Author Topic: The BashiBazouks / Hasan Mezarcı'nın fıkrasına gülen üyeler aranmakta ...  (Read 82465 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Noctivagant

• Earl
  • Renown: 470
  • Infamy: 162
  • cRPG Player
  • I solve practical problems
    • View Profile
    • I never drank a six pack of warm beer
  • Faction: Mercenaries
Re: The BashiBazouks / Üye alınmaktadır !
« Reply #450 on: December 02, 2011, 06:45:43 pm »
Koruma altında derken ? 2 yıldır bu oyunu oynuyorsun ama hala CRPG nin mantığını çözemedin mi ? 20 kişilik klanla sadece oyuncularının yeteneğine güveniyorsan Native sizin için en uygunu olur hem Strategusta hayali claimde yapmamış olursun.

cRPG ni mantigi 8-9 klan savasmak yerine birbirini kucaklamaya basladigi zaman bitmistir. Cevap verme tarzindan aldim bende cevabimi, demekki neymis? Dave hakliymis. Sayisal ustunlukten alirsin, ordu kumanda öngörü kabiliyeti, savas alaninda bireysel ve  grup taktik yeteneginden kaybedersin, fakat Strategus ÖSS degil üc yanlis bir dogruyu götürmüyor. Basibozuklarin klan ve kisisel becerilerinden kendinize pay cikarmayin, eski turnuvalar kalmadiki bizde size hatirlatalim birseyler.
visitors can't see pics , please register or login

Offline Oktar_Babuna

• Peasant
  • *
  • Renown: 1
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: BashiBazouk_Godric
  • IRC nick: Godric
« Reply #451 on: December 02, 2011, 06:52:42 pm »
cRPG ni mantigi 8-9 klan savasmak yerine birbirini kucaklamaya basladigi zaman bitmistir. Cevap verme tarzindan aldim bende cevabimi, demekki neymis? Dave hakliymis. Sayisal ustunlukten alirsin, ordu kumanda öngörü kabiliyeti, savas alaninda bireysel ve  grup taktik yeteneginden kaybedersin, fakat Strategus ÖSS degil üc yanlis bir dogruyu götürmüyor. Basibozuklarin klan ve kisisel becerilerinden kendinize pay cikarmayin, eski turnuvalar kalmadiki bizde size hatirlatalim birseyler.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=0T-p5fMPzvs#t=22s

Offline Ezop

• Peasant
  • *
  • Infamy: 1
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #452 on: December 02, 2011, 07:03:00 pm »
Strategusta yapıcağımız işler bitsin o zaman klan savaşınıda yaparız Nocti. BashiBazouksa laf etmeye götün yemiyor tabi gelip Ravena salça oluyorsun, klan savaşı yaptığımız zaman yediririz o laflarıda merak etme.

Offline Noctivagant

• Earl
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #453 on: December 02, 2011, 07:10:44 pm »
Strategusta yapıcağımız işler bitsin o zaman klan savaşınıda yaparız Nocti. BashiBazouksa laf etmeye götün yemiyor tabi gelip Ravena salça oluyorsun, klan savaşı yaptığımız zaman yediririz o laflarıda merak etme.

Clan battle için atlı 2 okçu 2 crushthrough 1 limitimiz var (max 2 atlı okçu yapabilirsiniz çift limit doldurursunuz) strat geldikten sonra ilk maçımız sizle training veya normal olur farketmez.Bir ara gelirsin tsye daha düzgün konuşuruz pek vaktim olmuyor eve geldiğimde geceleri cevap yazabiliyorum

Iki gunluk adam olunca tabi bagzi seyleri bilmemen normal

Offline Ezop

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #454 on: December 02, 2011, 07:21:41 pm »
Senin stratta yapıcak bi bokun olmadığından boş vaktin bol tabi. Sana diyorum ki açıkça Strategusta seni ve senin yakın olduğun klanlara derslerini verelim ondan sonra gel bi de klan savaşında dersini veririz.

Nasıl bi forum moderatörü olduğunuda çözemedim gelip burda sidik yarıştırman harbi komik.

Offline Noctivagant

• Earl
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #455 on: December 02, 2011, 07:31:34 pm »
Senin stratta yapıcak bi bokun olmadığından boş vaktin bol tabi. Sana diyorum ki açıkça Strategusta seni ve senin yakın olduğun klanlara derslerini verelim ondan sonra gel bi de klan savaşında dersini veririz.

Nasıl bi forum moderatörü olduğunuda çözemedim gelip burda sidik yarıştırman harbi komik.

Tamamdir o zaman, bunu aldim quote olarak zamani gelince hatirlatirim. Moderator konusundada git talip ol yada aday göster ben birakirim görevi isime gelir.

Offline Tavuk_Bey

• Earl
  • Renown: 409
  • Infamy: 233
  • cRPG Player
  • herrroo, my näym iz bokkkseee änd i'm fukken ugry
    • View Profile
  • Faction: bashibazouk, the official jihad clan
  • Game nicks: tavuk
  • IRC nick: Minister of Shitstorm
« Reply #456 on: December 02, 2011, 07:32:25 pm »

roast and roast again until lambs become kebab

Offline Noctivagant

• Earl
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #457 on: December 02, 2011, 07:46:05 pm »
Bu arada ben oKiNe durumu anlattim, forum su anda rapor sistemiyle calisiyor. Yani ben ne warning veriyorum, ne mute ediyorum. Ayrica eger moderator talibiniz varsa baslik acabilir ingilizce bölümde. Oy birligi ile moderatorunuzu secersiniz, fakat benim tum yetkilerim (warning, move vb.) size verilmez. Bunuda zamanla belki alirsiniz. Ek bilgi olarak soyledim, ne bilgisayari camdan attim nede allaha emanetiz.

Offline Tavuk_Bey

• Earl
  • Renown: 409
  • Infamy: 233
  • cRPG Player
  • herrroo, my näym iz bokkkseee änd i'm fukken ugry
    • View Profile
  • Faction: bashibazouk, the official jihad clan
  • Game nicks: tavuk
  • IRC nick: Minister of Shitstorm
« Reply #458 on: December 02, 2011, 07:50:40 pm »
Oy birligi ile moderatorunuzu secersiniz

BİZ SEÇTİK BİLE, IYMORE BAŞKAN

roast and roast again until lambs become kebab

Offline Erozbey

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
  • Sparda existed!
    • View Profile
« Reply #459 on: December 02, 2011, 08:23:42 pm »
Tamamdir o zaman, bunu aldim quote olarak zamani gelince hatirlatirim. Moderator konusundada git talip ol yada aday göster ben birakirim görevi isime gelir.
Aldırma.

Offline Kunio

• Baron
  • Renown: 132
  • Infamy: 21
  • cRPG Player
  • Only MEB can nerf me!!!
    • View Profile
  • Game nicks: BashiBazouk_Kunio
« Reply #460 on: December 02, 2011, 08:33:16 pm »
Aldırma.

(click to show/hide)
çok samimi şakalı komikli bi ortam vardı

Offline Erozbey

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
  • Sparda existed!
    • View Profile
« Reply #461 on: December 02, 2011, 08:38:19 pm »
Türünü benimsemisşin, aferin la artık fotoğraflarınızı paylaşabiliyorsunuz internete, bu çikoya bi alkış!

Offline hastarider

• Beggar
  • Renown: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Krems
  • Game nicks: Hotstepper
« Reply #462 on: December 02, 2011, 08:41:33 pm »
Nocti  RAGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline Kunio

• Baron
  • Renown: 132
  • Infamy: 21
  • cRPG Player
  • Only MEB can nerf me!!!
    • View Profile
  • Game nicks: BashiBazouk_Kunio
« Reply #463 on: December 02, 2011, 08:46:18 pm »
Türünü benimsemisşin, aferin la artık fotoğraflarınızı paylaşabiliyorsunuz internete, bu çikoya bi alkış!

Somut İşlemler (Concrete Operational) Dönemi (7-11 yaş)
Somut işlemler dönemi, zihinsel işlem yapma yeteneğinin henüz gelişmediği işlem öncesi düşünce ile mantık işletme yoluyla muhakeme yapabilen soyut düşünce arasında bir geçiş dönemi olarak kabul edilebilir.
çok samimi şakalı komikli bi ortam vardı

Offline Amadeus

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
  • Nevermore
    • View Profile
  • Game nicks: Amadeus
« Reply #464 on: December 02, 2011, 08:47:36 pm »

Ben konuya sonradan dahil oldum laf dalaşınada girmek istemiyorum (kaldı ki mevzu Raven Merc kapışması adamların sayfasını kirletiyoruz kusura bakmayın beyler) 2 Yıllık bir merc klanı +3 zırh ve +3 silahlarına güvenmeyip 2 yıl boyunca uğraşıp 34 lvl olmuş adamlarına değilde direk bireyselliğe güveniyorsa ve taktik kafasına Native de bir maç yapabiliriz tahminimce bireysel yeteneğin gösterilebileceği en iyi yer orası.Ama 34 levelli adamlarını 25 29 30 levelli adamların üzerine salıp bir +3 ekipmanın arkasına sığınırsa o zaman kusura bakma moruk derim ben strat savaşlarında o +3 ekipmanlardan tonlarca olmuyor.

Edit Piaf:Bu oyunda safını belli etmek sizin tercihinizdi.Dürüst olup ikili oynamasaydınız Fallen ı iyi tahlil edebilmiş olsaydınız bugün 2-3 denemede değil ilk denemede köylerinizi alabiliyor olurdunuz.Biliyorsun ki biz strategusu okuyamıyorken Abay ile müttefik olmuştuk size biz o gün Fallen a sırt yaslanmayacağını söylemiştik.Yeni yetmeler dediniz büyük ihtimalle adamlar geldi 1-2 savaşınızı yönetti Fallen cı oldunuz.Fallen götünü toparlayamıyor.Düşerken sizide çekti işte böyle aşağı.Gözlerimiz o kadar iyi açıldı ki paranın resleneceğini söylemeden siz bizden Troops satın almaya çalıştığınızı unutmadık daha.Raven yine size güvenip paranın lafımı olur buyrun alın troopsları dedik.Raven 25 kişi devam edebilirdi ama Stratın kapalı olması bizim bazı kararları almamıza ve kararlı olmamıza engel olmadı.Bugün 60 kişilik bir Ravendan bahsediyoruz.Sizler ancak Abay gibi adamların önünü kesersiniz sonrada bunları yaptırdığınız adamlara götünüzü dönersiniz.Geçen strategusu çok çok iyi tahlil edebiliyoruz artık.
« Last Edit: December 02, 2011, 09:02:22 pm by Amadeus »