Author Topic: [KLAN TANITIM] [Kapikulu] (The Turks) Üye Alımları Açıktır  (Read 197936 times)

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Offline OttomanSniper

• Count
  • Renown: 175
  • Infamy: 97
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Greek_OttomanSniper Roof_Monkey
  • IRC nick: _Sniper
Re: [Kapikulu] (The Turks) | Üye Alımları Açıktır!
« Reply #195 on: October 07, 2011, 06:38:23 pm »
Şifreyi bana versinler kapatayım xp yi :D
akşam kaçta dile getireceksiniz ona göre tsde olayım Utku

Beceremezlerse XP olayını ki ben becereceklerine inanmıyorum, senin moderatör olmanı öneririz olay çözülür.
visitors can't see pics , please register or login

Offline BattalGazi

• Earl
  • Renown: 346
  • Infamy: 115
  • cRPG Player
  • Count the feathers on my Deli Cap!
    • View Profile
  • Faction: Great Khans (GK)
  • Game nicks: GK_BattalGazi
  • IRC nick: BattalGazi
« Reply #196 on: October 07, 2011, 06:46:59 pm »
Bilmiyor olabilirler, benzer bir durum geçen hafta templar sunucusu için de olmuştu. İsim değiştirme meselesinin sunucuyu komple official listten çıkaracağını düşünüyorlardı. Çok sorun olmaz, maç başlamadan anlatırız kingrime.

Offline Gloin

• Knight
  • Renown: 34
  • Infamy: 21
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Gloin_Ironhammer
  • IRC nick: Gloin
« Reply #197 on: October 08, 2011, 11:05:30 pm »
Templars (4)  Vs (7) Kapikulu
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)

1 El Berabere bitmiştir iyi akşamlar

Offline Vikings

• Noble
  • **
  • Renown: 10
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
  • Challenge accepted
    • View Profile
  • Game nicks: Mr_V
« Reply #198 on: October 09, 2011, 12:16:56 am »
Klan savasi kaclik yapildi 11 elmi oynandi anlamadm tam olarak benim bildigim 1 map 10 round dan 2 map yapilir normalde biraz fantastik bisey olmus ama nese tebrikler

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
« Reply #199 on: October 09, 2011, 12:33:55 am »
Templar baya karışıklaştırdı işi. 15 vs 15 den 11 vs 11 e kadar düştü. bir map 6 round ve 3 rounda da bir spawn değişikliği olmak üzere 2 map oynand.

Offline kinght1010

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #200 on: October 09, 2011, 12:46:44 am »
bu yazıcağım ileti ''BashiBozuak'' Gitsin.Kardeş şimdi siz buraya gelip küfür ediyorsunuz elinize ne geçiyor? savaş istiyorsunuz insan gibi sorun en yetkili kişiye ''kardeş müsaitseniz savaşalım'' sözcüğü bukadarmı zor? İnsanlar oyun yapıyor siz batırıyorsunuz ha şimdi dersiniz ''sen nereden çıktın be fakir'' veya ''kes ulen dilsiz'' dersiniz.Abicim gelin şuraya insan konuşalım küfür argo sözcük gerek yok arkadaş insan gibi dursanız ne olmuş?Heh Şimdi şunuda dersiniz ''Çocuk Konuştu :S '' veya ''Peh'' Deyip Geçersiniz Hadi Bunada Razıyım,diyelim dediniz ne oldu? Elinize Birşeymi geçti üstünlükmü sağladınız? Bize çocuk diyip geçiyorsunuz hadi onuda saymıyorum...

Peki Abi bu forumu niye kirletiyorsunuz laf atarak neden kirletiyorsunuz?abi ben yerinizde olsam merhabalaşmam bile geçer giderim sadece.Muhattap bile olmam ama siz bu işi cıvıtıyorsunuz foruma bağlıyorsunuz? gerektiğinde yetkili kişiyle konuşup maç ayarlayın veya ayarlamayın sizin sorununuz niye bunu yapmıyorda Burada ''Hadi Maç Yapalım Hadi Ezikler'' Kelimesini Kullanıyorsunuz?

Kardeş Oyunu Allah Aşkına abartmayın bu bir oyundur ve hakaret etseniz bile ne zengin ne fakir olursunuz sadece o seviyeniz düşer.Kardeş ama siz bunu hayla gerçek hayata taşıyorsunuz.Hadi bakın etrafınıza sizden başka anormal kişi varmı yani düşman olunca illaha birbirinizin ts'sine veya forum topic'ine gelip küfür etmekmi lazım bunu çokmu lazım buluyorsunuz?Eğer siz ve sizin gibiler hayla var ise tek diyeceğim''İnsanlık Öldü''

Siz BashiBozuak'lara tavsiyem:''Oturun Oturduğunuz yerde başkalarıyla muhattap olmayın''.Bu Sözüde Dikkate Almassanız Siz İnsan Değilsiniz  :shock:

Offline Kocik_4th

• Knight
  • Renown: 40
  • Infamy: 30
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: looking for
  • Game nicks: Kocik
  • IRC nick: Kocik
« Reply #201 on: October 09, 2011, 12:51:09 am »
benim de sana tavsiyem yazı yazmayı öğren bi de söktür git. Şiveyle konuşanı gördüm de yazanı ilk defa görüyorum.

türkçe bilmiyo gelmiş nasihat ediyo
« Last Edit: October 10, 2011, 02:27:20 am by Noctivagant »
Küfür mü? Ne küfürü? aaa?

Offline Tonyukuk

• Count
  • Renown: 258
  • Infamy: 58
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: MikariN
  • IRC nick: MikariN
« Reply #202 on: October 09, 2011, 12:53:05 am »
bu yazıcağım ileti ''BashiBozuak'' Gitsin.Kardeş şimdi siz buraya gelip küfür ediyorsunuz elinize ne geçiyor? savaş istiyorsunuz insan gibi sorun en yetkili kişiye ''kardeş müsaitseniz savaşalım'' sözcüğü bukadarmı zor? İnsanlar oyun yapıyor siz batırıyorsunuz ha şimdi dersiniz ''sen nereden çıktın be fakir'' veya ''kes ulen dilsiz'' dersiniz.Abicim gelin şuraya insan konuşalım küfür argo sözcük gerek yok arkadaş insan gibi dursanız ne olmuş?Heh Şimdi şunuda dersiniz ''Çocuk Konuştu :S '' veya ''Peh'' Deyip Geçersiniz Hadi Bunada Razıyım,diyelim dediniz ne oldu? Elinize Birşeymi geçti üstünlükmü sağladınız? Bize çocuk diyip geçiyorsunuz hadi onuda saymıyorum...

Peki Abi bu forumu niye kirletiyorsunuz laf atarak neden kirletiyorsunuz?abi ben yerinizde olsam merhabalaşmam bile geçer giderim sadece.Muhattap bile olmam ama siz bu işi cıvıtıyorsunuz foruma bağlıyorsunuz? gerektiğinde yetkili kişiyle konuşup maç ayarlayın veya ayarlamayın sizin sorununuz niye bunu yapmıyorda Burada ''Hadi Maç Yapalım Hadi Ezikler'' Kelimesini Kullanıyorsunuz?

Kardeş Oyunu Allah Aşkına abartmayın bu bir oyundur ve hakaret etseniz bile ne zengin ne fakir olursunuz sadece o seviyeniz düşer.Kardeş ama siz bunu hayla gerçek hayata taşıyorsunuz.Hadi bakın etrafınıza sizden başka anormal kişi varmı yani düşman olunca illaha birbirinizin ts'sine veya forum topic'ine gelip küfür etmekmi lazım bunu çokmu lazım buluyorsunuz?Eğer siz ve sizin gibiler hayla var ise tek diyeceğim''İnsanlık Öldü''

Siz BashiBozuak'lara tavsiyem:''Oturun Oturduğunuz yerde başkalarıyla muhattap olmayın''.Bu Sözüde Dikkate Almassanız Siz İnsan Değilsiniz  :shock:

sakin ol şampiyon  :o
Unreal:
Essay ban, 800 words on: "Accepting defeat and learning from it"

GEEKİLLER:only 2 words: "Fuck You!"

Offline kinght1010

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #203 on: October 09, 2011, 12:57:41 am »
insan olmadığınızı şimdi anladım  :shock:

Offline Kocik_4th

• Knight
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #204 on: October 09, 2011, 12:58:52 am »

sarılalım sıkı sıkı o zaman gardaş

Offline kinght1010

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #205 on: October 09, 2011, 01:00:39 am »
kocik kendi resmini koymuş sanırım  :shock:

insanların böyleside varmış ya şimdi anladım ''son söz''=Gerisi İnsaf  :shock:

Offline Tonyukuk

• Count
  • Renown: 258
  • Infamy: 58
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: MikariN
  • IRC nick: MikariN
« Reply #206 on: October 09, 2011, 01:03:11 am »
buda sana gelsin
Unreal:
Essay ban, 800 words on: "Accepting defeat and learning from it"

GEEKİLLER:only 2 words: "Fuck You!"

Offline Kocik_4th

• Knight
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #207 on: October 09, 2011, 01:06:38 am »
kocik kendi resmini koymuş sanırım  :shock:

insanların böyleside varmış ya şimdi anladım ''son söz''=Gerisi İnsaf  :shock:
hadi canım hadi geç oldu yataga. herkes kendi kalbinin ekmeğini yer seninki benden kara

Offline mustg

• Noble
  • **
  • Renown: 21
  • Infamy: 1
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: BashiBazouk_Mustafa
« Reply #208 on: October 09, 2011, 09:33:40 am »

sg

Offline Tavuk_Bey

• Earl
  • Renown: 409
  • Infamy: 233
  • cRPG Player
  • herrroo, my näym iz bokkkseee änd i'm fukken ugry
    • View Profile
  • Faction: bashibazouk, the official jihad clan
  • Game nicks: tavuk
  • IRC nick: Minister of Shitstorm
« Reply #209 on: October 09, 2011, 10:25:22 am »
(click to show/hide)

salıverin gitsin bu çocuğu, yazıktır.

roast and roast again until lambs become kebab