Author Topic: [KLAN TANITIM] [Kapikulu] (The Turks) Üye Alımları Açıktır  (Read 197863 times)

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • Renown: 26
  • Infamy: 22
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Barlas
  • Game nicks: Barlas_Bugrahan
  • IRC nick: Bugrahan
Re: [Kapikulu] (The Turks) Üye Alımları Açıktır
« Reply #675 on: February 08, 2012, 11:48:00 am »
Hıhı :D

Ha bide şimdi sana anlatamıcam neden böyle oldugunu kocige dediydim zamanında o anlatıversin
« Last Edit: February 08, 2012, 11:52:49 am by UluGokce »
visitors can't see pics , please register or login

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline Ozan

• Baron
  • Renown: 84
  • Infamy: 126
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: Kapikulu_Sultan_Ozan
  • IRC nick: Ozan
« Reply #676 on: February 08, 2012, 12:15:04 pm »
Klan iç meselesini foruma taşıman hoş olmamış buğra..Bu durum klana dönüş imkanını tamamiyle kapatmıştır..Yeni oyun hayatında başarırlar dilerim..
Buğra gibi klan içinde birileriyle anlaşamayan ve yeni maceralar arıyan arkadaşlar varsa yolları açık olsun..Hep söylediğim gibi klan liderlerine güvenen klanını sevenler zaten sudan sebeplerden klandan çıkmaz...

Not: Sefayı kayırdığımı düşünmen çok saçma ...ben sana buğra biz seni seviyoruz böle saçma sapan şeylerle uğraşma oyununa bak dediğimi hatırlıyorum..İsmail senden daha olgun bir kardeşimiz ondan rica ettim sefadan özür dile diye..çünkü sefa ameliyat olmuştu ve oyundan uzak kalmıştı..ts de konuşmak istemesi normal bir durumdu ama biraz abartmıştı..olabilir..hasta olan insanlar biraz duygusal dönemden geçerler..alttan alındı durum çözüldü..

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #677 on: February 08, 2012, 12:29:13 pm »
Klan iç meselesini foruma taşıman hoş olmamış buğra..Bu durum klana dönüş imkanını tamamiyle kapatmıştır..Yeni oyun hayatında başarırlar dilerim..
Buğra gibi klan içinde birileriyle anlaşamayan ve yeni maceralar arıyan arkadaşlar varsa yolları açık olsun..Hep söylediğim gibi klan liderlerine güvenen klanını sevenler zaten sudan sebeplerden klandan çıkmaz...

Not: Sefayı kayırdığımı düşünmen çok saçma ...ben sana buğra biz seni seviyoruz böle saçma sapan şeylerle uğraşma oyununa bak dediğimi hatırlıyorum..İsmail senden daha olgun bir kardeşimiz ondan rica ettim sefadan özür dile diye..çünkü sefa ameliyat olmuştu ve oyundan uzak kalmıştı..ts de konuşmak istemesi normal bir durumdu ama biraz abartmıştı..olabilir..hasta olan insanlar biraz duygusal dönemden geçerler..alttan alındı durum çözüldü..

Abi macera diyorsun adam direk o.ç dedi ben sana söyledim abi bu adamla aynı ts de veya kalnda kalmak istemiyorum ya onu at yada ben çıkayım dedin sende aranızda çözün dedin aramızda çözme gibi birşey olsa ben suçlu duruma düşeceğim nedeni ise ben o insanla eger baska biryerde konusma olayı olursa bana yaptıgının 2 misliyle yanıt veririm.az çok tanıyorsun.Madem sefa ameliyat oldu cart oldu curt oldu bizim de sorunlarımız olur ailevi olur hastalık olur ölüm olur vs vs ben klanda bir çok kişinin böyle özel durumlarını biliyorum.
Senin ben bu klanın ldieriyim ve bu klanda olan şeylerden sorumluyum diyorsun ben de sana bu resmi attım ama sne aranızda halledin dedin.

Benim tek bozuldugum ve klandan çıkmama sebeb olan konu ise şu

Neredeyse 14 15 aydır bu klandayım sefa 5 6 aydır en fazla bu klanda benden daha eskilerde var neden her olayda sefa savunuluyor.

ve ayrıca sefanın kısa sürede bu kadar  yükselmesinden tek ben değil klandaki bir çok üye şikayetçi klanın kötü gfününde klanda olan değilde neden sefa heryerde tum üyelerden üstün

« Last Edit: February 08, 2012, 12:36:18 pm by UluGokce »

Sen ki KÇ olup erkek lisesinde millete dayayan yaratık sıradakı karluk mu anlayamadık  :mrgreen:

Offline Zapenat

• Noble
  • **
  • Renown: 10
  • Infamy: 4
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: ZapenaT
« Reply #678 on: February 08, 2012, 12:36:04 pm »
Bende klandan çıktım. Sebebi umumiyeti ise Beni klana Buğranın alması ve uzun zamandır tanışlışmışlığımız, o nereye ben oraya Arz ola
« Last Edit: February 08, 2012, 12:50:09 pm by Zapenat »

Offline Miralay

• Knight
  • Renown: 49
  • Infamy: 25
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: The Brigade
  • Game nicks: Tsu, Miralay
« Reply #679 on: February 08, 2012, 01:13:50 pm »
Kapıkulu kurulalı 14 ay olmuş mu ya, ne çabuk geçiyor zaman  :?

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #680 on: February 08, 2012, 01:17:15 pm »
Kapıkulu kurulalı 14 ay olmuş mu ya, ne çabuk geçiyor zaman  :?

Geçen sene ekim kasım gibi kurulmuştu

Bkz.http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,140896.msg3382181.html#msg3382181

Offline Guray

• Duke
  • Renown: 574
  • Infamy: 103
  • cRPG Player
  • Geceniz esen, göğünüz bol yıldızlı olsun.
    • View Profile
  • Game nicks: Kapikulu_Guray
« Reply #681 on: February 08, 2012, 01:31:08 pm »
Bende aralıkta katılmıştım buda demek oluyorki 13 aydır klandayım :P

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #682 on: February 08, 2012, 02:17:12 pm »

<3

Offline Excessive

• Peasant
  • *
  • Renown: 2
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: BashiBazouk_Ulubey
« Reply #683 on: February 08, 2012, 03:05:53 pm »
O değilde canım klanın haline bak biri birine kufur ediyor dieri o cıkarsa bende cıkarım diyor.Ozan pasa lider oluyor vay anam vay ...

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #684 on: February 08, 2012, 03:07:12 pm »
O değilde canım klanın haline bak biri birine kufur ediyor dieri o cıkarsa bende cıkarım diyor.Ozan pasa lider oluyor vay anam vay ...

... :)

Offline BattalGazi

• Earl
  • Renown: 346
  • Infamy: 115
  • cRPG Player
  • Count the feathers on my Deli Cap!
    • View Profile
  • Faction: Great Khans (GK)
  • Game nicks: GK_BattalGazi
  • IRC nick: BattalGazi
« Reply #685 on: February 08, 2012, 03:08:41 pm »

Eğer sen beni 1 ay beklediysen, benim klanın kurucularından olmam lazım, fakat ben de yurt dışında olduğumdan, kapıkulundan haber aldıktan 5 ay sonra klana girmiştim. 14 aydan daha eski olmalı klan.

Ya da şöyle anlatayım: http://www.youtube.com/watch?v=wxaA4bVzbRw

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #686 on: February 08, 2012, 03:13:01 pm »
Eğer sen beni 1 ay beklediysen, benim klanın kurucularından olmam lazım, fakat ben de yurt dışında olduğumdan, kapıkulundan haber aldıktan 5 ay sonra klana girmiştim. 14 aydan daha eski olmalı klan.

Ya da şöyle anlatayım: http://www.youtube.com/watch?v=wxaA4bVzbRw

Sen yoktun battal vardı gartdaş

Offline sefa66

• Peasant
  • *
  • Renown: 9
  • Infamy: 2
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Sefa_Cav-Sefa
« Reply #687 on: February 08, 2012, 03:35:20 pm »
Buğra klandan çıkmak için beni bahane etmen şaşırttı cidden.

Ayrıca ben sana o poke'u atmadan 1 kaç dakika önce senin bana saydırdıkların daz az değildi hani keşke ss alsaydım senin böyle bir şey yapıp o oç kelimesini ciddiye alacağın ve bunu en az 3 hafta! sonra klandan çıkma bahanesi olarak kullanacağın aklıma gelmemişti.

Bir şey daha söyleyeyim klandan en az 5 oyuncu şahit TR_Cag_Host serverinde oynarken bana ettiklerin söylediklerin de pek normal değil di
neler dediğini söylememe gerek yok zaten sen biliyorsun.Ve yine o server de öldüğümde ayyy hani elite oyuncuydun sen ıyy fakir oynamayı bilmiyor ezik gibi kelimeler kullandın bunu mecburen yazdım kusura bakma.AMA BEN HİÇBİR ZAMAN ELİTE OYUNCUYUM DEMEDİM DEMEM.

Ayrıca klanda yükselmem seni neden rahatsız etmiş anlamış değilim ya da iddia ettiğin gibi başka oyuncularda rahatsız olduysa Divan başkanlığından çekilebilirim benim için hiçbir sorun yok.Strategus taki yetkim de alınsın umrumda bile değil.Sadece ben kapıkulu'na bir şeyler kazandırmak için girdim.İstesem başka bir klanada girebilirdim sadece benim kapikuluna camelstan kalan bi sempatim vardı.
Ben kapikuluna girdikten sonra kapikulunun kazandığı oyuncular;Diagonal-GhostWarrior-Kaan-Cyber-Snake_Reis(BlueSoul) ve klana benim dahil ettiğim bir çok başka oyuncu.

Beni hâla klana sonradan gelen eski bi Camels olarak görenler var bunun farkındayım ama buna benim yapabileceğim birşey yok onlar kendi zincirlerini kendileri kırıp benimde artık bi Kapikulu üyesi olduğumu anlamaları gerek.

Haydi yolun açık olsun git kendine Malkoçoğlu diye klan kur.

Offline sefa66

• Peasant
  • *
  • Renown: 9
  • Infamy: 2
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Sefa_Cav-Sefa
« Reply #688 on: February 08, 2012, 03:44:44 pm »
KARAR VERDİM DiVAN BAŞKANLIĞI VE STRAT RANKIMIN ALINMASINI ISTIYORUM!

Offline Bugrahan

• Permanently Banned
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #689 on: February 08, 2012, 03:46:07 pm »
Buğra klandan çıkmak için beni bahane etmen şaşırttı cidden.

Ayrıca ben sana o poke'u atmadan 1 kaç dakika önce senin bana saydırdıkların daz az değildi hani keşke ss alsaydım senin böyle bir şey yapıp o oç kelimesini ciddiye alacağın ve bunu en az 3 hafta! sonra klandan çıkma bahanesi olarak kullanacağın aklıma gelmemişti.

Bir şey daha söyleyeyim klandan en az 5 oyuncu şahit TR_Cag_Host serverinde oynarken bana ettiklerin söylediklerin de pek normal değil di
neler dediğini söylememe gerek yok zaten sen biliyorsun.Ve yine o server de öldüğümde ayyy hani elite oyuncuydun sen ıyy fakir oynamayı bilmiyor ezik gibi kelimeler kullandın bunu mecburen yazdım kusura bakma.AMA BEN HİÇBİR ZAMAN ELİTE OYUNCUYUM DEMEDİM DEMEM.

Ayrıca klanda yükselmem seni neden rahatsız etmiş anlamış değilim ya da iddia ettiğin gibi başka oyuncularda rahatsız olduysa Divan başkanlığından çekilebilirim benim için hiçbir sorun yok.Strategus taki yetkim de alınsın umrumda bile değil.Sadece ben kapıkulu'na bir şeyler kazandırmak için girdim.İstesem başka bir klanada girebilirdim sadece benim kapikuluna camelstan kalan bi sempatim vardı.
Ben kapikuluna girdikten sonra kapikulunun kazandığı oyuncular;Diagonal-GhostWarrior-Kaan-Cyber-Snake_Reis(BlueSoul) ve klana benim dahil ettiğim bir çok başka oyuncu.

Beni hâla klana sonradan gelen eski bi Camels olarak görenler var bunun farkındayım ama buna benim yapabileceğim birşey yok onlar kendi zincirlerini kendileri kırıp benimde artık bi Kapikulu üyesi olduğumu anlamaları gerek.

Haydi yolun açık olsun git kendine Malkoçoğlu diye klan kur.

Hop sen elite oyuncuyum dememişsin ne diyim sana seni Tonyukuk kardeşimize havale ediyorum

Şimdi madem sen yazdın klana dahil ettiklerini bende yazayım

Atas
Canavar
Disaster
Zapenat
Bayezid
Farkitto
Göktürk

Daha klana girip tekrar tekrar çıkanlarda var. aklımda kalan klana yararı olanlar bunlar

Şimdi diagonal Önce bashilere geçti sonra bize geldi.

Klandan çıkmak içinde seni bahane etmedim çıkmak istesem zaten çıkardım bunun için bir bahaneye gerek yok

Klandan yükselmenin bana bir giren çıkanı yok sadece klanda hakkı yenenler var onların hakkınıda savunmak lazım..