Author Topic: Oktay Sinanoğlu-Türkçe Giderse Türkiye Gider  (Read 535 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Abay

• Count
  • Renown: 267
  • Infamy: 183
  • cRPG Player
  • Steam: badbreaking
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: Kapikulu_Abay
Oktay Sinanoğlu-Türkçe Giderse Türkiye Gider
« on: April 02, 2012, 09:58:21 pm »
visitors can't see pics , please register or login

Bağlantı(Link):   http://www.youtube.com/watch?v=lfpxHUQjCow&feature=share&fb_source=message

Uygun bir vaktinizde 2.5 saatinizi ayırıp izlemenizi öneririm arkadaşlar. Bu değerli insanı sohbet havasında dinlemek ve bilmediğimiz bazı şeyleri görmek her birimizin yararınadır. Kendi adıma İTÜ'nün %100 İngilizceye geçişini istemiyor ve önümüzdeki yıllarda üniversiteye girecek arkadaşların da mümkün olduğunca Türkçe eğitimi temel alan üniversitelere yerleşmesini tavsiye ediyorum. 4 yıllık üniversite hayatımda aldığım İngilizce derslerin bana yarardan çok zarar getirdiği kanaatindeyim. Ben ne kadar söylesem de yaptıklarımla bu sözlerin belki arkasında duramam ama bu büyük insanın sohbet havasında anlatımını izleyiniz. Sohbet içeriği temel anlamda Türkçe ile ilgili olsa da birçok genel konuya da çok güzel değiniyor kendisi.
« Last Edit: April 02, 2012, 10:10:26 pm by Hurricane »
[17:48] <Vovka> thx chadz

Offline Abay

• Count
  • Renown: 267
  • Infamy: 183
  • cRPG Player
  • Steam: badbreaking
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: Kapikulu_Abay
Re: Oktay Sinanoğlu-Türkçe Giderse Türkiye Gider
« Reply #1 on: April 03, 2012, 03:03:40 am »
Her Türk vatandaşının ilgilenmesi gerektiğini düşündüğüm bir konuyu güzel bir şekilde anlatan bu gösterimi olabildiğince paylaşmaya çalışıyorum. Bu önemli konunun da gereksiz forum atışmasına dönüşmesini istemem. O yüzden konuyu kilitliyorum. İlgilenen ve zaman ayıranlara teşekkürler.
[17:48] <Vovka> thx chadz