Author Topic: Herşey için teşekkürler...  (Read 9854 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Turk_Otto_Knight

• Knight
  • Renown: 75
  • Infamy: 20
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Otto_Knight_the_Bastard ShaMeraN ASlut
  • IRC nick: Otto_Knight
Herşey için teşekkürler...
« on: July 08, 2011, 02:49:27 am »
Kapikulu_Zoo (Furkan) Kapikulu_Otto_Knight(Emre) Kapı kulundan çıktığımızı ilan ediyoruz... APB oynamaya karar verdik .. Warbanda girmeyiz demiyoruz
ama girsekte eğlence amaçlı stratla pek ilgimiz olucağını sanmıyorum . Hepınızı çok sevıyoruz.. Göksel abi olsun sevket abi olsun ne zaman bir ihtiyacımız olsa
yardım ettiler onlara özellikle teşekkürü borç bilirim ...Unuttuklarım kusura bakmasın .  Açıkcası kapıkulundan çıkmamızı tetikleyen başka bir nedende maç
antreaman gibi etkinliklerin hiç olmaması veya varsada ben görmedım bilmiyorum ..Dediğim gibi hiç birinizle ilişkimi kesmiyorum ismimin başında
Kapikulu olmaması birşeyi değiştirmez umarım görüşürüz elveda falan demek istemiyorum çünkü veda etmiyorum... Stratta başarılar.. :wink: :wink:

Offline Noctivagant

• Earl
  • Renown: 470
  • Infamy: 162
  • cRPG Player
  • I solve practical problems
    • View Profile
    • I never drank a six pack of warm beer
  • Faction: Mercenaries
Re: Herşey için teşekkürler...
« Reply #1 on: July 08, 2011, 03:07:37 am »
Cok yigitler aldi APB, oynadim ve biraktim. O oyunda cok fazla hile var bayabilirsiniz. Bkz : APB Autoaim
visitors can't see pics , please register or login

Offline Miralay

• Knight
  • Renown: 49
  • Infamy: 25
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: The Brigade
  • Game nicks: Tsu, Miralay
« Reply #2 on: July 08, 2011, 03:13:06 am »
cRPG'yi bırakmayın arkadaşlar bence de, lazım Türk oyuncu topluluğu

(Nocti senin de bilmediğin bir şey yok neredeyse :))

« Last Edit: July 08, 2011, 03:14:28 am by Miralay »

Offline Turk_Otto_Knight

• Knight
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #3 on: July 08, 2011, 03:18:37 am »
Nocti ne zaman oynuyodun?

Offline Noctivagant

• Earl
  • Renown: 470
  • Infamy: 162
  • cRPG Player
  • I solve practical problems
    • View Profile
    • I never drank a six pack of warm beer
  • Faction: Mercenaries
« Reply #4 on: July 08, 2011, 03:21:57 am »
Nocti ne zaman oynuyodun?

DÜN! yok heralde iki hafta oldu girmeyeli patriot EU2 Criminal. Lvl 60 bilmem kac. Jambi yuzunden biraktim ben zaten. Herif manyak gibi bagiriyo oynarken.

Offline CamelScreamer_ArUdA

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #5 on: July 08, 2011, 03:27:23 am »
cRPG'yi bırakmayın arkadaşlar bence de, lazım Türk oyuncu topluluğu

iyi guzel soyluyorsunda miralay!!! madem bu kadar turkleri dusunuyorsun neden sen yabancı klandasın acıkcası merak ettım.. merakimi giderirsen sevinirim..

Offline Miralay

• Knight
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #6 on: July 08, 2011, 03:40:49 am »
Tabii, paylaşayım hemen.

Ben oynamaya başladığım zaman (geçen Ağustos'ta) ortalıkta hiç Türk klanı yoktu. Hatta yanlışım varsa ben gelmeden önce burada olanlar düzeltsin lütfen, ortalıkta Türk oyuncu bile yoktu. Ben de bana en ilginç ve eğlenceliye benzeyen "the Fallen Brigade"e başvuurp katıldım, katıldığımdan beri de Avrupa ve Amerika'dan farklı insanlarla tanışıp oyun oynama imkanım oldu. Strategus'ta da Brigade için onca savaşa katılıp, emek harcadıktan sonra da ilk Türk klanı "the Turks" kurulduğu zaman, kendi klanımı bırakmadım. Brigade içerisinde çok ters bişi olmadığı sürece de bırakacağımı sanmıyorum :)

Umarım yeterli gelmiştir :)

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #7 on: July 08, 2011, 03:57:05 am »
Tabii, paylaşayım hemen.

Ben oynamaya başladığım zaman (geçen Ağustos'ta) ortalıkta hiç Türk klanı yoktu. Hatta yanlışım varsa ben gelmeden önce burada olanlar düzeltsin lütfen, ortalıkta Türk oyuncu bile yoktu. Ben de bana en ilginç ve eğlenceliye benzeyen "the Fallen Brigade"e başvuurp katıldım, katıldığımdan beri de Avrupa ve Amerika'dan farklı insanlarla tanışıp oyun oynama imkanım oldu. Strategus'ta da Brigade için onca savaşa katılıp, emek harcadıktan sonra da ilk Türk klanı "the Turks" kurulduğu zaman, kendi klanımı bırakmadım. Brigade içerisinde çok ters bişi olmadığı sürece de bırakacağımı sanmıyorum :)

Umarım yeterli gelmiştir :)

bu soyledigine sen inanıyormusun acaba.. gecen agustostan once yeniceriler vardı.. bence sen turk olmasına bakarak degil topragına bakarak karar vermissin... benim soylemek istedigim bu degil zaten bu oyunda olan turk oyuncular veya klanlar seni neden baglar onu anlayamadım.. stratta bizlere karsı bır savas acılsa bıze karsı oynamayacakmısın.. sen avrupalı amerıkalı arkadaslarında eglenmeye devam et bence..  gereksız ve bos yorumlarda bulunma..

Offline Miralay

• Knight
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #8 on: July 08, 2011, 04:15:22 am »
Ha ben bilseydim senin bana karşı bu şekilde ön yargılı yaklaşcağını ona göre cevap verirdim. Ben de saf saf yazıyorum olayları olduğu gibi, sense çoktan bana laf etmeyi kafana koymuşsun.

Benim burda kimseye numara yapacak halim yok, ben oyuna başladığım da yoktu hiç bir Türk klanı ortalarda. Gördüğüm ilk organize Türk klanı da "the Turks"tür. Janissary klanı vardı bir ara (Cicero ve Elendil'i hatırlıyorum sadece o zamanlardan) ama RRush diye bir Native Türk klanının oyuncularıydılar ve Strat'a veya karakterlere gelecek bir reset ve patch söylentileri nedeniyle oyunu bırakmışladır diye hatırlıyorum. Bu da benim gözümde Turks'u ilk klan kılıyor. Neyse esas olay bu değil sanırım..

Savaş kısmına geleceksek (artık oyunun içine girdiğimize göre) benim kime karşı savaşıp savaşmayacağım seni bağlamaz, Brigade kiminle düşmansa onunla mücade ederim kiminle beraber dövüş derse onun için dövüşürüm. Ne yani Türk düşmanı mı oldum bu yüzden şimdi? Çok uluslu klanda bir yer almam, cRPG'de düzgün bir Türk topluluğu olmasını dileyemem mi demek oluyor.

"Gereksiz ve boş yorumlarda bulunma" demişsin acaba çok merak ediyorum naptım bu şekilde tepkine sebep olacak?

Not: Bir de "toprağına bakarak karar vermişsin" demişsin, ben oyuna katıldığım da Strategus yeni başlıyordu o toprakların hepsinin alımında emeğim vardır, gidip istediğine de sorabilirsin. Açıkcası bu şekilde anlamsız ve aşağılama amaçlı biçimde beni yargılaman hoşuma gitmedi. Ben sana karşı bir terbiyesizlik yapmadım, sen de bana yapma lütfen.
« Last Edit: July 08, 2011, 04:20:55 am by Miralay »

Offline Penia

• Permanently Banned
  • **
  • Renown: 1
  • Infamy: 2
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #9 on: July 08, 2011, 04:22:47 am »
Miralay aşkım senı sevıyorum mucks
Daha kaç kez ıskalayacağız hayatı Olric? - Oklarımız bitene kadar efendimiz

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #10 on: July 08, 2011, 04:28:34 am »
seni tanımam etmem 2 3 defa gormuslugum var.. sana karsı onyargı tasımamı gerektırcek bı durumda yok.. benım sana yazma nedenim klanından ayrılmıs 2 adama bu oyunda turklere ıhtıyac var demen.. sen bir turk olarak yabancı klan ıcın oynuyorsan bu sozu kullanacak son adamsın... ben burda senın kısılıgıne karakterıne bırsey soylemıyorum.. bence benım yazdıgım degıl senın yazdıgın yazıda bır tepkı var.. (Savaş kısmına geleceksek (artık oyunun içine girdiğimize göre) benim kime karşı savaşıp savaşmayacağım seni bağlamaz, Brigade kiminle düşmansa onunla mücade ederim kiminle beraber dövüş derse onun için dövüşürüm) iste bu yazında herseyı acıklıyor.... sen turk veya yabancı olayını coktan asmıssın bırak turkler ne yapıyorsa yapsın sen kendı klanın ne dıyorsa onu yap...

Offline Abay_

• Knight
  • Renown: 26
  • Infamy: 15
  • cRPG Player
  • Abay himself!
    • View Profile
  • Faction: The Turks
« Reply #11 on: July 08, 2011, 04:36:42 am »
...
« Last Edit: July 08, 2011, 04:53:10 am by Abay »

Offline Guray

• Duke
  • Renown: 574
  • Infamy: 103
  • cRPG Player
  • Geceniz esen, göğünüz bol yıldızlı olsun.
    • View Profile
  • Game nicks: Kapikulu_Guray
« Reply #12 on: July 08, 2011, 04:44:06 am »
Antrenman olmamasının nedeni az kişi olmamız veya yetkilınin olmaması dimi . "Ay 5 kişiyiz ne antrenmanı " diyen siz değilmisiniz? Savaş yapıcaz "Ay Utku yok ay bilmem kim yok" diyen siz değilmisiniz? Dünyanın kaderi onların elindeymiş gibi iş yapıyorsunuz sonrada adamı çileden çıkarıyorsunuz. Antrenman yapmaya uşeniyorsunuz sonra klandan antrenman yok diye çıkıyorsunuz. Adam akıllı durun şurda adamı hasta etmeyin Utku veya başka biri yukarda yazdıklarıma bi çarebulsun ben tatile donuyorum. :D .  Bu arada abayın oglu sende bi sus git sende intihar et babanın yanına git ben harıtama sülalene yetecek kadar mezar koyarım rp yaparız

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #13 on: July 08, 2011, 04:50:50 am »
abay bızım tartıstıgımız yok aramızda bırsey konustuk.. alınacak gucenecek bır durumda yok.. belkı yerı yanlıstı rahatsızlık verdıyse kımse kusura bakmasın... ben mıralaya ozelden yazdım konu kapandı sanırım...  hadın kendınıze ıyı bakın selamatle

Offline Turk_Otto_Knight

• Knight
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #14 on: July 08, 2011, 04:54:28 am »
Antrenman olmamasının nedeni az kişi olmamız veya yetkilınin olmaması dimi . "Ay 5 kişiyiz ne antrenmanı " diyen siz değilmisiniz? Savaş yapıcaz "Ay Utku yok ay bilmem kim yok" diyen siz değilmisiniz? Dünyanın kaderi onların elindeymiş gibi iş yapıyorsunuz sonrada adamı çileden çıkarıyorsunuz. Antrenman yapmaya uşeniyorsunuz sonra klandan antrenman yok diye çıkıyorsunuz. Adam akıllı durun şurda adamı hasta etmeyin Utku veya başka biri yukarda yazdıklarıma bi çarebulsun ben tatile donuyorum. :D .  Bu arada abayın oglu sende bi sus git sende intihar et babanın yanına git ben harıtama sülalene yetecek kadar mezar koyarım rp yaparız

Ulan  haftada bir gün antreman var onada kim geliyo kim gelmiyo belli deil...Biz furkanla hergün duele gidiyoz chamber çalışıyoz blok çalışıyoz...Siz kaplumbag taktiğiyle uğraşın allah aşkına bi kere bile uyguladınzmı o taktiği ne işinize yaradı?