Author Topic: [KLAN TANITIM] [Kapikulu] (The Turks) Üye Alımları Açıktır  (Read 197851 times)

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Offline Kapikulu_Bostanci_Thor

• Peasant
  • *
  • Renown: 3
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: NOTHING!
  • Game nicks: KilijBeg,UberKofte
  • IRC nick: KilijBeg
Re: [Kapikulu] (The Turks) Üye Alımları Açıktır
« Reply #900 on: March 27, 2012, 09:20:27 pm »
OYNAMAYI ÖĞRENENE KADAR MUHATTABIM DEĞİLSİN.

eğer oynamaya bakıyorsan sen benle hiç konuşma o zmn
15 levelim ben

Offline SaltukBey

• Permanently Banned
  • **
  • Renown: 7
  • Infamy: 7
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Karluk_SaltukBey
« Reply #901 on: March 27, 2012, 09:21:58 pm »
OYNAMAYI ÖĞRENENE KADAR MUHATTABIM DEĞİLSİN.

Hahaha muhattabın değilim ama hep yanımdasın bütün gün nasıl olcak ?
This won't end up well for kapikulus :P

Offline Thorondor

• Count
  • Renown: 172
  • Infamy: 17
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: the Turks
  • Game nicks: Kapikulu_Beleg
« Reply #902 on: March 27, 2012, 09:25:58 pm »
eğer oynamaya bakıyorsan sen benle hiç konuşma o zmn
sen ne diyon amk.

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #903 on: March 27, 2012, 09:26:48 pm »
sen ne diyon amk.

diyorumki çok güzel oynuyorsun
15 levelim ben

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
« Reply #904 on: March 27, 2012, 09:29:03 pm »
diyorumki çok güzel oynuyorsun
Len sen oynamayı ogrendınmı ozaman hadı gel klana  :idea:

Offline Thorondor

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #905 on: March 27, 2012, 09:30:25 pm »
Hahaha muhattabın değilim ama hep yanımdasın bütün gün nasıl olcak ?
bunu sonradan gördüm asıl sen ne diyon amk.bütün manyaklar beni buluyo.başilerin kıçını yalamaktan vakit bulduğunuzda bana mı sarıyonuz amk :lol:

ulen amk evladı vs de alamadığım okçuların sayısı az sen neden bahsediyon? hayır helgo dese bana neyse dicemde bi kere üst sırada ismini görmedim bana oyunculuktan mı bahsediyon.her oyunda beni gördüğünde salak salak bişeyler yazıyosun.cevap vermiyorum hala devam ediyosun bide bana beni sikine takmadığını söylüyosun.he amk he

edit: thor tüysüzünden bahsediyorum.

Offline denethor

• Peasant
  • *
  • Renown: 9
  • Infamy: 9
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Karluks
  • Game nicks: Karluk_Helgoring
« Reply #906 on: March 27, 2012, 09:33:18 pm »
bütün manyaklar beni buluyo.başilerin kıçını yalamaktan vakit bulduğunuzda bana mı sarıyonuz amk :lol:

şşşt düzgün amerikan fatihleri.

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #907 on: March 27, 2012, 09:35:45 pm »
bunu sonradan gördüm asıl sen ne diyon amk.bütün manyaklar beni buluyo.başilerin kıçını yalamaktan vakit bulduğunuzda bana mı sarıyonuz amk :lol:

ulen amk evladı vs de alamadığım okçuların sayısı az sen neden bahsediyon? hayır helgo dese bana neyse dicemde bi kere üst sırada ismini görmedim bana oyunculuktan mı bahsediyon.her oyunda beni gördüğünde salak salak bişeyler yazıyosun.cevap vermiyorum hala devam ediyosun bide bana beni sikine takmadığını söylüyosun.he amk he

2 gün önce sende sesini çıkaramıodun bu klanda anca helgonun sikini yalıodun
gel nativede istediğin classla vs yapalım ?
15 levelim ben

Offline JennaHaze

• Count
  • Renown: 267
  • Infamy: 147
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: 2Bach
« Reply #908 on: March 27, 2012, 09:36:26 pm »

İdolümsün :lol:

Offline SaltukBey

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #909 on: March 27, 2012, 09:37:30 pm »

Lan Amerikanlarınkini yalıyosunuz siz bilmiyoz sanki amk. Kaleniz gitti kuyruk acısı var tabi sizi de anlamak lazım.

Offline Thorondor

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #910 on: March 27, 2012, 09:40:02 pm »
ulan zamanında sana bi köy verselerdi şuan başilere sövüyodun neyin kafasındasın.tamam klanın için doğru olduğunun düşündüğün şeyi yaptında şimdi zamanında ekmeğini yediğin kaba pisleme amk.

thor bu dediğini helgo onaylasın taşşak geçmeden oyunu bırakırım amk.laf sokmak için bu kadar saçmalanmaz.

native hayatımda oynamadım.anlamam.crpg de aç bi stf okçusu vereyim eline.onu bırakta sen hazara cevap ver.

saltuk bey helgodan duyduklarını söyleyip durma amk.insanda biraz yüz olur.ben karluklardan çıktığımda benide al dediğin zamanıda hatırlıyoruz.yarın yüzyüze bakıcaz saçmalama istersen.

Offline SaltukBey

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #911 on: March 27, 2012, 09:41:30 pm »
Lan saçmalığı başlatan sensin amk. Ben sana direk sana mı laf atıyom amk geliyon oynamayı öğren diyon bana. Sen adamlığı öğren gerçek arkadaşlarını boktan oyun için satma bu kadar düşme bence enes bey.

• Peasant
  • *
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #912 on: March 27, 2012, 09:43:09 pm »
ulan zamanında sana bi köy verselerdi şuan başilere sövüyodun neyin kafasındasın.tamam klanın için doğru olduğunun düşündüğün şeyi yaptında şimdi zamanında ekmeğini yediğin kaba pisleme amk.

thor bu dediğini helgo onaylasın taşşak geçmeden oyunu bırakırım amk.laf sokmak için bu kadar saçmalanmaz.

native hayatımda oynamadım.anlamam.crpg de aç bi stf okçusu vereyim eline.onu bırakta sen hazara cevap ver.

saltuk bey helgodan duyduklarını söyleyip durma amk.insanda biraz yüz olur.ben karluklardan çıktığımda benide al dediğin zamanıda hatırlıyoruz.yarın yüzyüze bakıcaz saçmalama istersen.

bişi sorcam hangi okçuları alıosun sölede bizde bilelim ?
15 levelim ben

Offline denethor

• Peasant
  • *
  • Renown: 9
  • Infamy: 9
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Karluks
  • Game nicks: Karluk_Helgoring
« Reply #913 on: March 27, 2012, 09:46:19 pm »

keşkelerle iş yapılmaz bunu bi öğren. he amk he tek sizsiniz. herkes size düşman herkes pusucu ben hain, wolves kahpe, the empire türk düşmanı avrupa size düşman ruslar hileci chadz onlara torpil geçiyo, amerikanlar sizden korktu tehlrogu öyle aldınız hre dost bizans dost bizler kötü ha? daha dün bizans diger stratta baslıcak onları ezecez  onlar hero denildiğini özel meseleleri bilmeden yorum yapma ve sen bu meseleye karışma

Offline Thorondor

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #914 on: March 27, 2012, 09:50:16 pm »
Lan saçmalığı başlatan sensin amk. Ben sana direk sana mı laf atıyom amk geliyon oynamayı öğren diyon bana. Sen adamlığı öğren gerçek arkadaşlarını boktan oyun için satma bu kadar düşme bence enes bey.
sen bana karakter dersi vercek adammısın pezevenk.reel de bile ha bire ben kapattığım halde oyun muhabbeti açıp dalga geçmeye çalışan sen değilmisin? yürü git işine sabahtan beri biri gidiyo biri geliyo.

thor: druzhina dan nebun ve archer kmc dışında hepsine üstünlük sağladım bugüne kadar.başilerin okçularınında hepsine üstünlük sağladım.vs de bi kere tonyukuğu aldım gerisiyle hiç yapmadım..ondan iyiyim demiyorum ama.eu 2 de başilere hep üstünlük sağladım ama.k:d geçebilirler beni onun hesabını yapmadım gerçi ama birebir de almaktan bahsediyorum.greylerin hetman dışında üstünlük sağladım yaptıklarıma.daha sayayımmı? bunların hepsinden iyiyim demiyorum.hiç karşılaşmadığım benden çok daha iyi okçularda olabilir bilemem.ama istatistik olarak iyiyim dimi.siktir git şimdi.

helgo reel deki meseleleri burda konuşmayalım hemi?

girmez olaydım amına kodumunun forumuna.ne kadar manyak varsa beni buldu oyunu oynatmadınız amk.
« Last Edit: March 27, 2012, 09:51:40 pm by Thorondor »