Author Topic: Ey cemaat-i Müslüman!!! İfşa Ediyoruz. Lacoste manifestosu!!  (Read 34203 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Latvian

• King
  • Renown: 1494
  • Infamy: 379
  • cRPG Player Sir Black Bishop A Gentleman and a Scholar
  • с̴͎͖͈͟͠ͅу̷̸̻̣͇͚̫͎͇̩̟̖̪͇̯к̀́͠͞҉͎͚͎а̰̤͕̱͔̬͖̟̺͍͎́͞ ̸͝
    • View Profile
  • Faction: one and only DESERTERS
  • Game nicks: u know its me when you see me
Re: Ey cemaat-i Müslüman!!! İfşa Ediyoruz. Lacoste manifestosu!!
« Reply #75 on: August 16, 2013, 11:50:42 am »
if you translate this with google translator it make soooo little sense and word combinations are damn hilarious :D
people are like potatoes, they come in different shapes and sizes and they all are beautifull
masturbating while looking in a mirror isnt wrong unless its the rear view mirror and you are driving a school buss.

it doesnt matter if you are happiest person or an unfortunate weeper, a powerfull beast or a terrifying creature. we are all equal, in the eyes of the reaper.

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
« Reply #76 on: August 16, 2013, 11:51:21 am »
visitors can't see pics , please register or login

Offline Real_Hunter

• Baron
  • Renown: 81
  • Infamy: 8
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Warriors of Tengri
  • Game nicks: Turkmen_Azap
  • IRC nick: Turkmen_Azap
« Reply #77 on: August 16, 2013, 11:52:36 am »

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • Renown: 23
  • Infamy: 7
  • cRPG Player
  • Deli kıza naz yap demişler, gitmiş halıya sıçmış..
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: GokTurK_Kagan
  • IRC nick: .......
« Reply #78 on: August 16, 2013, 12:13:40 pm »
asljdadhajsdasd sizin yaptığınız bu ulan mal mal resim atmış bir de puhaha

Allah ın malı Türk üz dedik diye bize ırkçı diyen sizsiniz..

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #79 on: August 16, 2013, 12:23:35 pm »
sen hepinizi göt ettim diyip kitlesene konuyu hani YAKIŞIRRRR(artık nasıl göt ettı ıse) ama sunu unutma benden ırkcılıga konuyu azap getırdı kendı adamına kız azarla hadı ona saldır tasman cok gevsek olmus cunku

Bu arada oguzhangokanın accountlarının forum lınkını ve crpg linkinin hatta ve hatta strat herosu linkini atarsanız cok detaylı bır ban topic ayarlıyorum bır abayı daha kaldıramıcem.

Senin yaptığın gibi eziklik yapmam merak etme istediğini yazabilirsin!!  artık ben sana söyliyeceklerimi söyledim.. Adamlarının da tasmasını iyi tut oraya buraya saldırmasınlar.. Kimin kime saldırdığı ne olduğu kimin gittiği kimin geldiği belli... Benim gözümde Adam değilsin bu kadar basit... Sana sadece adamlarının tasmasını tut diyorum... konuyu kilitleyip bırakacaktın.. sonra arkadaşlarının bizim ts de işi ne ey cücük...

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
« Reply #80 on: August 16, 2013, 12:39:01 pm »
Senin yaptığın gibi eziklik yapmam merak etme istediğini yazabilirsin!!  artık ben sana söyliyeceklerimi söyledim.. Adamlarının da tasmasını iyi tut oraya buraya saldırmasınlar.. Kimin kime saldırdığı ne olduğu kimin gittiği kimin geldiği belli... Benim gözümde Adam değilsin bu kadar basit... Sana sadece adamlarının tasmasını tut diyorum... konuyu kilitleyip bırakacaktın.. sonra arkadaşlarının bizim ts de işi ne ey cücük...
lan kogudugumun sıgınması orası sızın tsnız degıl delırtme benı senın gozunde padisah olsam ne olur tersten cıkma bı soyle sen kımsın bu oyundakı yerın ne ? SIFATIN NE AMINA KODUGUM ?

Offline JennaHaze

• Count
  • Renown: 267
  • Infamy: 147
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: 2Bach
« Reply #81 on: August 16, 2013, 01:39:43 pm »
GEL LAN TSME SOHBET MUHABBET ÇEVİRELİM PİLAVLAR BENDEN

Offline Hearst_

• Count
  • Renown: 199
  • Infamy: 43
  • cRPG Player Sir White Pawn
  • kurwa mać!
    • View Profile
  • Faction: ReBorn/Kremsies <3
  • Game nicks: ReBorn_Hearst/LiveYourLife(нуб)
« Reply #82 on: August 16, 2013, 01:54:17 pm »
Vay amk neler olmuş
Я люблю твою улыбку
хахахахаха))))

Offline Gnjus

• King
  • Renown: 1831
  • Infamy: 397
  • cRPG Player Sir White Rook A Gentleman and a Scholar
  • Siktir git, pislik okçu.
    • View Profile
  • Faction: Turklings
« Reply #83 on: August 16, 2013, 03:46:15 pm »
Asalamu Aleykum Oguz sevgili. Allah Merhametlidir.
Do you honestly think you have any sort of moral authority, Reyiz? Go genocide some more armenians and deny it ever happened, please, and stay in the middle east.

Offline Bozdag

• Knight
  • Renown: 32
  • cRPG Player
  • i fight for wine
    • View Profile
  • Faction: Tormatun
  • Game nicks: Bozdag, Merlot(ALT)
  • IRC nick: Bozdag
« Reply #84 on: August 16, 2013, 04:14:20 pm »
Ulan öyle bir milletiz ki bazen ben bile kendi ırkıma ırkçılık yapıyorum, yapmak istiyorum.

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
« Reply #85 on: August 16, 2013, 04:17:24 pm »
Allah ın malı Türk üz dedik diye bize ırkçı diyen sizsiniz..
Ben sana türksün dedin diye ırkçı demedim abarttığın için ırkçı dedim. Sabahtan bari abartmak diyorum siz götünüzden anlamaya devam edin ne diyim size. Sizin verdiğiniz şey tepkiden daha fazla anlamıyor musunuz hala?

Hazar fuckıng Turk dediği zaman sana edilen bi hakaret değilmi bu Allah aşkına..

Şuanda Rebornlar ve Bizim klandan başka Türk klanı varmı? Adamlar Kapıkulunu gördüğü zaman art niyetle hareket ediyorsa bunun bir sebebide Türklere olan düşmanlığından dolayı. Sana diyorum bana 4kere ard arda vuran adama dikkatli ol lütfen diyorum adam özür bile dilemiyor.Umursamıyorum dilemek zorunda değil.Reportlamıyorum bile Ama ben o adama 1kere vurduğum zaman hem ırkıma küfür yiyorum.Hemde report yiyorum..Çok normal bir şey değil bu. Çok sık başıma geliyor.
Ya ben anlamıyorum ben kapıkulunda da oynadım camelsda da oynarım başıbozuklarada girdim barlasda da oynadım... Neden 1 kere bile böyle bir şeyle karşılaşmadım? 2 sene oynadım ben bu oyunu 2011 yazından 2012 ocağa kadar falan aralıksız oynadım bu zamana kadar aralarda gene girdim 2012 eylüle kadar o zamandan beri girmiyorum bile. Adamlar kapıkulu gördüğünde hakaret ediyorsa bunun sebebi ırkçılık falan değil sizin gerizekalılığınızdır. Adamlar yanlışlıkla th atıyor bende özür dilemiyorum bazen blok işareti yapıyorum adamlarda anlıyor tabi siz böyle bir şeyi akıl edemezsiniz. adam th atıyor özür dilemiyor hemen ban oylaması tabi adamlar kapıkulu gördüğünde öyle der. Kapıkululları neyle ünlü cprg de? th ve tk larla. Yani boşuna kendinizi yormayın kimin ne mal olduğunu iyi biliyoruz bu adamlar size özel yapıyor ama bu ırkçılık değil. team hit yediğinde ırkçı diye ban topic açan adamlar hakeder bunu

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #86 on: August 16, 2013, 04:32:18 pm »
lan kogudugumun sıgınması orası sızın tsnız degıl delırtme benı senın gozunde padisah olsam ne olur tersten cıkma bı soyle sen kımsın bu oyundakı yerın ne ? SIFATIN NE AMINA KODUGUM ?

S.g. benim yanımda adam değilsin... Adam olanla konuşuyorum ben. Senin varsa sıfatına vereyim... Bizim kanalda ne işi var mı demem gerek illa.. gereksiz insan

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #87 on: August 16, 2013, 04:33:17 pm »
GEL LAN TSME SOHBET MUHABBET ÇEVİRELİM PİLAVLAR BENDEN
Gelirik eyvallah!!

Offline Real_Hunter

• Baron
  • Renown: 81
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Warriors of Tengri
  • Game nicks: Turkmen_Azap
  • IRC nick: Turkmen_Azap
« Reply #88 on: August 16, 2013, 04:42:58 pm »
Ben sana türksün dedin diye ırkçı demedim abarttığın için ırkçı dedim. Sabahtan bari abartmak diyorum siz götünüzden anlamaya devam edin ne diyim size. Sizin verdiğiniz şey tepkiden daha fazla anlamıyor musunuz hala?
Ya ben anlamıyorum ben kapıkulunda da oynadım camelsda da oynarım başıbozuklarada girdim barlasda da oynadım... Neden 1 kere bile böyle bir şeyle karşılaşmadım? 2 sene oynadım ben bu oyunu 2011 yazından 2012 ocağa kadar falan aralıksız oynadım bu zamana kadar aralarda gene girdim 2012 eylüle kadar o zamandan beri girmiyorum bile. Adamlar kapıkulu gördüğünde hakaret ediyorsa bunun sebebi ırkçılık falan değil sizin gerizekalılığınızdır. Adamlar yanlışlıkla th atıyor bende özür dilemiyorum bazen blok işareti yapıyorum adamlarda anlıyor tabi siz böyle bir şeyi akıl edemezsiniz. adam th atıyor özür dilemiyor hemen ban oylaması tabi adamlar kapıkulu gördüğünde öyle der. Kapıkululları neyle ünlü cprg de? th ve tk larla. Yani boşuna kendinizi yormayın kimin ne mal olduğunu iyi biliyoruz bu adamlar size özel yapıyor ama bu ırkçılık değil. team hit yediğinde ırkçı diye ban topic açan adamlar hakeder bunu

Ben bunu yapmıyorum? O tk ve th neden oldu sanıyorsun? Biz o unvanı bızlerden ayrılanlar yüzünden aldık. Çıkmadan önce klanı lekelemek için bilerek tk atmalar felan oldu. ben reprtlamyıorum kimseyi?

hatta bugün 3kere team hitden öldüm.. bi elde 4kere vuran oldu..  ama kımseyi reportlamadım..  Şuanda kasıtlı tk atan veya vurduğu zaman özür dilemeyecek kimse yok klanda..  Çıkıp gidenler arkalarında böyle bir şey bırakmak istediler zarar vermek istediler ve başardılar.Bi zamanlar bir swde 20-25kişi giriyormuş bizden savaşlara illaki aralarında tk atanlar olur.

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
« Reply #89 on: August 16, 2013, 04:53:05 pm »

Ben bunu yapmıyorum? O tk ve th neden oldu sanıyorsun? Biz o unvanı bızlerden ayrılanlar yüzünden aldık. Çıkmadan önce klanı lekelemek için bilerek tk atmalar felan oldu. ben reprtlamyıorum kimseyi?

hatta bugün 3kere team hitden öldüm.. bi elde 4kere vuran oldu..  ama kımseyi reportlamadım..  Şuanda kasıtlı tk atan veya vurduğu zaman özür dilemeyecek kimse yok klanda..  Çıkıp gidenler arkalarında böyle bir şey bırakmak istediler zarar vermek istediler ve başardılar.Bi zamanlar bir swde 20-25kişi giriyormuş bizden savaşlara illaki aralarında tk atanlar olur.
Bilmiyorsun o dönemleri bari sallama. serverda 3 den fazla kapıkulu olduğunda her el biri tk yapıyor kesinlikle. İkincisi sizden ayrılanlarla alakası falan yok direk üye arttırmak adına "sa türk var mı" diyen adamı klana alan bir klandan bahsediyoruz direk sizin salaklığınız o. team hitten ölünür, bak 3 kere diyorsun. Ben diyorum ki her el en az 1 tane kapıkulu teamkilli var