Author Topic: [!!! PATCH 0.220 !!!]  (Read 10471 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Norion

  • Peasant
  • *
  • Renown: 1
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
Re: [!!! PATCH 0.220 !!!]
« Reply #15 on: April 30, 2011, 12:18:11 am »
0
csak nem bírtam ki, felraktam, én mondjuk kb egy óra játék után nem láttam még nagyon nagy durvaságot, a repair több lett egyértelműen, a sword of war-om eddig 495 volt, most 643.
2H karakterrel néztem, a szúrás egyértelműen lassabb mint volt és az animációja is kicsit furcsa, a swingeknél nem éreztem változást....

én maximum teszternek tudok jelentkezni, nem értek a programozáshoz :)

Offline Otaku_HyeZa

  • Peasant
  • *
  • Renown: 3
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
  • Az élet mindig szép :)
    • View Profile
  • Faction: Korean
  • Game nicks: Hyen
Re: [!!! PATCH 0.220 !!!]
« Reply #16 on: April 30, 2011, 07:45:12 am »
0
:D lehetsz teszter is :) ha már lesz programozó gárda :)

Offline Garrus

  • Moderator
  • *****
  • Renown: 39
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
  • Imperial Potato Peeler
    • View Profile
  • Faction: Great Khans
  • Game nicks: GK_Vakarian, GK_Garrus, Puncinella, GK_DrZoidberg
  • IRC nick: Garrus
Re: [!!! PATCH 0.220 !!!]
« Reply #17 on: April 30, 2011, 10:34:17 am »
0
nem tiltotta le az MW cuccokat: nekem minden cuccom megmaradt úgy ahogy volt.
visitors can't see pics , please register or login

Offline Garrus

  • Moderator
  • *****
  • Renown: 39
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
  • Imperial Potato Peeler
    • View Profile
  • Faction: Great Khans
  • Game nicks: GK_Vakarian, GK_Garrus, Puncinella, GK_DrZoidberg
  • IRC nick: Garrus
Re: [!!! PATCH 0.220 !!!]
« Reply #18 on: April 30, 2011, 10:36:47 am »
0
lehet, hogy itt az ideje néhány nap szünetnek, amíg kiforrnak a dolgok.........(de sajnálom a great axe-ot, ami eltűnt, még jó, hogy nem azt heirloomoltam, pedig egy ideig azt akartam)

más, technikai kérdés.....két különböző gépen is próbáltam az új crpg weboldalra belépni, mindkettőn IE van, ugyanaz a verzió szerintem, az egyiken magyar, a másikon angol windows van, belépni sikerült a cookie-k törlése után, de az egyik gépen nem jelennek meg a rajzos ikonok ahol be tudnál lépni az inventory-ba, meg tudod nézni a fegyvereket, stb, teljesen üres az oldalon az a rész, a másikon jó. melyik összetevő hiányozhat amiért nem látom ezeket a részeket, csak az angol windows-zal, IE-vel?

Az oldal javascriptet használ. Győződj meg róla, hogy engedélyezve van a Javascript a böngésződben.
IE-t felejtsd el mint olyat, Firefox és Chrome sokkal sűrűbben kap update-et, naprakészebbek,
és sok olyan weboldal van ami új funkciókat használ. IE-t akkor használj, ha mással nem megy.
visitors can't see pics , please register or login

Offline OldKnight

  • Peasant
  • *
  • Renown: 5
  • Infamy: 1
  • cRPG Player
  • In Dominen Patris, et Filii, et Spiritus Sancti!
    • View Profile
  • Faction: Templar
  • Game nicks: Templar_OldKnight
Re: [!!! PATCH 0.220 !!!]
« Reply #19 on: April 30, 2011, 10:56:54 am »
0
Hali!

Ez Qrva érdekes volt, a MW cuccok eddíg ismeretlen alkalmazásként jelentek meg nálam, a patch javítás óta viszont látható és használható is, bár mind a sebességet, mind a sebzést nagyon visszavették! fasza! 8 generációm ment rá a jó cuccokra, és most baszhatom az egészet,  :cry: :cry: :cry:
Ha jól értelmezem a dolgot, és a fejlesztők szándékát, meg akarják torolni a terminátorok 15/1 / kör eredményeit.... Gondolom ti is találkoztatok 1h-s szuper pajzsos playerekkel, gyakorlatilag semmi lehetőség a levágásukra, csak akkor ölhetőek, ha hibáznak , de ez azért elég ritka.......
(bár sok meló van egy szuper 1h-s kari felépítésében, fegyver , pajzs , ruha fejlesztés + felgyúrni az 1h-t min 170-re..........)

Fene se tudja mi a tutti!

Csak azoknak frankó az új patch, akik nem fejlesztettek cuccokat, hanem az első karijukat erősítik egy éve, és min35-36 szinten vannak!
Dumáltam pár csókával, jóformán meg sem érzik a különbséget!!!!!!!!!!!( jó nekik)

Én azért nyomom egy kicsit naponta, aztán majd kialakul.............

 :D :D :D


Offline GMester

  • Peasant
  • *
  • Renown: 1
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
Re: [!!! PATCH 0.220 !!!]
« Reply #20 on: April 30, 2011, 02:32:17 pm »
0
Még csak íjászként próbáltam ki, de a többire már nem is vagyok kíváncsi.
Ha tudom hogy ezt fogják művelni ezek a barbárok akkor ebbe a klánozásba sem fogtam volna bele, akkora nagy csalódás nekem ez a patch. Talán néha még fel fogok nézni, de annyit már biztos nem fogok játszani hogy az én részemről értelme legyen a továbbiakban a klánozásnak, úgyhogy akár törölhettek is a taglistáról. Akik még játszani fognak ezzel a moddal azoknak jó szórakozást kívánok hozzá, az én szememben a crpg meghalt...

Offline Garrus

  • Moderator
  • *****
  • Renown: 39
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
  • Imperial Potato Peeler
    • View Profile
  • Faction: Great Khans
  • Game nicks: GK_Vakarian, GK_Garrus, Puncinella, GK_DrZoidberg
  • IRC nick: Garrus
Re: [!!! PATCH 0.220 !!!]
« Reply #21 on: April 30, 2011, 06:08:39 pm »
0
Még csak íjászként próbáltam ki, de a többire már nem is vagyok kíváncsi.
Ha tudom hogy ezt fogják művelni ezek a barbárok akkor ebbe a klánozásba sem fogtam volna bele, akkora nagy csalódás nekem ez a patch. Talán néha még fel fogok nézni, de annyit már biztos nem fogok játszani hogy az én részemről értelme legyen a továbbiakban a klánozásnak, úgyhogy akár törölhettek is a taglistáról. Akik még játszani fognak ezzel a moddal azoknak jó szórakozást kívánok hozzá, az én szememben a crpg meghalt...

konkrétan mi nem tetszik ? vigyél 1kezes fegyót íj mellé
visitors can't see pics , please register or login

Offline Norion

  • Peasant
  • *
  • Renown: 1
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
Re: [!!! PATCH 0.220 !!!]
« Reply #22 on: April 30, 2011, 07:56:50 pm »
0
Gmester,

Talán ennyire nem kell elkeseredni, szerintem még nem törlünk (bár nem én vagyok a klán vezetője de gondolom az elkeseredés mondatja ezt veled).

Én azóta próbáltam játszani 1h+xbow altommal, nem láttam nagy különbséget, de mondjuk én nem vagyok nagyon mérvadó, mert nem tartom magam túl tehetségesnek (tegnapelőtt is beszólt valaki az Eu1-en, hogy a 2h altom a "worst melee ever"  :) pedig kivételesen 7/5 volt a k/d arányom és benne voltam az első 8-10-ben, ami nálam azért nem általános), úgyhogy az apró nüanszok hiánya, amellyel egy jó játékos több, mint egy mezei katona, lehet, hogy nekem nem tűnik fel.
Lehet, hogy lesz további javítás, úgyhogy talán érdemes visszanézni a cprg-re.

Ami így két nap után a véleményem, hogy mivel a heirloom-olt cuccokat jelentősen gyengítették és a + xp nyerés is nevetséges, a 1030 ponttal, nem érdemes rámenni a nyugdíjazásra., amig eddig bántam, hogy régen erre nem fordítottam figyelmet, meg nem volt türelmem kivárni a 31-es szintet, ha meguntam egy bizonyos tipusú karaktert, most végül is nem lényeges, játszhatok a 3 altom közül bárkivel, ha olyan kedvem van, nem lesz érdemes a nyugdíjazásra koncentrálni, ha így marad (szerintem).

Más: szerintetek ha még mindig hiányzik felszerelésem a patch előttről, érdemes várni, hogy felbukkan egyszercsak, vagy vegyem meg újra?




Offline McCart

  • Knight
  • ***
  • Renown: 27
  • Infamy: 4
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
    • View Profile
Re: [!!! PATCH 0.220 !!!]
« Reply #23 on: May 01, 2011, 12:30:00 pm »
0
másnál sem hallatszik ha találatot kap?

Offline Garrus

  • Moderator
  • *****
  • Renown: 39
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
  • Imperial Potato Peeler
    • View Profile
  • Faction: Great Khans
  • Game nicks: GK_Vakarian, GK_Garrus, Puncinella, GK_DrZoidberg
  • IRC nick: Garrus
Re: [!!! PATCH 0.220 !!!]
« Reply #24 on: May 03, 2011, 11:41:01 am »
0
másnál sem hallatszik ha találatot kap?

nálam műxik. nem tettél fel sound packot ?
visitors can't see pics , please register or login

Offline Garrus

  • Moderator
  • *****
  • Renown: 39
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
  • Imperial Potato Peeler
    • View Profile
  • Faction: Great Khans
  • Game nicks: GK_Vakarian, GK_Garrus, Puncinella, GK_DrZoidberg
  • IRC nick: Garrus
Re: [!!! PATCH 0.220 !!!]
« Reply #25 on: May 03, 2011, 11:42:04 am »
0
Más: szerintetek ha még mindig hiányzik felszerelésem a patch előttről, érdemes várni, hogy felbukkan egyszercsak, vagy vegyem meg újra?

Érdemes várni, azt mondják, hogy azok a cuccok megvannak, csak nem lehet egyelőre elérni őket.
Szóval majd lesz, addig menj mással.
visitors can't see pics , please register or login

Offline McCart

  • Knight
  • ***
  • Renown: 27
  • Infamy: 4
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
    • View Profile
Re: [!!! PATCH 0.220 !!!]
« Reply #26 on: May 03, 2011, 02:25:18 pm »
0
egészen triviális oka  volt , már jó.

Offline Garrus

  • Moderator
  • *****
  • Renown: 39
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
  • Imperial Potato Peeler
    • View Profile
  • Faction: Great Khans
  • Game nicks: GK_Vakarian, GK_Garrus, Puncinella, GK_DrZoidberg
  • IRC nick: Garrus
Re: [!!! PATCH 0.220 !!!]
« Reply #27 on: May 03, 2011, 03:12:13 pm »
0
egészen triviális oka  volt , már jó.

nem volt bekapcsolva a hangszóró ?
visitors can't see pics , please register or login

Offline McCart

  • Knight
  • ***
  • Renown: 27
  • Infamy: 4
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
    • View Profile
Re: [!!! PATCH 0.220 !!!]
« Reply #28 on: May 03, 2011, 05:38:29 pm »
0
másnál sem hallatszik ha találatot kap?
többi megvolt csak ha engem gyepáltak nem volt hangja.

Offline sir_Ady

  • Noble
  • **
  • Renown: 16
  • Infamy: 1
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
    • View Profile
  • Game nicks: Quincy_sir_Ady, Adyalt
Re: [!!! PATCH 0.220 !!!]
« Reply #29 on: May 04, 2011, 04:23:23 pm »
0
Még csak íjászként próbáltam ki, de a többire már nem is vagyok kíváncsi.
Ha tudom hogy ezt fogják művelni ezek a barbárok akkor ebbe a klánozásba sem fogtam volna bele, akkora nagy csalódás nekem ez a patch. Talán néha még fel fogok nézni, de annyit már biztos nem fogok játszani hogy az én részemről értelme legyen a továbbiakban a klánozásnak, úgyhogy akár törölhettek is a taglistáról. Akik még játszani fognak ezzel a moddal azoknak jó szórakozást kívánok hozzá, az én szememben a crpg meghalt...


Szerintem sem kell ennyire neamigoseredned! :)
Íjászként én is szívok, főleg, hogy én warbow-t örökítettem, úgyhogy kénytelen vagyok 0 slotos 1h fegyvert magammal vinni (hand axe) - hát, nem sok sikerélményem volt vele, főleg 1-es wpf-fel, illetve egyszer megsebeztem Merc_Lizard_Man-t (ja, azért ő tegnap egy térképen már összehozott egy könnyed 31/1-et), de aztán megölt :D...

de a helyzet nem reménytelen és fog ez még finomodni... Az íjak pedig elég jól működnek azért, én is próbáltam a Khergit íj + 3 tegez kombót és elégedett voltam vele. amikor elfogy az első két tegez, felkapok vmi a földről, vagy, ha addigra odaért a csata, akkor egyet lelövök, aztán meghalok :) dehát ez az íjászok sorsa :)