Author Topic: siktik mi ?  (Read 2321 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
Re: siktik mi ?
« Reply #15 on: January 02, 2018, 04:53:43 pm »
bu arada baskasinin siki muhabetti oldu ama 3 hafta oynadik strati yaptiklariniza bakin polonie ile birlestiniz, dagildiniz, oyunu sikliyordunuz siklemiyora dondunuz(100 buyuk turk yalanindan biri bu arada kaybeden herkes siklemiyorum diyor) brolarla birlestiniz. 3 hafta da bunu yaptik devam ediyor olsaydik ne olucakti acaba merak etmiyor degilim.. yeni stratta basarilar diliyorum tormatun olarak 10 larca hero 10 larca gorev bilinci yuksek adamla geliyoroz sizde sguardla gelmeyin keyif alalim hepimiz eski arkadaslariz size nasil siktik muhabbeti yapmak daha keyifli  :rolleyes:  :rolleyes:

Oyunu siklemiyorum demek klasik bi bahane, evet ama bu kimse oynamazken/oyun bugdayken Northern Alliance ın bütün UIF fieflerini aldığı ve hayatsızca trade yaptığı gerçeğini değiştirmiyor maalesef.

ah kratos ah aslında herşey senin bize ihanet etmenle yani northern alliancedan cıkarken senin butun herşeyi hetmana gidip söylemenle basladı yani kimsenin durduk yere sana bilendigi yok.Senin için acıyorum cunku kimse tarafından siklenmiyo ve sevilmiyosun(buna gercekten üzülüyorum) kendi factionunda seninle beraber rank 10 olan adamlar bana steamden küçük orospu krotosun amına koyayım bi sike yaradıgı yok bir de bizim işimize laf edip savaslarda herşeyde bizi suclayıp hakaret ediyor diyor (arthur,rest in peace,ikarooz etc) .Neyse onu bunu bosver gel senle meydan savasında siege tower kuralım ustune cıkar asagı işeriz ne dersin bunu konusalım bi ara?
Bunca yıl bu oyunu oynuyosun strat hakkında bi sik bildigin yok biz senle aynı tsde takılıp oyun da oynadık ama senin her zaman kazanan tarafta oynama zaafın yuzunden herşey bitti sonuc olarak factiondaki herşeyi de babana(hetman) yetiştirdin bu yuzden de seni sevmiyorum.Yanındaki adamlar bile seni siklemezken biz neden sikleyip koltuk sevdalısı bir piçi yüceltelim? sen o wipeı her türlü yiyecen
neyse sonuç olarak bu konuya şu yuzden geldim:
siktik mi?

Senle aynı ortamda bulunan herkesten bu kafanda kurduğun ihanet hikayesini dinliyorum. Ben sizin koalisyon factionunuzda bile değildim, Hazar okula geri gidince ortamın yükü bana kaldı, ben de Kliff'in, Odysseus'un, senin vs. beyin özürlülüklerine dayanamayarak haklı olarak çıkacağımı söyledim herkese, sen millete Kurtlar Vadisi senaryosu gibi şeyler anlatmışsın, touché :D Bana siklenmiyo diyosun ve SEN bana üzülüyosun? :lol: Gözümde adam olsaydın kötü hissedebilirdim bana acıdığın için. Yani Rip e ayıp olmasa her ona yazdığından sonra attığımız kahkahaları gösterirdim. Aramızda taşak olsun diye faction böldük RIP sizin topraklardan geçebilsin diye, hemen akbaba gibi çökmüşsün adamın üstüne :D Bu factionun göt yalama sorumlusu olarak eminim ki Rider ve Arthurla da sen konuşmuşsundur Arn'a karşı yanlarında olmaları için. Sen millete üzüleceğine kendine üzülmelisin öncelikle. Bana Strat hakkında birşey bilmiyosun diyen arkadaşa şu videoyu ithaf edelim;