Author Topic: ...  (Read 1489 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ozan

• Baron
  • Renown: 84
  • Infamy: 126
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: Kapikulu_Sultan_Ozan
  • IRC nick: Ozan
...
« on: December 18, 2013, 02:52:48 pm »
 :twisted:
« Last Edit: December 25, 2013, 08:00:48 am by Ozan »
visitors can't see pics , please register or login

Offline Ronin

• Marshall
  • Renown: 859
  • Infamy: 198
  • cRPG Player
    • View Profile
Re: OYUN BENİM İÇİN BİTMİŞTİR
« Reply #1 on: December 18, 2013, 03:28:53 pm »
cRPG camiasından (ve ne yazık ki buna çoğu developer/admin/moderatör de dahil) fazla anlayış beklememek lazım. Resmin ve klan adının bu şekilde kullanılması hiç hoş değil. Böyle bir durumda anlayışlı olmak zor olabilir, ama bence takılma.

Gördüğüm kadarıyla yahudilerle, fransızlarla vs. daha fazla dalga geçiliyor.

Gerçi elveda diye konu açmışsın o halde sanırım kararını çoktan verdin. O halde sanırım söylenecek fazla söz kalmadı.
Quote from: BlindGuy
Seems the fascists are gaining ground once again in UKR... right vving politics is SO bad for the general populace but STILL in times of trouble the uneducated turn to them for help, simply because they are so amoral they vvill supply those vvilling to fight vvith vveapons rather than knovvledge.

My UU key is broken incase you can't tell :D

Offline Kirman

• Duke
  • Renown: 609
  • Infamy: 69
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Tormatun
  • Game nicks: Kirman/Namrik/Anmirk/Riknam
« Reply #2 on: December 18, 2013, 04:19:08 pm »
- verenlerden birisiyim. Ancak sebebi Kapikulu ya da x klanda olman değil. Geyik amaçlı açılmış bir konuya giripte işi bu kadar ciddiye alman çok gereksizdi.

1)Ülkeyi ya da dini bir oyun forumunda savunamassın, aptal durumuna düşersin. Siyasete falan atıl.
2)Fransız ve Alman oyuncularla nasıl dalga geçildiğine hiç şahit olmadın sanırım.
3)Oyun eğlenmek, geyik yapmak, taşak geçmek için oynanır. Ciddi düşünmek için değil.

Şuan bile fazla ciddiye aldım hadi ben sg
« Last Edit: December 18, 2013, 04:29:35 pm by Xside »

Offline Gktq

• Noble
  • **
  • Renown: 13
  • Infamy: 5
  • cRPG Player
  • I am the old knight...
    • View Profile
  • Faction: Seljuk
  • Game nicks: TheMagnificent
« Reply #3 on: December 18, 2013, 04:42:04 pm »

1)Ülkeyi ya da dini bir oyun forumunda savunamassın, aptal durumuna düşersin. Siyasete falan atıl.

Bu dediğine katılmıyorum kime göre neye göre aptal durumuna düşüyorsun,  oyun da olsa insanlar birbirlerinin dinine saygı duymalı fuck your Prophet deyip peygamberimize küfredilse neden hoş karşılayalım ve de aptal durumuna düşelim ?

Bunu bende gördüm ama art niyetli bulmadım daha beter dalga geçiyorlar diğer milletlerle, zaten bu da mizah ülkelerle dalga geçilmesi gayet doğal.

Kendi takımına - moral fln komik buldum ben
Tangado haid ! Leithio i philinn !

Offline Bozdag

• Knight
  • Renown: 32
  • Infamy: 8
  • cRPG Player
  • i fight for wine
    • View Profile
  • Faction: Tormatun
  • Game nicks: Bozdag, Merlot(ALT)
  • IRC nick: Bozdag
« Reply #4 on: December 18, 2013, 07:10:00 pm »
Nedeni budur :

Herkes kendine göre yorumlayabilir.Bu tip şeylerden yoruldum.Kimse türk bayrağını ve dinimizi böyle kullanamaz.

Ozan abi eğer kastettiğin Erdoğan ve yönetimi ise sana katılıyorum.

Offline Shiki

• Noble
  • **
  • Renown: 19
  • Infamy: 7
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: ShikiBalyozcu , 2HShiki
« Reply #5 on: December 18, 2013, 07:38:57 pm »
sen de haklısın bu arada evet bu adamlardan anlayış beklememiz saçma hepsi kapasitesi belli insanlar şu attığın linke baktım ve hiç şaşırmadım adamlar zaten bizim yorumlara fellik fellik bakıyor nerde dalga geçsem laf atsam diye şu ingilizce forumda takılanlara falan bakıyorum çok laf atıyolar tonyukuk çiçero falan,herneyse tahammül edemiyosan bırakman en doğrusu tabi.bu arada xside dediğini ben de saçma buluyorum burda şaka konusu olan şey dinin veya bayrağın farkında mısın bilmiyorum bunlar mizah malzemesi olmamalı, bunları mizahta kullanan adamın karakterinden şüphe ederim.

Offline Hearst_

• Count
  • Renown: 199
  • Infamy: 43
  • cRPG Player Sir White Pawn
  • kurwa mać!
    • View Profile
  • Faction: ReBorn/Kremsies <3
  • Game nicks: ReBorn_Hearst/LiveYourLife(нуб)
« Reply #6 on: December 18, 2013, 08:31:24 pm »
sen de haklısın bu arada evet bu adamlardan anlayış beklememiz saçma hepsi kapasitesi belli insanlar şu attığın linke baktım ve hiç şaşırmadım adamlar zaten bizim yorumlara fellik fellik bakıyor nerde dalga geçsem laf atsam diye şu ingilizce forumda takılanlara falan bakıyorum çok laf atıyolar tonyukuk çiçero falan,herneyse tahammül edemiyosan bırakman en doğrusu tabi.bu arada xside dediğini ben de saçma buluyorum burda şaka konusu olan şey dinin veya bayrağın farkında mısın bilmiyorum bunlar mizah malzemesi olmamalı, bunları mizahta kullanan adamın karakterinden şüphe ederim.
+1 adamlar dalga gecmedik hicbir seyimizi birakmadilar hatta onlar dalga geciyor bizimkilerde destek veriyor nerde gorulmus boyle sey keske herkes ozan abi gibi olsa.Ondan baska dogru duzgun karsi cikan yok ayrica bazi turklerde yabancilarin tassagini yalamaya devam ettikce hala devam edicekler bu dalgaya ama ben kime diyorum amk bunuda tassak konusu yaparsiniz simdi
Я люблю твою улыбку
хахахахаха))))