Author Topic: Arkadaşlar lütfen destek  (Read 919 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bellemere

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
Arkadaşlar lütfen destek
« on: April 06, 2013, 12:20:03 pm »
Bugün dtv ye girdim learth denen oyuncu hiçbir neden olmaksızın beni her el öldürdü tam ingilizcem olmadıgı için bir kaç kişi de ona katılıp sürekli her el bana team kill yaptılar admin bunu gördü ve hiç bir şekilde yardım etmedi ı dan yazmama rahmen ban pollerini team killeri görmezden geldi lütfen yardım edin ben kendimi tam anlatamıyorum sizde yardımcı olursanız buyrun konu linki..

http://forum.meleegaming.com/eu-%28official%29/laerth/new/#new

Offline Ronin

• Marshall
  • Renown: 859
  • Infamy: 198
  • cRPG Player
    • View Profile
Re: Arkadaşlar lütfen destek
« Reply #1 on: April 06, 2013, 12:56:55 pm »
Resimlerini alıp foruma yapıştırırsan (yani kanıt sunarsan) yardımcı olabilirler. Ve hayır türk olduğun için sana ırkçılık falan yapmıyorlar.

Oyun içi resim almanın tuşunu ayarlardan (options) ayarlayabilirsin. Bu şekilde belgelerim->crpg->screenshots diye bir yere gidiyor. (hemen bulamazsan biraz daha ara, iki tane farklı klasör olabilir. İyice bak).

Bu resimleri de http://imgur.com/ gibi bir siteye yükleyebilirsin. Sonra burada linkini paylaşırsın ve adminler gerekeni yaparlar.
« Last Edit: April 06, 2013, 03:25:31 pm by Ronin »
Quote from: BlindGuy
Seems the fascists are gaining ground once again in UKR... right vving politics is SO bad for the general populace but STILL in times of trouble the uneducated turn to them for help, simply because they are so amoral they vvill supply those vvilling to fight vvith vveapons rather than knovvledge.

My UU key is broken incase you can't tell :D

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
« Reply #2 on: April 06, 2013, 03:03:57 pm »
resimi aldınmı nereye kaydettiğini söylüyor zaten, bakarsın oradan. Ayrıca zaten burda ilk kendinin başlattığını kabul ettiğini hatırlıyorum ,yani admin ilk senin yaptığını gördüyse, sonrası pek önemli olmayabilir...

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
« Reply #3 on: April 07, 2013, 11:19:33 am »
Herkese laf edıp bir de yardım mı beklıyorsun ? sen ne yüzsüz cıktın... Bitmiyorsunuz ki amk sizi gorunce ben utanıyorum .... Sevıyesız ibne.

Offline Gktq

• Noble
  • **
  • Renown: 13
  • Infamy: 5
  • cRPG Player
  • I am the old knight...
    • View Profile
  • Faction: Seljuk
  • Game nicks: TheMagnificent
« Reply #4 on: April 09, 2013, 02:44:11 am »
Hiç güleceğim yoktu

Bugün dtv ye girdim learth denen oyuncu hiçbir neden olmaksızın beni her el öldürdü tam ingilizcem olmadıgı için bir kaç kişi de ona katılıp sürekli her el bana team kill yaptılar admin bunu gördü ve hiç bir şekilde yardım etmedi ı dan yazmama rahmen ban pollerini team killeri görmezden geldi lütfen yardım edin ben kendimi tam anlatamıyorum sizde yardımcı olursanız buyrun konu linki..

Bugün dtv ye girdim learth denen oyuncu(Zanlı) hiçbir neden olmaksızın(Burada söylemek istenen tahtik edici bir durum olmadığı halde bu olay vuku buldu) beni her el taciz etti tam ingilizcem olmadıgı için bir kaç kişi de ona katılıp sürekli her el bana gördükleri yerde tecavüz ettiler admin bunu gördü ve hiç bir şekilde yardım etmedi( yargı sisteminin yozlaşması eleştiriliyor) ı dan yazmama rahmen ban pollerini team killeri görmezden geldi lütfen yardım edin ben kendimi tam anlatamıyorum sizde yardımcı olursanız buyrun konu linki..

Bu mesaj üzerine oyunda bir yargı sistemi kuralması lazım arkadaşlar.Adli olaylar çıkmaya başladı tecavüzler falan.Arkadaşımız mağdur, bu vaka bu foruma emsal olmalıdır bu arkadaşımız Fatmagül muamelesi görmüştür !
Tangado haid ! Leithio i philinn !

visitors can't see pics , please register or login

Offline Bellemere

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #5 on: April 09, 2013, 05:34:18 am »
..
« Last Edit: April 09, 2013, 05:37:53 am by Bellemere »