Author Topic: Ey cemaat-i Müslüman!!! İfşa Ediyoruz. Lacoste manifestosu!!  (Read 34088 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
Re: Ey cemaat-i Müslüman!!! İfşa Ediyoruz. Lacoste manifestosu!!
« Reply #60 on: August 16, 2013, 07:31:54 am »
Ne konu saptırması lan!! Ben diyorum Trollükte olsa laf söyletmem, sen diyorsun ırkçısın neyin kafasındasın sen???

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır! Muhterem milletime sunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."  Atatürk

Al senin söylediğine göre bir faşistlik vakaası daha!!!!
konu saptırması diye bir cümle geçmiyor.

"Ben diyorum Trollükte olsa laf söyletmem" Bu ırkçılıktır başka bir şey demiyorum daha sana

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • Renown: 23
  • Infamy: 7
  • cRPG Player
  • Deli kıza naz yap demişler, gitmiş halıya sıçmış..
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: GokTurK_Kagan
  • IRC nick: .......
« Reply #61 on: August 16, 2013, 07:38:24 am »

"Ben diyorum Trollükte olsa laf söyletmem" Bu ırkçılıktır başka bir şey demiyorum daha sana

Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur.
M.Kemal Atatürk

Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
M. Kemal Atatürk

Taş kırılır, tunç erir; ama Türklük ebedidir.
M.Kemal Atatürk

Millet sevgisi kadar büyük sevgi yoktur. Kurtuluş Savaşı'nda benim de milletime ettiğim birtakım hizmetler olmuştur zannederim. Fakat, bunlardan, hiçbirini kendime mal etmedim. Yapılanın hepsi milletin eseridir dedim. Aranacak olursa doğrusu da budur. Mazide sayısız medeniyet kurmuş bir ırkın ve milletin çocukları olduğumuzu ispat etmek için, yapmamız lazım gelen şeylerin hepsini yaptığımızı ileri süremeyiz. Bugüne ve yarına bırakılmış daha birçok büyük işlerimiz vardır. İlmi araştırmalar da bunlar arasındadır. Benim arkadaşlarıma tavsiyem şudur: Şahsınız için değil fakat mensup olduğumuz millet için elbirliği ile çalışalım. Çalışmaların en büyüğü budur.
M.Kemal Atatürk

Milletleri yükselten bu hususa bir amil daha ilave edelim; Milletlerin kalbinde intikam hissi olmalı. Bu alelade bir intikam değil, hayatına, istikbaline, refahına düşman olanların zararlarını dermeyi hedef tutan bir intikamdır.
M.Kemal Atatürk

Son olarak konumuzla alakalı

Bütün dünya bilmeli ki; karşımızda böyle bir düşman oldukça onu affetmek elimizden gelmez ve gelmeyecektir. Düşmana merhamet, aciz ve zaaftır; bu insaniyet göstermek değil, insanlık hassasının yok olduğunu ilan eylemektir.
M.Kemal Atatürk

Şimdi bana ırkçı demeye devam edebilirsin Gardaş.

visitors can't see pics , please register or login

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #62 on: August 16, 2013, 07:47:54 am »

''oha amına koyim senin yaptığınla bir mi şu söz''. Konu saptırma diye bu oluyor işte.

Offline Iymore

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #63 on: August 16, 2013, 08:14:19 am »
Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur.
M.Kemal Atatürk

Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
M. Kemal Atatürk

Taş kırılır, tunç erir; ama Türklük ebedidir.
M.Kemal Atatürk

Millet sevgisi kadar büyük sevgi yoktur. Kurtuluş Savaşı'nda benim de milletime ettiğim birtakım hizmetler olmuştur zannederim. Fakat, bunlardan, hiçbirini kendime mal etmedim. Yapılanın hepsi milletin eseridir dedim. Aranacak olursa doğrusu da budur. Mazide sayısız medeniyet kurmuş bir ırkın ve milletin çocukları olduğumuzu ispat etmek için, yapmamız lazım gelen şeylerin hepsini yaptığımızı ileri süremeyiz. Bugüne ve yarına bırakılmış daha birçok büyük işlerimiz vardır. İlmi araştırmalar da bunlar arasındadır. Benim arkadaşlarıma tavsiyem şudur: Şahsınız için değil fakat mensup olduğumuz millet için elbirliği ile çalışalım. Çalışmaların en büyüğü budur.
M.Kemal Atatürk

Milletleri yükselten bu hususa bir amil daha ilave edelim; Milletlerin kalbinde intikam hissi olmalı. Bu alelade bir intikam değil, hayatına, istikbaline, refahına düşman olanların zararlarını dermeyi hedef tutan bir intikamdır.
M.Kemal Atatürk

Son olarak konumuzla alakalı

Bütün dünya bilmeli ki; karşımızda böyle bir düşman oldukça onu affetmek elimizden gelmez ve gelmeyecektir. Düşmana merhamet, aciz ve zaaftır; bu insaniyet göstermek değil, insanlık hassasının yok olduğunu ilan eylemektir.
M.Kemal Atatürk

Şimdi bana ırkçı demeye devam edebilirsin Gardaş.
sen devam et ben ne desem boş abartıyorsunuz diyorum siz hala

Offline Panos_

• იოსებ ბესარიონის ძე სტალინი
  • King
  • Renown: 2006
  • Infamy: 885
  • cRPG Player Sir White Bishop
  • Come and get couched, Turk!
    • View Profile
  • Faction: Vyzantion (Palaiologos Era)
  • Game nicks: Panos_the_TurkSlayer
  • IRC nick: THE_PANOS
« Reply #64 on: August 16, 2013, 08:15:59 am »
this looks like a drama thread, can a turk please translate whats going on?  :mrgreen:

Offline Iymore

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #65 on: August 16, 2013, 08:19:54 am »
this looks like a drama thread, can a turk please translate whats going on?  :mrgreen:
it's all about racism

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile

Offline Iymore

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #67 on: August 16, 2013, 08:54:30 am »
asljdadhajsdasd sizin yaptığınız bu ulan mal mal resim atmış bir de puhaha

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
« Reply #68 on: August 16, 2013, 09:58:55 am »
sen hepinizi göt ettim diyip kitlesene konuyu hani YAKIŞIRRRR(artık nasıl göt ettı ıse) ama sunu unutma benden ırkcılıga konuyu azap getırdı kendı adamına kız azarla hadı ona saldır tasman cok gevsek olmus cunku

Bu arada oguzhangokanın accountlarının forum lınkını ve crpg linkinin hatta ve hatta strat herosu linkini atarsanız cok detaylı bır ban topic ayarlıyorum bır abayı daha kaldıramıcem.
« Last Edit: August 16, 2013, 10:03:28 am by GunTR »

Offline Ottomans_Guard

• Knight
  • Renown: 33
  • Infamy: 10
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
    • View Profile
  • Faction: The_Turks
  • Game nicks: agzini yüzünü sevdimin ..ötlemeleri......oglum nekadar gerzeksin sen ya üfff
« Reply #69 on: August 16, 2013, 10:57:10 am »
Panos malaka siktir git from our forum lan,here is nothing for german greeks from china 8-)

Offline Real_Hunter

• Baron
  • Renown: 81
  • Infamy: 8
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Warriors of Tengri
  • Game nicks: Turkmen_Azap
  • IRC nick: Turkmen_Azap
« Reply #70 on: August 16, 2013, 11:21:47 am »
Arkadaşım ben ırkımın trollenmesinden memnun olmayabilirim değilimde.. Gitsin trollüğünü başka şekilde yapsın.. Oyunda siyaset konuşuyorlardı.Ben oyuna yeni girmiştim o sırada başka Türkde yoktu.Muhtemelen benım girdiğimden bile haberdar değildi.. Adamın biri bi soru sordu o panos denen mahlukatda ben pkkyı destekliyorum çünkü Türk askerlerini öldürüyorlar diyor.. Bakın Yunanlar millet olarak ırkçı bir millettir. Tarihlerini araştırın inceleyin.Görürsünüz hak verirsiniz.. Başka milletlere laf atıp kendini tatmin ediyorsa biri bu doğru bir şey değil. Irkçılık milletini dünyadaki bütün milletlerden üstün tutmaktır.. Ben demıyorumki bir İtalyan,Bir romalı Bir Alman Bir Kürt kendi ırkından dolayı benden aşağıdadır.. Bunu söylesem ırkçı olurum..  Ama Türk askerlerini öldürdüğü için Pkkyı destekliyorum diyen birine tepki gösterdiğim zaman ırkçı olmam.. İnsanlar milli değerlerinde hassas olabilirler.. Evet daha önce Panosun ırkçılığı yüzünden banda yedim ben:) 

O zaman kalkancıydım rastgele havaya taş attım panos denen mahlukata geldi. So so so sorry dedim hatta huyunu bildiğim için bu mahlukatın..  Sonra oda bana taş attı güldüm.. Sonra tam biriyle savaşırken gelip arkamdan tekme attı onun yüzünden öldüm.. Yukarda okçu varken yine tekme attı hs yedim bu sefer.. Pek umursamadım devam ettim.Ama adamın duracağı yoktu.. Bide hakarete başladı fuckıng Turk felan.. Bi tane vurdum.. Ertesi gün banlıyım.. Herkez sizin kadar esnek davranmak zorunda değil. Yabancıların Bir kısmı esnek davranıyor olabilirler bizden daha rahatlar ama ırkına laf söylendiği zaman kimse bunu hoş karşılamak zorunda değil..Duelloda birini öldürdüğüm zaman bile bana fuckıng Turk diye cevap verenler oluyor.. Oyunda 4kere ard arda bana team hit yapan adama dikkatlii ol lütfen derim veya umursamam bile ama aynı adama yanlışlıkla vurduğum zaman adam direk benım ırkıma küfür ediyor.Fuckıng Turk!

Ben bunu hoş karşılayamam açıkçası hoş karşılayanlarıda pek anlamıyorum
« Last Edit: August 16, 2013, 11:24:54 am by Real_Hunter »

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #71 on: August 16, 2013, 11:25:49 am »
Arkadaşım ben ırkımın trollenmesinden memnun olmayabilirim değilimde.. Gitsin trollüğünü başka şekilde yapsın.. Oyunda siyaset konuşuyorlardı.Ben oyuna yeni girmiştim o sırada başka Türkde yoktu.Muhtemelen benım girdiğimden bile haberdar değildi.. Adamın biri bi soru sordu o panos denen mahlukatda ben pkkyı destekliyorum çünkü Türk askerlerini öldürüyorlar diyor.. Bakın Yunanlar millet olarak ırkçı bir millettir. Tarihlerini araştırın inceleyin.Görürsünüz hak verirsiniz.. Başka milletlere laf atıp kendini tatmin ediyorsa biri bu doğru bir şey değil. Irkçılık milletini dünyadaki bütün milletlerden üstün tutmaktır.. Ben demıyorumki bir İtalyan,Bir romalı Bir Alman Bir Kürt kendi ırkından dolayı benden aşağıdadır.. Bunu söylesem ırkçı olurum..  Ama Türk askerlerini öldürdüğü için Pkkyı destekliyorum diyen birine tepki gösterdiğim zaman ırkçı olmam.. İnsanlar milli değerlerinde hassas olabilirler.. Evet daha önce Panosun ırkçılığı yüzünden banda yedim ben:) 

O zaman kalkancıydım rastgele havaya taş attım panos denen mahlukata geldi. So so so sorry dedim hatta huyunu bildiğim için bu mahlukatın..  Sonra oda bana taş attı güldüm.. Sonra tam biriyle savaşırken gelip arkamdan tekme attı onun yüzünden öldüm.. Yukarda okçu varken yine tekme attı hs yedim bu sefer.. Pek umursamadım devam ettim.Ama adamın duracağı yoktu.. Bide hakarete başladı fuckıng Turk felan.. Bi tane vurdum.. Ertesi gün banlıyım.. Herkez sizin kadar esnek davranmak zorunda değil. Yabancıların Bir kısmı esnek davranıyor olabilirler bizden daha rahatlar ama ırkına laf söylendiği zaman kimse bunu hoş karşılamak zorunda değil..
ama herkes kendı adına konusmak zorunda burda sultan ozan benım sozcum falan degıl kı gıdıp butun turklerden nefret edılıyor assaglanıyor kaale alınmıyor dıyecek KAPİKULU yazacak sadece biz kapikuluyuz ezıklıgın tavsan kosucusuyuz uzerımıze gelmeyın dıyecek ama butun turkler demeyecek.

Offline Real_Hunter

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #72 on: August 16, 2013, 11:29:47 am »
Hazar fuckıng Turk dediği zaman sana edilen bi hakaret değilmi bu Allah aşkına..

Şuanda Rebornlar ve Bizim klandan başka Türk klanı varmı? Adamlar Kapıkulunu gördüğü zaman art niyetle hareket ediyorsa bunun bir sebebide Türklere olan düşmanlığından dolayı. Sana diyorum bana 4kere ard arda vuran adama dikkatli ol lütfen diyorum adam özür bile dilemiyor.Umursamıyorum dilemek zorunda değil.Reportlamıyorum bile Ama ben o adama 1kere vurduğum zaman hem ırkıma küfür yiyorum.Hemde report yiyorum..Çok normal bir şey değil bu. Çok sık başıma geliyor.

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #73 on: August 16, 2013, 11:36:32 am »
Hazar fuckıng Turk dediği zaman sana edilen bi hakaret değilmi bu Allah aşkına..

Şuanda Rebornlar ve Bizim klandan başka Türk klanı varmı? Adamlar Kapıkulunu gördüğü zaman art niyetle hareket ediyorsa bunun bir sebebide Türklere olan düşmanlığından dolayı. Sana diyorum bana 4kere ard arda vuran adama dikkatli ol lütfen diyorum adam özür bile dilemiyor.Umursamıyorum dilemek zorunda değil.Reportlamıyorum bile Ama ben o adama 1kere vurduğum zaman hem ırkıma küfür yiyorum.Hemde report yiyorum..Çok normal bir şey değil bu. Çok sık başıma geliyor.
oncelıkle suna acıklık getırelım reborn ve kapikulunun  aktıif uye sayısı 20yı gecmıyor ama cok iyi biliyorum kı baska klanlarda olup bu oyunu oynayan en az 20 türk var  ve bunların cogu yabancı klanda....
ayrıca kımse yanlıslıkla vurulan sadece 1 tane th ıcın kımseyı banlatamaz... delıl yetersız yazıp kapatıyorlar konuyu... bazen benide report edıyorlar Fuckin russians yazıyorum siktigimin hetmanı yazıyorum simdi ırkcımı oldum ben.. ts de th yıyıınce ana bacın hepinize sovuyorum e ırkcılık mı sımdı bu rahatsız oldugum ıcın tepkimi koyuyorum sadece kendı gozumde.
ayrıca mute dıye bır sey eklemısler adamlar adamı mutelıyorsun keyfıne bakıyorsun kapis ?

Offline Real_Hunter

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #74 on: August 16, 2013, 11:47:40 am »
oncelıkle suna acıklık getırelım reborn ve kapikulunun  aktıif uye sayısı 20yı gecmıyor ama cok iyi biliyorum kı baska klanlarda olup bu oyunu oynayan en az 20 türk var  ve bunların cogu yabancı klanda....
ayrıca kımse yanlıslıkla vurulan sadece 1 tane th ıcın kımseyı banlatamaz... delıl yetersız yazıp kapatıyorlar konuyu... bazen benide report edıyorlar Fuckin russians yazıyorum siktigimin hetmanı yazıyorum simdi ırkcımı oldum ben.. ts de th yıyıınce ana bacın hepinize sovuyorum e ırkcılık mı sımdı bu rahatsız oldugum ıcın tepkimi koyuyorum sadece kendı gozumde.
ayrıca mute dıye bır sey eklemısler adamlar adamı mutelıyorsun keyfıne bakıyorsun kapis ?

Tamam ozaman bizde bu tutumundan rahatsız olduğumuz için tepki veriyoruz buda bizi ırkçı yapmıyor.Dediğim gibi insanların kişilikleri farklıdır.. Sen benden daha rahat olabilirsin.. Ben her şakaya gülmek zorunda değilim falan filan..

Yani bu bizi ırkçı yapan bir durum değil.. E senin deyiminle öyleyse bizde kendimi tepkimizi cihad ilan ederek gösteriyoruz..Bana kalırsa sende doğru yapmıyorsun.. Bir insanın ırkına küfretmek çok doğru bir şey değil ben hoş karşılamıyorum.. Sen daha gevşek davranıyorsun diye senin gibi davranmayan herkez gerici ırkçı vs olmuyor..

Not: Çok rahat geçiyor hazar emin olabilirsin:)