Author Topic: Harci egységek  (Read 1343 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Otaku_HyeZa

  • Peasant
  • *
  • Renown: 3
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
  • Az élet mindig szép :)
    • View Profile
  • Faction: Korean
  • Game nicks: Hyen
Harci egységek
« on: March 26, 2011, 10:21:05 am »
0
Ezt a topicot azért nyitottam,hogy egy egyszerű kis kérdést megvitassunk benne,nevezetesen azt,hogy milyen vonalon menjen a klánunk.Arra gondoltam,hogy legyen több ága,vagyis pl legyenek íjász,gyalogos,lovas alakulataink,hogy minden eshetőségre fel legyünk készülve.Ehhez kellene most toborzó,meg egy megbeszélés,hogy ki mit szeretne,szeretne e valamelyik egységben szerepelni,ki vállalná a tiszti posztot "ez alatt az értendő,hogy alakulatonként 1 tiszt".Igazából csak ennyit gondoltam ide,esetleg vehetnénk ide a fegyverzetet,hogy az egységes legyen minden adott egységnél. :) várom ötleteiteket és jelentkezésetek :)

Offline Garrus

  • Moderator
  • *****
  • Renown: 39
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
  • Imperial Potato Peeler
    • View Profile
  • Faction: Great Khans
  • Game nicks: GK_Vakarian, GK_Garrus, Puncinella, GK_DrZoidberg
  • IRC nick: Garrus
Re: Harci egységek
« Reply #1 on: March 29, 2011, 08:14:48 pm »
0
én bármilyen fegyvernemben szívesen játszom, az egyetlen, ami kicsit kilóg a sorból, nem nagyon szeretem,
az az 1kezes+pajzsos kombináció, de olyan karakterem is lehet, ha szükség van rá.
ha vannak kétkezeseink, akkor én lennék a vezetőjük, beleértve a gyakorlást, egymásnak segíteni javítani a technikán, stb.
először is fel kellene építeni a hierarchiát. később leírom az ötletemet, most integrálnom kell :)
visitors can't see pics , please register or login

Offline Otaku_HyeZa

  • Peasant
  • *
  • Renown: 3
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
  • Az élet mindig szép :)
    • View Profile
  • Faction: Korean
  • Game nicks: Hyen
Re: Harci egységek
« Reply #2 on: March 30, 2011, 09:44:35 am »
0
Integrálj :D okés lehetsz a talpasok vezetője és kiképző mester :D

Offline GMester

  • Peasant
  • *
  • Renown: 1
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
Re: Harci egységek
« Reply #3 on: April 07, 2011, 12:42:39 pm »
0
Hai,
több karakterem is van sok módon tudok segíteni, Garrus: nekem van egy jó pajzsosom úgyhogy ha nem akarsz nem muszáj egykezessel jönnöd + egy lovas/lándzsásom is van meg van néhány távolsági karakterem, szóval ha kell egy íjász vagy dobó szóljatok

Offline sir_Ady

  • Noble
  • **
  • Renown: 16
  • Infamy: 1
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
    • View Profile
  • Game nicks: Quincy_sir_Ady, Adyalt
Re: Harci egységek
« Reply #4 on: April 08, 2011, 12:51:52 am »
0
Én maradok az íjásznál :) Most próbáltam mást (lovas számszeríjász, kimondani is szörnyű :)), de feladtam... Mondjuk, a számszeríj nagy előnye, hogy 5. szinten már lehet pozitív K/D-t produkálni :)
Ja, igen, és maradnék lelkes talpas, mindenféle tiszti ambíció nélkül (ahhoz keveset játszom)

Offline Otaku_HyeZa

  • Peasant
  • *
  • Renown: 3
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
  • Az élet mindig szép :)
    • View Profile
  • Faction: Korean
  • Game nicks: Hyen
Re: Harci egységek
« Reply #5 on: April 08, 2011, 10:43:43 am »
0
Alakul akkor a csapat :) remélem Ady lesz majd több időd játszani :3 akkor majd neked is adok tiszti rangot :)

Offline GMester

  • Peasant
  • *
  • Renown: 1
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
Re: Harci egységek
« Reply #6 on: April 08, 2011, 01:57:31 pm »
0
Ha mindenki tiszt lesz akkor kit fogunk ugráltatni?  :D Viccen kívül is nem szükséges sok tiszt, mert az csak összekuszálja a dolgokat. Igazándiból a következőre van szükség 1-1-1 tiszt a lovasság, gyalogos közelharcosok, íjászok(számszeríjak és dobók is idetartoznak) élére és egy parancsnok aki összefogja mindet. Ami a dobókat illeti őket persze a közelharcosokhoz is lehet sorolni, valamint csak akkor lesz érdemes szerintem tisztekről beszélni amikor már sokan leszünk(mondjuk 16-an).