Author Topic: Ravens  (Read 16886 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Cicero

• Duke
  • Renown: 515
  • Infamy: 418
  • cRPG Player Sir Black Pawn
  • scourge of god
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: BashiBazouks_Cicero
  • IRC nick: Cicero
Re: Ravens
« Reply #105 on: December 08, 2011, 03:26:51 pm »
"besle raven'ı oysun gözünü" demişti ünlü düşünür kocik yapar bunlar beklenir.Bence TL uygulamadan kalkarken git evini satın al tam bir şerefsizlik abidesi yapmış olursun hem güzel olur kocik =)

Offline Ezop

• Peasant
  • *
  • Renown: 1
  • Infamy: 1
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #106 on: February 25, 2012, 08:41:25 am »
up

Offline Ezop

• Peasant
  • *
  • Infamy: 1
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #107 on: March 28, 2012, 12:22:40 am »
Raven klanını kapatmaya karar verdik. Eskisi kadar oyunla ilgilenemediğimiz için bu kararı aldık. Oynamaya devam eden arkadaşlar isterse Strategusta The Empire facitonunda liderlerde kabul ederse devam edebilirler. Bu zamana kadar klana emek veren herkese teşekkür ederiz.

Offline Steppe

• Peasant
  • *
  • Infamy: 2
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #108 on: March 28, 2012, 01:19:02 am »
Ne demek görevimiz her zamn burdaydık ta ...  orasını Gökhan abi sen doldur evet beyler bildğimiz üzere bi crpg maceramızında sonuna gelmiş bulunmaktayız. Raven da iyi kötü günlerimiz oldu çok iyi arkadaşlıklar edindik son zmanlara doğru tabi crpg olan ilgilerini kaybetiler bazı arkadaşlarımız bazırlarıda stratan destek oldular Onların hepsine teşekkürlerimi sunarım.Ravena girmeden önce zaten tanıdğım insanları dahada iyi tanımış oldum RRhustan tanımadıklarımla tanışmış oldum daha önce nativede hiç görmedğim sefadır(köy hırsızı yuuu)  metalordur tayfulastır gibi arkadaşlarım abilerimle tanışmış oldum tabi bu klanın başından beri burda sayılmam ama bu klanın başlangıcının 1 ay sonra bulundum ve eskilerden biri sayılırım her halde.Gerçekten Crgyi bu klanla sevdim bu klan crpgyi bana sevdirdi tşkrler raven Gökhan abi şimdi sanda tşkür etme isterdim ama bazı sebebler işte  (teşekür ederim) Yeri geldim lord oldum yeri geldi köylü oldum yeri geldi deli oldum manyak oldum bildğin karga oldum(şarkı sölmemden basediyorum). şimdi yazımda baya baya büyük yanlışlıklar varsa kusura bakmayın adı üstünde taleworlds formunda Fail Steppesiyim

Not: Bizimle birlikte yola devam istiyen arkadaşalarıma şunu demk istiyorum.Klan kapandı diye üzülmeyin Ben Remi Pikachu Vasi Txtr gibi doslarımız hep beraber ya bi klna giricez yada Cicero kabul ederse Empirede crpgye res gelne kadar beraber takılıcaz bizimle beraber olmak ve aynı klna girmek istiyenler lütfen bize ulaşın lay lay lom filan işte bla bla bla...
« Last Edit: March 28, 2012, 01:21:19 am by Steppe »