bayragini avatar olarak kullandigi icin satastigin\küfür ettigin Kataphraktos hatirladinmi?

celiskiler...
Poor intellegence...
Kataphraktrohorotors:
Karadenizde yaşayan , adı Ömer olan ve Atatürk'e küfreden ayrıca rum oldugunu sanan bir Türk idi.
Panos : Yunan + fucking turks gibi bir şey yazdıgı için oyundan perma ban yiyen bi şanssız.

Sizi gördükçe ben de hergün fucking turks diyorum asıl banlanması gereken sizsiniz buna rağmen "masum troller" banlanıyor. :mad:

The Turks diye faction açıp bizansla alliance kuran , diplomatiyla "karşı tarafta bizle savaşan tek türk sizlersiniz şerefsizler !! Katiller , vatan hainleri !!!" diye cCc mesajlar atan, bahçeliyi görünce uluyan , clan savaşını aylarca reddedip "Stratta götünüz yiyosa mawitiye gelin tek biz çıkıcaz" diye çelişkili mesajlar atan, oyunu aylardır oynayıp çözemeyen , hiç bir clanla saglam dostlugu olmayan , herkes tarafından taşak geçilen , parçalanan ya da yeni kurulan klanların sayfalarına her zaman oyuncu toplamaya yönelik ya da stratta yanina çekmeye çalişmaya yönelik ilk mesajı atan ama her seferinde fail olan , serverda clansız bir türk gördüğü gibi hiçbir kriter aramadan direk steam isteyip ertesi günü başına kapıkulu tagı koyduran idiotlar toplulugu sizsiniz.

Zavallılığınıza hayret ediyorum çırpınışlarınızı zevkle izliyorum sonunuzuda merakla bekliyorum.

Offline Sipahi

• Peasant
  • *
  • Renown: 4
  • Infamy: 6
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: The Turks
  • Game nicks: Kapikulu_KayaAlp
« Reply #107 on: November 16, 2011, 07:44:32 pm »
Poor intellegence...
Kataphraktrohorotors:
Karadenizde yaşayan , adı Ömer olan ve Atatürk'e küfreden ayrıca rum oldugunu sanan bir Türk idi.
Panos : Yunan + fucking turks gibi bir şey yazdıgı için oyundan perma ban yiyen bi şanssız.

Sizi gördükçe ben de hergün fucking turks diyorum asıl banlanması gereken sizsiniz buna rağmen "masum troller" banlanıyor. :mad:

The Turks diye faction açıp bizansla alliance kuran , diplomatiyla "karşı tarafta bizle savaşan tek türk sizlersiniz şerefsizler !! Katiller , vatan hainleri !!!" diye cCc mesajlar atan, bahçeliyi görünce uluyan , clan savaşını aylarca reddedip "Stratta götünüz yiyosa mawitiye gelin tek biz çıkıcaz" diye çelişkili mesajlar atan, oyunu aylardır oynayıp çözemeyen , hiç bir clanla saglam dostlugu olmayan , herkes tarafından taşak geçilen , parçalanan ya da yeni kurulan klanların sayfalarına her zaman oyuncu toplamaya yönelik ya da stratta yanina çekmeye çalişmaya yönelik ilk mesajı atan ama her seferinde fail olan , serverda clansız bir türk gördüğü gibi hiçbir kriter aramadan direk steam isteyip ertesi günü başına kapıkulu tagı koyduran idiotlar toplulugu sizsiniz.

Zavallılığınıza hayret ediyorum çırpınışlarınızı zevkle izliyorum sonunuzuda merakla bekliyorum.
"merhabalar, hoşgeldiniz, nasılsınız?"
sen onu bırak da, adam rumum diyor sen türk diyorsun? naptın soyağacına mı ulaştın?

Offline Cicero

• Duke
  • Renown: 515
  • Infamy: 418
  • cRPG Player Sir Black Pawn
  • scourge of god
    • View Profile
  • Game nicks: BashiBazouks_Cicero
  • IRC nick: Cicero
« Reply #108 on: November 16, 2011, 07:50:34 pm »
sen onu bırak da, adam rumum diyor sen türk diyorsun? naptın soyağacına mı ulaştın?
zaten orda fark belli oluyor.Biz anlayabiliyoruz siz anlayamıyorsunuz =)
Noldu otostoroptos size goods mu kasıyor avukatı kesildiniz ? =)
(click to show/hide)

Offline HarunYahya

• Marshall
  • Renown: 965
  • Infamy: 309
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
  • Game nicks: HarunYahya,HarunShootya,Inan
  • IRC nick: HarunYahya
« Reply #109 on: November 16, 2011, 08:09:48 pm »
...
Adamın adı ömer
ÖMER
ÖMER
Tarihteki tüm rumların isimleri muzaffer,mustafa,ömer,abdullah,muhammet,muhterem gibi arapça isimlere sahipti değil mi küçük aynştayn ....
Bak illa soyağacına bakıp , DNA testi yapmana gerek yok yetiştirilişinden, kültüründen ve isminden anlarsın insanların ne oldugunu.
Adı Ömer olan birinin Ortodoks bir rum olarak yetiştirilmiş olması mı daha mantıklı sence yoksa müslüman bir türk olarak mı ?...
Çok mu zor amk....

Offline Dede

• Count
  • Renown: 161
  • Infamy: 14
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #110 on: November 16, 2011, 09:11:49 pm »
ah gerizekalı dede ah bu herif var ya nasıl kıskanıyor beni haddi hesabı yok osursam kokmadı dicek o derece ak.

Şimdi:
1)Diagonal'a yöneticilerin küfretmesiyle oyuncunun küfretmesi arasında ne fark var ? Bu kadar mı karaktersizsiniz üyelerinize değer vermiyorsunuz ? Maksat sayınız artsın dimi ?
2)Bizim klanda alınan her oyuncu için kurucu üyeler oylama yapar sonra ben oynayışını test ederim ve alınırsa alınır senin gibi "türk var mı lo ? " sorusu soranı 1 gün sorma kapıkulu tagıyla görme vakası değil =)
3)Biz hiç bir zaman vatan millet sakarya oynamadık senin gibi kayserili şivesi bozuk türkçe konuşan olmamamıza rağmen aklın ve zekan o kadar ufakki panosun söyledikleriyle otorstoroptos unkileri ayırt edemiyorsun.Yine ingilizcede yok o yüzden anlamamışsın yazdıklarımı o yüzden yine öküz gibi atlamışsın koca karılar gibide yazıyı döşemişsin.Bak çocugum panos bizim arkadaşımız şimdi ben biz dalga geçiyoruz birbirimizle o adamda ciddi ciddi söylemiyor anladın ? Ufak beynin çözdü mü ? Hayır =)
4)Otostoroptosun ne amaçla yazdığı ile panosun amacını çözebildin mi ruhhastası ?

Senin gibi bilgisayar ve CcC'den başka hayat amacı olmayan insanlar anca böyle arkamdan dedikodu yapar =)
Gerizekalısın , gerizekalı kalıcan , gerizekalı ölücen hadi şimdi git ülkü ocağına
sonra cicero said me poor inteligence ak

@Pyschero
Karakterden, bahseden "adama" bak. Sürekli olay cikartan terbiyesiz ruhhastasinin tekisin.
Biraz olsun gurur desem oda yok.
Neyini kiskanayim senin allah askina, acinacak haldesin.

Elinde beni elestirebilecegin siyasi düsüncelerim dahil hicbir bilgi yok. At'da tut, belki tutar.
Yok CcC'ymis Ülkü ocaklariymis, Kayseriymis...    :)
Acizligini iyice disa vurmussun.

"Über_IQ"lu kardesim benim, Panosun ne söyleyip söylemedigi beni ilgilendirmiyor.
Benim sana anlatmak istedigim olay sundan ibaret:
Türkce Forumda,sirf yunan bayragini avatarina koydugu icin satasdigin adamdan bahsediyorum.
Atatürke küfür etmesi senin ana avrat düz gitmenden sonra oldu.Kimsede onu savunmadi zaten.
Simdi sen yunan bayragini Avatarina koyunca tabiki komik olmus. HELLAS?? Anladin??

Neyse ben simdi "Ülkü ocagima yoldaslarimla ulumaya gidiyorum"(CcC) , size iyi oyunlar. :)

Not: Sahsen yunan bayragina karsida alerjim yok, istedigiz kadar sayfayamiza ekleyebilirsiniz.

Offline Sipahi

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #111 on: November 16, 2011, 09:12:13 pm »
...
Adamın adı ömer
ÖMER
ÖMER
Tarihteki tüm rumların isimleri muzaffer,mustafa,ömer,abdullah,muhammet,muhterem gibi arapça isimlere sahipti değil mi küçük aynştayn ....
Bak illa soyağacına bakıp , DNA testi yapmana gerek yok yetiştirilişinden, kültüründen ve isminden anlarsın insanların ne oldugunu.
Adı Ömer olan birinin Ortodoks bir rum olarak yetiştirilmiş olması mı daha mantıklı sence yoksa müslüman bir türk olarak mı ?...
Çok mu zor amk....
vay arkadaş, adı ömer diye türk mü olması gerek. ömer arap ismi, o mantığa göre arap olmalı o zaman. türkiyede binlerce yabancı insan var türk ismi kullanan. ulan adam rumum diyor, sen bilmiyorsun ben biliyorum sen türksün diyosun nasıl bi mantık bu ya?
« Last Edit: November 16, 2011, 09:14:27 pm by Sipahi »

Offline Sipahi

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #112 on: November 16, 2011, 09:13:44 pm »
.

Offline Turk_Otto_Knight

• Knight
  • Renown: 75
  • Infamy: 20
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Otto_Knight_the_Bastard ShaMeraN ASlut
  • IRC nick: Otto_Knight
« Reply #113 on: November 16, 2011, 09:17:03 pm »

Oksijensiz kaldım gülmekten...Bide klan teklifi atmıştı dedeye ahahhaha böle mal görmedim hayatımda....

Offline Bayezid

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
  • بايزيد برق
    • View Profile
« Reply #114 on: November 16, 2011, 09:22:15 pm »
Oksijensiz kaldım gülmekten...Bide klan teklifi atmıştı dedeye ahahhaha böle mal görmedim hayatımda....
+1

Offline Tonyukuk

• Count
  • Renown: 258
  • Infamy: 58
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: MikariN
  • IRC nick: MikariN
« Reply #115 on: November 16, 2011, 09:41:50 pm »
Hazır sinirler geriildi maç yapak mı? az laf cok iş
Unreal:
Essay ban, 800 words on: "Accepting defeat and learning from it"

GEEKİLLER:only 2 words: "Fuck You!"

Offline Pandemona

• Game Admin (trial)
  • Renown: 321
  • Infamy: 38
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
  • We are all of us what we do
    • View Profile
  • Faction: Mercenaries
  • Game nicks: Merc_Pandemona
  • IRC nick: Pandemona
« Reply #116 on: November 16, 2011, 09:49:55 pm »
O değil de ben fuckin turks dediğim için demediğini bırakmayan ''damaged head'' tayfası ne ara Panos dostu olmuş amk.

Remember remember the fifth of November. The gunpowder, treason and plot. I know of no reason, why the gunpowder treason, should ever be forgot.

Offline Kocik_4th

• Knight
  • Renown: 40
  • Infamy: 30
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: looking for
  • Game nicks: Kocik
  • IRC nick: Kocik
« Reply #117 on: November 16, 2011, 10:22:13 pm »
bu arada maviti'yi kapıkulu savunsun sevdim bu projeyi ama yine R yapılır kaçılır bi şekilde ;) ya da 10 dakikada köye veda çünkü yıllardır oynamanıza ragmen bilmiyosunuz oynamayı
Küfür mü? Ne küfürü? aaa?

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
Re: [Camels] CamelScreamers | Diriliş...
« Reply #118 on: January 19, 2012, 01:26:24 am »
Can sıkıntısından klanı yeniden kurmaya karar verdik, artık her şey asıl yöneticiler gelen kadar (süper üçlü) eğlencesine olacak.

Offline denethor

• Peasant
  • *
  • Renown: 9
  • Infamy: 9
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Karluks
  • Game nicks: Karluk_Helgoring
Re: [Camels] CamelScreamers | Diriliş...
« Reply #119 on: January 19, 2012, 03:02:01 am »
Can sıkıntısından klanı yeniden kurmaya karar verdik, artık her şey asıl yöneticiler gelen kadar (süper üçlü) eğlencesine olacak.

ölüyü diriltmek ha? başarılar "diriliş" operasyonunda.