Author Topic: Anlık Ping Yükselmesi  (Read 1730 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Real_Hunter

• Baron
  • Renown: 81
  • Infamy: 8
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Warriors of Tengri
  • Game nicks: Turkmen_Azap
  • IRC nick: Turkmen_Azap
Anlık Ping Yükselmesi
« on: June 19, 2014, 10:44:32 pm »
Normal pingim 48 ile 60 arasında değişir normalde ama son zamanlarda sürekli yükselip iniyor.. oyun donuyor 3-5 saniye bir bakıyorum ölmüşüm..

ttneti aradım 4-5 defa başının etini yedim resmen ordakilerin internet hızı 8gözüküyordu 16.5 olmuş bugün ama sorun devam ediyor.. Bilgisayar özelliklerim bu oyunu çok çok rahat kaldırabilecek durumda. bundan 2hafta önceye kadar son ayarlarda lagsız oynuyordum ama artık oynayamıyorum amk

İşin en kötü yanıda pingim 48 gözüküyor ve aptal bir şekilde ölebiliyorum el sonunda tek kaldığımda felan oluyor eli kaybetmesine sebeb oluyor takımın  sonra kulaklarımı çınlatıyorlar:D

Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var bu konuda herkezde zaman zaman bu tarz hatalar olmuştur.. En yüksek ayarlarda oynadığım oyunu en düşük ayarlarda bile oynayamıyorum çok sinir bozucu malca birşey bu yardımcı olun bana:)

Offline Olcayto

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Bugrahan_the_Grey
Re: Anlık Ping Yükselmesi
« Reply #1 on: June 20, 2014, 04:20:29 pm »
Normal pingim 48 ile 60 arasında değişir normalde ama son zamanlarda sürekli yükselip iniyor.. oyun donuyor 3-5 saniye bir bakıyorum ölmüşüm..

ttneti aradım 4-5 defa başının etini yedim resmen ordakilerin internet hızı 8gözüküyordu 16.5 olmuş bugün ama sorun devam ediyor.. Bilgisayar özelliklerim bu oyunu çok çok rahat kaldırabilecek durumda. bundan 2hafta önceye kadar son ayarlarda lagsız oynuyordum ama artık oynayamıyorum amk

İşin en kötü yanıda pingim 48 gözüküyor ve aptal bir şekilde ölebiliyorum el sonunda tek kaldığımda felan oluyor eli kaybetmesine sebeb oluyor takımın  sonra kulaklarımı çınlatıyorlar:D

Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var bu konuda herkezde zaman zaman bu tarz hatalar olmuştur.. En yüksek ayarlarda oynadığım oyunu en düşük ayarlarda bile oynayamıyorum çok sinir bozucu malca birşey bu yardımcı olun bana:)

Ulan her şekilde aptal aptal ölüp o eli kurtaramayacaksın zaten her şekilde kulakların çınlayacak boşver böyle devam et bannerlord'da sikişmek üzere :)

Offline Real_Hunter

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #2 on: June 20, 2014, 07:17:55 pm »
Ulan her şekilde aptal aptal ölüp o eli kurtaramayacaksın zaten her şekilde kulakların çınlayacak boşver böyle devam et bannerlord'da sikişmek üzere :)

:D

Ben senmiyim len:)

Bannerlordu bekleyemezsen burdayım ben burdada sikişebiliriz:D

Offline nemesistronkest

• Knight
  • Renown: 28
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: The Grey Order
  • Game nicks: nemesistronkest_the_Grey, RestinKebabs
« Reply #3 on: June 20, 2014, 10:35:10 pm »

o adam en azından strat savaşlarında 5-30 2-35 oynamıyor. :)

Offline Olcayto

• Beggar
  • Renown: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Bugrahan_the_Grey
« Reply #4 on: June 21, 2014, 01:59:54 pm »
:D

Ben senmiyim len:)

Bannerlordu bekleyemezsen burdayım ben burdada sikişebiliriz:D

Burda da senden duellerde toplamda 300k kazanmamışmıydım la ?  nasıl böyle oynuyorsun diyordu bide amk benimki fail bir playera :) neyse sg

o adam en azından strat savaşlarında 5-30 2-35 oynamıyor. :)

Ya cırtlak sesini siktiğimin orospu çocuğu Ağbi klana alırmısın beni ağbi ozan ağbiyi sevmiyorum o benle konuşmuyor abi diye götümü zamanında az yalamdın orospu çocuğu Allah bozdağ'dan razı olsun seni başımızdan siktir etti şimdi ozanını da taksicinide al git ananı sikerim senin.Bu arada 200 pingle oynuyorum ayıktın ? bide o savaşlarda arbaletim onuda anladın mı koç ? Hani hunting crosbow ile olmuıyor bu işler gerizekalı moron

Offline Real_Hunter

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #5 on: June 21, 2014, 05:41:43 pm »
Burda da senden duellerde toplamda 300k kazanmamışmıydım la ?  nasıl böyle oynuyorsun diyordu bide amk benimki fail bir playera :) neyse sg

Ya cırtlak sesini siktiğimin orospu çocuğu Ağbi klana alırmısın beni ağbi ozan ağbiyi sevmiyorum o benle konuşmuyor abi diye götümü zamanında az yalamdın orospu çocuğu Allah bozdağ'dan razı olsun seni başımızdan siktir etti şimdi ozanını da taksicinide al git ananı sikerim senin.Bu arada 200 pingle oynuyorum ayıktın ? bide o savaşlarda arbaletim onuda anladın mı koç ? Hani hunting crosbow ile olmuıyor bu işler gerizekalı moron

Yok duel kaybettiğim doğrudurda hiç para vermedim amk:D  En son duel yaptığımızın arasından 1yıl geçti istediğin bir zaman 2mw itemine duel atabilirim:D

O değilde şu ping düzelmiyor amk anlamadım gitti..Her el mutlaka 2-3 kere bilgisayar donuyor..  Sorum dışında her türlü muhabbet döndü mk:D  Çözümünü bilen varmı bu sorunun?

« Last Edit: June 21, 2014, 05:58:46 pm by Real_Hunter »

Offline Real_Hunter

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #6 on: June 23, 2014, 04:16:05 pm »
Ne yaptıysamda düzelmiyor lanet ping anlamadım gitti amk..

Koca forumda pcden anlayan yardım edebilecek kimse yokmu? kabloda sıkıntı yok modemde sıkıntı yok internet hızında sıkıntı yok pcde sıkıntı yok nerde sıkıntı var amk anlamıyorum lan  12.sınıf oldun diye zaten doğru düzgün pcye girdirmiyorlar gına geldi amk..

Biri yardımcı olsun bana düzelmezse silicem  yetti gayrı
« Last Edit: June 23, 2014, 04:21:34 pm by Real_Hunter »

Offline Kutluhan

• Knight
  • Renown: 51
  • Infamy: 25
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Byzantium, Vanguard
  • Game nicks: Kistray
« Reply #7 on: June 27, 2014, 11:26:17 am »