Author Topic: Sıra sizede Gelecek!!!! (Jumongi version 36.0)  (Read 7852 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ottomans_Guard

• Knight
  • Renown: 33
  • Infamy: 10
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
    • View Profile
  • Faction: The_Turks
  • Game nicks: agzini yüzünü sevdimin ..ötlemeleri......oglum nekadar gerzeksin sen ya üfff
Re: Sıra sizede Gelecek!!!! (Jumongi version 36.0)
« Reply #15 on: November 17, 2013, 11:22:34 pm »
Ozan abiye küfür edenin anasini avradini soyunu sopunu sülalesini gecmisini gelecegini dogacaklarini dogmayacaklirini sikeyim kapikuluna küfür edenlerin de aynen beynini züriyetini, aldigi verdigi terbiyeyi sikeyim beni sikayet edeni bunu okuypta cevap yazani sikeyim beni herkes tanir tanimam diyeni sikeyim beni adminlere sikayet edenin anasini sikeyim agzini yüzünü siktimin döllemeleri surtina soyuna sopuna akittigimin yarak usaklari sizi.
Ne düsünürseniz düsünün, düsünmeyeni sikeyim okumayanida sikeyim üzerine alanida sikeyim almayanida sikeyim.
Bana küfür edenlerin girtlagini bagazini sik sik sikliyeyim götünün ar damarini patlattigimin sikikleri sizmi bize küfür ettiniz, yavsak pezevenkler sizin gibi Benzin istasyonunda doganlari sikeyim agzinizdan cikacak laflari sikeyim benimle muhattab oldugunuz günleri sikeyim, size verdigim selamlari sikeyim.

Ulan anasinin amiyla götünün arasindaki mesafesini siktigim picleri aldiginiz nefesi sikeyim, sizin tuvalete gidip cis ettiginiz kadar Kari siktim ben orospucocuklari yas 17-19 agzinda küfür yok sikerim bilmem ne yaparim anca elinizi sikersiniz siz amina kodumun picleri siktimin veledleri.

Bu kadar yazi yazdim artik banlanirim herhalde burdan  :D  :D  :D

NOT: Canli küfür yemek istiyen ts ye gelsin ama gündüz gelin aksam 8 den sonra bagiramiyorum malum beni bu konuda mazur görürseniz sevinirim hadi allaha emanet olun yavrularim nice küfürlere haydi baaaaay......

sizi cok seviyorum mucuk.

visitors can't see pics , please register or login

Offline Ozan

• Baron
  • Renown: 84
  • Infamy: 126
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: Kapikulu_Sultan_Ozan
  • IRC nick: Ozan
« Reply #16 on: November 17, 2013, 11:35:00 pm »
Ozan abiye küfür edenin anasini avradini soyunu sopunu sülalesini gecmisini gelecegini dogacaklarini dogmayacaklirini sikeyim kapikuluna küfür edenlerin de aynen beynini züriyetini, aldigi verdigi terbiyeyi sikeyim beni sikayet edeni bunu okuypta cevap yazani sikeyim beni herkes tanir tanimam diyeni sikeyim beni adminlere sikayet edenin anasini sikeyim agzini yüzünü siktimin döllemeleri surtina soyuna sopuna akittigimin yarak usaklari sizi.
Ne düsünürseniz düsünün, düsünmeyeni sikeyim okumayanida sikeyim üzerine alanida sikeyim almayanida sikeyim.
Bana küfür edenlerin girtlagini bagazini sik sik sikliyeyim götünün ar damarini patlattigimin sikikleri sizmi bize küfür ettiniz, yavsak pezevenkler sizin gibi Benzin istasyonunda doganlari sikeyim agzinizdan cikacak laflari sikeyim benimle muhattab oldugunuz günleri sikeyim, size verdigim selamlari sikeyim.

Ulan anasinin amiyla götünün arasindaki mesafesini siktigim picleri aldiginiz nefesi sikeyim, sizin tuvalete gidip cis ettiginiz kadar Kari siktim ben orospucocuklari yas 17-19 agzinda küfür yok sikerim bilmem ne yaparim anca elinizi sikersiniz siz amina kodumun picleri siktimin veledleri.

Bu kadar yazi yazdim artik banlanirim herhalde burdan  :D  :D  :D

NOT: Canli küfür yemek istiyen ts ye gelsin ama gündüz gelin aksam 8 den sonra bagiramiyorum malum beni bu konuda mazur görürseniz sevinirim hadi allaha emanet olun yavrularim nice küfürlere haydi baaaaay......

sizi cok seviyorum mucuk.

Ağzına sağlık   :D

Offline megaN

• Noble
  • **
  • Renown: 16
  • Infamy: 1
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Kapikulu_HeadTaker_III
« Reply #17 on: November 18, 2013, 05:44:25 am »
1 tane th ye cekmedım hatırlamıyorum ama hayal mayal ust uste bır cok kere yaptıgını sanıyorum.. veletlık yasla alakalı bır sey degıl...Oyunda ise oyunu oynama derecene (dereceme) göre her sey hakkım ya da degıl... senı banlamaya yetkım yokken senı tehdit mi edicem ??

Ha unutmadan benı ne guzel elestırmısın kendı cabana gore yası yuzunden klan lideri olan bir adamdanda benden bekledıgın olgunlugu beklıyorsundur.. sanırım beklemıyorsun cunku bu beklentılerın tam zıttını yapıyor... Eger bekliyorum dıyorsan kapikulunda ısın yok farkındasındır umarım.. (baska klan alırmı bilmem orası ayrı)  eger bunların hıc bırı ıse senın konusmaya dahi hakkın yok once kendı celıskılerını duzelt
.  1.üst üste değildi 2.oyun değil ts için banlarım demiştin 3.aksine ondan beklediğim olgunluk değil ,yani sende benden 20yaş buyuk ulan bu adam nası söver gibi düşünce var ,sende benden buyuksun bunu benden iyi biliyosun küçüklere nası sövebildiğini ,ha elbette ki Ozan abiden senden beklediğim davranışı beklemiyorum ama hayatımın büyük bir kısmı geçti burda "ergen""liseli"oldum ve bugune kadar hiç bir tür ne yaşımdan ne de yaptıklarımdan dolayı bir şey görmedim.şimdi gelip napabilirsin ki dersin oynamayı bilmiyorsun gel vs . Bu da çok olgun bir davranış olur gerçekten

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • Renown: 23
  • Infamy: 7
  • cRPG Player
  • Deli kıza naz yap demişler, gitmiş halıya sıçmış..
    • View Profile
  • Game nicks: GokTurK_Kagan
  • IRC nick: .......
« Reply #18 on: November 18, 2013, 01:58:00 pm »
Ey c-rpg mod oynayan cemaaat!!!  GunTR oyun nick i lacoste!!! Forumda  sizin hakkınızda konu açarsa, göt etmeyin çünkü neden biliyor musunuz??!!! Ts  nize liseli elemanları gönderip size küfür ettiriyor..  Aman deyim sakın göt olduğu hissine kapılırsa dediğimi yapar alim Allah kim küfrettiye gidersiniz???? ( Gördüm de; hayatımda böyle eziklik görmedim!! )

sana gittiklerini bilsem korkma gelirdim  :wink:  :wink: 

Aylar sonra.....

Lacoste tan bir forum konusu daha;

Kapıkulu kaka!!!  Kapıkulu lideri bana kaka dedi !!! En birinci benim. Kapıkulu ikinci.

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
« Reply #19 on: November 18, 2013, 02:30:10 pm »
Ottoman guardın mesajı ıcın soyluyorum Sımdı bugranın neden senı cok sevdıgını anladım sen onun buyumus haliymişin ya lan

Megan attıgın mesajdan bir sikim anlamadım

(click to show/hide)

sımdı sana bır yaptırım daha uygulucam yıne kendı ısını kendın cozemeyıp mılletı benle konusmaya yollucan

ha göktürk edit atmısın yenı gordum sen nasıl bir gotlek mısın anlamadım kı baska bir sorunun cevabı ıle farklı bır soruyu alt alta edıt koymusun sen bır harıkasın gercegı ogrenmek ısteyen alıntıların ustune tıklayıp gercek soruyu ve tam cevabı gorebılır gokturkun mesajından
« Last Edit: November 18, 2013, 02:33:27 pm by GunTR »

Offline Tonyukuk

• Count
  • Renown: 258
  • Infamy: 58
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: MikariN
  • IRC nick: MikariN
« Reply #20 on: November 18, 2013, 03:10:02 pm »
ulan bunlar ne şakirt amk :D

Hatırlarsınız camels ta ottoman guard bana sövün ben alınmam demişti de Aruda ts de saydırmıstı bu gülmüştü :D ne gülmüştüm amk :D
Unreal:
Essay ban, 800 words on: "Accepting defeat and learning from it"

GEEKİLLER:only 2 words: "Fuck You!"

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #21 on: November 18, 2013, 03:36:44 pm »
Ottoman guardın mesajı ıcın soyluyorum Sımdı bugranın neden senı cok sevdıgını anladım sen onun buyumus haliymişin ya lan

(click to show/hide)

sımdı sana bır yaptırım daha uygulucam yıne kendı ısını kendın cozemeyıp mılletı benle konusmaya yollucan

ha göktürk edit atmısın yenı gordum sen nasıl bir gotlek mısın anlamadım kı baska bir sorunun cevabı ıle farklı bır soruyu alt alta edıt koymusun sen bır harıkasın gercegı ogrenmek ısteyen alıntıların ustune tıklayıp gercek soruyu ve tam cevabı gorebılır gokturkun mesajından

Ah yavrum ben mi söyledim sanıyorsun git konuş diye. Ayrıca o ara tekrar hatırlatıyorum, sen varmışsın rica etmişsin diye sadece 2 savaşa alınmamışım hetman aga öyle söylemiş. Yok öyle dünya. İpek beni çektiğinde ts kanalından, seninle konuştuğundan haberim bile yoktu. Kurt var bi yerlerinde duramadın yine saldırdın kapıkulu adına.

Sen kimsin olüom, sen kimsin olöom? diye başlarsın şimdi!!!!  istemiyorum!!! gerekli kısmı attım bence yeterli.
« Last Edit: November 18, 2013, 03:46:32 pm by oguzhangoka »

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #22 on: November 18, 2013, 03:54:05 pm »
Ah yavrum ben mi söyledim sanıyorsun git konuş diye. Ayrıca o ara tekrar hatırlatıyorum, sen varmışsın rica etmişsin diye sadece 2 savaşa alınmamışım hetman aga öyle söylemiş. Yok öyle dünya. İpek beni çektiğinde ts kanalından, seninle konuştuğundan haberim bile yoktu. Kurt var bi yerlerinde duramadın yine saldırdın kapıkulu adına.

Sen kimsin olüom, sen kimsin olöom? diye başlarsın şimdi!!!!  istemiyorum!!! gerekli kısmı attım bence yeterli.
Ne oluyor lan neoluyor kımsınlan kımsın dıyen senın lıderın ben degılım ayrıca

işine gelen kısmı alıp kalanını atman tam turk medyası ısı taa ozaman sana akp secmenı oldugunu soylemıstım artık akpnın kendısı olduguna karar verdım

hetman aga mı demıs ?? hetman aganın mı butun savaslar amk drz ve dıger gırıdgım butun factionların savasında poke attım lıderlerıne ya da konustum soyledıgım kımsede almadı senı senın aksıne bızım borumuz baskalarına da otuyor

Offline megaN

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #23 on: November 18, 2013, 04:09:37 pm »

ÖZET GEÇIYORUM YANI KENDINDEN BUYUK INSANLARDAN OLGUNLUK BEKLIYOSAN SENDE KUCUKLERINE O OLGUNLUĞU GÖSTERİCEKSIN Kİ ONU GÖRMEYE HAKKIN OLSUN.HA ONUN OLGUNLUĞUYLA SENIN OLGUNLUĞUN DEĞİL Mİ DEĞİL AMA SIRF SENDEN BUYUK DIYE KUFUR EDEMEZ DIYE BIR SEY YOK KI BUNU SEN DAHA IYI BILIYOSUN.

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #24 on: November 18, 2013, 04:30:16 pm »
Evladım ben adam kufur edemez dıye bır sey demıyorum.. herkes bir birine kufur edebılır  ancak bız butun klanların anasıyız bız terbıyelı cocuklarız onlar 11li aksamaları bır bırıne cam acıyolar diyen bir adamın kufur etmesı garıp geldı 30undan sonra azanlar oldugunu gostermek ıstedım... yenıler ve olaylara tarafsız bakanlar neyın ne oldugunu anlasın dıye ayrıca bız daha gencız sınırlenınce kalp kırabılıyoruz ancak 30 yasından buyuk bır adamın daha dogrusu bızı bebe dıye cagıran bır ınsanın bızden farklı davranması gerekmez mi ?  ha tabi 30 yasından sonra evlenememıs cocugu olmamıs bır ınsanda bu dedıklerımı beklemek benım hatam  olsa gerek.. Burak abiyi örnek alında adam görsün gözleriniz..

Offline megaN

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #25 on: November 18, 2013, 05:13:46 pm »
Ha şunu şöyle deyeydin olabilir öyle konuşması bencede yanlış ama şu cam olayları falan hiç duyduğum bir şey değil aksine sizlerden bir kaç kişinin birbiriyle cam konuştuğunu duydum,istediğinizi yaparsınız hayat herkesin kendine özel ama şu türklerin klanlarının anasıyız lafında yine katılamıyorum.Hani belki yanlış tabir ama hani belki beceri ve bu davranışlardan milletin üstüne siz eziksiniz biz birinci diyemeyiz ama strateji olarak en başarılı türk klanı olduğumuzu değiştirmiyor.ama yinede anasıyız demesi yanlış tabikide

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #26 on: November 18, 2013, 06:25:56 pm »
Lan kodugumun cocugu sana dıyorum kı sen kımsın kım ?

Hele le ben onu öyle değil senin liderin deyor le hele

Offline Real_Hunter

• Baron
  • Renown: 81
  • Infamy: 8
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Warriors of Tengri
  • Game nicks: Turkmen_Azap
  • IRC nick: Turkmen_Azap
« Reply #27 on: November 18, 2013, 09:42:31 pm »
Bıktım artık amk şu foruma her girdiğimde tartışma konuları görmekden..

Herşeyin bir sınırı var işde sürekli biriyle uğraşdığın zaman kin oluşuyor insanlarda.. 2yıl aynı klanda oynamış insanlar birbirine giriyor tartışmalar küfürler kalp kırmalar vs vs..

Herkez kendi işine baksa biraz bunlar yaşanmaz abi ya Eleştirmek yerine kurun bir klan takılın.. bizim yapamadıklarımızı siz yapın.. Hem borunuzda ötüyormuş stratta toprak vsde sıkıntı olmaz.. Sonra efsane oyuncularsınız siz ya  çevrenizde vardır..

Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama anasını sattığımın şu oyun için birbirinize kin beslemeyin artık.. Adı üstünde oyun ya:) Ne gerek var bunlara..

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
« Reply #28 on: November 18, 2013, 09:49:32 pm »
Bıktım artık amk şu foruma her girdiğimde tartışma konuları görmekden..

Herşeyin bir sınırı var işde sürekli biriyle uğraşdığın zaman kin oluşuyor insanlarda.. 2yıl aynı klanda oynamış insanlar birbirine giriyor tartışmalar küfürler kalp kırmalar vs vs..

Herkez kendi işine baksa biraz bunlar yaşanmaz abi ya Eleştirmek yerine kurun bir klan takılın.. bizim yapamadıklarımızı siz yapın.. Hem borunuzda ötüyormuş stratta toprak vsde sıkıntı olmaz.. Sonra efsane oyuncularsınız siz ya  çevrenizde vardır..

Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama anasını sattığımın şu oyun için birbirinize kin beslemeyin artık.. Adı üstünde oyun ya:) Ne gerek var bunlara..
:lol:

Offline Gktq

• Noble
  • **
  • Renown: 13
  • Infamy: 5
  • cRPG Player
  • I am the old knight...
    • View Profile
  • Faction: Seljuk
  • Game nicks: TheMagnificent
Tangado haid ! Leithio i philinn !