Author Topic: Erken seçim mi yoksa?  (Read 6901 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
Re: Erken seçim mi yoksa?
« Reply #30 on: September 06, 2015, 02:53:57 pm »
Anladım Kratoscuğum Kürdistan kurulursa(Yakındır) beraber zılgıt çekip biji apo dersiniz :)

hic okumadin demi az once yazdiklarimi ..

telefonda olmasam 1600x900 spoilersiz facepalm koyardim buraya

Offline Hearst_

• Count
  • Renown: 199
  • Infamy: 43
  • cRPG Player Sir White Pawn
  • kurwa mać!
    • View Profile
  • Faction: ReBorn/Kremsies <3
  • Game nicks: ReBorn_Hearst/LiveYourLife(нуб)
« Reply #31 on: September 06, 2015, 03:01:45 pm »
Kavga çıkarmaya gelmedim kratos kendi ideolojine uyduğunu söylemişsin, herkes de biliyorki bu partinin ideolojisi özerk ya da bağımsız bir Kürdistan ve orospu çocuğu apo piçinin salıverilmesi. İleride çok pişman olucaksın kratos hemde çok. Demokrasi adına veriyorum oyumu diye kandır kendini iş işten geçmiş olucak. Benim peder emekli oldu Allah'a şükür ama askerdi zamanında, hayatımın yarısı doğuda geçti ve sırf Türk ve asker çocuğuyum diye toplanıp dövmeye gelirdi o senin ideolojisini benimsediğin partiyi destekleyenler. Şahsen batıda Türk'ün K*rdü dövmeye geldiği bir olay hatırlamıyorum terör zanlılarına linç girişimi dışında.
Я люблю твою улыбку
хахахахаха))))
visitors can't see pics , please register or login

Offline Kirman

• Duke
  • Renown: 609
  • Infamy: 69
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Tormatun
  • Game nicks: Kirman/Namrik/Anmirk/Riknam
« Reply #32 on: September 06, 2015, 04:29:20 pm »
Oy vermeyi düşünmüyorum. Bu seferde olmazsa yine erken seçim için uğraşacak ibneler... Sikerler ülkeyi, ben kendi derdime bakarım.  İran olacaz fantaziside gerçekleşirse siktir olup gideriz.

• King
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
« Reply #33 on: September 06, 2015, 04:52:27 pm »
Kavga çıkarmaya gelmedim kratos kendi ideolojine uyduğunu söylemişsin, herkes de biliyorki bu partinin ideolojisi özerk ya da bağımsız bir Kürdistan ve orospu çocuğu apo piçinin salıverilmesi. İleride çok pişman olucaksın kratos hemde çok. Demokrasi adına veriyorum oyumu diye kandır kendini iş işten geçmiş olucak. Benim peder emekli oldu Allah'a şükür ama askerdi zamanında, hayatımın yarısı doğuda geçti ve sırf Türk ve asker çocuğuyum diye toplanıp dövmeye gelirdi o senin ideolojisini benimsediğin partiyi destekleyenler. Şahsen batıda Türk'ün K*rdü dövmeye geldiği bir olay hatırlamıyorum terör zanlılarına linç girişimi dışında.

Partinin ideolojisi 2. sınıf görülen ön yargıyla yaklaşılan bu ülkede yaşayan herkesin eşitliğini haklarını gözetmek.Hayır herkes te bilmiyor apoyu serbest mi bırakacaklarmış ne bok yiyeceklermiş. Ya Allah aşkına Apoyu kim napsın ya, en az 1 milyon terörü destekleyen Kürt var bu ülkede, bu adamlar HDP atmazlarsa AKP atacaklar, daha mı iyi yani? İlk sayfada Selonun Aponun heykelini dikecez beyanatını paylaşmışsın gördüm, ardından ekledim dedim ki adamlar bunun yanlış olduğunun farkına vardılar yoksa gizliyolar mı yani o mu? seçildikten sonra sizi kandırdık hehehehe alın kürdistan diyip RPG mi sıkacaklar basın toplantısında? Bu kadar sığ fikirli mi yani bu adamlar? Aklını kullanan her T.C. vatandaşı Kürtlerin bir devlet kurmaya kalkarsa ayakta duramayacağını sömürge haline geleceğini adı gibi bilir. Eğitim yok çünkü adamlar eğitimli değil. Ama bu ülke Türklerinmiş gibi davranılması bizim canımızı sıkan. O zaman Çerkesler niye isyan etmiyor diye birileri Şimdi ki maymunlar neden insan olmuyor tadında sorular yöneltiyor.
+Oyumu demokrasi adına vermiyorum. Bu ülkede demokrasi çok büyük bi safsatadan ibaret.Hiçbirşey bilmeyen insanlarla demokrasi olmaz. Oyumu barış için veriyorum. Kimse şehit olmasın, halkımız bilinçlensin, huzurlu bir toplum olalım, Rusya ya Amerika ya bile örnek olabilelim diye.Benim bu ülkeden hala umudum var.

Kavga çıkarmaya gelmedim diyosun ama benim söylediklerimle dalga geçiyosun 2 post önce onu da anlamadım açıkçası.

Oy vermeyi düşünmüyorum. Bu seferde olmazsa yine erken seçim için uğraşacak ibneler... Sikerler ülkeyi, ben kendi derdime bakarım.  İran olacaz fantaziside gerçekleşirse siktir olup gideriz.

Oy vermenin bi zararı yok, ama vermemenin olur.Bırak uğraşsınlar nedir yani, İran olursak her şekilde basar gideriz :D Sen ver oyunu yine de.

bu arada edit;

şimdi bu kadar oy artırmışken öyle bi götlüğe imza atacağını sanmıyorum MHP nin :D

Lafımı nasıl da yedirmişler bana.

Offline LordBerenger

• King
  • Renown: 1492
  • Infamy: 859
  • cRPG Player
  • Jesus is the savior of Earth
    • View Profile
    • .........
« Reply #34 on: September 06, 2015, 06:16:17 pm »
Hearst = Nazí?
Kratos = Democrat?

Anyhow. If I lived in Turkey I'd vote for CHP or HDP.

Offline JennaHaze

• Count
  • Renown: 267
  • Infamy: 147
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: 2Bach
« Reply #35 on: September 06, 2015, 06:16:42 pm »
anadolunun amına koyayım ben anadoluyu atalım türkiyeden bak ne güzel ülke oluyoruz

• King
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
« Reply #36 on: September 09, 2015, 06:36:47 pm »

Çok güzel konuşmuş bence... Herkes bi kere izlesin. Durumu müthiş özetlemiş, ne yalan söyleyim , HDP konusunda da haksız değil...

• King
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
« Reply #37 on: September 10, 2015, 12:01:49 am »
https://www.facebook.com/video.php?v=725486044224784

evet biz pilavdan solcuyuz bi boktan cakmiyoruz boyle pc basindan memleket cok kotu abi havalarindayiz. alin yukardaki videoda vatani bizim yerimize kurtaracak insanlar

insan denirse tabi

Offline Hearst_

• Count
  • kurwa mać!
    • View Profile
« Reply #38 on: September 10, 2015, 10:00:01 am »
https://www.facebook.com/video.php?v=725486044224784

evet biz pilavdan solcuyuz bi boktan cakmiyoruz boyle pc basindan memleket cok kotu abi havalarindayiz. alin yukardaki videoda vatani bizim yerimize kurtaracak insanlar

insan denirse tabi
Etme bulma dünyası ;) Senin insan diyemediklerin, terörist parti sempatizanlarından çok daha şeref sahibidirler. Ömrü boyunca Doğuya gidip yaşamayan insan anlayamaz tabi bunların gerçek yüzlerini. Kürde elini veren kolunu kaptırır der geçerim.
Я люблю твою улыбку
хахахахаха))))

• King
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
« Reply #39 on: September 10, 2015, 10:30:10 am »
Etme bulma dünyası ;) Senin insan diyemediklerin, terörist parti sempatizanlarından çok daha şeref sahibidirler. Ömrü boyunca Doğuya gidip yaşamayan insan anlayamaz tabi bunların gerçek yüzlerini. Kürde elini veren kolunu kaptırır der geçerim.

Şu videodaki insanlara zerre şeref sahibi diyebiliyosan tartışmamızın hiç anlamı yok. Şu adamlarla o mayın döşeyen PKK lılar arasında hiçbir fark yok , ikisine de silah verip öldür desen öldürür. İçleri çürümüş çünkü.

Ömrü boyunca Doğuya gidip yaşamayan insan anlayamaz tabi bunların gerçek yüzlerini.

Ailemde asker yok dedim hemen ben doğuyu biliyorum havasına girdin, 3 yıl Elazığ'da yaşadım ben. Böyle tiplerle çocukluğumu yaşadım , kimin ne mal olduğunu biliyorum yani. Ama siz kafanızda hala PKK dan diğer Kürtleri ayıramadığınız için, bunu belirtmeminde anlamı yok...

Bak İstanbul Esenyurt'ta oturuyorum şimdi. Her hafta bi kafeye gidelim derken para isteyeni, bilerek omuz atanıyla arkadan şişt pişt sarı güdük vs laf atanlarıyla  kavgadan kavgaya sürükleniyorum, bu adamların etnik kimliğinin %100 Kürt olduğunu biliyorum. Ama "aa bu Kürtler böyle o zaman HDP kürt partisi ise HDP ye oy vermemeliyim" gibi anlamsız bi düşünceye daha kapılmadım daha.

Sen bütün Kürtleri aynı kefeye koyarsan, aha ben de seni bu videodakilerle aynı kefeye koyarım. Aynı şey.
« Last Edit: September 10, 2015, 10:34:08 am by Kratos »

Offline Hearst_

• Count
  • kurwa mać!
    • View Profile
« Reply #40 on: September 10, 2015, 10:45:33 am »
Koy aslanım koyma demiyorum çünkü ben seni o bebek katili pkk sempatizanlarıyla aynı kefeye koyuyorum bilesin. Elazığda yaşadım demişsin Elazığ ve Malatya en az yarısı Anadolu Türkmenlerinden oluşur ben Karsta, Iğdırda ve Vanda yaşadım halkının neredeyse tamamına yakını Kürt olan şehirlerde, önceki yazılarımda da görmüşsündür Kürtlerin toplanıp dövmeye geldiklerini ulan ben 10 yaşında kücücük çocuktum, o yaşta sınıfımın basıldığına şahit oldum ve şerefsizin teki çıkıp ne dedi biliyormusun? İşgalci ordu mensubu çocukları hemen çıksın şuraya ulan ben 10 yaşındaydım 10 ne yaptım ben o yaşta onlara da sınıfımızı basıp sıraya dizmeye çalışıyorlar. O zamanki öğretmenimizden Allah razı olsun bi şekilde ikna edip çıkarmışlardı onları. Elleri sopalı orospu çocukları o yaştaki çocukları dövmeye geliyorlardı ulan azıcık insafınız olsun o zamanlarda haberlere düşmüyordu tabiki bunlar, sizin deyiminizle onlar haklı biz işgalci foşik devletiz ya dediğim gibi aslanım eden bulur. Tek temennim Allah'ım inşallah askere gitmeyi banada yakında nasip ederde o terörist bebek katilleriyle eşit şartlarda tekrar karşılaşırım.
Я люблю твою улыбку
хахахахаха))))

• King
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
« Reply #41 on: September 10, 2015, 10:52:02 am »
+ben HDP liy....
-Sus PKK piçi
+Ne PKK sı y..
-Sus PKK piçi
+Lan ne PKK s...
-Sus PKK piçi

Anladım, teröristler sizi dövmeye gelmişler 3 posttur anlatıyosun anladım. Ben de zaten onu savunuyorum evet. Cidden benim yazdıklarımdan bu anlam mı çıkıyo ben teröristlerin biyerlere molotof atmasını polis asker öldürmesini haklı mı bulmuş oluyorum bu Diyarbakırlının restoranının ağzına sıçan MHP lilere laf ederken?

Neyse ya laf maf anlatmıyorum sahanda su dövüyorum resmen. Aynı şeyi farklı şekilde söylüyosun devamlı.

Aynı kafayla 10 15 yıl önce bizi Malatya'ya sürdü hükümet diye AKP ye oy veren dedemler de haklıdır.

edit: Kürtleri ülkeyi bölmekle suçlayıp Kürtleri istememek çok büyük bir ironidir ayrıca.
« Last Edit: September 10, 2015, 11:04:49 am by Kratos »

Offline Hearst_

• Count
  • kurwa mać!
    • View Profile
« Reply #42 on: September 10, 2015, 11:12:03 am »
Ya tamam amk bulunduğun ortamlarda kürt piçleri beynini yıkamış barış kardeşlik demokrasi diye. Günde en az 4 şehit veriyoruz o eylemleri bile terör eylemi olarak görmeyen malum partiye oy ver bakalım geleceğin sözde barışçıl gandisi seni. Anlarsın kardeşim dediğin teröristlerin gerçek yüzünü yakında.
Я люблю твою улыбку
хахахахаха))))

Offline Batuhan_of

• Noble
  • **
  • Renown: 17
  • Infamy: 11
  • cRPG Player
  • Violence
    • View Profile
  • Faction: Kingdom of Northumbria
  • Game nicks: chocolate_Kebab_Vio
  • IRC nick: Violence
« Reply #43 on: September 14, 2015, 11:57:01 am »
aponun yeğeni benle aynı saç modeli kullanıyor bendende daya gür sakalı var amkodum erkekmi kızmı lezmi travestimi belli deil