Author Topic: [KLAN TANITIM] [Kapikulu] (The Turks) Üye Alımları Açıktır  (Read 197944 times)

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Offline Excessive

• Peasant
  • *
  • Renown: 2
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: BashiBazouk_Ulubey

Offline HarunYahya

• Marshall
  • Renown: 965
  • Infamy: 309
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: HarunYahya,HarunShootya,Inan
  • IRC nick: HarunYahya
Re: [Kapikulu] (The Turks) Üye Alımları Açıktır
« Reply #631 on: January 24, 2012, 05:19:18 pm »
Bakın anti-abay takımı!
Bilmem sizin nerenize bir şeyler battı da bu kadar düşman kesildiniz başıma anlamıyorum. Size ne küfür ettim, ne de alay edici tavır takındım. Tek yaptığım eski klanınızın kurallarını hatırlatmak oldu ve sizlerin isteğine karşı bir seçenek sundum. Klan içinde barınıp bizimle olsaydınız demek ki aramız iyi olacaktı. Böyle düşünüyorum çünkü başka bir şey yapmadım ben bazı şeylerin altını çizmekten başka.
İşinize gelmeyen herkesle alay ederek bir yerlere varamazsınız. Teamspeak vs yerlerde az zaman geçirmedik, kiminizle yeri geldi 2 kişi sabaha kadar oynadık bu oyunu. Ağzımdan kendinize karşı tek kelime kötü söz duydunuz mu? Neden bu sürekli ve kötü propagandayı yapıyorsunuz! Olayı forumda RP'ye bağlarsanız kabul ama TS tacizleri de gördük sizlerden. Vicdanen eminim ki sizler de birçok şeyin yanlışlığını hissedersiniz kendinizde ama çevre ve genel görüş gibi parametreler de yapılan yanlışların devam etmesini kabul ettiriyor insana.
Sonuç olarak gelmeye çalıştığım yer üslupla ilgili sıkıntılardı. Anlatamadıysam umursamayın!
Vicdanen o kadar bi yerimde değil ki senle geçirdiğim zamanlar ya da şu oyundaki ortam forum vs vs...
Ne yaptığımdan dolayı ne de yapacaklarımdan dolayı pişmanım.
Senin gıyabi cenaze namazını kıldık , 1 hafta sonra hortladın bizi düşürdüğün durumu tahmin bile edemezsin.
Ben cemaatin suratına bakamadım,insanlar bu ne biçim iş dedi , lafımıza inanmaz oldular sen gelmiş bana hikaye anlatıyosun...
20 tane key alıp kendi başına klan kurdun, o keylerle forumda kendi kendine yazıştın , hepsiyle kapıkuluna girdin sonra tüm karakterlerini kendi başına selamladın vs garip garip işler peşindeydin dolayısıyla oyundan uzaklaştırıldın.
Tüm klan liderleri senin hakkında olumsuz konusurken kendine "legendary leader" yaftası yapıştırdın sons of abay klan sayfanda .
Forumda "ironi" de sınırları zorladın , sana mesaj attık ingilizce cevaplayıp ben arjantinli erasmus ogrencisiyim dedin 2 gün sonra abayin ogluyum dedin ya bunlar aklıma gelenler sen ne bi ideolojisin ne de önemli bir şahıssın sen nesin ki seni karalamak için onlarca kişi kampanya yapsın ? Sen sadece bir eğlence malzemesisin.
Benim de senin için bir eğlence malzemesi olmam lazım , warband ya da cRPG inanılmaz zevkli oyunlar değil her insan kusurludur ve herkesin taşşak geçmeye müsait bi spastikiyeti vardır o noktalarla bokunu çıkarmadan dalga geçersen hayattan zevk alırsın.
Bokunu çıkaran biri oldugunu düşünüyorsan pek inanmasamda sözde hukuk devletinde yaşıyoruz internet suçlarından dava aç 20 sene onu kovala rahatla bu kadar kasıntı olmanın bir anlamı yok keyfine bak ak.
Benim yemek geldi beyler....sg

Offline Kocik_4th

• Knight
  • Renown: 40
  • Infamy: 30
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: looking for
  • Game nicks: Kocik
  • IRC nick: Kocik
« Reply #632 on: January 24, 2012, 08:29:54 pm »
biri sg demiş
Küfür mü? Ne küfürü? aaa?

Offline Noctivagant

• Earl
  • Renown: 470
  • Infamy: 162
  • cRPG Player
  • I solve practical problems
    • View Profile
    • I never drank a six pack of warm beer
  • Faction: Mercenaries
« Reply #633 on: January 24, 2012, 10:20:45 pm »
einstein de sürekli propaganda ile başa geldi, diğer katliam yapan liderler gibi. neden? çünkü hep bu propagandalara cevap veren, doğruluğunu yanlışlığını bilmeden buna inanan, hayallerin peşinden ağzının suyu aka aka koşan ve yalanlarla yaşayan senin gibiler olduğu için.

Abay sen bana bunu dedikten sonra biri sana ruh hastasi dedi diye kisisel hakaret olarak rapor etmen cok sacma.

Madem Harunyahya yazmis bende yazayim :

Önce bana forumda saydirdin, defol git mefol git yazdiydin. Sonra üstüne FCC ile Merc savasina yanci olup, Noctiye uyuz oluyorum diye yazdin üstüne birde sahte hesapla bende uyuz oluyorum diyerek bunu teyit ettin. Kaldirildi o baslik ama bu var.

http://forum.c-rpg.net/index.php/topic,12622.msg178236.html#msg178236

Bandit ve bizlere yok you have no honor monor saydirdin, sonra butun hesaplar senin IP den cikti.

Raven seni birakti
Kapikulu seni birakti
Uyelerin seni birakti baska klan kurdu

Kim elini neresine koysun ne vicdani?

Git poll ac sor bakalim senin hakkinda kim ne dusunuyor? Beni sevmeyende cok var ama en azindan seven var, senin oda yok.

Ben sana soyliyim senin bu isten tek cikar yolun, IRC ye gidiceksin tamamen hesap adi degistiriceksin. Yoksa senin pesini kimse birakmaz bu forumdada oyundada. Merak etme benim seninle ugrasasim cok yok, ne yazarsan yaz benim hakkimda. Gidip sacma sapan raporlar yazma yanliz mute yersin report spam dan.

Haydin hayirli isler.

visitors can't see pics , please register or login

Offline Abay_

• Knight
  • Renown: 26
  • Infamy: 15
  • cRPG Player
  • Abay himself!
    • View Profile
  • Faction: The Turks
« Reply #634 on: January 25, 2012, 01:41:11 am »
@HarunYahya
Tamam ben kötüyüm. (portekiz, arjantin değil)
@Noctivagant
Öncelikle demişsin ki sen bana bunu dedikten sonra benim sana gönderdiğim kişisel hakaret vs vs... E ben sana onu niye göndermişim çünkü sen bana ''naber la şizofren'' diyebilmişsin. Olayı neden parça parça alıyor da insanları aptal yerine koymaya çalışıyorsun!
Diğer yandan benim sana başka birini şikayet etmemi sen forumun açık alanında yayınlıyor ve kendi pozisyonunla etik olmayan bir iş yapmış oluyorsun. Daha önce banlanan karakterlerin hepsinin benim olmasını insanlara yayman gibi. İftira ne kadar illet bir şeydir illa yaşamak gerekmez, bilmen gerek. Sen ''öyle olmuş olabilir, hepsi abayın olabilir'' diye konuşsan bile diğerleri bunu ''tamam ya hepsi abayın işte'' diye yorumlayacaktır. Anket falan aç bilmem ne yap falan demişsin, simimi değiştirmemi falan söylemişsin. Yeni oyun alır tekrar bi build yapardım ama masumken bunları yapıp beni hileci gösterenlere pabuç bırakacak değilim. Diğer yandan anket meselesine gelirsek...Çoğunluğun her dediği doğru olsaydı daha 2 gün önce fransa ermeni katliamı yasa tasarısını kabul etmez, libya bu halde olmaz, osmanlı çökmez, akp şu anda başta olmaz, biz türkler avrupalıların gözünde barbar olmaz ve ortadoğu yaşanmaz bir yer olmazdı!!!çoğunluk doğru olsa abd ırakta olmaz ve binlerce insan ölmemiş olurdu...Dünya kamuoyu böyle diyor denen kavram doğru olsaydı israil arapların ortasında bitmez ve şu an acı çeken filistin olmazdı.İşte bundandır ki sanma çoğunluk ne derse onu doğru göreceğimi. Sadece güler geçerim.
Sonuçta hepimiz Allah'ın yarattığı birer kuluz. Aşağı yukarı 100 sene içinde şu an hayatta olan 6-7 milyar kişiden kimse sağ kalmayacak.Ben kimsenin kalbini kırmak istemem ve o yüzden yine küfürden,bozuk üsluptan ve alaycı ibarelerden olabildiğince kaçınıyorum. Sanırım benim yaptığım yanlış, çizgilerimi çok belli ediyor olmam ve herkese cevap vermeye çalışacak kadar değer veriyor olmam.En iyisi seninle de bu tartışmayı sonlandırıp bu klan sayfasını kirletmeyelim daha fazla.
Haydi iyi günler

Offline Noctivagant

• Earl
  • Renown: 470
  • Infamy: 162
  • cRPG Player
  • I solve practical problems
    • View Profile
    • I never drank a six pack of warm beer
  • Faction: Mercenaries
« Reply #635 on: January 25, 2012, 03:03:59 am »
@HarunYahya
Tamam ben kötüyüm. (portekiz, arjantin değil)
@Noctivagant
Öncelikle demişsin ki sen bana bunu dedikten sonra benim sana gönderdiğim kişisel hakaret vs vs... E ben sana onu niye göndermişim çünkü sen bana ''naber la şizofren'' diyebilmişsin. Olayı neden parça parça alıyor da insanları aptal yerine koymaya çalışıyorsun!
Diğer yandan benim sana başka birini şikayet etmemi sen forumun açık alanında yayınlıyor ve kendi pozisyonunla etik olmayan bir iş yapmış oluyorsun. Daha önce banlanan karakterlerin hepsinin benim olmasını insanlara yayman gibi. İftira ne kadar illet bir şeydir illa yaşamak gerekmez, bilmen gerek. Sen ''öyle olmuş olabilir, hepsi abayın olabilir'' diye konuşsan bile diğerleri bunu ''tamam ya hepsi abayın işte'' diye yorumlayacaktır. Anket falan aç bilmem ne yap falan demişsin, simimi değiştirmemi falan söylemişsin. Yeni oyun alır tekrar bi build yapardım ama masumken bunları yapıp beni hileci gösterenlere pabuç bırakacak değilim. Diğer yandan anket meselesine gelirsek...Çoğunluğun her dediği doğru olsaydı daha 2 gün önce fransa ermeni katliamı yasa tasarısını kabul etmez, libya bu halde olmaz, osmanlı çökmez, akp şu anda başta olmaz, biz türkler avrupalıların gözünde barbar olmaz ve ortadoğu yaşanmaz bir yer olmazdı!!!çoğunluk doğru olsa abd ırakta olmaz ve binlerce insan ölmemiş olurdu...Dünya kamuoyu böyle diyor denen kavram doğru olsaydı israil arapların ortasında bitmez ve şu an acı çeken filistin olmazdı.İşte bundandır ki sanma çoğunluk ne derse onu doğru göreceğimi. Sadece güler geçerim.
Sonuçta hepimiz Allah'ın yarattığı birer kuluz. Aşağı yukarı 100 sene içinde şu an hayatta olan 6-7 milyar kişiden kimse sağ kalmayacak.Ben kimsenin kalbini kırmak istemem ve o yüzden yine küfürden,bozuk üsluptan ve alaycı ibarelerden olabildiğince kaçınıyorum. Sanırım benim yaptığım yanlış, çizgilerimi çok belli ediyor olmam ve herkese cevap vermeye çalışacak kadar değer veriyor olmam.En iyisi seninle de bu tartışmayı sonlandırıp bu klan sayfasını kirletmeyelim daha fazla.
Haydi iyi günler

Bismillahirrahmanirrahim......Dünya capinda lidersin tamam medyanin karalama kampanyasi bütün bunlar.
(click to show/hide)

Offline Tavuk_Bey

• Earl
  • Renown: 409
  • Infamy: 233
  • cRPG Player
  • herrroo, my näym iz bokkkseee änd i'm fukken ugry
    • View Profile
  • Faction: bashibazouk, the official jihad clan
  • Game nicks: tavuk
  • IRC nick: Minister of Shitstorm
« Reply #636 on: January 25, 2012, 12:20:37 pm »
@Noctivagant
Diğer yandan anket meselesine gelirsek...Çoğunluğun her dediği doğru olsaydı daha 2 gün önce fransa ermeni katliamı yasa tasarısını kabul etmez, libya bu halde olmaz, osmanlı çökmez, akp şu anda başta olmaz, biz türkler avrupalıların gözünde barbar olmaz ve ortadoğu yaşanmaz bir yer olmazdı!!!çoğunluk doğru olsa abd ırakta olmaz ve binlerce insan ölmemiş olurdu...Dünya kamuoyu böyle diyor denen kavram doğru olsaydı israil arapların ortasında bitmez ve şu an acı çeken filistin olmazdı.İşte bundandır ki sanma çoğunluk ne derse onu doğru göreceğimi. Sadece güler geçerim.
Haydi iyi günler

sen ne kafalarda yaşıyorsun ex-hakan?

Abay sen bana bunu dedikten sonra biri sana ruh hastasi dedi diye kisisel hakaret olarak rapor etmen cok sacma.

lol beni mi gammazlamış? sipahi 2

roast and roast again until lambs become kebab

Offline Guray

• Duke
  • Renown: 574
  • Infamy: 103
  • cRPG Player
  • Geceniz esen, göğünüz bol yıldızlı olsun.
    • View Profile
  • Game nicks: Kapikulu_Guray
« Reply #637 on: January 25, 2012, 01:53:04 pm »

Madem Harunyahya yazmis bende yazayim :

Önce bana forumda saydirdin, defol git mefol git yazdiydin. Sonra üstüne FCC ile Merc savasina yanci olup, Noctiye uyuz oluyorum diye yazdin üstüne birde sahte hesapla bende uyuz oluyorum diyerek bunu teyit ettin. Kaldirildi o baslik ama bu var.

http://forum.c-rpg.net/index.php/topic,12622.msg178236.html#msg178236

Bandit ve bizlere yok you have no honor monor saydirdin, sonra butun hesaplar senin IP den cikti.

Raven seni birakti
Kapikulu seni birakti
Uyelerin seni birakti baska klan kurdu

Kim elini neresine koysun ne vicdani?

Git poll ac sor bakalim senin hakkinda kim ne dusunuyor? Beni sevmeyende cok var ama en azindan seven var, senin oda yok.

Ben sana soyliyim senin bu isten tek cikar yolun, IRC ye gidiceksin tamamen hesap adi degistiriceksin. Yoksa senin pesini kimse birakmaz bu forumdada oyundada. Merak etme benim seninle ugrasasim cok yok, ne yazarsan yaz benim hakkimda. Gidip sacma sapan raporlar yazma yanliz mute yersin report spam dan.

Haydin hayirli isler.
Ben Abayıda severim senide severim Nocti ama böyle şeylere gerek yok herkes kendi yaptığının cezasını er yada geç çekecek

Offline OymakBasi

• Peasant
  • *
  • Renown: 7
  • Infamy: 6
  • cRPG Player
  • [V]ell
    • View Profile
  • IRC nick: OymakBaşı
« Reply #638 on: January 25, 2012, 10:06:19 pm »
Abay klan kurak mı hacu bende bi proje var the scouts sen eş başkan olursun  rütben oynakbaşı nick inde Scouts_OynakBasi_Abay

Offline Sipahi

• Peasant
  • *
  • Renown: 4
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Kapikulu_KayaAlp
« Reply #639 on: January 30, 2012, 03:55:54 pm »
lol beni mi gammazlamış? sipahi 2
lan fotoşoptan anlamayan ?!?, şu perma ban yazısının arkasındaki beyazı sil de harbi perma ban yedin sanalım
« Last Edit: January 30, 2012, 06:29:21 pm by Noctivagant »

Offline Tavuk_Bey

• Earl
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #640 on: January 30, 2012, 04:13:07 pm »
lan fotoşoptan anlamayan gavat, şu perma ban yazısının arkasındaki beyazı sil de harbi perma ban yedin sanalım

kes lan lavuk, ne yapacağımı söylemeni isteseydim ?!? Mr T
« Last Edit: January 30, 2012, 06:32:00 pm by Noctivagant »

Offline Kocik_4th

• Knight
  • Renown: 40
  • Infamy: 30
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: looking for
  • Game nicks: Kocik
  • IRC nick: Kocik
« Reply #641 on: January 30, 2012, 05:41:50 pm »
vay amısı
Küfür mü? Ne küfürü? aaa?

Offline Tavuk_Bey

• Earl
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #642 on: January 31, 2012, 12:33:19 pm »
nocti allah cezanı versin lan geberdim edite

Offline Sipahi

• Peasant
  • *
  • Renown: 4
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Kapikulu_KayaAlp
« Reply #643 on: February 03, 2012, 10:36:59 am »
Beyler
Şahsen Veda mektubu yazanlara kufur etmeyı sevsemde Neden yazdıklarını sımdı anlıyorum  :rolleyes:(bazı Kişilerle Muhattap olmak istemiyorlarmış)

Kapikulu'nda ki arkadaşlık baglarımın daha cok Zedelenmemesı ıcın kapikulu tagını Lacoste'nın onunden sılmeyı uygun gordum

cRPG'yi bana sevdıren ve ogreten Ozan Abi , Utku Abi , Göksel Abi , Burak Abi , Alper Abi ve klandaki en iyi arkadaslarım olan Emre , Sefa , Bugra , HeedBong , Yusuf , Mert , Kaan , Sertaç , Güray , ismi Suanda aklıma gelmeyen lere tesekkurler Umarım anlarsınız. ts de Gecen olayları dınleyen ler bana hak verecektır zaten . Kendinize İyi bakın Kapikulu :)

(click to show/hide)
öyle olsun gülazar

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden