Author Topic: ReBorn CLAN TANITIM  (Read 2648 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Casanowa35

• Peasant
  • *
  • Renown: 3
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
ReBorn CLAN TANITIM
« on: July 05, 2013, 05:47:14 pm »
                                                                                                              Clan Banner'ımız

visitors can't see pics , please register or login

Üyelerimiz :
                                                                                                                                  Sikici_Goztepe35                  
                                                                                                             Casanowa35
                                                                                                             Otto_Knight
                                                                                                                  Hearst 
                                                                                                                  ElendiL 
                                                                                                                 Kutluhan    
                                                                                                                  KilijBeg
                                                                                                                   Firfir
                                                                                                                  FrantiC
                                                                                                                 Sehzade
                                                                                                               DeathAngel

DisasteR
                                                                                                                                            Antonio
                                                                                                                                           OpusDei

Türk illerinde Reborn'lara itaat etmeyen bir yer yoktu. Bunu kıskanan yabancı clanlar birleşerek Reborn'ların üzerine yürüdüler. Maksatları öç almaktı. Rebornlar, çadırlarını, sürülerini bir yere topladılar. Çevresine hendek kazıp beklediler. Düşman gelince, vuruşma da başladı. On gün vuruştular. Rebornlar üstün geldi.
  Bu yenilgiden sonra yabancı clanların lordları ve beyleri bir handa toplanıp konuştular.Rebornlara hile yapmazsak akıbet işimiz yaman olur," dediler.Tan ağarınca, baskına uğramış gibi, ağırlıklarını bırakıp kaçtılar.Rebornlar bunların gücü tükendi kaçıyorlar diyip arkalarına düştüler.Düşman, Reborn'ları görünce, birden döndü. Vuruşma sonunda düşman, Rebornları gafil avlayıp yendi. Rebornları öldüre öldüre çadırlarına geldi. Çadırlarını ve mallarını öylesine yağmaladı ki, bir ev bile kurtulmadı. Büyüklerin hepsini kılıçtan geçirdi. Küçükleri kul edindi. Her düşman birini alıp gitti.Yalnız yiğit cömert korkusuz bir cengaver karısıyla düşman elinden kurtuldu.Tebandra adını verdikleri ovaya yerleştiler...Dört yüzyıl sonra kendileri ve sürüleri o kadar çoğaldı ki, Tebandra'ya sığışamaz oldular. Buna bir çare bulmak için kurultay topladılar. Dediler ki, "Atalarımızdan işittik; Tebandra dışında geniş köyler, güzel kaleler varmış. Bizim yurdumuz da eskiden o yerlerde imiş. Dağların arasından yol izleyip bulalım. Göçüp Tebandra'dan çıkalım. Tebandra dışında her kim bize dost olursa, onunla görüşelim. Düşmanla vuruşalım"....
Tebandra'dan çıkınca Reborn Beyleri tüm kale ve köylere elçiler gönderdi.Görüşmeler sonucunda :
 The Grey Order
 Druzhina
 Kapikulu

birliklerini dost ilan etti.                                                                                                                                                                                                       

İLETİŞİM
                                                                                       TeamSpeak: s1.dedyki24.pl:9967
                                                                       Password :fenol99
« Last Edit: September 07, 2013, 11:19:26 am by Kapikulu_Casanowa35 »

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
Re: ReBorn CLAN TANITIM
« Reply #1 on: July 05, 2013, 05:52:48 pm »
Hayırlı olsun gençler seviyoruz sizi <3

Offline Casanowa35

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #2 on: July 05, 2013, 05:53:46 pm »
Hayırlı olsun gençler seviyoruz sizi <3
eyw balım :D

Offline Hearst_

• Count
  • Renown: 199
  • Infamy: 43
  • cRPG Player Sir White Pawn
  • kurwa mać!
    • View Profile
  • Faction: ReBorn/Kremsies &lt;3
  • Game nicks: ReBorn_Hearst/LiveYourLife(нуб)
« Reply #3 on: July 05, 2013, 05:53:58 pm »
rizörv
Я люблю твою улыбку
хахахахаха))))

Offline DeathAngel

• Peasant
  • *
  • Renown: 1
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #4 on: July 05, 2013, 10:40:46 pm »
sayfamız hayırlı olsun...Adamım Ramazan abi :D

Offline Olcayto

• Beggar
  • Renown: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Bugrahan_the_Grey
« Reply #5 on: July 06, 2013, 11:36:27 am »
Rp yapmış

Klanım adına ileride iyi niyetler için vs vs sikiş sokuş sizin ne hattinize sıfansafas dplomatınızı öğreneiblirmiyik ?

Offline Casanowa35

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #6 on: July 06, 2013, 08:54:56 pm »
diplomat ottoknight :)

Offline Olcayto

• Beggar