Author Topic: Provideri  (Read 1466 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Captain_Georges

  • Count
  • *****
  • Renown: 238
  • Infamy: 57
  • cRPG Player
  • 0==[]:::::::::::>
    • View Profile
  • Faction: Vangaboys
  • Game nicks: Captain_Georges
Provideri
« on: June 05, 2012, 10:15:01 pm »
0
Ekipa koje providere imate za svoj internet? I koristite li wireless?
cRPG needs guns

Offline Gnjus

  • King
  • **********
  • Renown: 1831
  • Infamy: 397
  • cRPG Player Sir White Rook A Gentleman and a Scholar
  • Siktir git, pislik okçu.
    • View Profile
  • Faction: Turklings
Re: Provideri
« Reply #1 on: June 05, 2012, 11:13:34 pm »
0
Ekipa koje providere imate za svoj internet? I koristite li wireless?

Bio na TComu sad na Iskonu, igram na desktopu spojen kablom. Šta te konkretno zanima imaš nekih problema s netom ?
Do you honestly think you have any sort of moral authority, Reyiz? Go genocide some more armenians and deny it ever happened, please, and stay in the middle east.
visitors can't see pics , please register or login

Offline Captain_Georges

  • Count
  • *****
  • Renown: 238
  • Infamy: 57
  • cRPG Player
  • 0==[]:::::::::::>
    • View Profile
  • Faction: Vangaboys
  • Game nicks: Captain_Georges
Re: Provideri
« Reply #2 on: June 07, 2012, 12:28:41 am »
0
Ma evo ista stvar, bio na TComu i sad sam Iskonovac ili koji kurac, i kao bolje je ali ima neke čudne faze kada mi neke stvari rade a neke ne, pola internet stranica koje otvorim ne rade. A i moguće je da me wireless jebe
cRPG needs guns

Offline Gnjus

  • King
  • **********
  • Renown: 1831
  • Infamy: 397
  • cRPG Player Sir White Rook A Gentleman and a Scholar
  • Siktir git, pislik okçu.
    • View Profile
  • Faction: Turklings
Re: Provideri
« Reply #3 on: June 07, 2012, 07:49:08 am »
0
Ma evo ista stvar, bio na TComu i sad sam Iskonovac ili koji kurac, i kao bolje je ali ima neke čudne faze kada mi neke stvari rade a neke ne, pola internet stranica koje otvorim ne rade. A i moguće je da me wireless jebe

A čuj Iskon koristi infrastrukturu od TCOMa dakle samo je rentaju al nikad ti neće isto radit Iskonova usluga ko što ti radi TCOMova na toj istoj opremi.  :)
E sad te čudne faze....zapišeš si točno vrijeme kad ti se događaju pizdarije tj kad ti nešto ne radi dobro ili ti neće otvorit, etc, etc i nazoveš službu za korisnike i zamoliš ih da ti pogledaju logove i vide jel sve u redu ili imaš neke errore ili slično, baš prije par tjedana sam ja riješio napokon takav problem kad mi se samo od sebe prekidalo sve na 15-30 sekundi, nestajao mi net, smrzavala se slika na TVu i nije radio telefon al sve ono random i na kratko, moš mislit kolko me puta izbacilo sa servera tak dok igram. :-)
Desetak puta zvao ja Iskonovce zvali oni mene, rekli mi da se u totalno random periodima javljaju desetine, stotine errora, skraćivao ja kablove i mijenjao ih al opet pizdarija i kaj je na kraju bilo ? Tehničari izašli na teren (2. put) i skužili da se dolazni signal rasipa čak i na vanjskoj kutiji na kući, znači već na dolasku i poslali prijavu TCOMu. Problem bio u nekakvom kontaktu na razdjelniku tam kod njih, lik valjda došo malo to učvrstio i sve riješeno, mislim kakva glupost jel.
Poanta priče: prvo vidi jel ti njihovi logovi javljaju kakve errore pa ak nije do njih onda moš vidjet dal je možda do routera tvog il nešto. Mislim da se na njihovim routerima software/firmware updatea kad ga tvornički resetiraš pa možda i to pomogne.
Do you honestly think you have any sort of moral authority, Reyiz? Go genocide some more armenians and deny it ever happened, please, and stay in the middle east.
visitors can't see pics , please register or login

Offline Captain_Georges

  • Count
  • *****
  • Renown: 238
  • Infamy: 57
  • cRPG Player
  • 0==[]:::::::::::>
    • View Profile
  • Faction: Vangaboys
  • Game nicks: Captain_Georges
Re: Provideri
« Reply #4 on: June 14, 2012, 08:30:11 pm »
0
ma jebem ja njima mater
cRPG needs guns

Offline Gnjus

  • King
  • **********
  • Renown: 1831
  • Infamy: 397
  • cRPG Player Sir White Rook A Gentleman and a Scholar
  • Siktir git, pislik okçu.
    • View Profile
  • Faction: Turklings
Re: Provideri
« Reply #5 on: June 15, 2012, 08:08:19 am »
0
ma jebem ja njima mater

Ma nemoj tako Đuro, ipak si ti Bečka škola, pristojnost, dual-language i tako to.  :P
Do you honestly think you have any sort of moral authority, Reyiz? Go genocide some more armenians and deny it ever happened, please, and stay in the middle east.
visitors can't see pics , please register or login

Offline Araxiel

  • Earl
  • ******
  • Renown: 387
  • Infamy: 77
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
  • ((===||:::::::::::::::>
    • View Profile
  • Game nicks: Vincent_Ruth
Re: Provideri
« Reply #6 on: July 21, 2012, 02:01:12 pm »
0
sisati da ste.
Well I roleplayed gay for long time to get Asca attention as harmless one but it didnt help. I only attracted Tueten, Cicero and Grey Order...