Author Topic: Seljuks  (Read 6940 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Guray

• Duke
  • Renown: 574
  • Infamy: 103
  • cRPG Player
  • Geceniz esen, göğünüz bol yıldızlı olsun.
    • View Profile
  • Game nicks: Kapikulu_Guray
Re: Seljuks
« Reply #30 on: April 29, 2014, 05:09:05 pm »

Bayatladıydı küf tutturdun şimdi ilk yazdığında da erkekçe gülmüşündür sen :/
Sen ne diyorsun lan  :|
visitors can't see pics , please register or login

Offline HarunYahya

• Marshall
  • Renown: 965
  • Infamy: 309
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: HarunYahya,HarunShootya,Inan
  • IRC nick: HarunYahya
« Reply #31 on: April 29, 2014, 06:38:23 pm »
Sen ne diyorsun lan  :|
Ne butthurtmüş amk bi "genizetini siktimmin liselisi" dedik 3 yıldır gelişmeyen beyniyle ağız yapmaya çalişiyo...
Savaşa geleceksen gel
Clana geleceksen gel
TS'ye geleceksen gel

Yok hiç birine gelmeyeceksen, geniz etini de al siktir git.

Offline Thorondor

• Count
  • Renown: 172
  • Infamy: 17
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: the Turks
  • Game nicks: Kapikulu_Beleg
« Reply #32 on: April 29, 2014, 07:14:43 pm »
az erken dalaydınız gelirdim

Offline HarunYahya

• Marshall
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
« Reply #33 on: April 29, 2014, 07:37:35 pm »
az erken dalaydınız gelirdim
Neyleyim kafama ok atmadığın siege'i :( Ben de oynamıyorum amk

Offline Guray

• Duke
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #34 on: April 29, 2014, 08:25:03 pm »
Ne butthurtmüş amk bi "genizetini siktimmin liselisi" dedik 3 yıldır gelişmeyen beyniyle ağız yapmaya çalişiyo...
Savaşa geleceksen gel
Clana geleceksen gel
TS'ye geleceksen gel

seneye üniye başlayınca görürüm ben sizi bakalım o zaman liseli diyebiliyonuzmu. lise 4 düz amk üni sayılır hem butthurt ne demek amk ingilizce konusmayın anlamıyom

Offline HarunYahya

• Marshall
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
« Reply #35 on: April 30, 2014, 02:46:19 am »
seneye üniye başlayınca görürüm ben sizi bakalım o zaman liseli diyebiliyonuzmu. lise 4 düz amk üni sayılır hem butthurt ne demek amk ingilizce konusmayın anlamıyom
Savaşa geleceksen gel
Clana geleceksen gel
TS'ye geleceksen gel

Offline Gnjus

• King
  • Renown: 1831
  • Infamy: 397
  • cRPG Player Sir White Rook A Gentleman and a Scholar
  • Siktir git, pislik okçu.
    • View Profile
  • Faction: Turklings
« Reply #36 on: April 30, 2014, 08:12:40 am »
Guray: O Fuat Čapa lanet senin avatarı
Do you honestly think you have any sort of moral authority, Reyiz? Go genocide some more armenians and deny it ever happened, please, and stay in the middle east.

Offline Cicero

• Duke
  • Renown: 515
  • Infamy: 418
  • cRPG Player Sir Black Pawn
  • scourge of god
    • View Profile
  • Game nicks: BashiBazouks_Cicero
  • IRC nick: Cicero
« Reply #37 on: April 30, 2014, 08:48:33 am »
Güray bak güzel kardeşim ; 4 yıldır aynı muhabbet gidiyor. Cidden bıktım ben artık amına koyim mahalle karıları gibi o bunu dedi bu onu dedi.

Bak güzel kardeşim yepyeni clan kurduk kurarken de dedik ki kimseyle problememiz yok takılıyoruz kafamıza göre gelmek isteyen olursa başımızın üstünde yeri var hiç bir eski mevzuyuda açmayacağız dedik.Artık uzatma ya siktir git kaldıramıyosan uzak dur ya da gel senle de takım oyunu yapalım sadece türkler olarak.

Dün akşam 15 kişi EU 1'i yine domine ettik.Bu oluşumu dışardan izlemek isteyen izler ya da alır zırhını kılıcını gelir yanımıza ; salak salak rusça lehçe ingilizce çekmek milletin ağzından çıkan lafa göre hareket etmek yerine varsa şekliniz turkish empire a bekleriz hesabı takılırız.

Da boşa konuşuyorum işte oyunda totalda pek adam kalmadığını mal gibi boş boş ticaret yapmanın mantığının olmadığını göremiyorsunuz.Birlikte olsak çok rahat bir şekilde DRZ'ye kafa tutabiliriz.Tekrar ediyorum oyunu oynayan çok kişi kalmadığı için bunu soyluyorum.

Offline Guray

• Duke
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #38 on: April 30, 2014, 12:12:42 pm »
Guray: O Fuat Čapa lanet senin avatarı
whats wrong with my avatar  :?

Offline Gnjus

• King
  • Renown: 1831
  • Infamy: 397
  • cRPG Player Sir White Rook A Gentleman and a Scholar
  • Siktir git, pislik okçu.
    • View Profile
  • Faction: Turklings
« Reply #39 on: April 30, 2014, 02:05:59 pm »
whats wrong with my avatar  :?

Bu iğrenç ve sinir bozucu.
Do you honestly think you have any sort of moral authority, Reyiz? Go genocide some more armenians and deny it ever happened, please, and stay in the middle east.

Offline Real_Hunter

• Baron
  • Renown: 81
  • Infamy: 8
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Warriors of Tengri
  • Game nicks: Turkmen_Azap
  • IRC nick: Turkmen_Azap
« Reply #40 on: April 30, 2014, 05:44:02 pm »
Bahsettiğiniz şeyleri zamanında biz söylediğimizde bunu umursamamıştınız.. Daha bir kaç ay önce bu teklifi Ozan abi yapmıştı:)

Hep birlikte hareket edelim birlikte birşeyler yapılsın..Druzina gibi rosterin çoğunu kendimizden çıkaralım.. Bu benimde istediğim bir şey.. şahsi görüşüm.

Eskiden yaşanan şeyler çok  iç açıcı değil açıkcası..  O zamanlar ben aktif olarak oynamıyordum Ama çok soru soran meraklı biri olarak  bunu defalarca farklı kişilerden dinledim. O kadar yaşanan şeyden sonra geçmişe tamamen sünger çekmek çok kolay olmasa gerek..

Birbirini sevmeyen eski olaylardan ötürü birbirine gıcık kapan çok:)   Beni tanımayan nasıl biri olduğumu bilmeyen birinin tagıma bakarak bana hakaret etmesi vs bunlarda zamanında rekabetin ne kadar çirkinleştiğini gösteriyor..

Bilmiyorum bu kadar yaşanan şeyden sonra bazı şeyler düzelirmi birlikte hareket edilebilirmi.. The Turk  zamanını genelde çoğu kişi güzel hatırlar The Turk zamanın çok iyi olduğundan vs bahseder..

Ama değil aynı klanda olmak sesini duymak istemediğim insanlarda yok değil karşılıklı olarak iki tarafdada benzer düşünceler illaki vardır..  Bu kadar Türkün tartışmadan kavga etmeden bir arada kalabilmesi geçmişte başarılamamış şimdi başarılabileceğinide pek sanmıyorum.. Olsa iyi olur ama aynı klandaki oyuncular öncelikle birbirine güvenmeli buda kolay sağlanacak birşey değil

Offline HarunYahya

• Marshall
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
« Reply #41 on: April 30, 2014, 07:05:34 pm »
Bahsettiğiniz şeyleri zamanında biz söylediğimizde bunu umursamamıştınız.. Daha bir kaç ay önce bu teklifi Ozan abi yapmıştı:)

Hep birlikte hareket edelim birlikte birşeyler yapılsın..Druzina gibi rosterin çoğunu kendimizden çıkaralım.. Bu benimde istediğim bir şey.. şahsi görüşüm.

Eskiden yaşanan şeyler çok  iç açıcı değil açıkcası..  O zamanlar ben aktif olarak oynamıyordum Ama çok soru soran meraklı biri olarak  bunu defalarca farklı kişilerden dinledim. O kadar yaşanan şeyden sonra geçmişe tamamen sünger çekmek çok kolay olmasa gerek..

Birbirini sevmeyen eski olaylardan ötürü birbirine gıcık kapan çok:)   Beni tanımayan nasıl biri olduğumu bilmeyen birinin tagıma bakarak bana hakaret etmesi vs bunlarda zamanında rekabetin ne kadar çirkinleştiğini gösteriyor..

Bilmiyorum bu kadar yaşanan şeyden sonra bazı şeyler düzelirmi birlikte hareket edilebilirmi.. The Turk  zamanını genelde çoğu kişi güzel hatırlar The Turk zamanın çok iyi olduğundan vs bahseder..

Ama değil aynı klanda olmak sesini duymak istemediğim insanlarda yok değil karşılıklı olarak iki tarafdada benzer düşünceler illaki vardır..  Bu kadar Türkün tartışmadan kavga etmeden bir arada kalabilmesi geçmişte başarılamamış şimdi başarılabileceğinide pek sanmıyorum.. Olsa iyi olur ama aynı klandaki oyuncular öncelikle birbirine güvenmeli buda kolay sağlanacak birşey değil
Geçmişi bırakmazsanız bu iş uzar gider birader.
Biz şu an 15-18 türk serverlara girip, teamspeakte organize olarak çatır çutur zevk alarak multi kasıyoruz. İsteyene kapımız açık diyoruz bu kadar basit.
Yok efendim o şunu dedi de sen şunu dedin de hebele hübeleyle uğraşmak için artık çok geç. 5 yıldır oynuyorum şu oyunu,23 yaşıma geldim hayatta yeteri kadar sorun var zaten o anama küfretti o bunu dedi şu şöyle ettiyle uğraşacak ne vaktim ne hevesim var artık.

Çoğumuz 20-30 yaş arasında adamlarız,TS'de erkek muhabbeti dönüyor küfürlü müfürlü yok ben alınırım,yok ben üzülürüm yok ben kaldıramam diyosanız gelmeyin. Tek kıstasımız bu.
Ne geçmişine bakarım,ne oynayişina ne inancına ne bi sikine, eğer gelip benle oyun oynayacaksan gel yoksa sg.

Offline Cicero

• Duke
  • scourge of god
    • View Profile
« Reply #42 on: April 30, 2014, 07:21:04 pm »

Söylediklerine hak veriyorum ama şunuda söylemek isterim ; oyunun zaten son 5-6 ayı kaldı en kötü ihtimalle aralıkta crpgnın elemanları yenı oyunu yapıyor. Bu yuzden benim amacım butun bu muhabbetılerı kapatıp tek çatı altında birleşmeyi denemek.

Çok problem var ama çözülmeyecek şeyler değil.Mesela guray bence hakkaten gerızekalı bır adam ama muhabbet etmek ıstemıyorsam ayrı kanala geçer takılırım herkesin kendi grubu olur isteyen o sekılde takılır isteyen toplu tek kanal oynar.

Ozan daha önce teklif etti ancak tekrar ediyorum o teklifi yaptığında bizden oynayan sadece ben vardım ve bende ZangaZanga alt karakterim dısında oynamıyordum ve oynama gibi bir amacımda yoktu.

Bizim teklifimiz her zaman geçerli olacaktır.Deneyip görmek mi istiyorsunuz ? Gelin bir strategus savaşımıza veya biz sizinkine gelelim zaten karşıda çok kişi olmayacaktır.Bakalım ne yapabiliyoruz ne tarz problemler çıkıyor ancak sizin tarafınızdan en ufak bir cevap bile alamadık bugune kadar.

Offline BattalGazi

• Earl
  • Renown: 346
  • Infamy: 115
  • cRPG Player
  • Count the feathers on my Deli Cap!
    • View Profile
  • Faction: Great Khans (GK)
  • Game nicks: GK_BattalGazi
  • IRC nick: BattalGazi
« Reply #43 on: May 02, 2014, 11:46:41 am »
Ben bu crpg ekibinin adam gibi bir oyun yapacagina inanmiyorum, verilen paralar yalan oldu bence. Kac yildir tek yaptiklari animasyon degistirmek, stat degistirmek. Sirf strati duzeltirler umuduyla oynuyorum su oyunu hala.

Yani diyecegim su ki, daha gider bu oyun boyle, birlesmeyi denemekte fayda var. Ama an itibariyle kapikulunun boyle bir karar almasi zor gibi: hadi gecmiste yasananlari unuttular (unuttuk) diyelim, stratta UIF ile muttefik olarak oldukca guclu durumdalar. Belki dusmanlari yok, sadece ticaret yapiyorlar ama bundan mutlular ise saygi duymak lazim. Butun bu konumu birakip tek hamlede UIF in tekrar karsisina gecmek isteyeceklerini sanmam.

Bana gazel okumasi kolay tabi, o da ayri mesele ...

Offline Cicero

• Duke
  • scourge of god
    • View Profile
« Reply #44 on: May 02, 2014, 12:26:40 pm »
Valla ben bir kaç kişiyle konuştum yeni oyunu yapanlardan şuan ki videolardan çok daha iyi konumda olduklarını iddia ediyorlar ama bence de fail olacak gibi duruyor çünkü yeni oyunu arcade yapacaklar gibi zaten ben yeni oyun derken bannerlorddan bahsediyorum bunların bir siki becerecekleri yok.

Yahu biz kaç sene oynadık UIF'le gene oynardık ama oynamadık ak ; ne zevki var anlamıyorum ki eskiden vardı bir sürü karşımızda adam gayette zevk alarak oynuyorduk mesela byzantium-pillager ittifakına karşı strategus 2.0'da hayvanlar gibi eğlenmiştik eminim kapıkuluda eğlendi göç ederken :)

Mawiti faciasındada eğlendim ki yine eminim sizde eğlendiniz kaybetseniz de ortada bir çekişme olması oyunu hoş kılıyordu.Ama artık yok bu çekişme bir taraf gecenin korunde açıyor savaşı obur taraf okuz yuku ıtem ve ordusuyla oynuyor.Hala aktif buglar var falan filan.

Hepsini geçtim EU_1 'de tek bayrakta oynamak bile çok farklı bir durum olur.Geçen gün karşımıza geçtiniz sadece 1 map multi alabildiniz ama biz akşam 8 -12 arası sabit 5x oynuyoruz çok nadiren kaybediyoruz.Toplu bir clan olursa rahatlıkla sabahtan akşama kadar 5x oynanır ve herkes eğlenir.

Sana gazel okumayla alakası yok sende davetlisin ağız yapıp kendin katılmassan söylediklerinde tutarlılık olmaz :)