Author Topic: [KLAN TANITIM] [Kapikulu] (The Turks) Üye Alımları Açıktır  (Read 197980 times)

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

Offline BattalGazi

• Earl
  • Renown: 346
  • Infamy: 115
  • cRPG Player
  • Count the feathers on my Deli Cap!
    • View Profile
  • Faction: Great Khans (GK)
  • Game nicks: GK_BattalGazi
  • IRC nick: BattalGazi
Re: [KLAN TANITIM] [Kapikulu] (The Turks) Üye Alımları Açıktır
« Reply #1410 on: July 27, 2012, 10:16:56 pm »
Buğra,

Yıllardır sana kol kanat germiş klanının sayfasında bu denli kalitesiz konuşmanı çok yanlış buluyorum. Hala saygı duyduğun adamların ve eski klanının hatrına, bu sayfaya nefretini dökmeyi kesmeni rica ediyorum. Kişisel problemler yaşadığın insanlarla lütfen başka konu başlıklarında tartış.

Bunca yıldır, milletten yediğimiz onca lafa, adına gelen onca şikayete,  "Buğra'yı atın şu klandan, o varsa biz yokuz" şeklinde gelen bütün yorumlara rağmen seni koruyup kollamış bir ekip olarak, senden bu denli yazıların gelmesi kanıma dokunuyor.

Lütfen artık kirletme bu sayfayı.

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • Renown: 26
  • Infamy: 22
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Barlas
  • Game nicks: Barlas_Bugrahan
  • IRC nick: Bugrahan
« Reply #1411 on: July 27, 2012, 10:31:56 pm »
Hala anlamadınız değil mi ?

Bunca yıldır (2 yıldır) köpekliğini yaptığım klan biz klanımızı kurunca bizim alacağımız bölgeleri kendileri istedi.Biz rest çekince geri bir şekilde kabul ettiler.Onun devamında biz klandan çıktığımız anda arkamızdan konuşmalar başladı.Onada birşey demedik.Ama bize edilen laflar (Arkamızdan edilen)Ana bacı gardaş moduna geçince artık bizde cevap verme siksikisine başladık.Devamında ise Hazar'ı ts'ye çağırıp ben 2 dk afk dediğim anda Hazar'a sövmeye başladılar.Bunun üzerine bizde klan içi bir oylama yaptık ve saf değiştirdik.Saf değiştirdiğimizi söylemeye gittiğimde ise ilk önce olayı normal karşıladılar.Devamında ise tepkilerinin olacağını belirttiler.Hiçbirşey demedim ve ts'den hakkınızı helal edin diyip çıktım ve olaylar o anda koptu.Ercan ve Nisancı Haradrim'in serverında I dan ana bacı sövdüler.Beleg ve güray forumdan ince ince sövmeye başladı.Sadece ozan abi Alper abi ve Göksel abi şuana kadar birşey demedi.Yasin abi bu topice attığı youtube linklerinde inceden bize göndermeler yaptı 1,2,3 derken bizimde artık cevap verme vaktimiz geldi ki ben hala Yasin abi'ye bir kin beslemiyorum.Orada verdiğim cevaplar Klanımı korumak adına yapıldı.Gelelim bizim o müttefiklerdeyken bize edilen yardımlara o saflardayken sadece bana Nocti yardım etti abi gel bak şöyle birşey var dediğim an geliyordu allah var o taraftan ayrıldığıma sadece Nocti ve Göksel abinin beni eskisi gibi siklerine takmadıkları için üzülüyorum.Yalnız hala anlamadığım birşey var Neden biz bu tarafa geçince başladı bu olaylar ? Zamanında Kapıkulu da geçmek istemedi mi  o tarafa ? Eğer o zamanda geçilseydi Sultan Ozan'a mı sövecekti bu adamlar ? Beni aydınlatacak birisi var mı ?
visitors can't see pics , please register or login

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline BattalGazi

• Earl
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #1412 on: July 27, 2012, 10:39:53 pm »
Sana anlatmaya çalıştığım şeyle strategusun, o tarafın bu tarafın alakası yok. Emin ol, senin yüzünden aldığımız şikayetlerin bu anlattıklarınla kıyası yok bile. Klandaki 3-5 üyenin sana olan tavrıyla, klanın kendisini karıştırma. Kendim de dahil olmak üzere, seni klanda tutucaz diye kimlere kimlere eyvallah çektik. Bunları sana yansıtmadık vaktiyle diye, şimdi 3-5 adamın tribini kendiye pay çıkartıp bu klanın karşısına dikilme.

Şimdi bu anlayışsızlığına bakınca, daha da üzülüyorum. "Keşke yıllar önce atsaydık seni klandan başımıza açtığın bütün dertlerden kurtulurduk" mu diyeyim sana? Böyle desem mutlu olacak mısın?

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
« Reply #1413 on: July 27, 2012, 10:39:57 pm »
Buğra,

Yıllardır sana kol kanat germiş klanının sayfasında bu denli kalitesiz konuşmanı çok yanlış buluyorum. Hala saygı duyduğun adamların ve eski klanının hatrına, bu sayfaya nefretini dökmeyi kesmeni rica ediyorum. Kişisel problemler yaşadığın insanlarla lütfen başka konu başlıklarında tartış.

Bunca yıldır, milletten yediğimiz onca lafa, adına gelen onca şikayete,  "Buğra'yı atın şu klandan, o varsa biz yokuz" şeklinde gelen bütün yorumlara rağmen seni koruyup kollamış bir ekip olarak, senden bu denli yazıların gelmesi kanıma dokunuyor.

Lütfen artık kirletme bu sayfayı.
Hayat 130 cm olup kel olunca cok zor oluyor :(

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #1414 on: July 27, 2012, 10:50:39 pm »
Sana anlatmaya çalıştığım şeyle strategusun, o tarafın bu tarafın alakası yok. Emin ol, senin yüzünden aldığımız şikayetlerin bu anlattıklarınla kıyası yok bile. Klandaki 3-5 üyenin sana olan tavrıyla, klanın kendisini karıştırma. Kendim de dahil olmak üzere, seni klanda tutucaz diye kimlere kimlere eyvallah çektik. Bunları sana yansıtmadık vaktiyle diye, şimdi 3-5 adamın tribini kendiye pay çıkartıp bu klanın karşısına dikilme.

Şimdi bu anlayışsızlığına bakınca, daha da üzülüyorum. "Keşke yıllar önce atsaydık seni klandan başımıza açtığın bütün dertlerden kurtulurduk" mu diyeyim sana? Böyle desem mutlu olacak mısın?

Klandan da attınız ? Atmadınız mı ? Beni attıkdan sonra peşimden yine 7 8 kişi benimle gelince tekrardan gelip çağırdınız.Ayrıca bashi ler klandan çıkarken tek şart ben değildim Emre ben guray sipahi çağatay falanda vardı kısaca 20 yaş altı atılacaktı.Şartları buydu.Şimdi ben klanın karşısına dikilmiyorum sadece bana edilen laflara cevap veriyorum.Aynı zamanda klanımı savunuyorum bu hepimizin zamanında yaptıgı şeylerden değil mi ? Benim klandan atılma mı bashilerin dışında kim istedi ? Belki remigailard olabilir başka birşey hatırlamıyorum birde klan içi çıkan münakaşalarla ilgili şeyler olabilir.Ayrıca keşke atsaydınız.Eğer klandan atılmış olsaydım şuan Kapikulu diye bir klan olmazdı.En kötü zamanlarda kapıkulunu ayakta tutan 4-5 kişiden biriyim değil mi ? O zamanki konuşmalara kapılıp klandan çıksaydık ki o zaman 3 kişiyle şimdiki gibi kanlı bıçaklı değildik ne olurdu bu klanın hali ? Sorarım sana ey Battalgazi ? Aydınlat bizleri

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline BattalGazi

• Earl
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #1415 on: July 27, 2012, 10:56:03 pm »
Meğersem sen değer bilmezmişsin arkadaş. Sana nasıl anlatsam zaten ya görmeyeceksin ya da iplemeyeceksin. Bildiğini oku Buğra, takıl yani.

Klanın ayakta tutan temellerden biri misin, yakında görürüz. Eğer kapıkulu dağılırsa derim ki, hakkaten Buğra imiş klanı tutan adam, gerisi tatavaymış. Ha dağılmazsa, derim ki Buğra zaten tatavaymış, biz başka bilmişiz ...

Offline Tavuk_Bey

• Earl
  • Renown: 409
  • Infamy: 233
  • cRPG Player
  • herrroo, my näym iz bokkkseee änd i'm fukken ugry
    • View Profile
  • Faction: bashibazouk, the official jihad clan
  • Game nicks: tavuk
  • IRC nick: Minister of Shitstorm
« Reply #1416 on: July 27, 2012, 10:58:45 pm »

roast and roast again until lambs become kebab

Offline SaltukBey

• Permanently Banned
  • **
  • Renown: 7
  • Infamy: 7
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Karluk_SaltukBey
« Reply #1417 on: July 27, 2012, 10:59:42 pm »

çok heyecanlı
This won't end up well for kapikulus :P

Offline BattalGazi

• Earl
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #1418 on: July 27, 2012, 10:59:54 pm »

Sen siktir git lan, her yazdığıma - basmayı da kes yavşak herif  :evil:

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #1419 on: July 27, 2012, 11:01:33 pm »
Meğersem sen değer bilmezmişsin arkadaş. Sana nasıl anlatsam zaten ya görmeyeceksin ya da iplemeyeceksin. Bildiğini oku Buğra, takıl yani.

Klanın ayakta tutan temellerden biri misin, yakında görürüz. Eğer kapıkulu dağılırsa derim ki, hakkaten Buğra imiş klanı tutan adam, gerisi tatavaymış. Ha dağılmazsa, derim ki Buğra zaten tatavaymış, biz başka bilmişiz ...

O zamanla bu zaman arasında ne kadar fark oldugunu biliyorsun değil mi ? Ayrıca klanın o zamanki kadrosu ile şuanki kadrosunada bakmanı tavsiye ederim ;)
İstediğin gibi anlat ama anlatacak birşeyin yoksa bilemem bu bir bahane olabilir.

Offline Turk_Otto_Knight

• Knight
  • Renown: 75
  • Infamy: 20
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Otto_Knight_the_Bastard ShaMeraN ASlut
  • IRC nick: Otto_Knight
« Reply #1420 on: July 27, 2012, 11:03:08 pm »
Game of CRPG Sezon finaline gelmişiz 8)

Offline Tavuk_Bey