Author Topic: ÖNEMLİ GÜNCEL BİLGİLENDİRME FORUMUN YENİDEN AÇILIŞI İLE İLGİLİ  (Read 9552 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Immortality

• Baron
  • Renown: 113
  • Infamy: 39
  • cRPG Player
  • C# Forever
    • View Profile
    • Vanguard Official Forum
  • Faction: Vanguard
  • Game nicks: Proximo
  • IRC nick: Proximo
DİKKATLİCE OKUYUN YOKSA FORUM TEKRAR AÇILDIKTAN SONRA BUNLARI BİLMEDEN POST ATTIĞINIZ İÇİN KALICI OLARAK YASAKLANABİLİRSİNİZ !!!

Son birkaç gündür cmp ile konuşuyorum, Forumun tekrar açılması ile ilgili yeni bir karar aldık. Buna göre resmi forum kuralları dışında hareket edenler ile ilgili bana birkaç global moderatör yardım edecek. Kural dışı olan herhangi bir durumda kendileri ile direkt bağlantı kurabileceğim bir şekil oluşturuldu. Bu sayede kural dışı hareket eden her kim olursa olsun kural dışı mesajı okur okumaz yada kural dışı içeriği görür görmez cmp ile konuşmak yerine global moderatörler ile konuşarak gereken cezanın verilmesini sağlayacağım.

Ayrıca cmp den forum içerisinde gereksiz gördüğüm threadlerin kaldırılması ile ilgili anlaştık.

Bundan sonra kurallara aykırı olan ve mod ile alakalı olmayan şeyler için kimse başlık açmasın. Bunun için bir konu ben açacağım ve sticky olmayacak. Bu off topic başlığını kullanabilirsiniz ama bu başlık içinde bile forum kurallarına aykırı davranamazsınız. sadece crpg ile alakalı olmayan şeyleri oraya post edebilirsiniz.

Resmi forum kurallarını çevirdikten sonra sticky bir başlığa koyacağım ordan herkes türkçesini okuyabilir.

EDIT : Forum yeniden devreye girdikten sonra saçma sapan threadler açmayın !

+ Konunuz kitlendi ise bilin ki ya konunuz yada içindeki bir mesaj sahibi ban yada mute yiyecek bunun için kanıt olarak konu kitlenecek ve quote alacağım. problem düzelince konunuzda sakınca yoksa tekrar kilidini açacağım.
« Last Edit: August 21, 2012, 05:06:40 am by Immortality »
visitors can't see pics , please register or login

Offline Immortality

• Baron
  • cRPG Player
  • C# Forever
    • View Profile
FORUM KURALLARI "BİREBİR" ÇEVRİLEREK STICKY YAPILMIŞTIR.

Offline Immortality

• Baron
  • cRPG Player
  • C# Forever
    • View Profile
SİZİN YADA BİR ARKADAŞINIZIN KİŞİSEL BİLGİLERİNİN YADA SAKINCALI BİR BİLGİNİN PAYLAŞILDIĞI YADA İÇERİĞİNİN ALAKASIZ YADA YASAK OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ BİR KONU YA DA POST VARSA STEAM ÜZERİNDEN BANA ULAŞIP FORUM KAPALI İLEN DÜZELTMEMİ SAĞLAYABİLİRSİNİZ. ŞU ANA KADAR İLK BİRKAÇ SAYFADAKİ TÜM KONU VE İÇERİĞİNDEKİ TÜM SAYFALARI OKUDUM. SAAT SABAHIN 6 SI OLDU UYUYACAĞIM, YARIN OKUMAYA DEVAM EDECEĞİM. BUNCA EMEĞİMDEN SONRA SAÇMA SAPAN BU FORUMU KİRLETİP TEKRAR ADINI ÇIKARAN BİRİ OLURSA İKİ ELİM YAKASINDA ELİMDEN GELENİ ARDIMA KOMAM ŞÜPHESİ OLMASIN. TAM 1 HAFTADIR FORUM İŞLERİ İLE İLGİLİ DERT ANLATIYORUM.

EDIT : STEAM DE Immortality olarak aratın Alf resmi olan benim hesabım.