Author Topic: Kapikulu Sunucusu Küfür Kirliliği  (Read 1651 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sultan Eren

• Count
  • Renown: 217
  • Infamy: 113
  • cRPG Player Sir Black Pawn
    • View Profile
  • Faction: Mercs
  • Game nicks: Sultan Eren
Kapikulu Sunucusu Küfür Kirliliği
« on: June 16, 2011, 12:05:56 am »
Kapikulu sunucusunda şu andan ihtibaren kesinlikle küfürleşmeye izin verilmiycektir. Özellikle klanların birbirleriyle anabacı küfürleşmesine göz yumulmayacaktır. Bu durumda küfürleşmeye devam edenler kim olurlarsa olsunlar sunucudan kalıcı olarak banlanacaktır.

Kapikulu tagını taşıyıp kavgaya karışanlar, küfürleşmelere ortak olanlar, klandan önce ihtar alacaklardır. İkinci kez tekrar etmeleri halinde klanla ilişkileri kesilecektir. Kişisel meselelerin klanların Strategus üzerindeki anlaşmalarıyla bir ilgisi yoktur, olamaz. Aynı şekilde kişisel nefretin oyunla bir ilgisi yoktur. Herkesin  sunucuya girdiğinde oyununu oynayıp rahatsız olmadan çıkıp gitmesi birincil amaçtır.

Kapikulu Sunucusu Adminleri
-Fallen_Miralay
-Kapikulu_BattalGazi
-Kapikulu_caki
-Kapikulu_Ottomans_Guard
-Kapikulu_OttomanSniper
-Kapikulu_Ozan
visitors can't see pics , please register or login

Offline Kirman

• Duke
  • Renown: 609
  • Infamy: 69
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Tormatun
  • Game nicks: Kirman/Namrik/Anmirk/Riknam
Re: Kapikulu Sunucusu Küfür Kirliliği
« Reply #1 on: June 16, 2011, 04:54:31 am »
Bu uyarı güzel olmuş. Teşekkürler...

Offline Miralay

• Knight
  • Renown: 49
  • Infamy: 25
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: The Brigade
  • Game nicks: Tsu, Miralay
« Reply #2 on: June 20, 2011, 05:00:55 pm »
Arkadaşlar, birbirini çok fazla hakaret etti die suçlamalar oluyor serverda. Saatlerce önce olan bir olay yüzünden, server'da saçma sapan tartışmalar oluyor. Lütfen log'lara bakabilen kişiler ilgilensin, gerekli önlemleri veya cezaları versin.

:?

Offline Turk_Bugrahan

• Peasant
  • *
  • Renown: 1
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #3 on: June 20, 2011, 05:44:41 pm »
Önlemi en baştans ne almalıydın miralay Adam Bna neler yazdı  Sen banlamadın Bugun Adam serverda Göt Diyor Ban yok neden hakaret değilmiş Biizmde birbirimize kufur edelim dier adam Hakaret saymasın Ne guzel olur BU zman akdar senin tarafsız olacagını dusunuyordum hep Ama Yanılmısım Hayal kırıklıgına ugrattın. Adam servere bugraya saygılar diye nick acarak giriyor Ben hakaret olarak kabul ediyorum OIncesinden Hala Ban yok enden Cunku Miralayın Klanında Adam Kufurlesme baslatıyor Ailemize kufur ediyor Kendimizi savunuyoruz Yine Ban yiyoruz Holy diver Ortaya Hay amk dediği için Ban yedi Kutay Niye Yemiyor Çunku miralay'ın klanında Bravo Sana Miralay Bravo !!!

Offline Pandemona

• Game Admin (trial)
  • Renown: 321
  • Infamy: 38
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
  • We are all of us what we do
    • View Profile
  • Faction: Mercenaries
  • Game nicks: Merc_Pandemona
  • IRC nick: Pandemona
« Reply #4 on: June 21, 2011, 12:11:09 am »
Tartışmada taraf değilim sadece objektif olarak yorumumu yapıp gideceğim. KutayK arkadaş ile aramızda geçen muhabbete loglardan da bakılabilir, nativeden uzun süredir tanıdığım bir arkadaşımdır kendisi arada ona ergen derim şakalaşırız muhabbet ederiz vs vs. Bugün servera girdiğimde arkadaşı gördüm ve yine aramızda muhabbet ettik bana ''g.t'' kelimesini kullandı, tabiki de her zaman ki gibi alınmadım ve muhabbetimize her zaman olduğu gibi devam ettik ve Bugrahan arkadaş çıkageldi, haksızlık yapıldığını KutayK'ın neden banlanmadığını söyledi, ben de lafın bana yönelik olduğunu ve asla alınmadığımı söyledim. Bugrahan nickli oyuncunun ise sürekli Miralay'ın üstüne oynaması beni acaba art niyet mi var diye düşündürüyor şuanda, belki haklı durumda bile olsa kendisini doğru anlatım ve üslupla savunamıyor. İki klan/kişiler arasında ne geçmiştir ben bilemem ben sadece sunucuda yaşadıklarımı anlattım. İyi akşamlar.
Remember remember the fifth of November. The gunpowder, treason and plot. I know of no reason, why the gunpowder treason, should ever be forgot.

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
« Reply #5 on: June 21, 2011, 12:13:01 am »
--
« Last Edit: November 21, 2011, 03:55:38 pm by Iymore »

Offline Turk_Bugrahan

• Peasant
  • *
  • Renown: 1
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #6 on: June 21, 2011, 02:04:42 am »
Küfür Ne şekilde Olursa Olsun Yasak diye konuşuldu Holy diver Boşyere Amk dediğiiçin Iymore Amk dediği için Banlandı Bende Banlandım ma Ben suçumu Biliyorum Ve kutayk Hala banlanmadı Bir Terslik Var bu İşde Yaşasın Fallen Gücü...

Offline Sipahi

• Peasant
  • *
  • Renown: 4
  • Infamy: 6
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: The Turks
  • Game nicks: Kapikulu_KayaAlp
« Reply #7 on: June 21, 2011, 07:57:23 am »
Ben de dün amk dediğim için banlandım. Bravo size bravo bu yönetime...
Bak nerde bi mesajını görsem şu kelimeyi yazıp bunun için mi banlandım diye yakınıyosun. kardeşim sunucuda küfür yasak daha ne yani? millete kaymak istiyorsanız gidin counterstrike oynayın.