Author Topic: [KLAN TANITIM] [Kapikulu] (The Turks) Üye Alımları Açıktır  (Read 197816 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Offline Tavuk_Bey

• Earl
  • Renown: 409
  • Infamy: 233
  • cRPG Player
  • herrroo, my näym iz bokkkseee änd i'm fukken ugry
    • View Profile
  • Faction: bashibazouk, the official jihad clan
  • Game nicks: tavuk
  • IRC nick: Minister of Shitstorm
Re: [KLAN TANITIM] [Kapikulu] (The Turks) Üye Alımları Açıktır
« Reply #1470 on: August 05, 2012, 02:14:18 pm »
Sen mi moderator olacak bre mendebur? Bizim forumun kapatılmasında senin de büyük payın var. Bi de gitmiş oraya "ben de türkçe forumun kapatılmasını destekliyorum" demiş. YALAKA  :evil:

ağzını topla terbiyesiz, bu forumu bu hale getiren native'den ne kadar çoluk çocuk varsa toplayıp getiren sizler ve abayist zihniyetinizdir. beğenmiyorsan sg. daha klanındaki çoluk çocuğu idare edemediği için GTX atan adam gitmiş beni mod yapın diyor.
visitors can't see pics , please register or login

roast and roast again until lambs become kebab

Offline BattalGazi

• Earl
  • Renown: 346
  • Infamy: 115
  • cRPG Player
  • Count the feathers on my Deli Cap!
    • View Profile
  • Faction: Great Khans (GK)
  • Game nicks: GK_BattalGazi
  • IRC nick: BattalGazi
« Reply #1471 on: August 05, 2012, 02:19:01 pm »
ağzını topla terbiyesiz, bu forumu bu hale getiren native'den ne kadar çoluk çocuk varsa toplayıp getiren sizler ve abayist zihniyetinizdir. beğenmiyorsan sg. daha klanındaki çoluk çocuğu idare edemediği için GTX atan adam gitmiş beni mod yapın diyor.

Bana terbiyesiz diyene bak hele. Dinime küfreden müslüman olsa peh peh ... Bi de gitmiş politikacı gibi yorum yapıyor. O "çoluk çocuk" şimdi sizin kontrolünüzde, sizin ts nizde, atın hadi onları, banlayın. Biz de ne kadar samimi olduğunuzu görelim.

Offline Cicero

• Duke
  • Renown: 515
  • Infamy: 418
  • cRPG Player Sir Black Pawn
  • scourge of god
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: BashiBazouks_Cicero
  • IRC nick: Cicero
« Reply #1472 on: August 05, 2012, 02:20:34 pm »
Bana terbiyesiz diyene bak hele. Dinime küfreden müslüman olsa peh peh ... Bi de gitmiş politikacı gibi yorum yapıyor. O "çoluk çocuk" şimdi sizin kontrolünüzde, sizin ts nizde, atın hadi onları, banlayın. Biz de ne kadar samimi olduğunuzu görelim.
hangıleri lan aptalgazi ?

Offline BattalGazi

• Earl
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #1473 on: August 05, 2012, 02:26:37 pm »
hangıleri lan aptalgazi ?

Bi kere barlası ekibini komple temizlemen lazım, sizin deyiminizle en çoluk çocuk onlar. Çok iyi hatırlıyorum Vaktiyle bana demiştin "at şu buğrayı hazarı klanınızdan, adam olsun biraz kapıkulu" diye. İllet olduğunuz tipler geçen zaman içinde ya zaten kapıkulundan ayrılıp kendi başlarına klan kurdular, ya atıldılar ya da size geçtiler. Bana kalırsa artık bu "çoluk çocuk" kapıkulunun problemi olmaktan çıktı, sizin probleminiz oldu. Bir de sizi görelim iş başında, bakalım neler yapacaksınız ...

Offline Abay

• Count
  • Renown: 267
  • Infamy: 183
  • cRPG Player
  • Steam: badbreaking
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: Kapikulu_Abay
« Reply #1474 on: August 05, 2012, 02:32:43 pm »
Bi kere barlası ekibini komple temizlemen lazım, sizin deyiminizle en çoluk çocuk onlar. Çok iyi hatırlıyorum Vaktiyle bana demiştin "at şu buğrayı hazarı klanınızdan, adam olsun biraz kapıkulu" diye. İllet olduğunuz tipler geçen zaman içinde ya zaten kapıkulundan ayrılıp kendi başlarına klan kurdular, ya atıldılar ya da size geçtiler. Bana kalırsa artık bu "çoluk çocuk" kapıkulunun problemi olmaktan çıktı, sizin probleminiz oldu. Bir de sizi görelim iş başında, bakalım neler yapacaksınız ...
abicim cevap vermeye değmez bunlara. doğru söylesen bile kabul etmezler. görmezden gelmek en güzeli ben öyle yapıyorum. yararlı videolar paylaşıyoruz, müzikler paylaşıyoruz klan arkadaşlarımız adına; kendi üstlerine alınıyor garibanlar  :lol:
[17:48] <Vovka> thx chadz

Offline Tavuk_Bey

• Earl
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #1475 on: August 05, 2012, 02:35:01 pm »
Bi de gitmiş politikacı gibi yorum yapıyor

ne yapalım, hayat. bazıları politikadan hiç anlamaz, ömür boyu kaybetmeye, wipe yemeye mahkum olur. şartlarımı ve yapacaklarımı yazdım, isterlerse yaparlar. yapmazlarsa da beni çok germez. isterlerse burayı komple kapatıp herkesi banlasınlar, bence çok daha iyi olur. ancak şunu bil, bu konuda muhatabım sen değilsin, karar verecek olan da sen değilsin. hadi fgg, istediğin yerde istediğin kulisi yap, istediğin kadar ağla.

Offline BattalGazi

• Earl
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #1476 on: August 05, 2012, 02:38:05 pm »
abicim cevap vermeye değmez bunlara. doğru söylesen bile kabul etmezler. görmezden gelmek en güzeli ben öyle yapıyorum. yararlı videolar paylaşıyoruz, müzikler paylaşıyoruz klan arkadaşlarımız adına; kendi üstlerine alınıyor garibanlar  :lol:

Yok abicim görmezden gelince hep kendi dedikleri doğru gibi görünüyor. İsterse yalanlasınlar, ben yine paylaşıcam.

Offline Cicero

• Duke
  • scourge of god
    • View Profile
« Reply #1477 on: August 05, 2012, 02:38:07 pm »
ya allahın belası sen intihar mektubu yazıp erasmusa gidip sonra biranda geri doğup selamlar yollayıp 21 multi accountdan ban yiyip 22. oyununu alıp gelmedin mi ? Ya hakkaten kapikulundakilere salak diyorumda seni hala yanlarında tuttukları için adam yerine koydukları için o adamlara ne yap ne et bilmiyorum ama birşey yap =)
Ya da sultan ozan herkes gibi senide farm makinesi olarak düşünüyor ikisinden biri =)
Yok abicim görmezden gelince hep kendi dedikleri doğru gibi görünüyor. İsterse yalanlasınlar, ben yine paylaşıcam.
Neyi paylaşıcan ya cins misin nesin ak ?

Offline BattalGazi

• Earl
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #1478 on: August 05, 2012, 02:42:09 pm »
ne yapalım, hayat. bazıları politikadan hiç anlamaz, ömür boyu kaybetmeye, wipe yemeye mahkum olur. şartlarımı ve yapacaklarımı yazdım, isterlerse yaparlar. yapmazlarsa da beni çok germez. isterlerse burayı komple kapatıp herkesi banlasınlar, bence çok daha iyi olur. ancak şunu bil, bu konuda muhatabım sen değilsin, karar verecek olan da sen değilsin. hadi fgg, istediğin yerde istediğin kulisi yap, istediğin kadar ağla.

Vay arkadaş, meğersem strattaki başarı herşeyi etkiliyormuş :) Boşuna okumuşuz beyler, dağılın  :D Her nedense bana da şöyle geliyor, normalde bir baltaya sap olamamışlar, online başarılarını ( sanırım az başarılarından biri diye ) çok büyütüp, onunla gurur duyuyorlar. Hak veriyorum, başarına sahip çık  :D

Offline Abay

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #1479 on: August 05, 2012, 02:43:25 pm »
Vay arkadaş, meğersem strattaki başarı herşeyi etkiliyormuş :) Boşuna okumuşuz beyler, dağılın  :D Her nedense bana da şöyle geliyor, normalde bir baltaya sap olamamışlar, online başarılarını ( sanırım az başarılarından biri diye ) çok büyütüp, onunla gurur duyuyorlar. Hak veriyorum, başarına sahip çık  :D

+1

Offline BattalGazi

• Earl
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #1480 on: August 05, 2012, 02:44:15 pm »
Neyi paylaşıcan ya cins misin nesin ak ?

Fotoğraf paylaşıcam, tivitlicem, face den paylaşıcam amk  :D Ne paylaşımı olcak la, burda yazıcam işte ...

Offline Cicero

• Duke
  • scourge of god
    • View Profile
« Reply #1481 on: August 05, 2012, 02:46:49 pm »
Yok o şöyle oluyor battal ; oynadığı oyunun ve oyunun forumunda yazı yazıyorken gerçek hayattaki başarılarını mukayese etmek "ben bu oyunu beceremiyorum ama bak gerçek hayatta çok başarılıyım" ile kendini avutmak oluyor.Kimse burda gerçek hayatta ne yaptığını anlatmıyor anladın ?

Komik , şunları yazdığında +1 aldığın adam zaten ne derece mantığa sahip olduğunu gösteriyor =)

Boş konuşuyorsun.

Offline Tavuk_Bey

• Earl
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #1482 on: August 05, 2012, 02:48:37 pm »

ben irl'de ne halt yediğini, ne baltaya sap olduğunu bilmiyorum, o yüzden burada, en yakınımızdaki örneği gösteriyorum. bana da şöyle geliyor, buradaki şu oyun ortamında bile iletişim ve ilişkiler açısından tek bir başarı gösteremeyen insan kim bilir gerçek hayatta ne kadar eziktir.

yersen

Offline Abay

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #1483 on: August 05, 2012, 02:51:36 pm »
İlkel hareketler bunlar! Kimlerle muhattab oluyoruz ya  :rolleyes:

Offline BattalGazi

• Earl
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #1484 on: August 05, 2012, 02:52:02 pm »
Yok o şöyle oluyor battal ; oynadığı oyunun ve oyunun forumunda yazı yazıyorken gerçek hayattaki başarılarını mukayese etmek "ben bu oyunu beceremiyorum ama bak gerçek hayatta çok başarılıyım" ile kendini avutmak oluyor.Kimse burda gerçek hayatta ne yaptığını anlatmıyor anladın ?

Komik , şunları yazdığında +1 aldığın adam zaten ne derece mantığa sahip olduğunu gösteriyor =)

Boş konuşuyorsun.

Sen o dediğini şu takım arkadaşına da anlat o zaman:

ne yapalım, hayat. bazıları politikadan hiç anlamaz, ömür boyu kaybetmeye, wipe yemeye mahkum olur ...

ben irl'de ne halt yediğini, ne baltaya sap olduğunu bilmiyorum, o yüzden burada, en yakınımızdaki örneği gösteriyorum. bana da şöyle geliyor, buradaki şu oyun ortamında bile iletişim ve ilişkiler açısından tek bir başarı gösteremeyen insan kim bilir gerçek hayatta ne kadar eziktir.
yersen

Yahu sen değil miydin bana gerçekte neler yaptığını, neler başardığını anlatan? Hayır nedense, hepinizin gerçekte ne işlerle meşgul olduğunuzu çok iyi biliyioruz. Nerden öğrendik acep bunları? Google dan mı?