Author Topic: The BashiBazouks / Hasan Mezarcı'nın fıkrasına gülen üyeler aranmakta ...  (Read 89520 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline HarunYahya

• Marshall
  • Renown: 965
  • Infamy: 309
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: HarunYahya,HarunShootya,Inan
  • IRC nick: HarunYahya
Re: The BashiBazouks / Üye alınmaktadır !
« Reply #135 on: September 12, 2011, 09:12:47 am »
Trolololol
visitors can't see pics , please register or login

Offline Cicero

• Duke
  • Renown: 515
  • Infamy: 418
  • cRPG Player Sir Black Pawn
  • scourge of god
    • View Profile
  • Game nicks: BashiBazouks_Cicero
  • IRC nick: Cicero
« Reply #136 on: September 12, 2011, 05:30:38 pm »
today EU_CRPG 2 uLuBey banned  unban ??
bakın kimmiş o ahahah

Offline Kocik_4th

• Knight
  • Renown: 40
  • Infamy: 30
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: looking for
  • Game nicks: Kocik
  • IRC nick: Kocik
« Reply #137 on: September 12, 2011, 07:00:50 pm »
bu sefer düşündüğün gibi değil, maximusun fırattan haberi bile oldugunu sanmıyorum crpg oynamıyor doğru düzgün ki bu zamana kadar hiçbir olaya karısmadı. ulubey ismi kurtlar vadisi vs. derken çok yayıldı
Küfür mü? Ne küfürü? aaa?

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
« Reply #138 on: September 12, 2011, 07:37:44 pm »
Evet adam TS'ye saat 4'te geliyor. Sabah 4.

Offline MaXiMuS_TR

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: BashiBazouk_MaXiMuS
« Reply #139 on: September 14, 2011, 02:31:34 am »
konuya açıklık getireyim bu ulubey arkadaşımın hiç bir olaydan habersizce yeni başladıgı için açtıgı bi hesap zaten ismini bu olaylardan sonra değiştirtdim.Ne arkadaşım tanır ne ben tanırım ulubey'i yanlış bi anlaşılma olmuş iyi geceler dilerim hepinize....
Hayatta yaptıklarımız , sonsuzlukta yankılanır (Maximus)

Offline burakx

• Peasant
  • *
  • Renown: 7
  • Infamy: 10
  • cRPG Player
  • HAIL !!!! and KILL!!
    • View Profile
  • Game nicks: BashiBazouk_Holy_Diver
« Reply #140 on: September 15, 2011, 03:25:02 am »
he he evet

bide harç nie bu kadar fazla lan 750 tl harç mı olur  bune la ya bilemedimki şimdi ne diyim ben onu nasıl yani anlamadımki yani
visitors can't see pics , please register or login

Offline Cicero

• Duke
  • scourge of god
    • View Profile
« Reply #141 on: September 15, 2011, 03:41:38 am »
he he evet

bide harç nie bu kadar fazla lan 750 tl harç mı olur  bune la ya bilemedimki şimdi ne diyim ben onu nasıl yani anlamadımki yani
gerızekalı gıbı alttan 30 tane ders alırsan ozel okul gıbı okursun ama chingeneyiim ben fahirimm

Bakın sünnetçi dede neler demiş taleworldsde

Ayrica BashiBazouk bahsedilen bölgeden kendi basina bir köy bile almasi mümkün degildir. Köyleri almalari bir cok klanin birlesmesiyle olmusdur.
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,181936.120.html
hahaha dodge viper bugta kaldım çok iyi baktı bana
Kapıkulu_Bugrahan
Kapıkulu_Bugra
Kapıkulu_Bug
bunlar olmasa sen ne alıcaktın bir söylesene bana ya ?

Bashıbazouk bizans savaşında toplamda 25.000 kısılık orduyla en guclu katkıyı saglayıp 15000 bızans ordusunu safdışı edip 2 köyüne çökmüştür.Tüm strategus boyunca yaptığımız (kayıplar ,satın almalar,dahil) ordu sayısı 40.000dir.Azıcık beyniniz aklınız çalışıyorsa akciğer yerine göt deliğinizden nefes almıyorsanız 2 kere wipe yiyip yüzsüz gibi böyle konuşmassınız.
He dede sana bu gece birşeyler demiştim şu yazıyı yeni buldum artık bugrahandan farkın yok benim için
« Last Edit: September 15, 2011, 09:40:52 am by Cicero »

Offline HarunYahya

• Marshall
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
« Reply #142 on: September 15, 2011, 10:12:47 am »
:D
Evet biz götümüzü yaydık oturduk 50 kişilik factionumuzla , diger clanlar bize troop verdiler, altın verdiler gittiler bizim için savaştılar üstüne de 6 fief verdiler.Biz hiçbir şey yapmadık.
Zavallı idiotlar ordusu native de nasıl götlerinden hikayeler anlatıyolar clanlarına yeni bugrahanlar katmak için...
Yaz oraya fallenlara dostuz diye banditleri tehdit ettik, haritadan wipe yedik claimimize ilk çöken fallen oldu diye ama yok yazamaz ki ... :D

Offline Dede

• Count
  • Renown: 161
  • Infamy: 14
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #143 on: September 15, 2011, 12:33:07 pm »
M&B'cRPG'denmi kaynaklaniyor bilmiyorum. Bir cok online oyun oynadim, ama bukadar hararetli ve gereksiz tartismalar ile dolu bir ortamda bulunmadim.
Herseyden önce bu beta sürümünde olan bir mod. Bir cok kez daha Strat'da wipe görecegiz. Neden bunu ölüm-kalim, namus-seref meselesiymis gibi algiliyorsunuz? En ufak seyde celallenip ana avrat düz gitmek cokmu zevkli oluyor, anlamiyorum.
Klasik cümleleri sevmem, ama ayni vatanin evlatlariyiz. Forumda Ts'de ve oyun icinde yapilan hakaretler sövmeler adi bir Pkk sempatizanina bile yapilmaz. Oyun bu ya, Oyun...sanal..

@cicero
Erhan Taleworlds'de yazdiklarim ile halen ayni düsüncedeyim, diger klanlar ile birlikde sayisal olarak asker üstünlügünüz olmasaydi Shogunate/Byzantium topraklarina savas acmazdiniz. Ve yine söylüyorum tek basinaza hareket etseydiniz oradan toprak alamazdiniz( en azindan kalici olarak). Bunu sizde biliyorsunuz.
Asker olarak yaptiginiz katkiyi bilemem, ama üyeleriniz(ozamanlar daha az kisiydiniz) ile 25k askeri tek basiniza toplamaniz ve beslemeniz imkansiz geliyor bana. Bugrahan'in iki Accountuna takilip kalmissiniz, multiaccount Strat'da malesef bir gercek. Sizin kullanmadiginizi nerden bilelim. Umarim gelecek Strat'da bir önlem alinir.

Bölgede bizim zaten topragimiz yokdu. Kaybedecegimizi bilerek askerlerimizi ve altinlarimizla katgida bulunduk. Savas ciktiginda hic birsey olmamis gibi orayi terkedebilirdik. Union'un ve sizin bize savastan önce teklif ettiginiz öneriyi kabul edebilirdik. Olmasi gerekeni yaptik, pisman degiliz.

He dede sana bu gece birşeyler demiştim şu yazıyı yeni buldum artık bugrahandan farkın yok benim için
Sirf düsüncelerim yüzünden U dönüsü yapacaksan, eyvallah

Offline HarunYahya

• Marshall
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
« Reply #144 on: September 15, 2011, 02:27:55 pm »
M&B'cRPG'denmi kaynaklaniyor bilmiyorum. Bir cok online oyun oynadim, ama bukadar hararetli ve gereksiz tartismalar ile dolu bir ortamda bulunmadim.
Herseyden önce bu beta sürümünde olan bir mod. Bir cok kez daha Strat'da wipe görecegiz. Neden bunu ölüm-kalim, namus-seref meselesiymis gibi algiliyorsunuz? En ufak seyde celallenip ana avrat düz gitmek cokmu zevkli oluyor, anlamiyorum.
Klasik cümleleri sevmem, ama ayni vatanin evlatlariyiz. Forumda Ts'de ve oyun icinde yapilan hakaretler sövmeler adi bir Pkk sempatizanina bile yapilmaz. Oyun bu ya, Oyun...sanal..

@cicero
Erhan Taleworlds'de yazdiklarim ile halen ayni düsüncedeyim, diger klanlar ile birlikde sayisal olarak asker üstünlügünüz olmasaydi Shogunate/Byzantium topraklarina savas acmazdiniz. Ve yine söylüyorum tek basinaza hareket etseydiniz oradan toprak alamazdiniz( en azindan kalici olarak). Bunu sizde biliyorsunuz.
Asker olarak yaptiginiz katkiyi bilemem, ama üyeleriniz(ozamanlar daha az kisiydiniz) ile 25k askeri tek basiniza toplamaniz ve beslemeniz imkansiz geliyor bana. Bugrahan'in iki Accountuna takilip kalmissiniz, multiaccount Strat'da malesef bir gercek. Sizin kullanmadiginizi nerden bilelim. Umarim gelecek Strat'da bir önlem alinir.

Bölgede bizim zaten topragimiz yokdu. Kaybedecegimizi bilerek askerlerimizi ve altinlarimizla katgida bulunduk. Savas ciktiginda hic birsey olmamis gibi orayi terkedebilirdik. Union'un ve sizin bize savastan önce teklif ettiginiz öneriyi kabul edebilirdik. Olmasi gerekeni yaptik, pisman degiliz.

Biz , kapıkulunun aksine Strategus'u ciddiye aldık.Her şeyin planını çok önceden yaptık.
Strat'a başladıgımızda 15-20 kişilik ufak bi klandık.Warpiglerin katılımıyla 30 kişi olduk ardından recruit alımını açtık.Bizans savaşı çıkmadan önce strategus faction'daki sayımız (Warpigler dahil) 50 kişiye dayanmıştı.
İlk battle açılmadan savaş sonunda toprakları nasıl paylaşacağımızı belirlemiş, oluşturacağımız defansın bile planını yapmıştık.Bizim bu kadar emeğimiz varken sen sağda solda "Bunlar x'ten yardım almasalardı bi sik yapamazlardı" dersen sana kızarım.Legio ve Risen'la müttefik oldugumuzu ilk hafta duyurduk.Siz bizim kararımızı duymadan once biz risen,legio,bashibazouk saatlerce toplantı yapmış kararı almış oluyoduk zaten . Bizansın 12 klanlık koalisyonuyla bizim alliance + Union + LLJK olarak savaştık ve kazandık.Hiç bir zaman" BashiBazouk tek başına savaştı ve tüm koalisyonu dağıttı" demedik zaten .
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ancak yapılan emeğe saygı gösterilmiyorsa ortada bir öküzlük var demektir.

Offline Cicero

• Duke
  • scourge of god
    • View Profile
« Reply #145 on: September 15, 2011, 03:50:52 pm »

@cicero

Şimdi bilmeden etmeden konuşan insana boş konuşan denir ki sen boş konuşuyorsun.Senin yaptıgın dıplomatık ılıskılerdeki fallenın korudugu clan dıye gezıyorken biz oturup köklü diplomatik ilişkiler kurduk ve hepsinde emeğimiz var.
Ettiğim laflardan tek birinden bile pişman değilim o dağa çıkan teroristin en azından aklı fikri inandığı bir düşünce var sizin memberlarınızdan en büyük farkları ot gibi yaşamamaları.Ben sizle aynı vatanın evladı değilim siz göt ve bir o kadarda yavşak bir insan topluluğusunuz.Biriniz arkadan konuşur mahalle karısı gibi , öbürü konuşur konuşur R yapar , başka biri klana girmek ister siktir çekince şaka yaptım der , öbürü oynamaktan anlamaz hala gel öldür falan der , öbürü taşşağı yedirir.Lafa gelince herkes adam ak.

Ölüm kalım meselesi olarak biz değil siz aldınız ve öldünüz.Beceremediğin bir iş üstüne bir de gerine gerine sanki çok bi bok anlıyomussun gibi yorum yapmaya kalkıyorsunuz.Ulan madem oyun , sanal NE BOK YEMEYE 35 YERDE YORUM YAPIYOSUN BIZIM ARKAMIZDAN KARI GIBI ?.

Evet bir sonraki haritada sol ustten başlıcaz girmeye sag alttan cıkıcaz.Salak falan mısınız ? Seçmece mi yolluyorlar sizi bize ?
Denbitre,Guards,Pecores,VRN,Searider,Templar,Kapıkulu,Pillager,Byzantium SAYISAL ÜSTÜNLÜK

hani yaşın ufak olsa resmen kıskanmışsın , çekememişsin dicem ama şu yazdıklarınla buğrahandan farkın yok zeka olarak.Utanmadan birde multiaccount kısmına takılmışsın dıyorsun gerine gerine be delikanlı biz piç miyiz ona buna transfer et diye peşinde koşuyoruz sen tek hareketler logout yapıp baska accountla gırıp atıyosun ? Ben size o teklıfı acıdığım için yaptım hani vatan millet sakarya tribinde geziyosunuz mal gibi bizans yardakçısı olarak silinip gidilmeyin diyede o bile gereksizdi sizin için

Offline Sipahi

• Peasant
  • *
  • Renown: 4
  • Infamy: 6
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: The Turks
  • Game nicks: Kapikulu_KayaAlp
« Reply #146 on: September 15, 2011, 05:02:22 pm »
biz piç miyiz
arkadaş bi soru sormuş

Offline HarunYahya

• Marshall
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
« Reply #147 on: September 15, 2011, 06:06:02 pm »
arkadaş bi soru sormuş
ZAAA ANAN XD
(click to show/hide)
« Last Edit: September 15, 2011, 06:14:34 pm by koyama »

Offline Dede

• Count
  • Renown: 161
  • Infamy: 14
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #148 on: September 15, 2011, 09:20:58 pm »
Forumlar herkese acik bir ortam, herseyi isinize geldigi gibi yormayin. Kimsenin arkasindan konusulan birsey yok.

Bizim bu kadar emeğimiz varken sen sağda solda "Bunlar x'ten yardım almasalardı bi sik yapamazlardı" dersen sana kızarım.Legio ve Risen'la müttefik oldugumuzu ilk hafta duyurduk.Siz bizim kararımızı duymadan once biz risen,legio,bashibazouk saatlerce toplantı yapmış kararı almış oluyoduk zaten . Bizansın 12 klanlık koalisyonuyla bizim alliance + Union + LLJK olarak savaştık ve kazandık.Hiç bir zaman" BashiBazouk tek başına savaştı ve tüm koalisyonu dağıttı" demedik zaten .
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ancak yapılan emeğe saygı gösterilmiyorsa ortada bir öküzlük var demektir.
Emeginize tabiki saygim var, iyi diplomatik girisimlerde bulunmussunuz. Forumda biz su kadar su kadar klani böcek gibi ezdik modunda olmasaydiniz tebrikde ederdim sahsen.
Tek basiniza alamayacaginizi yazdim, bumu yanlis olan?

Denbitre,Guards,Pecores,VRN,Searider,Templar,Kapıkulu,Pillager,Byzantium SAYISAL ÜSTÜNLÜK

Savaslar hakkinda sacmaladiginiz en önde giden konulardan biride bu zaten. Birak yardim etmeyi o klanlarin cogu toprak sahibi bile degildi. Nasil bir üstünlükmüs bu? Fallen'lari eklemeyi unutmussun galiba, onlarda muhtemelen gönül destegi atmistir.
Onlarida ekleyin Ingilizce forumun'da actiginiz konulara. Daha "muhtesem" bir zafer süsü verir gecmisde olan savaslariniza.
« Last Edit: September 15, 2011, 09:38:39 pm by Dede »

Offline HarunYahya

• Marshall
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
« Reply #149 on: September 15, 2011, 09:39:28 pm »
Mantıklı bişeyler yazim dedim de olmicak ya...düşünce özgürlüğü'ne dayandırılmış konu...
Hee amk peler de bende he çarı da ben aldım hee noccaaak hadiii ?