Author Topic: MİLLİ TAKIM - PAZARTESI 06/08 ALMANYA ANTREMANI  (Read 26387 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Cicero

• Duke
  • Renown: 515
  • Infamy: 418
  • cRPG Player Sir Black Pawn
  • scourge of god
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: BashiBazouks_Cicero
  • IRC nick: Cicero
Mustafa buyuk ıhtımal oynayamıcak onun yerıne başka okçu oynuyo. Suanlık kadro o

Offline BattalGazi

• Earl
  • Renown: 346
  • Infamy: 115
  • cRPG Player
  • Count the feathers on my Deli Cap!
    • View Profile
  • Faction: Great Khans (GK)
  • Game nicks: GK_BattalGazi
  • IRC nick: BattalGazi
Boyle anlat canimi ye.

Offline HarunYahya

• Marshall
  • Renown: 965
  • Infamy: 309
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
  • Game nicks: HarunYahya,HarunShootya,Inan
  • IRC nick: HarunYahya
Yazili halini aradim ama bulamadim, ama basindan beri herkesin dilinde boyle bir kural. Bu arada ya forumdaki liste hatali ya da sendeki Cicero, cunku takimda sen dahil 7 basibozuk var.
Kuralları okudum,taradım ettim öyle bir şeyi görmedim ancak herkes boyle bi kuraldan bahsediyo ondan sordum.
Dedim nooluyo heammına başka bi yerde daha detaylı bi açıklama mı var kurallarla ilgili...

Offline TaM1PiCh

• Knight
  • Renown: 30
  • Infamy: 63
  • Bunu Ananada Sorsana Delikanlı
    • View Profile
  • Game nicks: NoNever
  • IRC nick: NoNever
« Last Edit: June 04, 2012, 05:24:41 pm by nonever »

Offline Cicero

• Duke
  • scourge of god
    • View Profile
İlk olarak Battal gaziye , Rabbite,Çarona ve Connye en büyük kazığı yaptın.

Haklı şuna bakarsan Rabbit 2h olarak ciddi bicimde işine yarar zaten kendinde övdün onu

Ana Kadro:
Mustafa - Bashibazouk
Tonyukuk - Bashibazouk
Hearts - Bashibazouk
Otto-knight - Barlas
Kastamonulu - Bashibazouk
Harunyahya - Bashibazouk
Vincent-ruth - Templar
Sikici - Grey order
Mete Han - Bashibazouk
Cicero - Kaptan

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.Vincent-ruth , Sikici, Hearts Dışındakiler resmen artık battal gazinin dediği olaya giriyor Çünkü bunların dışında o sayılanlar arasında bana göre diğer kadrodakilere haksızlık
Şu kadro  arasından
(click to show/hide)

2H grubu diyorsun 4 kişi seçiceksin
1-Çaron (Hiç de sevdiğim biri değildir ama hakkı var)
2-Rabbitstyla
3-Hearst
4-Artık burayada Bi Str koyman gerekir (kanımca)

Atlı seçiceksin kendin diyorsun atlı sadece bump yapıcak diye Battal gazi elimize veriyordu 34 lv atlı okçu ve sen bunu değerlendirmeyip saçma sapan kişileri atlı kadrosuna alıyorsun (Sikici hariç)

Okçu seçeceksin orda siktiğim bi okçu yok amk He bide Okadar adam seçiceksin Xbow yok bana kalsaydı okçu seçmezdim zaten battal gazi  block kırıyor karşıdaki xbow veya hafif ne bok varsa indirir
Sen okçuyu ne için kullanacaksın zarar versin diyemi bi boka yaramaz o okçular Maçta Vicent  gibi +3 leri basmış plate armorlu sikik gavatlar galicek o okçuların bi sik yapabilecek mi
2 tane xbow koy 5-6 tane okçudan daha iyi iş görür

Hadi Mızrakçı  fikrin doğru ama uygulayan varmı bi Conny vardı adam gibi onuda harcadın kendi takımını oluşturdun blue team midir nedir heh bütün hepsi kendi adamın veya battal gaziyi koydun karşıya hepsini sonrada arada kalan iyi oyuncularada sövüdn durdun takımları bile eşit sağlayamadın sikten sikten İso mudur nedir bi boka yaramayan okçu verdin sonra siktirin gidin dedin bi bok da ayarlayamadın

zaten takım 10 kişi Vicenti ve sikiciyi almazsan zaten bi sik olmazdı aradad kaynasın diye belki 1 kere maça soktuğun adamıda  (ghostwarior) bağırmasınlar diye araya sıkıştırmışsın gerisi zaten paso
Şimdi
1)Sen kimsin ?
2)Senin tanımıyorum dediğin adamların hepsi seni donunda sallar. Yazdığın adamlardanda ben o antremanda üstün olduklarına inandığım için o şekilde kurdum takımı.
3)Kaptan sen değilsin benim kaptan seçilmeme sebebimde senin gibi abidik gubidik tiplerin eline kalmaması içindir.Bana kalsa falan demişsin flamberiç diyen eleman sen isen zaten gerek yok geri kalanını yazmama.
4)Kastamonulunun atlıda ne olduğu hakkında en ufak bir fikrin bile yok =) Kargı / 1h-2h agır atlı bambaska kavramlar bunları bir ara öğren.
5)Atlı okçu seçildiğinde takımı 9 kişi bıraktığından dolayı ben tercih etmiyorum kullanmayı ama buna alışarak oynayabilirsek ilerde battal gaziyi kullanırız neden kullanmayalım. Zaten asil yedeklerden biri battalgazi olucak atlılarımız herhangi bir daralmaya uğrarsa müdahele edebilsin diye.
6)Ben Xbow kullanmıyorum maçlarda genelde ki hepsini geçtim herhangi bir xbow yok şuan ortada
7)Mızrak konusunda helgoring ve harunyahya nın connyden önde olma sebebi mikrofon kullanmaları ve hepsini geçtim aralarındaki en iyi spearcı suan helgoring ama o takım oyununa biraz alışmaya ihtiyacı var onu kapatırsa zaten harunyahya yerine girer.
8)Bir daha herhangi bir antremana gelme

Offline JennaHaze

• Count
  • Renown: 267
  • Infamy: 147
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: 2Bach
Valla bence kadro gayet iyi nedir bu rage anlamadım

Offline BattalGazi

• Earl
  • Renown: 346
  • Infamy: 115
  • cRPG Player
  • Count the feathers on my Deli Cap!
    • View Profile
  • Faction: Great Khans (GK)
  • Game nicks: GK_BattalGazi
  • IRC nick: BattalGazi
Aha buldum:

New suggested Rule, instead of allowing only 4 players out of the same clan in the 16 man team, we wanted to change it so that no more then 4 or 5 (not yet decided) members of the same clan can be active on the 10 man team at the same time. This should allow for easier teamformation for certain if not most nations.

Hala temelde en fazla 4lu olarak gozukuyor, bunu oneri olarak yazmis simdilik. Ayrica kaptan dahil mi degil mi bahsedilmemis. Hayirlara vesile ...

Offline Cicero

• Duke
  • scourge of god
    • View Profile
kaptan dahil olmadan 5 kişi battal ben konuştum zotte'la 3 gün evvel

Offline _GH_TirtiL

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 2
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: BashiBazouk_ISO
  • IRC nick: Alperen
NoNever O bahsettiğin iso Senin ağzına eder Git sor bakalım publice gir İSO kim diye ağzın açık kalır ayrıca burda her bir boka atlayıp birşeyleri değiştiriceğini sanıyorsan yanılıyorsun.
İnsanlar hakkında yorumlarını kendi hücresiz beynine sakla belki ileride beyin nakli olur da anlarsın hani.
Ayrıca cicero nun orda neden öyle birşey yaptığının mantığını anlayamamışsan suç atamazsın
Gerizekalı insanlar neden forumda azıp durur anlamam ki:)

Offline denizlevent

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 2
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Karluks_Xiloscient
HS'ye hazırlanak mı ağbi :(

Offline HarunYahya

• Marshall
  • Renown: 965
  • Infamy: 309
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
  • Game nicks: HarunYahya,HarunShootya,Inan
  • IRC nick: HarunYahya
http://www.youtube.com/watch?v=lxVW1gV-zl8&feature=channel&list=UL

bi tek tırtıl değilmiş mk

http://www.youtube.com/watch?v=n0l1WdWo0L4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=SarFoZmYMiA&feature=channel&list=UL

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=BZ7s5RV_HRM

yükleyen arkadaşımız:Arada Bir Öldük Tabi olur xD Amatör Player xD

benim adım NoNever Ben Hs atmak için sandelyede zıplayıp durmam
http://www.youtube.com/watch?v=KArQdASAKSo
visitors can't see pics , please register or login

visitors can't see pics , please register or login

Şimdi sg ben ananı babanı çagırmadan

Offline Cicero

• Duke
  • scourge of god
    • View Profile
16vs16 ıngıltere ıle antreman macımız var oynuyacak olanlar acil bizim teamspeak 'e gelsın

Offline Cicero

• Duke
  • scourge of god
    • View Profile
Ingiltere antreman maçı 6-2 kazandık. İlk maç olarak 19vs19 olsada oynayan herkese teşekkür ederim güzel maçtı.Dışarı çıkmam lazım şimdi geldiğimde tek tek yazarım her kişi için gördüklerimi

Offline Cicero

• Duke
  • scourge of god
    • View Profile
Re: MİLLİ TAKIM
« Reply #88 on: June 05, 2012, 05:05:06 pm »
Ana Kadro:
Mustafa - Bashibazouk : Her zaman ki gibi 1. dakikada ölmesiyle ünlü hareketlerini devam ettirdi.1 maç daha bu olay olursa sittin sene almam kadroya
Tonyukuk - Bashibazouk : -
Hearts - Bashibazouk : Istediğim şey hearst gibi oyunda bir fark yaratmanız.
Otto-knight - Barlas : Fark yaratma denen olay yok oyunun iyi ama ortaya çıkaramıyorsun takım oyununda pasif kalıyorsunuz. Ne pasif ne agresif olucaksınız ortasını bulursan
Kastamonulu - Bashibazouk : Sikici'ni partneri olarak çok iyi oldunuz.
Harunyahya - Bashibazouk : Teamfightlarda aktif olmuyorsun spear olarak zayıfsın. Build değiştir
Vincent-ruth - Templar : Tam bir tank gibi girebiliyorsun her takımda olan bu tankı bizim takımdakilerin yardımıyla kolay öldürebiliyorsun.
Sikici - Grey order : Artık benim emrimi alarak saldırmaya başladın bu güzel birşey bu olayı devam ettirdikçe yerin hazır takımda.
Mete Han - Bashibazouk : Tam bir shielder olmadıgın surece takımda olma sansın hergun azalıyor
Cicero - Kaptan

Aday Kadro:
Archer:
Beleg : Her yerde söylüyorsun vs'de alamadığım okçu yok diye.Dün 8 roundda tek bir el karşıdan okçu olduremedın teamfight olmadıgında , bana kendini kanıtla savaşlardaki anlıyım ne oldugunu.
Zapenat : İyi okçusun bu gidişle takıma yükselmene az kaldı
İso : Çok heyecanlısın biraz bunu yenmen gerekiyor.Okçu için en son olması gereken şey heyecan bu yüzden biraz rahat oynamaya çalış
Cavalary:
Hybrid
Canjohn : Hala kastamonulu mu sen mi diye düşünüyorum ama suan kastamonulu daha fazla damage'i oldugu ıcın cavalaryde senden onde oluyor.
Battalgazi
Miralay : Sikici'nin yedeği şuan sensin.Rapor vermen benim için en önemli özelliğin.
Vasilidean
2h/pole:
Lacoste
Casanowa : Takım olarak söylenenleri dinliyorsun ama bir fark yarattığın yok. Senin oynayıp oynamadığını bile zor hatırladım.
Rabbitstayla : Senin başına buyruk hallerin beni delirtiyor.Maç öncesi söyledim bunu sana birkaç kere yakaladımda ama bir yerde adama saldırmak yerine okçunun vurmasını bekledin bu güzel birşey o yüzden şuan tek yapıcağın fark yaratmak.
Diagonal
Charon : Emirlere itaat son derece iyi seviyede takıma ilk giricek yedeklerden birisin
Conny
Elendil
Helgoring : Spear olarak harunyahya ile iyi gibi duruyorsunuz ama karşı takımda at çok az vardı bu yüzden bir yorum yapamıyorum onun dışında teamfightta bir boka yaramıyorsunuz.
Shielder:
Zoo
Bugrahan : Azcık beynin çalışmaya başlamış görev adamı olmuşsun. Benim kalkanlılardan istediğim bugrahan gibi olmaları gerizekalı gibi oynucaksınız kalkanı kapat birine yancı ol eğer hit verme şansın %90 ise vur adama yoksa kapat o kalkanı.

Offline Turk_Otto_Knight

• Knight
  • Renown: 75
  • Infamy: 20
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Otto_Knight_the_Bastard ShaMeraN ASlut
  • IRC nick: Otto_Knight
Re: MİLLİ TAKIM
« Reply #89 on: June 05, 2012, 05:14:37 pm »

Dün ttnet sağolsun bi round bile oynayamadım sinir ettiler beni gevşekler....