Author Topic: Ey cemaat-i Müslüman!!! İfşa Ediyoruz. Lacoste manifestosu!!  (Read 34212 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Real_Hunter

• Baron
  • Renown: 81
  • Infamy: 8
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Warriors of Tengri
  • Game nicks: Turkmen_Azap
  • IRC nick: Turkmen_Azap
Re: Ey cemaat-i Müslüman!!! İfşa Ediyoruz. Lacoste manifestosu!!
« Reply #90 on: August 16, 2013, 04:54:47 pm »
Şuan oyunda bile değilsin ya? 2012den beri girmiyorsun  neyi bileceksinki. Şuan 4kişiyiz ben kaç kere tk yedim bizden tk atan olmadı?

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
« Reply #91 on: August 16, 2013, 05:37:36 pm »
Şuan oyunda bile değilsin ya? 2012den beri girmiyorsun  neyi bileceksinki. Şuan 4kişiyiz ben kaç kere tk yedim bizden tk atan olmadı?
sen oyuna ne zaman başladın amına koyim yeni bir şey değil bu söylenilenler

Offline Real_Hunter

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #92 on: August 16, 2013, 05:55:54 pm »
Ben kendı zamanıma göre kendı oynadığım vakitlere göre yorum yapıyorum.. Senın oynadığın zamanla şimdiki zaman değişmiş olabilir.Yorum yapabilmen için klanın şuandaki durumunu bilmen görmen gerek..

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
« Reply #93 on: August 16, 2013, 05:56:25 pm »
Turk var mı demıstım klana almıslardı daha 2 saatlık adamdım amk m&b'yı mod ıcın yuklemıstım falan fılan cogunuz benım eskı durumumdan farklı bir sekilde girmediniz neden biliyormusun bu oyunu ıyı bılen hıc bır ınsan kapikuluna gırmez bu kadar basıt sende 6aydan fazladır oynamıyorsun gerıye donuk yorum yapma AKP secmenı gıbı ne derse lideriniz inanıyorsunuz.

edit:yanlıs anlasılmasın yanlıs seyden alıntı yapmısım onu kaldırdım.

sadece 6 aydır bu oyunu oynadıgını soylemeye calısıyorum real hunterın.
« Last Edit: August 16, 2013, 06:39:05 pm by GunTR »

Offline Iymore

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #94 on: August 16, 2013, 06:28:40 pm »
Turk var mı demıstım klana almıslardı daha 2 saatlık adamdım amk m&b'yı mod ıcın yuklemıstım falan fılan cogunuz benım eskı durumumdan farklı bir sekilde girmediniz neden biliyormusun bu oyunu ıyı bılen hıc bır ınsan kapikuluna gırmez bu kadar basıt sende 6aydan fazladır oynamıyorsun gerıye donuk yorum yapma AKP secmenı gıbı ne derse lideriniz inanıyorsunuz.
Ee ben ne dedim :? Ayrıca her ay en az 3-4 kere giriyorum her zaman aynı olan şeyler gene var ayrıca ne alaka akp seçmeni ben taraf tutmuyorum burda ırkçılıkla ilgili kendi düşüncelerimi söyledim ha şu an aynı olmayabilir evet sonuçta adı çıkmış klanın en son 2 hafta önce girdiğimde senide görmüştüm sanırım 3-4 tane kapıkulu vardı gene tk gördüm gördüklerimden başka bir şey söylemiyorum ben

edit: ben ne diyorum amk yanlış alarm
« Last Edit: August 16, 2013, 07:47:33 pm by Iymore »

Offline Real_Hunter

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #95 on: August 16, 2013, 06:31:02 pm »
Ee ben ne dedim :? Ayrıca her ay en az 3-4 kere giriyorum her zaman aynı olan şeyler gene var ayrıca ne alaka akp seçmeni ben taraf tutmuyorum burda ırkçılıkla ilgili kendi düşüncelerimi söyledim ha şu an aynı olmayabilir evet sonuçta adı çıkmış klanın en son 2 hafta önce girdiğimde senide görmüştüm sanırım 3-4 tane kapıkulu vardı gene tk gördüm gördüklerimden başka bir şey söylemiyorum ben

2012 eylüle kadar o zamandan beri girmiyorum bile. kendinle çelişmesen):

Offline Real_Hunter

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #96 on: August 16, 2013, 06:49:58 pm »
Ben sana türksün dedin diye ırkçı demedim abarttığın için ırkçı dedim. Sabahtan bari abartmak diyorum siz götünüzden anlamaya devam edin ne diyim size. Sizin verdiğiniz şey tepkiden daha fazla anlamıyor musunuz hala?
Ya ben anlamıyorum ben kapıkulunda da oynadım camelsda da oynarım başıbozuklarada girdim barlasda da oynadım... Neden 1 kere bile böyle bir şeyle karşılaşmadım? 2 sene oynadım ben bu oyunu 2011 yazından 2012 ocağa kadar falan aralıksız oynadım bu zamana kadar aralarda gene girdim lar kapıkulu gördüğünde hakaret ediyorsa bunun sebebi ırkçılık falan değil sizin gerizekalılığınızdır. 2012 eylüle kadar o zamandan beri girmiyorum bile. AdamAdamlar yanlışlıkla th atıyor bende özür dilemiyorum bazen blok işareti yapıyorum adamlarda anlıyor tabi siz böyle bir şeyi akıl edemezsiniz. adam th atıyor özür dilemiyor hemen ban oylaması tabi adamlar kapıkulu gördüğünde öyle der. Kapıkululları neyle ünlü cprg de? th ve tk larla. Yani boşuna kendinizi yormayın kimin ne mal olduğunu iyi biliyoruz bu adamlar size özel yapıyor ama bu ırkçılık değil. team hit yediğinde ırkçı diye ban topic açan adamlar hakeder bunu

Offline Iymore

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #97 on: August 16, 2013, 07:43:28 pm »

ayda toplam 2 saat girmek oyun oynamak sayılıyorsa haklısın bakıp çıkıyorum 1-2 el atıp. Ben burda oynuyorum desem kimse görmedim dicek olaylardan haberim yok o zaman iyice sıçacaksınız kafama

Offline Tonyukuk

• Count
  • Renown: 258
  • Infamy: 58
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: MikariN
  • IRC nick: MikariN
« Reply #98 on: August 17, 2013, 01:03:45 am »
CCC MHP GÖKTURK HUN CCC BAHCELİ

!!!! nedir amk her mesajdan sonra.ergen..!!!! al sana !!!! yarak!!! dönek !!! sikik!! çok kızdım bak!!!!! mhp!!
Unreal:
Essay ban, 800 words on: "Accepting defeat and learning from it"

GEEKİLLER:only 2 words: "Fuck You!"

Offline Tonyukuk

• Count
  • Renown: 258
  • Infamy: 58
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: MikariN
  • IRC nick: MikariN
« Reply #99 on: August 17, 2013, 01:15:24 am »
denmiş ki kapıkuluyuz diye herkes th atıo bize bize küfür ediliyor türklüğümz eziliyor kjasgflkasbfasklkjgjhdgb

Ne camels ta ne başıbozukta ne türküz die th yedik,ne türklüğümüze laf ettiler,ne gereksiz ırkcı muhabbetlerle ugraştık.

Bakın abartmıyorum bu kodumun kapıkulları 3 yıldır ne şakirt olduklarını kabul ettiler ne mal olduklarını kabul ettiler hala da bizi eziyolar şöle de böle de salak salak konusuyolar.arada gökturkleri cıkıp öfne nöbetine tutuluyo falan.

Adam gibi team hit yapmadan 1 ay gecirsenız serverda (ki imkansız) adamlar ugrasmıcak sizle ama yok hard core seviyede th+şakirtizm akıo paçalardan amk.
Guray bile kapıkulundan ayrı bi nefret sebebi amk..hala anlamadınız anlamassınız anlamayacaksınızda:

dmi goktürk !!!!!!!! !!! senin için bunlar !!!!
Unreal:
Essay ban, 800 words on: "Accepting defeat and learning from it"

GEEKİLLER:only 2 words: "Fuck You!"

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
« Reply #100 on: August 17, 2013, 08:53:35 am »
Ben Kapıkullarını anlıyorum amk onlar benim gibi adamlara native tslerinde denk gelip yöneticilere" bu bizim tsye arapça isimlerle girip müzik açıyordu " diye şikayet eden tiplerdir. E.g: Gülay , 40 yılın başı adam gibi birisini öldürüp onunla bir 40 yıl daha övünen adamlardır Kapıkulları E.g.: Diagona"L" Şu oyuna benden önce başlamış olup, hala kalkanlı oynamayı bile becerememektedirler , onlar için tk nın biri bin paradır. E.g: Abay himself.. İngilizce konuşmayı beceremediğini kabullenmeyip ısrar etmektir Kapıkulu olmak!!1 E.g: Ozan.. Milletin annesine babasına küfürler edip sövüp sonra masup gülçiçek gibi davranmaktır... E.g: Hepsi amk. Sonra da forumu kullanmasını öğrenmeye başlayıp haklıymış gibi milletle sidik yarışına girmektir!! E.g.: CCC KAPIKULUGOKTURKHAN CCC OL RAYTS RİZORVD

hadi sg artık götkürt.
« Last Edit: August 17, 2013, 05:17:59 pm by Kratos »

Offline JennaHaze

• Count
  • Renown: 267
  • Infamy: 147
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: 2Bach
2BACH AQ
« Reply #101 on: August 17, 2013, 12:58:09 pm »
VARSA ŞEKLİNİZ PHALANGİTE TSSİNE BEKLERİZ (var mı bilmiyorum bile)

Offline Real_Hunter

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #102 on: August 17, 2013, 03:16:28 pm »
denmiş ki kapıkuluyuz diye herkes th atıo bize bize küfür ediliyor türklüğümz eziliyor kjasgflkasbfasklkjgjhdgb

Ne camels ta ne başıbozukta ne türküz die th yedik,ne türklüğümüze laf ettiler,ne gereksiz ırkcı muhabbetlerle ugraştık.

Bakın abartmıyorum bu kodumun kapıkulları 3 yıldır ne şakirt olduklarını kabul ettiler ne mal olduklarını kabul ettiler hala da bizi eziyolar şöle de böle de salak salak konusuyolar.arada gökturkleri cıkıp öfne nöbetine tutuluyo falan.

Adam gibi team hit yapmadan 1 ay gecirsenız serverda (ki imkansız) adamlar ugrasmıcak sizle ama yok hard core seviyede th+şakirtizm akıo paçalardan amk.
Guray bile kapıkulundan ayrı bi nefret sebebi amk..hala anlamadınız anlamassınız anlamayacaksınızda:

dmi goktürk !!!!!!!! !!! senin için bunlar !!!!

Hakaret edecek zaman bulamamışlardır ışık hızıyla kurulup ışık hızıyla dağıldığınız için..
« Last Edit: August 17, 2013, 03:22:12 pm by Real_Hunter »

Offline Iymore

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #103 on: August 17, 2013, 04:07:49 pm »
Hakaret edecek zaman bulamamışlardır ışık hızıyla kurulup ışık hızıyla dağıldığınız için..
çok derin bir laf :shock:

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • Renown: 23
  • Infamy: 7
  • cRPG Player
  • Deli kıza naz yap demişler, gitmiş halıya sıçmış..
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: GokTurK_Kagan
  • IRC nick: .......
« Reply #104 on: August 17, 2013, 06:34:24 pm »
Ben Kapıkullarını anlıyorum amk onlar benim gibi adamlara native tslerinde denk gelip yöneticilere" bu bizim tsye arapça isimlerle girip müzik açıyordu " diye şikayet eden tiplerdir. E.g: Gülay , 40 yılın başı adam gibi birisini öldürüp onunla bir 40 yıl daha övünen adamlardır Kapıkulları E.g.: Diagona"L" Şu oyuna benden önce başlamış olup, hala kalkanlı oynamayı bile becerememektedirler , onlar için tk nın biri bin paradır. E.g: Abay himself.. İngilizce konuşmayı beceremediğini kabullenmeyip ısrar etmektir Kapıkulu olmak!!1 E.g: Ozan.. Milletin annesine babasına küfürler edip sövüp sonra masup gülçiçek gibi davranmaktır... E.g: Hepsi amk. Sonra da forumu kullanmasını öğrenmeye başlayıp haklıymış gibi milletle sidik yarışına girmektir!! E.g.: CCC KAPIKULUGOKTURKHAN CCC OL RAYTS RİZORVD

hadi sg artık götkürt.

Her türlü sidik yarışına girerim. Bu forum için geçmiştete gereksizmişsiniz şimdide gereksizsiniz. Bi tane işe yarar paylaşımınız yok. Varsa yoksa Kapıkulu şunu yaptı Kapıkulu bunu yaptı. Ziksin sizi kapıkulu. Gereksiz Paylaşım konusunda rekor kırmışsınız.. Neymiş örneğin!! Hepimiz Kapıkulu na borçluyuz muşuz??? Ne gerekli konu değil mi??? DDS
visitors can't see pics , please register or login