Author Topic: Ey cemaat-i Müslüman!!! İfşa Ediyoruz. Lacoste manifestosu!!  (Read 33773 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Gktq

• Noble
  • **
  • Renown: 13
  • Infamy: 5
  • cRPG Player
  • I am the old knight...
    • View Profile
  • Faction: Seljuk
  • Game nicks: TheMagnificent
Re: Ey cemaat-i Müslüman!!! İfşa Ediyoruz. Lacoste manifestosu!!
« Reply #150 on: November 26, 2013, 04:38:53 pm »
cok beyinsiz gördüm bu dünyada ama bu erdem ilk 10 icerisinde yeri saglam. aylar önce kapanmis konulari neden tekrar aciyorsun la gerizekali? birde gercekten cok büyük bir bok bulmus gibi "alin size ifsaaaaa" diyor.

ayrica senin insanlarin tipiyle dalga gecebilmen icin, ilk önce gidip bir kac düzüne ameliyat gecirmen lazim.
+++++ rep +++++
Tangado haid ! Leithio i philinn !

visitors can't see pics , please register or login

Offline Cicero

• Duke
  • Renown: 515
  • Infamy: 418
  • cRPG Player Sir Black Pawn
  • scourge of god
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: BashiBazouks_Cicero
  • IRC nick: Cicero
« Reply #151 on: November 26, 2013, 04:41:37 pm »
tamam paranı(güya)çaldıkta niye bu kadar sinirlendin eskilerde kaldı gülüm
neyine sinirlenicem lan gerizekalı ergen bebe ne dediysem sonucunda  tıpış tıpış yaptın mı yapmadın mı :)

Offline Kapikulu_Bostanci_Thor

• Peasant
  • *
  • Renown: 3
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: NOTHING!
  • Game nicks: KilijBeg,UberKofte
  • IRC nick: KilijBeg
« Reply #152 on: November 26, 2013, 04:44:02 pm »
neyine sinirlenicem lan gerizekalı ergen bebe ne dediysem sonucunda  tıpış tıpış yaptın mı yapmadın mı :)
ok tıpış tıpış...
15 levelim ben

Offline Cicero

• Duke
  • Renown: 515
  • Infamy: 418
  • cRPG Player Sir Black Pawn
  • scourge of god
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: BashiBazouks_Cicero
  • IRC nick: Cicero
« Reply #153 on: November 26, 2013, 04:44:42 pm »
ok tıpış tıpış...
yarrak yut pis fakir ergen

Offline Ottomans_Guard

• Knight
  • Renown: 33
  • Infamy: 10
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
    • View Profile
  • Faction: The_Turks
  • Game nicks: agzini yüzünü sevdimin ..ötlemeleri......oglum nekadar gerzeksin sen ya üfff
« Reply #154 on: November 26, 2013, 05:40:21 pm »
yarrak yut pis fakir ergen

hosgeldin len yarak agizli nerde kaldin amk canim sikildi sikildi durdu

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #155 on: November 26, 2013, 06:28:57 pm »
hosgeldin len yarak agizli nerde kaldin amk canim sikildi sikildi durdu
abimiz pek karışmazdı bu olaylara be çiçi annemizin öğrettiği kötü çocuk sensin be yavrum
15 levelim ben

Offline Farooq

• Knight
  • Renown: 56
  • Infamy: 18
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: OmarGazi, Farooq
« Reply #156 on: November 26, 2013, 07:18:23 pm »
fotomu iyiki gösterdin la kro! moralimi yükselttin....iyi kilo vermisim ha :D

yüzümün neresi kirisik lan?  :o
http://img5.fotos-hochladen.net/uploads/dsc0099izhydumv9g.jpg
(not: cok büyük oldugundan img olarak koymadim ;) )

kis geldi yavrucugum...isler kesat....neyseki ben evde kicimi devirip yatarken bile senin babandan cok para kazaniyorum  8-)

sen cesaret hapimi ictin lan totos?
"aaaabiii ben tsye gelip senle konusmam....küfür edersin bana tirsiyorum.....yok gelmem" "aaaaaabiiiiii benden kücük sipalar tsde benimle dalga gecip bana küfür ediyorlar...kimse beni siklemiyor....clandan cikcam aaaaaabbbiiiiiiiiiii" ve buna benzer bircok laf sana ait degilmiydi? noldu da tatar ramazan oldun birden bire?

ulan benim ts'de senden baska hic kimse banli degil...ne kadar gerizekali,ibnetik,sikimsonik,karaktersiz,zihinsel özürlü (annen ile babanin yakin akraba olma ihtimali bence cok yüksek...bu bir cok seyi aciklayabilir yani) bir yaratiksin lan? :D düsün biraz amk.....kapikulu'lar bile geliyor ts'ye sen gelemiyorsun....sebebi: sen bir insan evladinin olamayacagi kadar salak bir cocuksun.

Offline Ottomans_Guard

• Knight
  • Renown: 33
  • Infamy: 10
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
    • View Profile
  • Faction: The_Turks
  • Game nicks: agzini yüzünü sevdimin ..ötlemeleri......oglum nekadar gerzeksin sen ya üfff
« Reply #157 on: November 26, 2013, 09:16:04 pm »
annenin adet kanında boğul amına kodumun ergeni hayatta tek pozitif şeyin aids testin olsun

iyide bana yazdiklarini niye baskalarina yaziyon gerzek ibine,yaratici ol biraz siklimbaz herif..............siklimbaz ne amk  :D

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #158 on: November 27, 2013, 03:41:28 pm »
iyide bana yazdiklarini niye baskalarina yaziyon gerzek ibine,yaratici ol biraz siklimbaz herif..............siklimbaz ne amk  :D
:twisted:
15 levelim ben

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #159 on: November 27, 2013, 03:42:19 pm »
fotomu iyiki gösterdin la kro! moralimi yükselttin....iyi kilo vermisim ha :D

yüzümün neresi kirisik lan?  :o
http://img5.fotos-hochladen.net/uploads/dsc0099izhydumv9g.jpg
(not: cok büyük oldugundan img olarak koymadim ;) )

kis geldi yavrucugum...isler kesat....neyseki ben evde kicimi devirip yatarken bile senin babandan cok para kazaniyorum  8-)

sen cesaret hapimi ictin lan totos?
"aaaabiii ben tsye gelip senle konusmam....küfür edersin bana tirsiyorum.....yok gelmem" "aaaaaabiiiiii benden kücük sipalar tsde benimle dalga gecip bana küfür ediyorlar...kimse beni siklemiyor....clandan cikcam aaaaaabbbiiiiiiiiiii" ve buna benzer bircok laf sana ait degilmiydi? noldu da tatar ramazan oldun birden bire?

ulan benim ts'de senden baska hic kimse banli degil...ne kadar gerizekali,ibnetik,sikimsonik,karaktersiz,zihinsel özürlü (annen ile babanin yakin akraba olma ihtimali bence cok yüksek...bu bir cok seyi aciklayabilir yani) bir yaratiksin lan? :D düsün biraz amk.....kapikulu'lar bile geliyor ts'ye sen gelemiyorsun....sebebi: sen bir insan evladinin olamayacagi kadar salak bir cocuksun.

senin ordunu çalıcağımı düşündüğünde kavga öncesi kedi gibiydin yavşak acımıştım lan sana ayu  :D
edit: siklemiyor diyemi çıkmışım haha güldürme lan akşam sabah tsye gelip ses kapıyodum akşama açıyodum lan sende bunadın amk iyice sallamaya başlıyon
« Last Edit: November 27, 2013, 03:45:47 pm by Kapikulu_Bostanci_Thor »
15 levelim ben

Offline Farooq

• Knight
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #160 on: November 27, 2013, 05:02:24 pm »
senin ordunu çalıcağımı düşündüğünde kavga öncesi kedi gibiydin yavşak acımıştım lan sana ayu  :D
edit: siklemiyor diyemi çıkmışım haha güldürme lan akşam sabah tsye gelip ses kapıyodum akşama açıyodum lan sende bunadın amk iyice sallamaya başlıyon

he la he! he erdem he! tabii krocan tabii! haklisin elbette! hehü! sen kendine aci bence sik kafali japon askeri.... hayatinda kimse tarafindan sevilmiyorsun oglum....öz abin bile seninle dalga geciyordu ^^

baban kesin cok pismandir 3 kat condom takmadigi icin.

rabbim kimseye senin gibi bir yaratigi cocuk diye vermesin!  :(

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #161 on: November 27, 2013, 06:20:53 pm »
he la he! he erdem he! tabii krocan tabii! haklisin elbette! hehü! sen kendine aci bence sik kafali japon askeri.... hayatinda kimse tarafindan sevilmiyorsun oglum....öz abin bile seninle dalga geciyordu ^^

baban kesin cok pismandir 3 kat condom takmadigi icin.

rabbim kimseye senin gibi bir yaratigi cocuk diye vermesin!  :(

kimse tarafindan sevilmiyosun derken benim tüm hayatım crpg değil lan 40 yaşındasın amk git karının yatağına gir yoksa ben kaparım boynuzlu gavat  :P
edit: abimle senin karına sandviç yapcaz beni karıya götürcek parası yok onun abim beni seviyo yaaa
« Last Edit: November 27, 2013, 06:25:09 pm by Kapikulu_Bostanci_Thor »
15 levelim ben

Offline Farooq

• Knight
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #162 on: November 27, 2013, 06:38:53 pm »
1. benim yasim 25

2. senin bu dünyada sikebilecegin ancak iki sey var. birisi elin ikinciside annen....ensest sizde yaygindir zaten kesinlikle...ayrica büyük bir ihtimal baban ayni anda senin dayin'da olabilir...bir arastir bence

3. senin gibi pislik bir boka yaramayan orospu cocugu forumda bana küfür etti diye ben delirmem...sen ancak forumdan söversin...klavye delikanlisi bile diyemez kimse sana....sanal delikanli bile olamazsin...cünkü onlar en azindan tsye girip küfür edebiliyor ^^ sen ama orospunun bu dünyaya sictigi bok, tsye bile gelip konusmayi götün yemez....o derece eziksin.

simdi senin ne kadar salak oldugunu detayli bir sekilde yaptigin hareketleri örnek göstererek anlatmak istemiyorum... cok uzun sürer ve sana degmez. zeka seviyeni okuldaki basarisizligin kanitliyor zaten...kac kere sinifta kaldigini kendin bile bilmiyorsun zihinsel özürlü tipsiz sipa.

NOT: ilk karimi sikebilirsiniz....kendisi annen olur  8-)

Offline Gktq

• Noble
  • **
  • Renown: 13
  • Infamy: 5
  • cRPG Player
  • I am the old knight...
    • View Profile
  • Faction: Seljuk
  • Game nicks: TheMagnificent
« Reply #163 on: November 27, 2013, 06:42:07 pm »
1. benim yasim 25

2. senin bu dünyada sikebilecegin ancak iki sey var. birisi elin ikinciside annen....ensest sizde yaygindir zaten kesinlikle...ayrica büyük bir ihtimal baban ayni anda senin dayin'da olabilir...bir arastir bence

3. senin gibi pislik bir boka yaramayan orospu cocugu forumda bana küfür etti diye ben delirmem...sen ancak forumdan söversin...klavye delikanlisi bile diyemez kimse sana....sanal delikanli bile olamazsin...cünkü onlar en azindan tsye girip küfür edebiliyor ^^ sen ama orospunun bu dünyaya sictigi bok, tsye bile gelip konusmayi götün yemez....o derece eziksin.

simdi senin ne kadar salak oldugunu detayli bir sekilde yaptigin hareketleri örnek göstererek anlatmak istemiyorum... cok uzun sürer ve sana degmez. zeka seviyeni okuldaki basarisizligin kanitliyor zaten...kac kere sinifta kaldigini kendin bile bilmiyorsun zihinsel özürlü tipsiz sipa.

Ayıp oluyor ama sıpa'yı hakaret olarak kullanmayın kız arkadaşım bana 3 yıldır sıpa diyor alınıyorum.
Tangado haid ! Leithio i philinn !

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #164 on: November 27, 2013, 06:45:50 pm »
1. benim yasim 25

yeri gelince tsden banlarsın yeri gelince ts ts .s
lider olunca seninde nasıl şizofrene bağladını çok iyi biliyoruz neyse bunaklarla konuşmuyom amk ben kaçayım karım beni bekler  8-)
15 levelim ben