Author Topic: Ey cemaat-i Müslüman!!! İfşa Ediyoruz. Lacoste manifestosu!!  (Read 33621 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • Renown: 23
  • Infamy: 7
  • cRPG Player
  • Deli kıza naz yap demişler, gitmiş halıya sıçmış..
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: GokTurK_Kagan
  • IRC nick: .......
Ey c-rpg mod oynayan cemaaat!!!  GunTR oyun nick i lacoste!!! Forumda  sizin hakkınızda konu açarsa, göt etmeyin çünkü neden biliyor musunuz??!!! Ts  nize liseli elemanları gönderip size küfür ettiriyor..  Aman deyim sakın göt olduğu hissine kapılırsa dediğimi yapar alim Allah kim küfrettiye gidersiniz???? ( Gördüm de; hayatımda böyle eziklik görmedim!! )
« Last Edit: August 15, 2013, 11:52:58 pm by oguzhangoka »
visitors can't see pics , please register or login

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
Re: Ey cemaat-i Müslüman!!! İfşa Ediyoruz. Lacoste manifestosu!!
« Reply #1 on: August 16, 2013, 12:44:22 am »
Ey c-rpg mod oynayan cemaaat!!!  GunTR oyun nick i lacoste!!! Forumda  sizin hakkınızda konu açarsa, göt etmeyin çünkü neden biliyor musunuz??!!! Ts  nize liseli elemanları gönderip size küfür ettiriyor..  Aman deyim sakın göt olduğu hissine kapılırsa dediğimi yapar alim Allah kim küfrettiye gidersiniz???? ( Gördüm de; hayatımda böyle eziklik görmedim!! )
:D ahaahaha senın klanındakılerın aksıne benımkılerın kendı aklı var :)

Ayrıca sen benı got mu ettın simdi ? ama ben senı ettım neden grey savaslarına gıremıyorsun sanıyorsun sen ?

ts'nize ? son baktıgımda ts greylerındı benimde admin powerim vardı :O

ayrıca ezıklık banı atıp hemen kaldırmak zorunda kalmaktır su güne kadar o banlistin cogu benım attıklarımdan olustu ve deathangel'ınkınden baska kımsenınkı acılmadı :) oda sultanın altdan almamı rica etti simdi sg.

Offline Snake_Reis

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: the_Grey
  • Game nicks: Snake_Reis
  • IRC nick: Snake_Reis
« Reply #2 on: August 16, 2013, 12:46:43 am »
Her Kapikuluda AKP  :idea: SEÇMENİ kesildi başımıza.

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #3 on: August 16, 2013, 01:01:32 am »
 Okuyan okuyor gülüm!!! Seni adam yerine koyuyorsa o hetman ın problemi! beni ilgilendirmez. Siz greyleri satıp gitmediniz mi! Bunun üstüne sizi adam yerine bile koymam ben hetman ın yerinde olsam. Ama işte sizde yüzsüzsünüz geri döndünüz. 360 derece dönüş dedikleri budur herhal. Adam ol şimdi. Sen göderdiğin adamlardan daha ağır liselisin. Topitoş neden kendin gelmedin. Hayır onu bunu geçtim banlarının açılmış olması adamları haklımı yapıyor. Dönek Adam Lacoste ? Savaşlarına almıyorlarsa da çokta sikimde Lacoste başka söylemek istediğin varsa devam et!!! Admin olman senin ezik olmana engel değil ki??? istersen greylerin başkanı ol, istersen ts nin sahibi ol. Adamlarının aklı olduğu kanısına nerden vardın yada kapıkulularının kendi aklı olmadığını falan onu da bi anlatta bizde anlayalım... O nerden çıktı a.q. konu senin yaptığın eziklikle alakalı açıldı buraya..  bu kadar mı geri zekalısın!!!??? Haa bir de madem bu kadar göt olmadım olmadım diye bağırıyorsun o adamlar neden bizim ts ye gelip Bizim adama böle böle demişsin de böyle böyle olmuş diye bana küfür ediyor.. Demek ki cevaplarım sana o kadar koymuş ki unutamamışsın... Sikilmiş götün davasını yapıyorsun bizim ts ye adam gönderip...
« Last Edit: August 16, 2013, 01:21:22 am by oguzhangoka »

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #4 on: August 16, 2013, 01:19:09 am »
sana gittiklerini bilsem korkma gelirdim  :wink:  :wink: 

sana tekrar ve tekrar soyluyorum bu kararı nedensız sebepsız almadım rica edenler oldu cıkarlarım oldu 2 tane +3 mesela birde ileride gorecegınız gelmem ıcın cok ıyı  sebepler :) 

ama her sekilde istediğim zaman taraf degıstırebilirim farkındasındır umarım... Hani bi CcCGokturkCcC birde Lacoste sen savasa alınmazsın en kötü ilk 5de olurum...

işte hetman anladıgın gıbı kara kasıma kara gozume adam yerıne koymuyor hak ettigim icim koyuyor peki ya sen ? seni neden bu forum bu alem adam yerine koymalı ?

bir cok account'un oldugu ıcın mı ? milyonlarca karakterin oldugu ıcın mı ? item dagıtıp/satıp forumu kapattırdıgın ıcın mı ? Turk olarak utanmamızı sagladıgın ıcın mı ? Irkcılık yaptılar dıye agladıgın ıcın mı ?
gözü kapalı her seye ınanıp her insanı normal bir kapikulu uyesı gıbı kopek  olarak dusunup  kendı baslarına hareket edemeyecegını dusundugun ıcın mı ? nicin ?

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #5 on: August 16, 2013, 01:26:07 am »
sana gittiklerini bilsem korkma gelirdim  :wink:  :wink: 

sana tekrar ve tekrar soyluyorum bu kararı nedensız sebepsız almadım rica edenler oldu cıkarlarım oldu 2 tane +3 mesela birde ileride gorecegınız gelmem ıcın cok ıyı  sebepler :) 

ama her sekilde istediğim zaman taraf degıstırebilirim farkındasındır umarım... Hani bi CcCGokturkCcC birde Lacoste sen savasa alınmazsın en kötü ilk 5de olurum...

işte hetman anladıgın gıbı kara kasıma kara gozume adam yerıne koymuyor hak ettigim icim koyuyor peki ya sen ? seni neden bu forum bu alem adam yerine koymalı ?

bir cok account'un oldugu ıcın mı ? milyonlarca karakterin oldugu ıcın mı ? item dagıtıp/satıp forumu kapattırdıgın ıcın mı ? Turk olarak utanmamızı sagladıgın ıcın mı ? Irkcılık yaptılar dıye agladıgın ıcın mı ?
gözü kapalı her seye ınanıp her insanı normal bir kapikulu uyesı gıbı kopek  olarak dusunup  kendı baslarına hareket edemeyecegını dusundugun ıcın mı ? nicin ?

İşte diyorum ya adam değilsin ki taraf değişip değişmeyeceğin belli değil seni neden adam yerine koyayım??? Onlar Çıkarı için orasını burasını satmış beni ne ilgilendirir. Sana diyorum, seni adam yerine koyuyorlarsa greylerin derdi. Yarın karşı taraf daha büyük teklif yaptığında siktir olup gideceğin kesinken sana bu kadar muamma göstermeleri onların derdi. Madem göt olmadın benim neden grey savaşlarıma girmemi engelledin!! Göt olmak demek ki insana bu kadar koyuyor desene.!!!  Benim için adam değilsin. Şimdi siktir ol git.

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #6 on: August 16, 2013, 01:28:01 am »
Lan kodugumun cocugu sana dıyorum kı sen kımsın kım ?

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #7 on: August 16, 2013, 01:30:53 am »
Lan kodugumun cocugu sana dıyorum kı sen kımsın kım ?

Anan!!!! Büyük annene koy şimdi koş a.q. dölisrafı seni.

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #8 on: August 16, 2013, 01:31:53 am »
Anan!!!!
ya allah askina siktir git cocuk defol kaybol benle ugrasma sana mesajı verdım sanıyordum BEYİN GEREKLİ BEYİN.

Laflarını cumlelerını 10 kere editliyorsun sik kafalı ilk seferde aklına gelmiyor mu senın yuzunden cogu sey haybeye gıtmesın dıye sureklı kontrol etmek zorunda kalıyorum.. Seni bilmem benim yapacak ıslerım var STRATTA TOPRAK YONETİYORUM ANLADİİ ?

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #9 on: August 16, 2013, 01:33:14 am »
ya allah askina siktir git cocuk defol kaybol benle ugrasma

Çocuksun oğlum!!! Dünyanın en iyi oynayan adamı olsan, beynin çalışmadı mı böyle göt oluyorsun işte!!!! Ben sana Diyorum Ankara sen diyon benim götüm kara..

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #10 on: August 16, 2013, 01:34:53 am »
Anan!!!! Büyük annene koy şimdi koş a.q. dölisrafı seni.
bunu yazan sensın cocuk benım tamam sen en buyuksun.

Offline Real_Hunter

• Baron
  • Renown: 81
  • Infamy: 8
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Warriors of Tengri
  • Game nicks: Turkmen_Azap
  • IRC nick: Turkmen_Azap
« Reply #11 on: August 16, 2013, 01:37:19 am »
En azından senin gibi değil hazar.. Bizi ırkçılıkla suçluyorsun..Türkleri kötü göstermekle vs.. Kapikulunu  sevmemenin sebebi buydu..Öyle demiştin. Panos ırkçı değildi.. Bizler ırkçıydık sadece..

Panosun bir mesajı ben pkkyı destekliyorum çünkü Türk askerlerini öldürüyorlar..  Kesinlikle hiç bir ırkçılık emaresi yok bu mesajda.. Türk askerlerinin öldürülmesi çok normal bir şey ve desteklenesi..
Biz bu tarz insanlara laf söylediğimizde ırkçı oluyoruz..

Muhteşem ırkçılarız biz..

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #12 on: August 16, 2013, 01:37:41 am »
bunu yazan sensın cocuk benım tamam sen en buyuksun.
Evet benim.. Sen kimsin kim ne demek lan. Kendini kimden üstün görüyorsun sen peygamber mi sanıyorsun kendini.. Oyunu iyi oynasan sikime oynamasan sikime idiot herif.

Offline Real_Hunter

• Baron
  • Renown: 81
  • Infamy: 8
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Warriors of Tengri
  • Game nicks: Turkmen_Azap
  • IRC nick: Turkmen_Azap
« Reply #13 on: August 16, 2013, 01:38:36 am »
En azından senin gibi değil hazar.. Bizi ırkçılıkla suçluyorsun..Türkleri kötü göstermekle vs.. Kapikulunu  sevmemenin sebebi buydu..Öyle demiştin. Panos ırkçı değildi.. Bizler ırkçıydık sadece..

Panosun bir mesajı ben pkkyı destekliyorum çünkü Türk askerlerini öldürüyorlar..  Kesinlikle hiç bir ırkçılık emaresi yok bu mesajda.. Türk askerlerinin öldürülmesi çok normal bir şey ve desteklenesi..

Muhteşem ırkçılarız biz.. Ha birde odaya gelip küfür edip çekip gitmeniz taktire şayan bir şey aferim size..

Türk askerine Türklere böyle mesajlar yazan insanları alttan almadığımız için Biz Türkleri kötü gösteriyoruz..Bu tarz mesajlar alttan alınmalı değilmi yoksa ırkçılık olur..

« Last Edit: August 16, 2013, 01:43:26 am by Real_Hunter »

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #14 on: August 16, 2013, 01:38:46 am »

Muhteşem ırkçılarız biz..