Author Topic: Egyenruha (klán)  (Read 940 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Garrus

  • Moderator
  • *****
  • Renown: 39
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
  • Imperial Potato Peeler
    • View Profile
  • Faction: Great Khans
  • Game nicks: GK_Vakarian, GK_Garrus, Puncinella, GK_DrZoidberg
  • IRC nick: Garrus
Egyenruha (klán)
« on: February 25, 2011, 11:34:12 pm »
0
Igaz, hogy még nem tartunk itt, de szeretnélek megkérni benneteket, hogy ha van elképzelésetek
egy esetleges egyenruha tekintetében (ha végülis úgy döntünk, hogy hasonlóan öltözködünk),
dobjátok fel ide a képeit a c-rpg.net oldalról + a neveit.
Szvsz soroljuk 3 ár/érték kategóriába a felszereléseket: (könnyű[bőr] - közepes[lánc] - nehéz[vért]).
Ha pl. csak light felszerelést akarsz írni, illetve pl csak light cipőre van elképzelésed, az is elég.
Ha lusták vagytok, csak a nevüket írjátok be, én pedig ide a nyitóposztra hozzárakom a képeket,
és összegyűjtöm a felmerült variációkat.
Megegyezhetünk, hogy melyik részeket hagyjuk szabadon, de igazából minél egyformábbak vagyunk,
annál jobban nézünk ki.

(click to show/hide)

visitors can't see pics , please register or login

Offline Otaku_HyeZa

  • Peasant
  • *
  • Renown: 3
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
  • Az élet mindig szép :)
    • View Profile
  • Faction: Korean
  • Game nicks: Hyen
Re: Egyenruha (klán)
« Reply #1 on: February 26, 2011, 10:25:09 am »
0
Akkor majd küldök elképzeléseket :) a képeknél meg majd küldök nektek pár elképzelést,lehet majd csemegézni :) a linket köszi :)

Offline Otaku_HyeZa

  • Peasant
  • *
  • Renown: 3
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
  • Az élet mindig szép :)
    • View Profile
  • Faction: Korean
  • Game nicks: Hyen
Re: Egyenruha (klán)
« Reply #2 on: March 01, 2011, 06:27:27 pm »
0
Sziasztok,megvan a javaslatom az egyenruhákra.Azt találtam ki a könnyedség véget,hogy mivel nem biztos hogy mindenkinek van pénze rá és nem mindenki egyforma szintű,ezért legyenek átmenetek is,ezért van könnyű és közepes-nehéz kategóriás választásom is,páncélokra.Pajzs fegyver téren nincsen megkötésem,szerintem mindenki maga döntse el,akkor amikor mindenki lovas rohamozik,akkor megbeszéljük ki mivel menjen.Ez már taktika kérdése,szóval íme néhány a választékból,amiket kinéztem. Értékeket nem írtam hozzá ki,csak a páncél nevét.

: yellow tunic + woolen hose + felt cap (ezt a szettet a gyakorlás véget találtam ki,vagy ha duellezést gyakorlunk,ezeket lehetne használni) a sapka nem kötelező,csak a teljesség igénye véget van.
: leather jerkin + ankle boots/light leather boots + nordic leather helmet /+ leather gloves "ez nem kötelező szintén" Ezt a szettet azon tagjainknak ajánlom,akik spórolni akarnak,vagy nem tudnak egy ideig vásárolni erősebb felszerelést
: studded coat + nordic footman helmet + mail chausses /+ mail mittens "ez sem kötelező" valamint  Heraldic mail with surcoat + open sallet/flat toppet helmet + mail boots/shynbaulds + mail mittens/mail gauntlets ezen szet természetesen harcnál kell,ezeket gyüjtöttem ki és ajánlom,súly és igény alapján.

Várom mások ajánlatait is erre,én ezt használnám :)

Offline GMester

  • Peasant
  • *
  • Renown: 1
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
Re: Egyenruha (klán)
« Reply #3 on: March 03, 2011, 12:46:54 am »
0
Light armor:

(click to show/hide)
ehhez jön még:

(click to show/hide)

Tehát összesen 15826.- ból megúszom a teljes felszerelést, ha pénzre van szükségem akkor mindig ezt a set-et hordom akár ha csak 1Xes rátám van folyton, akkor is bőségesen termelek.Amúgy ha érzem az erőt,akkor még egy közepes számszeríj is elfér ezek mellett acél lövedékkel és akkor is 25374.- cucc van rajtam.
(click to show/hide)
A páncél mondjuk gyenge,alig közepesnek mondható viszont a fegyver meg a pajzs azok felső kategóriások, ami kárpótól a gyenge alapvédelemért.Egyébként is mindig jobb ha a pajzs fogja fel az ütéseket mint a gyomrod... :D . summa summarum: ajánlom ezt a kollekciót azoknak a pajzshasználóknak akik szeretnének pénzt gyűjteni .

Offline Otaku_HyeZa

  • Peasant
  • *
  • Renown: 3
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
  • Az élet mindig szép :)
    • View Profile
  • Faction: Korean
  • Game nicks: Hyen
Re: Egyenruha (klán)
« Reply #4 on: March 03, 2011, 06:34:40 pm »
0
Szerintem az az egyenruha megoldás se rossz,mondjuk én vetetnék mindenkivel egy tréning ruhát :D